افزونه 2 تایپیک جامع تراکینگ

انجام پوشش از طریق ترک موشن در برنامه افتر

• از طریق ترک موشن

رای: 13 50.0%
  • استفاده از پلاگین خاص

رای: 13 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    26

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزیز M like mother

این ورژنی که شما میگی 29 مگابایت هستش اونم ورژن کرک شدش اون لینکش که شما دیدی 100% به همراه آموزششه من با اجازه آقا رضا و حسین عزیز تورنت رو برات میزارم سیدش هم بالاست

برای تورنت چه آموزش و چه نرم افزار حتما تو سایت Http://www.CGpeers.com سرچ کنین

البته به نظر من عجله کن

من خودم با سیستم فلو چارتش خیلی حال کردم که میتونی حالت های مختلف ترک رو تست کنی ببینی کدوم نتیجه بهتری میده بعد همونو انتخاب کنی نسبت به موکا و بوجو خیلی حالت لایو تری داره

پیوست ها

• PFTrack 2011.1.1 x64.zip
    9.5 کیلوبایت · بازدیدها: 50
آخرین ویرایش:

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
بنام خدا

سهیل جان سلام

ممنون که زحمت کشیدی ... الان دنلود می کنم.

تو سایتش چند تا آموزش هست نوشته که برای PFmatchit است اما آموزش Pftrack هم محسوب میشه .. و نوشته که آموزش PFtrack رو بزودی قرار میده ....
اینم لینک این صفحه
http://www.thepixelfarm.co.uk/product.php?productId=PFTrack&content=Tutorials

میخواستم ببینم همین آموزش ها رو بگیرم ببینم درسته ... اگه آموزش های دیگری دارید معرفی کنید

ممنون

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام آره دوست عزیز

درضمن خیلی شبیه هم هستن نگرانش نباش

مهمترین قسمت هر پروژه ترک اینه که بتونی Scene Geometry رو درست به نرم افزار بفهمونی که یه آموزش هست که با پن عمودی دوربین از یه مجتمع ساختمانی اقدام به ترکینگ و گذاشتن Test Object میکنه اونو ببین میدونم که دست میاد دوست عزیزم

تو همین سایتی که رفتی هستش :rose:

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

چند تا آموزش دیدم ازش ... ظاهرش که خیلی شلوغه ... ( جالبه هنوز برنامه رو نصب نکردم !!! )
خیلی دیتیل داره ...
بوجو به نظر ساده تره ... شاید به خاطر اینه که قبلا با اون کار کردم ...

سیستم نقطه ای خوبی داره

تا ببینیم چی میشه

PFTrack واقعا ترکر قدرتمندیه. یه آموزش از FXPHD دیدم که متعجبم کرد. یه ویدیو که بخش زیادی از زمانش بلور شده بود و تصویر چرخش و حرکت نسبتا زیادی هم داشت رو خیلی خوب و جالب ترک کرد و نقطه ها رو اصلا گم نکرد. البته تو چنین مواردی کارکردن باهاش یه ذره تجربه می خواد و به همین آسونی نیست.
توصیه میکنم بسته آموزشی PFTrack از FXPHD رو حتما حتما ببینید. با امکاناتش آشناتون میکنه.

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
PFTrack واقعا ترکر قدرتمندیه. یه آموزش از FXPHD دیدم که متعجبم کرد. یه ویدیو که بخش زیادی از زمانش بلور شده بود و تصویر چرخش و حرکت نسبتا زیادی هم داشت رو خیلی خوب و جالب ترک کرد و نقطه ها رو اصلا گم نکرد. البته تو چنین مواردی کارکردن باهاش یه ذره تجربه می خواد و به همین آسونی نیست.
توصیه میکنم بسته آموزشی PFTrack از FXPHD رو حتما حتما ببینید. با امکاناتش آشناتون میکنه.

آموزش FXPHD برای PFTrack بطور کامل هست اما بصورت تورنت هست که تورنت، 6 گیگ دانلود کردن خیلی اعصاب می خواد. هر چی گذشتم لینک غیر تورنتی سالم پیدا نکردم. اما یه سری آموزش گرفتم و نگاه کردم. تو اون آموزش هایی که دیدم از قدرت ترکش هیجان زده شدم. نقاط خیلی بد رو هم بدون کوچکترین خطا ترک کرده بود . حالا باید یه کم روش کار کنم. اگه اون آموزش 6 گیگابایتی ( FXPHD ) رو داشتید خبر بدید

ممنون

graphic86

Member
سلام به دوستان
شاید اینجا جای مناسبی برای در خواست پلاگین نباشه
ببخشید مجبور شدم
خلاصه اینکه من دنبال پلاگین Psunami برای افتر افکت cs4 32 بیتی میگردم
اگه دوستان لطف کنند بزارن یا لینکشو ممنون میشم

roh1000

Member
سلام به دوستان
شاید اینجا جای مناسبی برای در خواست پلاگین نباشه
ببخشید مجبور شدم
خلاصه اینکه من دنبال پلاگین psunami برای افتر افکت cs4 32 بیتی میگردم
اگه دوستان لطف کنند بزارن یا لینکشو ممنون میشم

من لینکش رو در قسمت پلاگین قرار دادم

آخرین ویرایش:

mahdimrt

New Member
سلام دوستان عزیز من می خوام یه کاری شبیه کلیپ طفره نرو زانیار انجام بدم که با یه زمان بندی میشه در آوردش ولی مشکلی که من دارم اینه که یه شخصیت از این مثلا 4 نفر که توی یه تصویر هست جلوی اون یکی هست شنیدم با روسکوپینگ میشه یه کارایی کرد اگه کسی چیزی میدونه بمن هم بگه ممنون میشم

ALI V8

Active Member
آموزش fxphd برای pftrack بطور کامل هست اما بصورت تورنت هست که تورنت، 6 گیگ دانلود کردن خیلی اعصاب می خواد. هر چی گذشتم لینک غیر تورنتی سالم پیدا نکردم. اما یه سری آموزش گرفتم و نگاه کردم. تو اون آموزش هایی که دیدم از قدرت ترکش هیجان زده شدم. نقاط خیلی بد رو هم بدون کوچکترین خطا ترک کرده بود . حالا باید یه کم روش کار کنم. اگه اون آموزش 6 گیگابایتی ( fxphd ) رو داشتید خبر بدید

ممنون

تورنتش رو بده مستقیمش کنیم.کم کم دانلود میکنم من.فقط تورنت یا آدرس صفحه تورنتش رو بده.ممنون دوست من.
آموزشهای خوب دارید لینک بدید .دمتون گرم.

سلام
من pftrack 2012 1 x64 رو نصب کردم اما با اینکه لایسنس رو کپی کردم، موقع اجرا ارور می ده می گه : no license found . مشکل از کجاست ؟
ممنونم

mahdimrt

New Member
من با موکا تصویر آسمان آبی را می خواستم جاگزین آسمان تکه فیلمی که از قبل وبا حرکت کرین گرفته شده بود کنم

ولی متاسفانه حرکت آسمان با حرکت دوربین هماهنگ نبود می خواستم بپرسم باید چکار کنم

سلام به دوستان و استادای گلم
من می خوام یه کاری مثل کاری که توی کلیپ تهی انجام داده شده (کلیپ من و این ) که سر سوژه با دوربین ترک شده رو انجام بدم.
چطوری می شه همچین کاری انجام داد ؟؟ که دوربین دنبال سر یا حالا دست سوژه بره و اونو تعقیب کنه؟ عمل تراکینگه دیگه؟:-?

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
اساتید وقتی سوال می پرسید از قسمتی از یه کلیپ یه زحمت کوچولو بکشین اون قسمت مورد نظر رو پیوست کنید . بهتر به جواب می رسید.

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
PFTrack 2012 رو نصب کردم کرکشم کردم ولی وقتی بازش میکنم تقریبا بعد 1 دقیقه بسته میشه،تو سایتهای خارجی هم سرچ کردم خیلیها این مشکلو داشتن
کسی تونسته با این نرم افزار درست کار کنه؟جدیدترین کرکی که براش اومده رو ممنون میشم بزارید

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام این مشکل احتمالا مربوط به کرکمون شاید باشه اما برای من 15 کار میکنه بعد میپره

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
سهیل تو از کجا دانلود کردی؟فایل license.txt شو بزار ببینم چه فرقی با مال من میکنه
من فعلا دارم با PFTrack-PLE تمرین میکنم که تو سایت اصلیش بود ولی خروجی نمیده

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
من از Cgpeers

بفرما :paint: :rose: \

فقط شهریار جان دقت کن همه فوتیج ها با PF خوب در نمی آد خیلی جاها موکا خوبه

تو نماهای حرکتی که بوجو عالیه اما با PF باید قلقش دستت بیاد دارم یه کار میزنم که PF واقعا عالی انجام داره میده البته باید فیلمتم باید خوب باشه ها :green:

پیوست ها

• license.txt
    395 بایت · بازدیدها: 102

جدیدترین ارسال ها

بالا