تبادل دیسک فــــــروم

L-B

Well-Known Member
1- نام : حسین
نام كاربري: Aloo
ايميل : نیازی نیست!!!بیا تو پیغام خصوصی
2- محل سكونت: تهران
3-با پست فقط
4- نامحدود
5- 3 یا 4 روز
6- لیست فیلم سریال بازی مستند ،آموزشی،سیستم عامل بازی pspبیوگرافی و.....
7- با همه چيز تبادل ميكنم البته بايد ارزشش رو داشته باشه
8-اینم لینکم:http://www.4shared.com/file/14131472.../_2__list.html

همه دوستان دارن اسپم می زنن الکی!!!
گفتم پا پیش بزارم خدا رو چه دیدی در هر صورت بروبچ من همه جوره پایه ام
هر کی هر جوری اوکی هست پ.خ بده
داداش مارو بذار تو پست دوم

به این میگن یک لیست به همراه اطلاعات لازم ... !
که خیلی هم خوبه !

به لیست دوم هم اضافه شد !

دوستان لطف کنند مثل ایشون که یک مثاله لیست خودشون به همراه اطلاعات لازم رو اماده کنند . !
با تشکر:rose:

آخرین ویرایش:

winsent

Banned
آها, ممنون!

1) اسم و فامیلم رو که فکر کنم بیشتر بر و بچه های مجیدآنلاین میدونن: امیر قاضی زاده / winsent / ایمیل: [email protected]
2) مشهد - خیابون سناباد - .... / همراه: 09158806535
3) روش تبادل برای برای دوستان مشهدی: حضوری / برای دیگر دوستان در اقصی نقاط دنیا: پستی!
4) سقف خاصی نداره, هرچی بیشتر بهتر!
5) حداکثر زمان آماده ساختن: 3 روز
6) لیست که طولانیه اما بیشتر تو کاره: جدیدترین فیلم ها, کنسرت ها, سریال ها, مجموعه های آموزشی / مجموعه های نرم افزاری / و...
7) باید طرف مقابلم (که شما باشید) چیز توپی داشته باشه, مثل خودم!

• Like
Reactions: L-B

Masoud1365

مدیر انجمن
فکر خوبی کردید . من این 5-6 صفحه رو نخوندم فقط صفحه اول رو خوندم . نکته ای هم که به نظرم رسید اینه که برنامه هایی که کپی رایت داره رو بچه ها واسه تبادل نزارن البته بیشتر منظورم برنامه هایی هست که بچه های همین انجمن مینویسند ( تحت وب ) و یکی برداشته دیکد کرده یا نال شدن یا ...
اگر هم به صورت اطلاعیه داخل فروم بزنید فکر کنم بچه ها بیشتر این تاپیک رو ببینند.
ولی در کل کار جالبیه
موفق باشید.

• Like

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

من متاسفانه بعلت ذیق وقت (!) نتونستم و در واقع امکانش رو نداشتم که تاپیک رو کامل بخونم، ولی با کلیت کار موافقم و میتونم لیستی که در واقع لیست برادرم هست رو اینجا قرار بدم.
لیست به نسبت کاملی هست

در یک فرصت مناسبتر که وقت کردم تمام پست های تاپیک رو مطالعه کنم، در مورد قرار دادن لیست هم اقدم میکنم (البته پس از هماهنگی با برادر محترم !)

• Like

1835ali

Well-Known Member
کار قشنگیه امیدوارم موفق باشید
در مورد اعتماد هم بابا دیگه 4 تا دی وی دی این حرفا رو نداره فکر نمی کنم دیگه کسی خودشو واسه چند هزار تومان خراب کنه
اینو از من بشنوید اگه می خوای رو به جلو برید و پیشرفت کنید همیشه باید اعتماد کنید البته نه اینکه یهو و غیر معقولانه 4 تا دی وی دی دیگه ...
بازم ببخشی
د یا علی

• Like

navidba

Well-Known Member
من بازنشسته شدم فروم چقدر پیشرفت کرده...پس بازنشسته تر شم بیشتر پیشرفت کنه..کار جالب و جدیدیه...

• Like

aloo

Active Member
واقعا برام عجیبه چرا کسی حاضر به تبادل نیست و فقط میاین اسپم میزنین من خودم به چند تا از دوستان پیغام دادم ولی از اون موقع تا حالا هنوز انلاین نشدن

L-B

Well-Known Member
اگر هم به صورت اطلاعیه داخل فروم بزنید فکر کنم بچه ها بیشتر این تاپیک رو ببینند.

در مورد اعلان تاپیک کمی باید جلوتر بره و بهتر شه تا به اون جا برسه !

میتونم لیستی که در واقع لیست برادرم هست رو اینجا قرار بدم.
لیست به نسبت کاملی هست

بسیار خوبه ... منتظر هستیم ...

اینو از من بشنوید اگه می خوای رو به جلو برید و پیشرفت کنید همیشه باید اعتماد کنید البته نه اینکه یهو و غیر معقولانه 4 تا دی وی دی دیگه ...

منم همینو میگم ... ! باید از یک جایی شروع کرد دیگه :دی:rose:

L-B

Well-Known Member
من بازنشسته شدم فروم چقدر پیشرفت کرده...پس بازنشسته تر شم بیشتر پیشرفت کنه..کار جالب و جدیدیه...

نوید جون شما هم بیا تو کار .. منتظرت هستیم . هفته ای 1 ساعت از درس عقب نمبمونی :دی :rose:

واقعا برام عجیبه چرا کسی حاضر به تبادل نیست و فقط میاین اسپم میزنین من خودم به چند تا از دوستان پیغام دادم ولی از اون موقع تا حالا هنوز انلاین نشدن

به نظر بعضیا منتظر تبادل کننده ها هستند و بعضی ها هم دیر به دیر به اینجا سر میزنن میتونه دلیلش این باشه !

L-B

Well-Known Member
لیست مجموعه های منم به لیست اضافه شد ! ( در حال آپدیت هست )

- نام : الیـــاس
نام كاربري: L-B
ايميل : [email protected]
2- محل سكونت: lain
3-با پست \ حضوری
4- .... ؟
5- 3 یا 4 روز
6- لیست فیلم , سریال , بازی , مستند ،آموزشی ( تصویری و ... )
7- با همه چيز تبادل ميكنم البته بايد ارزشش رو داشته باشه
8-اینم لینک : http://rapidshare.com/files/294701353/L-B.xls ( در حال آپدیت هست )

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من وقت نکردم کل تاپیکو بخونم.
ولی در کل ایده ها جالبیه و میتونه خیلی مفید باشه...
امیدوارم که استقبال بشه ازش.

موفق و موید.

L-B

Well-Known Member
سلام
من وقت نکردم کل تاپیکو بخونم.
ولی در کل ایده ها جالبیه و میتونه خیلی مفید باشه...
امیدوارم که استقبال بشه ازش.

موفق و موید.

ممنون .. در صورت خواستن .. منتظر حضور شما هم هستیم .

هیچ تا از لینگ ها کار نمی کنه

به جز یکی 2 تای دیگه درست بود ... و لینک اول هم برطرف شد !

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
کار جالبیه الیاس.
من هم بزودی لیست خواهم داد (ابزار گرافیک و ویدیو گرافیک)
البته من فقط با دوستانی که از قبل میشناسمشون، مدیران، کاربران فعال با بیش از 1000 پست، اعضای ماهنامه و کاربران ویژه با بیش از 1500 پست تبادل مدیا می کنم.

تمام ویدیوهای آموزشی ساخت خودم رو هم در زمینه های ICDL، فتوشاپ، افترافکت و ... ارائه خواهم داد. میتونید نمونه های این آموزشهای ویدیویی رو از سایت شخصی من دانلود کنید و ببینید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like

L-B

Well-Known Member
کار جالبیه الیاس.
من هم بزودی لیست خواهم داد (ابزار گرافیک و ویدیو گرافیک)
البته من فقط با دوستانی که از قبل میشناسمشون، مدیران، کاربران فعال با بیش از 1000 پست، اعضای ماهنامه و کاربران ویژه با بیش از 1500 پست تبادل مدیا می کنم.

ممنون ..
منتظرت هستیم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا