[phpNuke] تبدیل قالبهای قدیمی نیوک به inp4.0؟

از زحماتی که برای اوولوشن میکشید بینهایت ممنون. لطف کنید در مورد کمتر کردن گزینه های ثبت نام مثل نسخه جدید ایران نیوک و نشان دادن تعداد صفحات اخبار در ته سایت به صورت ایران نیوک فکرهایی بکنید.

Cyber-DL

Member
شما لازم نیست که همه گزینه ها رو پر کنید . تو فکرش هستیم که کمش کنیم . یعنی به حداقل برسه .

شما فقط یوز و پسورد و ایمیل رو پر کنید هم کافیه . اگه دوست داشتید بعدا در پروفایل بقیه رو تکمیل کنید !

Exoid

Member
دوست عزیز ممنون از شما.
ببینین اگر توجه کرده باشید اکثر نیوک ها فقط یک اپگریت میدن و چند تا فیکس. اما ما در اوولوشن دنبال این هستیم که سیستم رو طوری گسترش بدیم که حرف اول رو بزنیم و الان هم حرف اول رو میزنیم از نظر پیشرفته شدن سیستم.
نظر شخصی خود من این هست که نباید چند تا مود بلوک ماژول که سایت های خارجی طراحی کردن رو بیارم نصب کنم و بگیم اینم ورژن جدید اوولوشن.
حالا نمیدونم تاحالا اوولوشن رو روی لوکال نصب کرده اید یا نه اما امکاناتی که ما قرار داده ایم تا به حال حتی روی نیوک های خارجی هم نبوده توی ورژن 2.0.7 من خودم اومدم از زبان ایجکس استفاده کردم نمونه کار ها هم اگر دقت کنید توی سایت فارسی اوولوشن میبینید. نمونه این کار ها :
لود اخبار به صورت ایجکس و صفحه بعد و قبل برای اخبار به صورت ایجکس این امکان دیگه کار کاربران رو خیلی اسون میکنه . الان شما اگر بخواین برید صفحه بعدی باید کل صفحه رو از نو لود کنید اما در اوولوشن فارسی این امکان قرار داده شده است که در همون صفحه به صورت ایجکس هست و دیگر صفحه از نو لود نخواهد شد.خوب شما تا به حال کجا دیدید این امکان رو؟
یا چک کننده نام کاربری و ایمیل در هنگام عضویت
یا امتیاز دهنده ایجکس در ماژول اخبار نمونش هم توی سایت اوولوشن فارسی هست و کلی امکانات دیگه که اینها همش زحمت 6 ماهه خود من هست .
کمتر کردن گزینه ها امکانش هست خیلی هم ساده هست.
یا نشان دادن تعداد صفحات در ماژول اخبار نگاه بندازید در سایت فارسی میفهمید چطور شده.
موفق باشید
هدف فقط بهتر سازی نیوک و کاری جدید از طرف ما ایرانی ها.

webalfa

Member
بهرام جان سرور ایو مشکل داره من هم نمیتونم وارد بشم

یک بار با 1000 سختی وارد شدم جواب یک پست رو نوشتم بعد که زدم ارسال دیگه نرفت :sad:

Exoid

Member
سروری که د حال حاضر هستیم مشکل داره.
خودم امروز یک سرور گرفتم که امشب منتقل میکنم روی سرور جدید.

خیلی خوبه. اگه اینطوری دائم مشکل داشته باشه که نمیشه. در ضمن من در سایت ایوولوشن (ir.) نمیتونم در انجمن پست بزنم و مشکلاتم رو مطرح کنم. من میخواستم بپرسم که فایل sql رو با چه فرمتی ایمپورت کنم که در سایت نوشته ها رو علامت سوال نشون نده؟ سربرگ بلوکها که همشون علامت سوال هستند.
در ضمن از مسئولان قسمت طراحی قالب درخواست دارم که قالبها رو شیک و در هر ضمینه طراحی کنند. گوشه های بلوکها تیز نباشند. و خیلی موارد دیگه که خودشون بهتر از من میدونند.
با تشکر و سپاس.

webalfa

Member
در ضمن از مسئولان قسمت طراحی قالب درخواست دارم که قالبها رو شیک و در هر ضمینه طراحی کنند. گوشه های بلوکها تیز نباشند.

hesami_elyar,عزیز امر دیگه نیست !

دوست من ما در هر ورژن یک قالب طراحی شده را قرار میدیم اگر بخواییم قالب های فروشی رو هم مجانی بزاریم که نمیشه وقتی ما با کلی زحمت یک ورژن رو آماده میکنیم بعد هم میان کپی رایتش رو پاک میکنند دلمون رو به چی خوش کنیم که این کار رو انجام دهیم

دوست عزیز من قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم. من خودم یک قالب دارم آماده میکنم. با بکار گیری rrs و ظاهری زیبا (البته از نظر خودم). من بنا به گفته خود شما در صفحه قبلی گفتم قالب در ضمینه اینترنت یا همه ضمینه ها طراحی کنید.
امیدوارم از حرفا ناراحت نشده باشین. چون اصلا همچین قصدی ندارم.
کسی مشکلم رو راجب صحیح نشون دادن کلمات نمیخوا حل کنه؟

آقا این مشکلم حل شد.
این سایت ایو هم کشت ما رو. امروز هم که Server not found میده. اگه اینطوری کاربران پشتیبانی بشند که واویلا.
من میخوام در مورد امکانات ایمیل ایو (ارسال لینک فعال سازی اشتراک ، ارسال رمز عبور جدید) سوالاتی بپرسم. سایت ایو که تعطیل هست. در ضمن زمانی هم که باز بود وقتی میخواستم پستی بزنم میگفت شما اجازه ندارید. عضو هم شده بودما.
حالا میخواستم ببینم تاپیک جدا بزنم و سوالام و جواب بدید یا عنوان این تاپیک رو عوض کنم و در همین جا جواب دادن بهتره؟

Exoid

Member
دوست عزیز باید ببخشید .
امروز سرور جدید رو گرفتم و در حال انتقال هست به زودی زود سایت بالا میاد.

شما میتونین در یاهو سوالات خودتون رو بپرسید.

[email protected]

ممنون. من به ایمیلتون سوالاتم رو میل زدم. امیدوارم بتونید کمکم کنید. اگه من از طریق دوست عزیزمون به نتیجه ای رسیدم حتما جوابشو یا در این تاپیک یا تاپیک دیگه میزارم. چون مطمئنم این مشکل رو اغلب دوستان دارند.

webalfa

Member
بهرام جان دومین رو بزار روی یک سرور که آنلاین باشه یا روی یک وبلاگ بعد هم بگو هر کی داره سوال های خود رو اینجا بگه

البته میتونیم یک فروم مجازی هم بسازیم Parsboard.com

به ایمیلتون جواب دادم.
اگر مشکله دیگه ای داشتید بگید.
دوست عزیزم در جوابتون مشکلاتی باز بود که بیان کردم. امیدوارم دیگه کامل متوجه شده باشید.

انشالله هرچه زود مشکل www.webnuke.ir و www.evo-persian.com و www.webalfa.ir حل بشه. چون تعریف ارائه سرویس اینا رو خیلی شنیدم ولی جز evo-persian اونم 2 یا 3 بار نتونستم اونیکی ها رو ببینم.

آخرین ویرایش:

Exoid

Member
دوست عزیز باید ببخشید که یکم دیر جواب دادم .
خوشبختانه کار انتقال اوولوشن به سرور جدید به پایان رسید و سایت به خوبی باز میشه.
در کل نیوک تنظیماتی برای ارسال ایمیل نداره هر تنظیمی هست باید از طریق برنامه سرور بشه.
در ضمن برنامه لوکالی که شما استفاده میکنید کمی کشگل و باگ داره یه برنامه جدید یکی از دوستان پیدا کرده که خیلی کامل میباشد و حتی امکان ارسال ایمیل هم از طریق لوکال میباشد لینک دانلود برنامه رو میگیرم و در همین جا قرار میدم.

بابا این برنامه کلا دردسر هست. البته من از این برنامه فقط برای ارسال ایمیل استفاده کردم که زد و سرویس آپاچی رو خراب کرد. دوست عزیز این برنامه امکانات PutOnline و PhpMyAdmin و MySQL و کلا امکاناتی مثل همین APPSERV یا WAMP داره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا