تبادل دیسک فــــــروم

L-B

Well-Known Member
منظور من این بود که مورد تبادل باید کاملا توضیح داده بشه و اگر کمی و کاستی داره قبل از تبادل باید گفته بشه

باید همینطور باشه ! و اگر هم توی لیستی توضیحاتش کمه .. ازش برای اطمینان توضیحات بیشتری بخواین ...
اگر هم که توضیات مربوطه کامله که هیچ !

H-M-P

Member
خوبه ولی حسش نیست لیست داده بشه ... به نظر من بهتره بچه ها درخواست هاشون رو بگن و بگن که چی در عوضش میتونن بدن تا اگر کسی داشت بیاد و تعویض کنه ... مثلا الان من بخوام 3 هاردی رو که دارم اینجا آرشیو کنم مختون میپوکه + مجیدآنلاین هم قابلیت گیراییش رو نداره ... فروم استوپ میده :d

موفق باشید ...

amird

خبرگان انجمن فلش
نظر خوبی هست ولی به نظر من در سطح خود فروم بچه های هر بخش می تونن با هم تبادل اطلاعات رو به راحتی انجام بدن بدون اینکه نیاز به سی دی و دی وی دی باشه . البته درسته که واسه دیتاهای هجیم این کار یه کمی سخت می شه ولی خوب به هر حال اونایی که به هر نحوی با هم آشنا هستن اینو هم واسه خودشنون حل کردن .
در هر صورت امیدوارم توی کارتون موفق باشید .

NAKOOT

Well-Known Member
ایده خوبی هستش، اما جای تعجب داره چطوری مدیرها موافقت کردن در حالی که حتماً می دونن با این کار فروشگاه مجید آنلاین عملاً تعطیل می شه!
من هم هاردم چیزهای خوب خوب زیاد داره، هر روز هم تقریباً 1 گیگ چیز خوب خوب بهش اضافه می شه، نمی دونم حالا اینجا به چه صورت می شه. تا جایی که من فهمیدم بیشتر تبادل هستش تا پرداخت بصورت پولی.
خب کسی که دایال آپ هستش اینجا هیچ سودی براش نداره. چون امکان دانلود فایل های جدید رو نداره که اونا رو تبادل کنه. از طرفی اگر خودش هم dvd خریده باشه، dvd هایی که داره الان بروز نیستن که باز با بچه های adsl یا حتی دایال آپی های دیگه بتونه تبادل داشته باشه.
در نتیجه پیدا کنید پرتغال فروش را :دی
بخواید پولی هم عمل کنید اینجا می شه بازار شام.
من نمونه ای از این سیستم ندیدم، شاید من دوزاریم کج هستش و اینکار جواب می ده. روشن کنید ما رو :دی

• Like
Reactions: L-B

L-B

Well-Known Member
خوبه ولی حسش نیست لیست داده بشه ... به نظر من بهتره بچه ها درخواست هاشون رو بگن و بگن که چی در عوضش میتونن بدن تا اگر کسی داشت بیاد و تعویض کنه ... مثلا الان من بخوام 3 هاردی رو که دارم اینجا آرشیو کنم مختون میپوکه + مجیدآنلاین هم قابلیت گیراییش رو نداره ... فروم استوپ میده :d

خوب اونجوری تاپیک از نظم مورد نشرش خارج میشه و کارایی گذشتش رو نمیتونه داشته باشه ! چرا مثلا من میگم 10 دی وی دی میدم در ازاش 20 تا میخوام ... یک جور دعوا و کل کل هم میتونه تو این وسط پیدا شه ! که ای مسئله نمیتونه خوب باشه !

شما اون چه که میتونین رو لیست کنین ! و کم کم لیستتون رو کامل کنید ! که ما هم فیض ببریم . !

L-B

Well-Known Member
نظر خوبی هست ولی به نظر من در سطح خود فروم بچه های هر بخش می تونن با هم تبادل اطلاعات رو به راحتی انجام بدن بدون اینکه نیاز به سی دی و دی وی دی باشه . البته درسته که واسه دیتاهای هجیم این کار یه کمی سخت می شه ولی خوب به هر حال اونایی که به هر نحوی با هم آشنا هستن اینو هم واسه خودشنون حل کردن .

منم واسه دیتاهای حجیم میگم دیگه ! و گرنه چند مگ که فایده ای نداره ! برای مثال من فرضا راز های فتوشاپ رو میخوام که مثلا 8 دی وی دی هست ! این رو من چه جوری میتونم دانلود کنم ... سرعت شهرام رو که ندارم روزی 1 گیگ دانلود کنم... :دی ( البته قبلا داشتم :دی که پر شد ! ) :rose:

سختیش دیگه بستگی به دو طرف داره دیگه .. تو پست اول ( صفحه 1 ) گفتم که اطلاعاتتون رو بدین که در روز چقدر میتونین تبادل داشته باشین که براتون سخت هم نباشه !
مثلا یکی 15 تا تو روز میزنه یکی 20 یکی هم 10 تا ...در ضمن برای تبادل برنامه دی وی دی یا سی دی یی خوتون رو جوری تنظیم کنید که با دادن پول پست ضرر نکنید . ( یک جوری که به تعداد دی وی دی پول پست بیرزه ) !

L-B

Well-Known Member
ایده خوبی هستش، اما جای تعجب داره چطوری مدیرها موافقت کردن در حالی که حتماً می دونن با این کار فروشگاه مجید آنلاین عملاً تعطیل می شه!

همه چیز زو هم که فروشگاه نداره ! فیلم , نرم افزار , ... که نیست .

من هم هاردم چیزهای خوب خوب زیاد داره، هر روز هم تقریباً 1 گیگ چیز خوب خوب بهش اضافه می شه، نمی دونم حالا اینجا به چه صورت می شه. تا جایی که من فهمیدم بیشتر تبادل هستش تا پرداخت بصورت پولی.

خوب شهرام جون بزار ما هم فیضی ببریم و هم خودت :دی
باب سرعت :دی منم قبلا ساعتی 1 گیگ دانلود میکردم ولی پر شد رفت هوا ! :((
اره تبادل هست .. دی وی دی یا سی دی میدی و به جاش انچه که از لیست طرف خوشت اومده رو میگیری ! به همون تعداد دی وی دی یا سی دی !

خب کسی که دایال آپ هستش اینجا هیچ سودی براش نداره. چون امکان دانلود فایل های جدید رو نداره که اونا رو تبادل کنه. از طرفی اگر خودش هم dvd خریده باشه، dvd هایی که داره الان بروز نیستن که باز با بچه های adsl یا حتی دایال آپی های دیگه بتونه تبادل داشته باشه.

باز ممکنه که اون یک سری برای مثال اموزشهایی داشته باشه که اصلا به گوشت نخورده باشه .. حتما که نباید اموزشها بگیری که جدید باشه با نرم افزار های جدید ... به جاش مثلا خیلی چیزا هست که براشون بروز بودن معنی نداره !

مثلا پگ ایکون یا عکس بروز داشتن میخواد برای مثال 20 گیگ باشه !

در نتیجه پیدا کنید پرتغال فروش را :دی

اینجا میدون تره و بار نیست بپر بیرون شهر :دی ولی میوه دی وی دی دارم ! بپش سی دی هم هست :دی :wink::wink:

بخواید پولی هم عمل کنید اینجا می شه بازار شام.

100 %

من نمونه ای از این سیستم ندیدم، شاید من دوزاریم کج هستش و اینکار جواب می ده. روشن کنید ما رو :دی

نمونه پخ شد !
نه بابا صاف صافه نگران نباش ! ممکنه چراعت سوخته باشه یکی نو بگیر :دی

بابا کی می خاین شروع کنید مردیم
من می گم دوستان درخواست بدن بعد به هم بدند

winsent

Banned
من adsl با سرعت 1 مگابایت دارم.
دوستان اگه کسی مجموعه ای چیزی خواست بگه تا براش دانلود کنم.
البته باید لینک های دانلودش رو هم بهم بده.
بعد از اینکه دانلود کردم اون هم به من یه لیست از چیزهایی رو که داره میده و باهم تبادل میکنیم.
من حاضرم, یا علی!
موفق باشید جمیعا...!

• Like
Reactions: L-B

aloo

Active Member
1- نام : حسین
نام كاربري: aloo
ايميل : نیازی نیست!!!بیا تو پیغام خصوصی
2- محل سكونت: تهران
3-با پست فقط
4- نامحدود
5- 3 یا 4 روز
6- لیست فیلم سریال بازی مستند ،آموزشی،سیستم عامل بازی pspبیوگرافی و.....
7- با همه چيز تبادل ميكنم البته بايد ارزشش رو داشته باشه
8-اینم لینکم:http://www.4shared.com/file/141314721/954b39c5/_2__List.html

همه دوستان دارن اسپم می زنن الکی!!!
گفتم پا پیش بزارم خدا رو چه دیدی در هر صورت بروبچ من همه جوره پایه ام
هر کی هر جوری اوکی هست پ.خ بده
داداش مارو بذار تو پست دوم

aloo

Active Member
بعد از اینکه دانلود کردم اون هم به من یه لیست از چیزهایی رو که داره میده و باهم تبادل میکنیم.
من حاضرم, یا علی!
موفق باشید جمیعا...!

ایول..ایول....

داداش لیست ما رو بدانلود ببین چیزی میخوام من چیز میز برای دانلود زیاد دارم

L-B

Well-Known Member
اقا شهر به شهرش کنید زوذتر راه میوفته ها!

این اختیاری هستش دیگه .. شما باید تبادل کننده ی شرتون رو از بین تبادل کننده ها پیدا کنین و با هاش اینجور تبادل رو انتخاب کنید .. !
این امری اختیاری هست !

L-B

Well-Known Member
نظر خاصی ندارم

دوست ندارین از ویژگی تبادل برای بهتر جمع کردن ارشیوتون استفاده کنین ؟
یا اینکه پول اضافه به بسته شکیل و پر از شکل های جذاب بدین .. این جوری بهتره که هم هزینه کمتری میدین هم مجمئعه هایی هم که تو بازار هم نیست و هم ممکنه که باشه با هزینه بالا باشه داشته باشین !

L-B

Well-Known Member
بابا کی می خاین شروع کنید مردیم
من می گم دوستان درخواست بدن بعد به هم بدند

باید دوستان لیستاشون رو خوب بدن دیگه ! و شما مجموعه مورد نظرتون رو از تو اون انتخاب کنید و اون طرف مقابل هم از لیست شما انتخاب کنه !

البته شما میتونین بگین که چی میخواین بعد اگه کسی اونو تو لیستش داشته باشه با شما تماس میگیره .. و از تو لیست شما هم چیزی رو برای تبادل انتخاب میکنه ...

مهم اینجا اینه که لیست هر دو تون اماده باشه ....

L-B

Well-Known Member
من حاضرم, یا علی!
موفق باشید جمیعا...!

امیر جان اینم یک نظر عالیی هست ! شما هم که دانلود میکنی باید جوانب از جمله پشیمون شدن .. هزینه ... میزان دی وی دی و مورد تبادل رو با شخص مورد نظر رو در نظر بگیری ... !

جدیدترین ارسال ها

بالا