به نظر شما این سایت با مدیرت مجید آنلاین هماهنگی کرده یا مجید آنلاین 2 هست !؟

H-assan

Well-Known Member
بدون شرح
اول لینک رو ببنید :

http://www.qskonline.com/index.php

حسابی به همه چیز دقت کنید از قالب گرفته تا ترکیب بندی ها و حتی قسمت گالری طراح ها !

اینجا رو هم ببنید
http://www.qskonline.com/showthread.php?p=98#post98

مدیر سایتشون گفته :
قالب جدیدی که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید قالب مشهور Enlight است که توسط ماژور عزیز فارسی شده است دلیل انتخاب این قالب زیبایی و جذاب بودن و آشنایی کاربران فروم ها با این قالب بوده است امید وارم از این قالب لذت ببرید.

آخرین ویرایش:
خيلي جالب و ديدني هست.
اين لينك رو هم از دست نديد...اطلاعات جالبي داره :
http://whois.domaintools.com/qskonline.com

مديران عزيز مجيدآنلاين بايد يك برخورد جدي با اين تيم قشنگ داشته باشند !

IP Address: 209.172.34.37 [Whois] [Reverse-Ip] [Ping] [DNS Lookup] [Traceroute]
IP Location: United States - Michigan - Hartford - Groupe Iweb Technologies Inc
SSL Cert: persianservices.com SSL is expired!
Name Server: NS1.ESFAHANWEBSHOP.COM
Reverse IP: 512 other sites hosted on this server.

آخرین ویرایش:

oxygenws

Active Member
جالبه... من مدیرانش رو اینجا دیدم... تو این انجمن دزد هم داشتیم و خبر نداشتیم!!!

oxygenws

Active Member
عذر می خوام کمی بی ربطه... اینو تو این لینک خوندم...
http://www.qskonline.com/showthread.php?t=39

سوال:
آجاکس چیست و جزو کدوم گروه برنامه ها قرار میگیره

جواب:
اجاکس یک زبان برنامه نویسی است که از قدرت بالای گرافیکی بر خوردار است و ترکیبی از Xml و java است

یکی منو بگیره..... =))

H-assan

Well-Known Member
آره امید جان سطح اطلاعات که کلا بالاست همه جوره ....

راستی حتمی whois این سایت رو ببنید جالب که هاست اصلی دسته کیه
=))

oxygenws

Active Member
راستی حتمی whois این سایت رو ببنید جالب که هاست اصلی دسته کیه
آره دیدم... از خود مجید هاست گرفته... persianservices.com رو پینگ کنید.
فکر کنم کل دنیای اینترنت اش به مجید آنلاین و مجید علوی زاده و هاست مجید و مجید و مجید و مجید و .... ختم بشه...

يك جورايي آبرو ريزي براي من و حسن شد با اين همشهري هاي كپي بردار !

اميد جان شما بيا من و حسن رو بگير كه روي تخت آمبولانس هم مرديم از خنده !

تريپ مهندسي و .... آره و اينا و ......

H-assan

Well-Known Member
اوه نگو فرهاد که یادم می افته از خنده به ناامیدی می رسم

امید جان ما این گروه رو می شناسیم

چی بگم ، این گروه توی شیراز فعالیت می کنن و کار اصلیشون هم تبلیغات اینترنتی هست ( مثلا ولی موضو عی که هست اینه سیستم کاریشون خیلی مشکل داره و اینکه خیلی بچگونه است مثله بقیه کار های که از طرف سیستم ها ... حمایت می شه )

احتیاج به تذکری چیزی پیزی دارن

Mandana

Active Member
چیز جدیدی نیست.قالب قبلی مجید آنلاین هم دزدیده شده بود.کپی رایت که بنازمش ماشاله
balloony.gif

یعنی میشه من نمیرم و ببینم توی ایران هم کپی رایت رعایت میشه؟
joytears.gif

فرهاد و حسن.خوبین شما دوتا؟
veiledsmile1.gif

YTERROR

Active Member
خیلی ببخشید یک توضیح کوتاه برای اون دسته از دوستان که اطلاع ندارند

تمهای وی بی مثل تم پی اچ پی بیب بی نیست که شونصد تا فایل تم داشته باهش و کلی عکس که باید درست کرد بلکه فقط یک فایل + چند تا عکس که قط کافیه در بعضی از تمها فایل اصلی تم رو بعضی جاهاشو dir=rtl کرد در بیشتر مواقع هم می بینی لازم نیست همچین کاری و فونتشم میشه از طریق کنترل پنل درست کرد عکسهاشم در بعضی اوقات لازمه بلعکس کرد

که این کار عکسها هم هر کس یکبار با فتوشاپ کار کرده باشه بلده و کلش 20 دقیقه زمان می بره

دموی قالب اصلی :

که اگه دقت کنید مجید آنلاین یا سایت کیوسک یا ..... فقط اومدن یک لایه گزاشتن تا رنگ آبی آسمانی بدست آورهده و برا خودشون یکی عکس پروانه گزاشته یکی عکس گوشی تلفن

+ اینم قابل ذکره همراه تم فایلهای PSD هم موجوده که خیلی کارو آسون تر می کنه

این رو نگاه کنید :

کاملا مشخص کننده اینه که تم سایت کیوسک بصورت مستقل فارسی شده هر چند فارسی سازی هم نداره

حالا یک سوال همانطور که دوستمون اینجا تایپیک اطلاع دهی زده ما هم باید به سایت extremepixels.com اطلاع بدیم که تمپلتش.ن با قیمت $29.99 وافعا خریداری شده یا .... ؟

همه اینای که گفتم فقط واسه اینه که جلوی این جوری تایپیکهای بی ربط گرفته بشه و سر چیزهای فوق العاده کوچک گرفته بشه الان همین تم روی 5 تا از فرومهای اعضای همین سایت من دیدم و فکر کنم هر وی بی کاری این تم رو داره

بهتره این قدر همدیگه رو سیخ نکنیم و از مدیرای سایت کیوسک که میشه گفت مجموع سایتهاشون نسبتا جالبه زیاد نکنیم

موفق و پیروز باشید ( از مصطفی هم که تا جایی که من می دونم خیلی ازش قددردانی شد واسه تم مجید آنلاین و گزاشت رفت هم یادی بکنیم )

Old User

Member
چیز جدیدی نیست.قالب قبلی مجید آنلاین هم دزدیده شده بود.کپی رایت که بنازمش ماشال

تایید میشه ... اما تا این حد ؟؟

حسن تذکر فایده ای نداره ! اولین بارشون نیست آخرین بارشونم هم نخواهد بود...

YTERROR

Active Member
حسن تذکر فایده ای نداره ! اولین بارشون نیست آخرین بارشونم هم نخواهد بود...

دوست عزیز شما با خوندن پست من باز هم این حرف رو می زنید واقعا تعجبه !!!!!!!!!!!

اون مد گالری یا ... هم مال مجید آنلاین نیست که این جوری روش کپی رایت می زارین

این و یک نگکاه بندازید :

یک فروم با امکانت بیشتر و ........

به نظر من این تایپیک بیشتر برای سو ساتفاده و زیر آب دن بوده

bahy_my

Active Member
با عادل جان موافقم.
این قالب رو هم توی سایت های دیگه دیده بودم.
در مورد اون طراح های بالایی هم به نظرم بد کاری نکردن.
به نظرتون برای مجید آنلاین آمار بیشتری رو نمیاره ؟

soheilweb

Active Member
بابا دزدی تو روز روشن !
خودشم اومدن از کجا کف برن !
100.gif

بابا کارای حامد طالبلنی رو هم که دیگه ...
96.gif

YTERROR

Active Member
این تایپیکم رو باید مدیر قفل کنه اصلا معنی نداره همچین تایپیکی اگه حرفی هست از طریق پیام خصوصی باید گفته بشه سهیل جان شما متنظورتون مجید آنلاین که نبوده در مورد :

خودشم اومدن از کجا کف برن !

منظورتون حتما سایت http://www.extremepixels.com بوده :d

soheilweb

Active Member
این تایپیکم رو باید مدیر قفل کنه اصلا معنی نداره همچین تایپیکی اگه حرفی هست از طریق پیام خصوصی باید گفته بشه سهیل جان شما متنظورتون مجید آنلاین که نبوده در مورد :

منظورتون حتما سایت http://www.extremepixels.com بوده :d

دقیقا ... :wink:

H-assan

Well-Known Member
متاسفم براتون

هنوز کوچولو تر از اون حرف ها هستید که متوجه بشید زیرآب زنی نتی یعنی چی !

یک این سایت با هیچ کدوم از قوانین مجید آنلاین مخالفتی نداره
فقط یک سوال هست که آیا با مدیران سایت هماهنگی کردن یا خیر ....

مگر اینکه شما قانون جدیدی وضع کرده باشید !

چی بگم بعد از این همه مدت به همون چه وصله های می زنن
بیا خوبی کن !

متاسفم

YTERROR

Active Member
متاسفم براتون
.
برای چیمون متاسفید ؟ البته اگه منظورتون مجید آنلاینه یا فرومهای دیگه که دارند از قالبهای آماده استفاده می کنند و به سلیقه خودشون درست می کنند باید بگم این یک کار معمولی و تنها مجید آنلاین نیتس میشه گفت 90 درصد فرومها و ... به این شکله

هنوز کوچولو تر از اون حرف ها هستید که متوجه بشید زیرآب زنی نتی یعنی چی !

والا نتیجه گیری من از حرغهای شما

1. هر دو شرکت در یک شهر و رقابت بین دو شرکت
2. اطلاع دهی بی مورد شما به سایتی که خود اون سایت داره همین کارو انجام میده
3. مطرح کردن در یک محل عمومی که این عمر کاملا خصوصی _ حداقل اگه بر فرض هم بگیریم این تم 100 درصد مال مجید آنلاین شما باید برای جلوگیری از زیر سوال برن یک شرکت در شهر خودتون یا به احترام اون شرکت از طریق خصوصی اطلاع می دادید تا خود مدیران مجید آنلاین بهتون بگن که این تم مال فلان سایت بوده و مشکل خاصی از نظر اونا نیست)

یک این سایت با هیچ کدوم از قوانین مجید آنلاین مخالفتی نداره
تا جای که من اطلاع دارم تهمت نا به جا و زیر سوال برن یک سایت تویی یک فروم بر خلاف قوانین و چون این تایپیک بارها تکرار شده دقیقا با همین موضوع و هر دغعهع هم قفل شده بر لاف قولانین و جستجو نکرن و تایپیک جدید زدن شما باز هم بر خلاف قوانین

چی بگم بعد از این همه مدت به همون چه وصله های می زنن

من یا دیگران وصله ای به کسی نمی زنیم چیز یرو که از عملکرد می بینیم می گیم

من امرزو باز هم دقیق فروم رو دیدم دوباره و اگه صبح 70 درصد مطمن بودم تم رو خودشون فارسی کردند نه از مجید آنلاین برداشته باشند الان 100 درصد مطمنم خودشون انجام دادند با این که اصلا چیز سختی یا عجیب غریبی هم نیست این کار و هر کسی می تونه انجاتم به

در کل بهرته قفل بشه چون زشته واقعا بیایم زحمات دیگران رو زیر سوال ببریم با اطلاعات غلطمون

موفق و پیروز باشید

عادل جان !
اینجا نه بحث رقابت بین دو شرکت هست و نه چیزه دیگه ای !
این جناب حسن رو که میبینی یکی از دوستان صمیمی من و همکار و شریک و مثل برادر من هست. میشه گفت از برادر هم نزدیکتر !
اگر هم که ایشون اقدام به ایجاد این تاپیک کردن فقط و فقط بخاطر این بوده که ایشون یک زمانی از مدیران و عضو تیم سیاست گذاری بودن, میتونید با خود آقا مجید در این باره سوال بپرسید تا شبهات احتمالی رفع بشه !
با شناختی هم که من از شما دارم میدونم که شما هم بی طرف جواب دادید و بحث کردید !

حالا مسأله این هست که با قفل شدن و یا نشدن این تاپیک و یا هر اتفاق دیگه ای میشه از سوءاستفاده های احتمالی از محتویات سایت ها و انجمن هایی مثل مجید آنلان و غیره جلوگیری کرد ؟
شاید بحث بر سر موضوع قالب رو بشه به نتیجه ای رسوند,اما محتویات و بخش ها و زیر مجموعه ها رو چی ؟
به نظر شما احتیاج به یکم فکر کردن نیست !
آیا بهتر نیست از مدیران ارشد بپرسیم که آیا برای استفاده از دسته بندی های موجود انجمن مجیدآنلاین احتیاج به کسب اجازه هست یا نه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا