[phpNuke] تبدیل قالبهای قدیمی نیوک به inp4.0؟

J4vad

Member
من امروز آجا رو دانلود کردم و دارم باهاش کار میکنم. ولی آجا هم سایتش خیلی ایراد داره. گاهی وارد میشه و گاهی نه. من از وقتی دیروز دانلود کردم دیگه نمیتونم وارد بشم. موردش نمیدونم چیه. خواهشن سیستمی رو که خودتونم معرفی کردین رو جایی رو که ازش دانلود کنم رو بگید. باتشکر

با سلام ،

ضمن تشکر از صادق جان که مانند اسمشان صادقانه توضیحاتی را در پست های قبل دادند .

دوست من ! بنده مشکلی ندیدم http://www.aja-nuke.ir - http://www.ajaportal.ir خوشحال میشم ! مشکلی دیدید بنده رو در جریان بگذارید زیرا سرور آجا دریکی از بهترین دیتاسنتر ها جهان قرار دارد . میانگین پاسخگویی ها هم به ساعت نمی رسد !

در حال حاضر هم در حال کار برروی نسخه 1.2.3 می باشیم که پیشنهاد می کنم تغییرات آن را در پروژه جدید مورد بررسی قرار دهید . افزودن قابلیت استفاده از PHPBB3 و SMF از تنها نکات قابل توجه این پروژه خواهد بود .

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
در هر حال همه عزیزانی که در ارائه پرتال فارسی دارن تلاش میکنند امیدوارم موفق باشن. و به موفقیت های روز افزون برسند. موفقت فلان گروه مهم نیست به نظر من ، نکته ای که مهم هست ایرانی بودنمون هست که جونای ایرانی به فناوری های جدید برنامه نویسی دست پیدا میکنند و برنامه های پیشرفته و حرفه ای فارسی ارائه میدند. امیدوارم در هر زمینه و گروهی که فعالیت دارید موفق باشید.
من دنبال یک برنامه مدیرت محتوای خوب با پشتیبانی خوب میگردم. که اینبار دیگه مثل ایران نیوک خرجم و وقتم به هدر ندم. انشاالله هرچه زود نسخه های جدیدتون منتشر بشه و بتونیم استفاده کنیم.
من چند تا پیشنهاد داشتم که همونطور که در ایران نیوک هم گفتم خیلی مورد استقبال کاربران قرار گرفت. نمیدونم اینجا مطرح کنم یا در سایتهای خودشون. که اگه در سایتهاشون مطرح کنم در آجا حق پست زدن دارم ولی در ایوو ندارم. نمیدونم چرا اینطوری هست.

دوست عزیزم بخدا با این وضعیت که نمیشه! هر روز یک آدرس جدید. با این حال باز امروز حتی با آدرس جدید هم نمیتونم وارد بشم. خواهشن یک دومین ثابت با دیتا سنتری قوی کار کنید. بخدا هر روز که آدرس عوض میشه و حتی با عوض شدن آدرس باز وارد نمیشه اعصابش بهم میخوره. شاید خنده دار باشه. ولی از روز اول ایو این مشکل رو داره. انشا الله هرچه زود با تلاش مدیرانی مثل شما این مشکلات حل بشه.
در ضمن شهر آموزش (WWW.LearnCity.ir) هم 2 روز هست مشکل داره. و اصلا وارد نمیشه.
با تشکر

webalfa

Member
دوست عزیزم بخدا با این وضعیت که نمیشه! هر روز یک آدرس جدید. با این حال باز امروز حتی با آدرس جدید هم نمیتونم وارد بشم. خواهشن یک دومین ثابت با دیتا سنتری قوی کار کنید. بخدا هر روز که آدرس عوض میشه و حتی با عوض شدن آدرس باز وارد نمیشه اعصابش بهم میخوره. شاید خنده دار باشه. ولی از روز اول ایو این مشکل رو داره. انشا الله هرچه زود با تلاش مدیرانی مثل شما این مشکلات حل بشه.

شما خودتان شاهد هستید که ما چند بار تغییر هاست رو تغییر دادیم در ضمن اگر روی یکی از این دومین ها باز نشد روی بقیه هم نمیشه اصلا ربطی به دمین نداره این تحریم هم پدر ما رو در آورده ایو مثل وب آلفا نیست به همین دلیل نمیشه سایت رو ببندیم تا مشکل درست بشه شانس شما هم هر وقت که میخوایید برید سایت مشکل داره

یک چیز دیگه هم که مانده این هست هر وقت که دومین رو وارد کردید و دیدید وارد نمیشه از P r o x y استفاده کنید نه اینکه دومین های جدید رو وارد کنید چون هیچ فایده ای ندارد این مشکل هم فقط مشکل ایو نیست خیلی از سایت ها این روز ها به خاطر سرورشان براشون مشکل پیش آمده

دلیلش رو هم بهرام جان توی ایو گفته :
چون سرور اوولوشن تغییر کرده به خاطر همین داخل isp شما هنوز به صورت کامل cache پاک نشده .

Cyber-DL

Member
بابا این برنامه کلا دردسر هست. البته من از این برنامه فقط برای ارسال ایمیل استفاده کردم که زد و سرویس آپاچی رو خراب کرد. دوست عزیز این برنامه امکانات PutOnline و PhpMyAdmin و MySQL و کلا امکاناتی مثل همین APPSERV یا WAMP داره؟

من برنامه های مختلفی رو برای لوکال تست کردم .WAMP ,APSERV ,XAMPP و ....

هر کدوم یک مشکلی داشتند و نصبشان دردسر ساز بود . WAMP بعد از مدتی Firewall بلاکش می کنه و نمی تونه کار کنه و ..........

من به شما XAMPP رو پیشنهاد می کنم . حدود 40 مگ هم حجم داره ولی من خیلی ازش راضی هستم .

اینم لینکش :
کد:
http://www.apachefriends.org/download.php?xampp-win32-1.6.7.exe
مستقیم با Download Manager دانلود نکنید . در IE باز کنید خوده Download Manager فایل رو میشناسه و دانلود میشه

Cyber-DL

Member
با سلام ،

ضمن تشکر از صادق جان که مانند اسمشان صادقانه توضیحاتی را در پست های قبل دادند .

دوست من ! بنده مشکلی ندیدم http://www.aja-nuke.ir - http://www.ajaportal.ir خوشحال میشم ! مشکلی دیدید بنده رو در جریان بگذارید زیرا سرور آجا دریکی از بهترین دیتاسنتر ها جهان قرار دارد . میانگین پاسخگویی ها هم به ساعت نمی رسد !

در حال حاضر هم در حال کار برروی نسخه 1.2.3 می باشیم که پیشنهاد می کنم تغییرات آن را در پروژه جدید مورد بررسی قرار دهید . افزودن قابلیت استفاده از Phpbb3 و Smf از تنها نکات قابل توجه این پروژه خواهد بود .

موفق باشید.

جواد جان من زیاد روی نیوک شما کار نکردم و تقریبا میشه گفت که بیشترین حرفی که از خصوصیات نیوک شما هست در مورد این مد استفاده از فروم های دیگه است . ایشالا که این طور نباشه و قطعا شما هم امکاناتی براش درست کردید .

خوب به هر حال سعی کنید امکانات خوبی براش درست کنید و اینکه این سرور یا دیتاسنتر شما که وارز هست اصلا جالب نیست .
چون سایت نمیاد بالا . مشکل داره . با V ---- P-----n----- میرم میاره .

با دوست عزیزمون موافقم. دوست عزیز این برنامه ای که معرفی کردید با ارسال ایمل در لوکال (فقط برای قسمت های فراموش کردن رمز عبور و ارسال فعال سازی اشتراک) مشکل نداره؟ من این موضوع برام خیلی مهمه. ممنون.

J4vad

Member
Cyber-DL دوست گرامی ! اتفاقا کاملا تصور اشتباهی دارید !

آجا برروی سرور وارز نیست بلکه بروی یکی از بهترین دیتاسنتر های آمریکا قرار دارد شما حتی یکبار هم Whois نگرفته اید اما مرتب در مورد یک چیز ناخواسته نظر می دهید . 162 روز هم در Tracker بنده بدون Down تایم بوده .

بنده اصلا با این موافق نیستم که سرور وارز از نظر کیفیت پایین است ! همانطور که میتونید تست کنید wz2host.com برروی سرور وارز است . به هر حال بگذریم .

Cyber-DL دوست گرامی ! نتنها قابلیت Integration انجمن سازهای آجا اون رو از دیگر نیوک ها متمایز کرده بلکه سیستم قالب پیشرفته و استفاده از Template Engine Smarty اون رو در صدر قرار داده ! سعی کنید اطلاعاتتون رو در مورد سیستم ها گسترش دهید ، اینکه یکی یک چیز را دریافت کند و نصب کند دلیل بر درک کامل از آن سیستم نیست .

در هر حال نسخه جدید مطمئنا نه تنها بر محبوبیت این پرتال می افزاید بلکه برتری آن را بیش از پیش حفظ خواهد کرد .

موفق و پیزوز باشید .

آخرین ویرایش:
سلام و درود.
من در ایو به ماژولی احتیاح دارم که بشه یک بخشی مثل ثبت نام مسکن مهر همون 99 ساله ها در سایت قرار داد. شرکت میخواد پرسشنامه هایی واسه خاطر خدماتی که میده از کاربرانش پر کنه. من میخوام کاربران بیان و تقریبا فرمی مثل مسکن مهر رو ثبت نام کنند و بعد ارسال رو بزنند و مدیر بعد بیاد لیست کسانی که فرم و پرکردند رو با مشخصاتشون ببینند. اگه همچین ماژولی یا اسکریپتی سراغ دارین معرفی کنید. واقعا احتیاج دارم.
فکر میکنم ماژول آرمون به دردم بخوره ولی فارسیش رو ندارم. پایین انگلیسیش رو که 2 نسخه دارم پیوست کردم.
با تشکر

پیوست ها

• Nukequiz_130.zip
    150.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • nuequiz.zip
    9.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

جدیدترین ارسال ها

بالا