تبادل دیسک فــــــروم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خیلی خوبه
منم هستم
ولی نه رو دیسک
بلکه روی هارد
دوستانی هم که تمایل داشتن من فقط هم روی هارد تحویل می دم و هم می گیرم
خیلی چیز هم دارم، البته در زمینه علایق خودم

ALI4GHA

Member
خیلی از بچه های اینجا قبلا در pt و دیسکاس تجربه این کار را داشتند

منم چند باری تبادل انجام که از هیچ کدوم دل خوشی ندرم

من یکم وسواس دارم وقتی مثلا مجموعه stash را از یکی گرفتم و می بینم ۱۰ تا از دیسکاش اتوران نداره شروع می کنم به خودم فحش دادن :mad:

ولی در کل فکر خوبیه

منم حدود ۲۰۰۰ دی وی دی و یه ۲ ترا هم دیتا روی هارد دارم ( یادش بخیر یه زمونی عشق آرشیو بودم :دی ) وقت کنم یه لیستکی آماده می کنم

• Like
Reactions: L-B

Maya Man

Active Member
من به 100 نفری پیغام دادم ! ( به فعالا ) !
اوووف خسته شدم :دی
:mad: :دی

ايده خيلي خوبيه ولي اما داره... كه بزرگترينش همون اعتماده ولي غير از اين هم مسائل زيادي ميتونه پيش بياره كه ميتونه بحران زا هم باشه.:shock:
تازه ممكنه توليستش مثلا نوشته آموزش حرفه اي مايا؛ بعد وقتي ازش ميگيريم اون چيزي رو كه فكر ميكردي يا اونطور برات شرح داده و خوب منظورش رو نرسونده بدست نمياري و ميبيني يه آموزش خيلي معموليه!!!:shock:

بگذريم ؛ براي شروع شايد بهتر باشه دوستان ليست چيزايي رو كه دارن بزارن تا ببينيم اصلا چيز بدرد بخوري توش ميشه پيدا كرد.
من اعلام ميكنم كه سري كامل آموزش مايا رو از دو شركت بزرگ : Gnomon و Digital Toturials دارم و همچنين چند تا آموزش After Effects دارم كه بعد ليستشم ميزارم و همچنين Master Classes رو هم دارم. و رازهاي فتوشاپ فارسي و انگليسي.
و ......
غير از اينا مجموعه كاملي هم از پلاگينها و اضافات فتوشاپ و نيز مايا رو هم دارم. + PDF هاي آموزشي شون.
در مورد اطلاع رساني هم پيشنهاد ميكنم يه امضا براش بزاري و از دوستان بخواي تو امضاشون قرار بدن.:paint:
راستي يه پيشنهاد هم دارم؛ اينكه مثلا من يه چيز دارم كه بدرد يكي ميخوره و اون چيزي براي معامله كه بدردم بخوره يا هم ارزش با چيزي كه من دارم رو نداره يا ... ؛ در نتيجه من ازش ميخوام كه درقبال تحويل چيزي كه من دارم مثلا از فروشگاه مجيد آنلاين چيزي رو برام بخره و بعد با هماهنگي من به آدرسم كه در اختيار مسئول فروشگاه ميزارم برام مستقيم از فروشگاه ارسال كنه. و اگه خواست منم مورد درخواستي اونو به فروشگاه ارسال كنم تا اونا براش ارسال كنن ( مثلا براي اطمينان بيشتر تا هر وقت مرسوله من به فروشگاه رسيد اونا هم مرسوله منو برام ارسال كنن و مال طرفم براش بفرستن.)
اين چيزيه كه طرفين خودشون ميتونن براي روش مبادله راهي رو انتخاب كنن و هر كدوم بايد باهم كنار بيان و چيزي نيست كه براش بشه قانون گذاشت.:wink:
فعلا دوستان ليستشون رو ارائه بدن حتي همون چندتايي رو كه دارن و بازم بهتر بود كه خودت شروع ميكردي ليست ميدادي.:cool:
همگي موفق باشين.:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بازم سلام، یه نظر بهتره این تایپک فقط برای بحث روی این موضوع باشه و یه تایپک جدا بذاریم که در اون لیست هامون و سرایطمون رو در اون قرار بدیم.آخه گذاشتن لیست ها مون میون این همه نظرات جالب نیست.
منم با Maya Man جان موافقم یه جورایی. اگه بشه برای تبادل شهر به یه شهر دیگه یه جایی باشه که مسئولیت تبادل رو به گردن بگیره مثل همون فروشگاه یا گروه دیگری برای این کار تشکیل بشه. اگه این کار سر بگیره که خیلی عالی می شه.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
اگه مشکل اعتماد سازی حل بشه
منم هستم
حدود 100 dvd آرشیو دارم

آخرین ویرایش:

winsent

Banned
سلام.
به نظر من بهترین راه کار برای تبادل فعلا باید بین بر و بچه های مربوط به شهر خودشون باشه.
آخه اولین نکته از نظر قیمت هستش, مثلا من یک دی وی دی رو که یکی از دوستان داره میتونم با قیمت تمام شده 3000 تومان (هزینه پست, بیمه و...) بگیرم در حالی که همون رو تو شهر خودم با قیمت 1000 میشه گیر آورد!
البته من نظر خودم رو گفتم.

آرشیو در دسترس من
بیش از 50 عنوان سریال مثل:
- لاست
- فرار از زندان
- 24
- فرینگز
- فرندز
- سی اس آی میامی
- هانا مونتانا
- قهرمانام
- کهکشان
- مستندهای بی بی سی (10 عنوان)
- لینکون هیت
- مستند راز آنخماهو (بی بی سی)
- گریک
- بیگ بنگ ﺗﺌﻮری
- تروما
- لای تو می
- وان تری هیل
- دو نفر و نصفی
- قلعه
- خانه
- زندگی ایده آل
- چطوری با مامانت آشنا شدم؟
- دخترای شایعه ساز
- پدر آمریکایی
- دختر همسایه بغلی
- دکستر
- مردان دیونه
- خونواده سیمپسون ها
- پرونده های راکد
- برادرا
- مرلین جادوگر
- اعداد
- شهر
- و...

بیش از 3500 عنوان فیلم
30 عد دی وی دی شامل بهترین قالب های سایت (مانستر, باکسد آرت, گرین دیزاین و...)
مجموعه رایت شده لورد 2010 و کینگ 2010
و...
بسیاری دیگر که الان یادم نیست!

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

L-B

Well-Known Member
خیلی خوبه
منم هستم
ولی نه رو دیسک
بلکه روی هارد
دوستانی هم که تمایل داشتن من فقط هم روی هارد تحویل می دم و هم می گیرم
خیلی چیز هم دارم، البته در زمینه علایق خودم

این کار هم خوبه ... ولی برای شروع یکم زوده !
من خودم یک هارد 320 فایل گرفتم از گرافیک و .... تا فیلم آموزشی و ...

باید برای این کار کمی صبر کنیم !
بهتره ! اول اعتماد ها رو باید بدست آورد و بعد کم کم رو حجم های بالا بحث میکنیم .

L-B

Well-Known Member
خیلی از بچه های اینجا قبلا در pt و دیسکاس تجربه این کار را داشتند

منم این تجربه رو توی یک فروم دیگه داشتم و راضی بودم .

من یکم وسواس دارم وقتی مثلا مجموعه stash را از یکی گرفتم و می بینم ۱۰ تا از دیسکاش اتوران نداره شروع می کنم به خودم فحش دادن

خوب اینجا چند تا نکته مطرح میشه ! اینکه 1 : شاید یارو که مجموعه رو داشته برات کپی میکرده از اول اتوران نداشته . ( گناه اون چی بوده :دی ) 2 : شاید موقع کپی درست کپی نشده ( که ممکن نیست ) 3 : از دستی کرده باشه ( یعنی از روی هاردش کپی کرده روی دی وی دی و فایل اتوران یادش رفته ) 4 : اینکه موقعی که داشته از روی هارد کپی میزده فایل اتوران نداشته بود !!
که به نظر من مورد های 1 و 4 قوی تر هستند .

منم حدود ۲۰۰۰ دی وی دی و یه ۲ ترا هم دیتا روی هارد دارم ( یادش بخیر یه زمونی عشق آرشیو بودم :دی ) وقت کنم یه لیستکی آماده می کنم

بسیار عالیه ! اگه بتونی که لیستت رو آماده کنی و بدی من که بزارم تو پست دومی ! ( به همراه اطلاعات لازم ) ... به نظرم همچنان عشق ارشیو باش ! :دی :rose:

L-B

Well-Known Member
آقا حمید از اون مردان نیک روزگاره

خودت اقایی داش علی
بسیار خوبه که به هم اعتماد دارید .. و میتونه برای کار شروعی خوب باشه !

جحوری اعتماد کنیم من آموزشات فیلم دارم و موافقم

داش ممد جان من توضیحاتی دادم تو صفحه دوم هستش اگه اونجا رو بخونی خوب متوجه میشی اگر هم که برات سوالی بود یگو که دوباره بگم ..

L-B

Well-Known Member
ايده خيلي خوبيه ولي اما داره... كه بزرگترينش همون اعتماده

ممنون ... در مورد اعتماد که توضیح دادم ولی شما حتما تو اینجا ( فروم ) دوستانی صمیمی دارین که از موقع عضوتون باهاشون رابطه ای صمیمی ایجاد کردید خوب مبتونین با اون ها شروع کنید ( اون ها رو هم به اینجا دعوت کنید )

دوم : وقتی طرف به شما ادرس و اسمی میده که براش بفرتید اون مثلا مجموعه رو .. ادرس خیابان که نداده ! حتما یک جایی هست ( حالا منزل , سر کار , و ... ) که میتونین پیگیری کنین !

بعدش هم اون طرف که نمیاد به خاطر چند دی وی دی و سی دی سابقه برای خودش درست کنه !

تازه ممكنه توليستش مثلا نوشته آموزش حرفه اي مايا؛ بعد وقتي ازش ميگيريم اون چيزي رو كه فكر ميكردي يا اونطور برات شرح داده و خوب منظورش رو نرسونده بدست نمياري و ميبيني يه آموزش خيلي معموليه!!!

اینی که شما میگین برای اینکه از مجموعه اون طرف مقابل اطمینان حاصل در مراحل بعد ( بعد از اینکه لیستشو دیدن و انتخاب کردین برای تبادل ) میگین به اون که برای من چند تا عکس از مجموعه در حال پخش بگیر برام بفرست ! ( این یک راه حل ) یا اینکه در لیستشون اسم سازنده مجموعه و شرکتی که ساخته است ( برای مثال لیندا - فتوشاب cs4 ) رو جلاوی لیستش بنویسه ! ( اینم راه دوم )

اگر راه دیگه هم پیدا کردم میگم .... ( دوستان هم اگه پیدا کردن بگن )

L-B

Well-Known Member
بگذريم ؛ براي شروع شايد بهتر باشه دوستان ليست چيزايي رو كه دارن بزارن تا ببينيم اصلا چيز بدرد بخوري توش ميشه پيدا كرد.
من اعلام ميكنم كه سري كامل آموزش مايا رو از دو شركت بزرگ : Gnomon و Digital Toturials دارم و همچنين چند تا آموزش After Effects دارم كه بعد ليستشم ميزارم و همچنين Master Classes رو هم دارم. و رازهاي فتوشاپ فارسي و انگليسي.
و ......
غير از اينا مجموعه كاملي هم از پلاگينها و اضافات فتوشاپ و نيز مايا رو هم دارم. + PDF هاي آموزشي شون.

اگه بتونین اینا رو لیستی بکنبن و بدین من ( با اطلاعات لازم - در صفحه اول ) که بزارم تو پست دوم ممنون میشم !
چون هر کسی نمیاد پست رو بخونه /
بهتره جایی منظرم باشه ...
ممنون میشم لیستتون رو تهیه کنید .. تشکر :rose:

در مورد اطلاع رساني هم پيشنهاد ميكنم يه امضا براش بزاري و از دوستان بخواي تو امضاشون قرار بدن.

در اسرع وقت انجام میدم ...

راستي يه پيشنهاد هم دارم؛ اينكه مثلا من يه چيز دارم كه بدرد يكي ميخوره و اون چيزي براي معامله كه بدردم بخوره يا هم ارزش با چيزي كه من دارم رو نداره يا ... ؛ در نتيجه من ازش ميخوام كه درقبال تحويل چيزي كه من دارم مثلا از فروشگاه مجيد آنلاين چيزي رو برام بخره و بعد با هماهنگي من به آدرسم كه در اختيار مسئول فروشگاه ميزارم برام مستقيم از فروشگاه ارسال كنه. و اگه خواست منم مورد درخواستي اونو به فروشگاه ارسال كنم تا اونا براش ارسال كنن ( مثلا براي اطمينان بيشتر تا هر وقت مرسوله من به فروشگاه رسيد اونا هم مرسوله منو برام ارسال كنن و مال طرفم براش بفرستن.)
اين چيزيه كه طرفين خودشون ميتونن براي روش مبادله راهي رو انتخاب كنن و هر كدوم بايد باهم كنار بيان و چيزي نيست كه براش بشه قانون گذاشت.

این کار هم میتونه خوب باشه .. ولی بستگی به دو طرف مقابل به هم داره ... که ارزشی که شما میزارین رو اون قبول کنه ///

فعلا دوستان ليستشون رو ارائه بدن حتي همون چندتايي رو كه دارن و بازم بهتر بود كه خودت شروع ميكردي ليست ميدادي.

من خودم هم در حال تهیه لیستم هستم ... !

L-B

Well-Known Member
بازم سلام، یه نظر بهتره این تایپک فقط برای بحث روی این موضوع باشه و یه تایپک جدا بذاریم که در اون لیست هامون و سرایطمون رو در اون قرار بدیم.آخه گذاشتن لیست ها مون میون این همه نظرات جالب نیست.

لیست ها رو میتونین بدین من یا یکی از مدیران انجمن که قابلیت ویرایش پست رو دارن که بزارن توی پست دوم ...

یک نکته هم بگم که دوستانی که با هم تبادل میکنن و بعدش موفقیت رو حاصل کردن میتون که تو اینجا بگن که من با این اقا تبادل کردم که اعتماد ها بالا تر بره !

L-B

Well-Known Member
مسئولیت تبادل رو به گردن بگیره مثل همون فروشگاه یا گروه دیگری برای این کار تشکیل بشه. اگه این کار سر بگیره که خیلی عالی می شه.

این کار وقت رو زیاد تر میکنه و هم هزینه رو !
چون باید طرف اول بفرسته مثلا از تبریز به مسئول تو تهران و بعد اون طرف باز هزینه ی پست جدا بده و باز بفرسته به مقصد مثلا مشهد !

ولی این کار وقتی خوب میشه ! که یک نفر یا چند نفر که تو یک شهری هستن با اجازه فروم ( کسانی هستن که رئیسای اینجا به اونا تو شهرهای مختلف اعتماد دارن ) به اصطلاح نماینده بشن و کسانی که مثلا تو کرمان هستن محصولات مورد تبادل رو بگیرن ( از افرادی که میخوان تبادل کنند ! ) و بعد بفرستن ( یعنی تبادل کننده حضوری مجموعه اش رو بده به اون و بفرسته )

که کاری به نظر من وقت گیر هست !

L-B

Well-Known Member
سلام
اگه مشکل اعتماد سازی حل بشه
منم هستم
حدود 50 تا 80 dvd آرشیو دارم

در مورد اعتماد که توضیحاتی دادم سوالی بود بپرسین .. :rose:
در مورد ارشیوتون هم خیلی خوبه ( عالیه ) .. اگه وقت داشتید اونو لیست کنین و بدین من که بزارم تو پست دوم ... تا یکی از تبادل کننده ها باشید .. ( به همراه اطلاعات لازم ) .

L-B

Well-Known Member
به نظر من بهترین راه کار برای تبادل فعلا باید بین بر و بچه های مربوط به شهر خودشون باشه.

برای افرادی که اعتماد متقابلشون کمه خوبه ... ولی اومدیم افراد مورد تبادل در شهر های جدایی باشن ! :rose:

آخه اولین نکته از نظر قیمت هستش, مثلا من یک دی وی دی رو که یکی از دوستان داره میتونم با قیمت تمام شده 3000 تومان (هزینه پست, بیمه و...) بگیرم در حالی که همون رو تو شهر خودم با قیمت 1000 میشه گیر آورد!
البته من نظر خودم رو گفتم.

این رو توضیح دادم ! که اگر این جوری براتون نمیصرفه ( که حتما نمیصرفه ) با تعداد بالاتری تبادل کنین ... ( در پست های قبلی یک نگاهی بکنین توضیح کاملتری رو گزاشتم ...

آرشیو در دسترس من
بیش از 50 عنوان سریال مثل:
- لاست
- فرار از زندان
- 24
- فرینگز
- فرندز
-ماهو (بی بی سی)
- گریک
- بیگ بنگ ﺗﺌﻮری
- تروما
- لای تو می
- وان تری هیل
- دو نفر و نصفی
- قلعه
- خانه
- زندگی ایده آل
- چطوری با مامانت آشنا شدم؟
- دخترای شایعه ساز
- پدر آمریکایی
-.
.
.
.
.
بسیاری دیگر که الان یادم نیست!

ممنون میشم لیستی رو تهیه کنی و من بدی که بزارم توی پست دوم ( به همراه اطلاعات لازم ) .
با تشکر :rose:

ALI4GHA

Member

در تبادل قرار نیست پولی رد و بدل بشه و اصلا هدف اینه که شما برای تهیه چیزهایی که نیاز دارید چنین پول هایی نپردازید ( واقعا شما حاضرید برای یک دی وی دی ۱۰۰۰ تومن پول بدید! )

/////////////////

ای کاش بحث فیلم و سریال و بازی را مطرح نمی کردید تا تبادلات فقط دیتا های مرتبط با گرافیک می بود اینطوری کیفیت کار خیلی بالاتر می رفت ضمن اینکه ارزش یک دی وی دی گرافیک با یک فیلم هم اصلا قابل مقایسه نیست /

خوب اینجا چند تا نکته مطرح میشه ! اینکه 1 : شاید یارو که مجموعه رو داشته برات کپی میکرده از اول اتوران نداشته . ( گناه اون چی بوده :دی ) 2 : شاید موقع کپی درست کپی نشده ( که ممکن نیست ) 3 : از دستی کرده باشه ( یعنی از روی هاردش کپی کرده روی دی وی دی و فایل اتوران یادش رفته ) 4 : اینکه موقعی که داشته از روی هارد کپی میزده فایل اتوران نداشته بود !!
که به نظر من مورد های 1 و 4 قوی تر هستند .

منظور من این بود که مورد تبادل باید کاملا توضیح داده بشه و اگر کمی و کاستی داره قبل از تبادل باید گفته بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا