بهنام نیک فر|دنیای مجازی(مجیدآنلاین) |Max-Maya-Phothoshop-Poser-Vray

animations

Active Member
خسته نباشی .:BEHNAM:. جان. به نظرم هنوز جای کار داره. :wink:

از ساختمون مجیدآنلاینت خوشم اومد. به نظرم اگه کاراکترها نزدیک ساختمون باشن جالبتر باشه.

بعدش، خیلی شبیه هم شدن. کاش پزهاشون با هم فرق می کرد.

راجع به قیافه شون نظر نمی دم، چون من تناسبات فانتزی رو بیشتر دوست دارم. فقط صورتشون که سیاه شده، عین دزدها شدن. اگه می خوای شناخته نشن، خوب بود موهاشون رو هم سیاه می کردی و روی رندرت تجدید نظر می کردی تا به نظر بیاد سایه افتاده روشون.

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام بهنام جان ... کار خوبی شده !!

اما یه اصل نا نوشته ای در گرافیک و طراحی کانسپت هست که میگه : نباید همه چی متقارن و شبیه به هم باشه !! (البته این اصل توسط گیگامتین قراره منتظر بشه :lol:)

جدی می گم . کاراکترهایی که ساختی کاملن شبیه همن فقط بعضی هاشون رنگاشون فرق می کنن ... باید حالت بالهاشون ، لباسشون ، ژستشون و ... با هم فرق کنه تا بیننده به این حس برسه که این ها با هم متفاوتن و یکی نیست

اون مجید آن لاین در زمیه باید تو انی فاصله از حالت فوکوس خارج شده باشه و تار باشه

لپ تاپ رو زمین هم کمی تا قسمتی خوب مچ نشده

و اما نکات مثبت
ایده ی جالب اما یکم در پیاده سازی مشکل داره
جاده واقعا جالب شده ... یادم باشه ازت بخوام یادم بدی چطور بسازمش !!
ژست کاراکتر ها هم خیلی جالب شده

امیدوارم به دردت خورده باشه این نکاتی که گفتم
موفق باشی دوست من

.:BEHNAM:.

Active Member
خسته نباشی .:behnam:. جان. به نظرم هنوز جای کار داره. :wink:

از ساختمون مجیدآنلاینت خوشم اومد. به نظرم اگه کاراکترها نزدیک ساختمون باشن جالبتر باشه.

بعدش، خیلی شبیه هم شدن. کاش پزهاشون با هم فرق می کرد.

راجع به قیافه شون نظر نمی دم، چون من تناسبات فانتزی رو بیشتر دوست دارم. فقط صورتشون که سیاه شده، عین دزدها شدن. اگه می خوای شناخته نشن، خوب بود موهاشون رو هم سیاه می کردی و روی رندرت تجدید نظر می کردی تا به نظر بیاد سایه افتاده روشون.

سلام دوست عزیز

صددر صد جای کار داره.این فقط یک تست بود. و یک کاراکتر داشت که من اون رو کپی گرفته بودم و و رنگ لباسهاشون
رو تغییر دادم.در کاراصلی یکی هم نیست 3 تصویر یا بیشتر ممکنه باشه اینطوری نیست.شخصیت ها متفاوتند و لباسشون هم توی خود پوزر رنگ می کنم که طبیعی بشه.
در مورد چهره ی شخصیت ها هم توی فوتوشاپ رنگش کردم وگرنه چهره ی باهالی دارند.
در مورد نورپردازی و رندر هم قبول دارم باید یکبار دیگه انجام بدم.

در کل ممنون.

سلام بهنام جان ... کار خوبی شده !!

اما یه اصل نا نوشته ای در گرافیک و طراحی کانسپت هست که میگه : نباید همه چی متقارن و شبیه به هم باشه !! (البته این اصل توسط گیگامتین قراره منتظر بشه :lol:)
:d

ج
دی می گم . کاراکترهایی که ساختی کاملن شبیه همن فقط بعضی هاشون رنگاشون فرق می کنن ... باید حالت بالهاشون ، لباسشون ، ژستشون و ... با هم فرق کنه تا بیننده به این حس برسه که این ها با هم متفاوتن و یکی نیست

صددر صد قبلا توضیح دادم.

اون مجید آن لاین در زمیه باید تو انی فاصله از حالت فوکوس خارج شده باشه و تار باشه

به نکته ی ظریفی اشاره کردی یادم رفته بود.

لپ تاپ رو زمین هم کمی تا قسمتی خوب مچ نشده

درسته.عاقبت سریع کار کردن همینه.

و اما نکات مثبت
ایده ی جالب اما یکم در پیاده سازی مشکل داره

ممنون.

جاده واقعا جالب شده ... یادم باشه ازت بخوام یادم بدی چطور بسازمش !!

تنها چیزی که باعث بالارفتن کیفیت و طبیعی تر شدنش شد یک تکسچر خوب و یک جاده ی بی تکسچر
و یکم شیطنت های فوتوشاپی است.

ژست کاراکتر ها هم خیلی جالب شده
ممنون

امیدوارم به دردت خورده باشه این نکاتی که گفتم
موفق باشی دوست من

در کل ممنونم

amin2001

Active Member
دوست عزیز آخرین مهلت ارسال کار نهایی تا 12 شب همین روز میباشد چنان چه تغییری در کار پایانی خود میخواهید انجام بدید و یا هنوز روی کار پایانی کار میکنید . لطفا تا ساعت 12 شب در تاپیک خود ارسال کنید هر ارسالی بعد از ساعت 12 شب مورد قبول نمیباشد و آخرین کار ارسالی شما که قبل از 12 شب بوده برای رای گیری قرار داده میشه دوستانی که چند رندر نهایی قرار دادن لطفا همه را در یه فایل قرار بدن چون از هر فرد تنها یک عکس برای رای گیری قرار داده میشه تشکر (پست ارسال شده به تمامی تاپیک ها )

جدیدترین ارسال ها

بالا