*******تاپیک اصلی مسابقه نوروزی 91 ********

*farshid*

کاربر VIP
نه ...
درخت از این جهت استفادش آزاده که نمیشه با روش های ساده مدلسازیش کرد ... خیلی ها هم با پلاگینهای درخت سازی آشنایی ندارن.
ولی رباط و ساختمون های دوردست چیزایی هستند که میشه مدلش رو ساخت ...

behrang2

Member
یه سوال:د
شرمندم بابت این سوالم:د
چه چیز یه خونه رو یه کلبه معرفی میکنه:د در واقع مشخصه یه کلبه چیه؟:د
سقف شیروونی؟:د
آخه میخام یه چیز عجیب غریب بزنم اما نمیدونم اسمش میشه کلبه یا نه:د

*farshid*

کاربر VIP
شما کلبه رو به عنوان یک ساختمون کوچیک تنها در نظر بگیر :wink:
زیاد خودتو محدود نکن
اون تصویر ذهنی کلاسیک کلبه رو میتونی بذاری کنار ... میتونه یه خونه داغون نقلی عجیب غریب هم باشه... ولی شبیه کلبه باشه شبیه هواپیمایی چیزی نباشه

شما کلبه رو به عنوان یک ساختمون کوچیک تنها در نظر بگیر :wink:
زیاد خودتو محدود نکن
اون تصویر ذهنی کلاسیک کلبه رو میتونی بذاری کنار ... میتونه یه خونه داغون نقلی عجیب غریب هم باشه... ولی شبیه کلبه باشه شبیه هواپیمایی چیزی نباشه

یعنی چی ؟:rose:
من کلبه ای که توی ذهنمه اصلا شبیه کلبه نیستش :mad:، کلبه توی نظر من یعنی یه ساختمون تنها وسط جنگل یا بالای درخت :green:
این که مشکل نداره :-?

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی خوب برام یک مشکلی پیش اومده که فکر نکنم بتونم

این هم رفرنسی که میخواستم درست کنم :rose:
شاید به درد کسی خورد :green:

پیوست ها

• 458842765_5oAf5-L.jpg
    458842765_5oAf5-L.jpg
    139.1 کیلوبایت · بازدیدها: 70

Farrokh

Active Member
دوستان در صورت تمایل از این امضا برای معرفی مسابقه استفاده کنند :

PHP:
[CENTER][URL="http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=185798"][U][IMG]http://img4up.com/up2/98916867256621717749.jpg[/IMG][/U][/URL]
[/CENTER]

با تشکر از K1-CGMaster

Mostafa-3D

Well-Known Member
یه انتقاد از مدیران برگزاری مسابقه :mad:

بابا شما رو به خدا وقتی مسابقه برگزار میکنید یه خورده بهتر اطلاع رسانی کنید . ایمیلی ، اس ام اسی چیزی
من الان تازه فهمیم یه چنین مسابقه ای هم برگزار شده
و خب برای شرکت یه خورده دیره دیگه
اکثر بچه ها کار مدلینگشون تمومه و من اگه از الان شروع کنم نمیرسم

فقط تروخدا دفعه بعد بهتر اطلاع رسانی کنید ...

sallarmelli

Active Member

بابا شما رو به خدا وقتی مسابقه برگزار میکنید یه خورده بهتر اطلاع رسانی کنید . ایمیلی ، اس ام اسی چیزی

بیا بابا
هنوز بیش از یک ماه وقته همه 5 روز آخر کارهارو می بندند شرکت کن

::reza::

کاربر VIP

دوست عزیز اولا باید بهتون گوشزد کنم این مسابقه هم بخش مربوط به مسابقه رو داره . اگه ندیدید دوباره ببینید

مسابقات انجمن سه بعدی

-دوما هربار که بخش گالری و مسابقات رو باز کنی کاملا لینک بالا مشخصه توش

گالری و مسابقات

-سوما برای راحتی کار یه بخشی رو به عنوان مسابقات سال 91 زده ایم

مسابقه نوروزی 91

-و اینکه تاپیک اصلی مسابقه نوروز تا الان که من پست رو میزنم 1,608 بار مشاهده شده

-حتی تو بخش گالری سه بعدی در قسمت مبحثهای مهم هم نیز اعلام شد(در تاریخ 9 فروردین)
مسابقه بزرگ نوروزی شروع شد..

به نظر من دیگه بهتر از این نمیشد مسابقات رو اعلام کرد.

شما هم اگه دوست داری شرکت کنی بهتره وقتت رو برای کار رو مدل بزاری نه انتقاد چون واقعا وقت زیادی فرصت هست.

آخرین ویرایش:

Mostafa-3D

Well-Known Member
دوست عزیز اولا باید بهتون گوشزد کنم این مسابقه هم بخش مربوط به مسابقه رو داره . اگه ندیدید دوباره ببینید

مسابقات انجمن سه بعدی

-دوما هربار که بخش گالری و مسابقات رو باز کنی کاملا لینک بالا مشخصه توش

گالری و مسابقات

-سوما برای راحتی کار یه بخشی رو به عنوان مسابقات سال 91 زده ایم

مسابقه نوروزی 91

-و اینکه تاپیک اصلی مسابقه نوروز تا الان که من پست رو میزنم 1,608 بار مشاهده شده

-حتی تو بخش گالری سه بعدی در قسمت مبحثهای مهم هم نیز اعلام شد(در تاریخ 9 فروردین)
مسابقه بزرگ نوروزی شروع شد..

به نظر من دیگه بهتر از این نمیشد مسابقات رو اعلام کرد.

شما هم اگه دوست داری شرکت کنی بهتره وقتت رو برای کار رو مدل بزاری نه انتقاد چون واقعا وقت زیادی فرصت هست.

:snap: بابا حالا چرا میزنی ؟ :green:

تمام این چیزهایی که شما گفتی قبول
ولی اگه یکی مثل من باشه که خیلی توی انجمن نمیاد و وقتی هم که میاد فقط به بخش 3ds Max سر میزنه ، چی کار باید بکنه .
من میگم ارسال یه ایمیل گروهی به اعضا که هم ساده تر ، هم بازخورد بیشتری داره و هم هزینه ای نداره ! ها ؟

کاربر VIP
نه عزیزم نزدمت. ولی بهتره بعضی چیزا رو رک بهت بگن.اینطوری بهتره
اگه قرار باشه که به همه ایمیل داده بشه دیگه اون مسابقه سه بعدی نمیشه چون با ایمیل به همه باید مسابقه رو طوری برگذار کرد که دوستان گل فتوشاپ کار و حتی اونایی که در کار فیلم سازی هستند هم شرکت کنند.
شما خودت تو انجمن نمیای بعدش چرا همچین انتظاری داری!
این همه دوستان خوب و گلی که الان تو مسابقه اومدن مگه باهاشون تماس گرفتیم که اومدن نه عزیزم

اینم ببینی بد نیست
لیست دوستانی که تا الان برای دیدن لینک مسابقه اومدن و دکمه تشکر رو زدن...

(Hamid), .:BehzAd:., .:taymaz:., 1835ali, 3D Rack, abbasi_0912, afra.creative, agira3d, Ahmad Kouti, ahoorass, airbos, ali3dm, alipower, Amin 4D, amir.nemati63, amirrainy_1, Asa.co, Baloot3D, behrang2, borhani59, E-power, emad04, faramarz2, Farrokh, gilas, gs-graphic, Hamed, hamed.f, hesam_sn, Hoda-Sib, homayoon_fattah, hossein j j, Hossein.59, I-like-DDD, javad online, K1-CGMaster, khoushechin, koorosh_kh, LonelyCharlie, Lord Voldemort, Majid CG, Mandana, martin eco, max vray, Mehran coyote, men, meysam333, MohammadGh, Mostafa-3D, rasol10261360, ROHAM WEB, saeedmagic, Saeid Balooti, Shahryar Mirbozorgi, shirani, sidsid, skyblu3, soroushdesign, unnamed.h, YAHYA2011, yamikazy, Yar.kh, Yasharp, علی زندی

Mostafa-3D

Well-Known Member
نمیخوام بحث کنم ولی یه مساله ای هست
بزار یه مثال بزنم
من توی فروم های زیادی عضو هستم ( چه ایرانی و چه خارجی ) . سال پیش یه ایمیلی برام اومد که انگلیسی بود وقتی روی لینکش کلیک کردم متوجه شدم توی یه انجمی داره مسابقه ( اگه اشتباه نکنم فلش ) برگزار میشه . شرکت کننده های این مسابقه بسیار زیاد بودند و شاخه مربوط به شرکت کننده ها به چندین صفحه میرسید و جالبی موضوع این بود که روی تاپیک بعضی از این ها کلیک میکردم پست های ارسالی شرکت کننده 5 یا 6 تا بود ، یعنی تازه عضو شده بود و اونطوری که به نظر میرسید تبلیغات فراخوانی برای مسابقشون محدود به ایمیل برای اعضا نبوده .

من اینو میخوام بگم که وقتی انجمن مجید آنلاین که یکی از بهترین انجمن های تخصصی گرافیک در ایرانه ، میخواد یه مسابقه ای برگزار کنه ، باید تبلیغات و اطلاع رسانی وسیع تری رو انجام بده یعنی حتی وسیع تر از ارسال ایمیل برای اعضا ( مثل بنر در سایت های پر بازدید گرافیکی و ... ) . چون هر چی شرکت کننده ها بیشتر باشه ، هم رقابت شدید تر و هم بار علمی و آموزشی مسابقه بهتره میشه .

البته این نظر منه و در هر حال

موفق باشید ... :rose:

m0hammad

Member
من با مصطفی موافقم کلا مجید آنلاین هیچ ایمیلی نمیده در صورتی که اگر ماهی یک ایمیل ارسال کنه و اتفاقات مهم اون ماه را برای کاربر ها ارسال کنه هم مسابقه ها بیشتر شرکت کننده دارن و هم خیلی ها که مشغله ی زیاد باعث شده اصلا کلا اینجا را فراموش کنن یک سری میان به موضوعات مورد علاقشون بزنن.

بعد میشه تو خبر نامه مسابقه را از پیش اعلام کرد یعنی مثلا گفت ماه دیگه مسابقه 3d هست. کلا خبر نامه چیز خوبی هست.

1835ali

Well-Known Member
سلام به همگی
من خیلی وقت نبودم چه حا چه خبر بچه ها خوبید خوشید ؟
از این که میبینم مثل هر سال داره مسابقه برگزار میشه خیلی خوشحالم و بهتون دمت تنور میگم
انشاءالله موفق باشید همگی
خوب بریم سر اصل مطلب :
بسیار موضوع قشنگیه اگه راهم بدید تا منم بیام ؟
راستی جایزه نداره ؟(یا متعاقباً اعلام خواهد شد)؟
یا علی

کاربر VIP
خوب این شد یه حرفی. ما بیشتر دوست داشتیم که یه مسابقه بین دوستان خوبمون در همین سایت برگذار بشه.(مثل هر سال که برگذار میشه)
اونهایی هم که از سایتهای همسایه میان بالاخره اونها هم میبینن و شرکت میکنند. اما تبلیغات فعلا در داخل همین سایت گذاشته شده. البته اگه واقعا اسپانسرهای خیلی خوبی پیدا بشن حتما برای سایتهای دیگه هم تبلیغات ارسال میشد. ارسال پیغام برای همه افراد در مجید آنلاین دست مدیریت کل رو میبوسه.
موفق باشید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا