بهترین پیشنهاد سخت افزار برای 3d و render

fnavid63

Member
اولا همیشه جنسی که گرونتره ملاک بر خوب بودنش نیست دوما سوپرماکرو سرور کار هستش و نیازی به تبلیغ نداره که به tomshardware پول بده اسمشو بزنه سوما باس رم شاید هرچی بالاتر باشه بهتره ولی ملاک بر صحت بالا بودن سرعت نیست پس Parity چیکارست اینکه یکی با سرعت 100 کیلومتر بره ولی اشتباه بارشو ببره مجبور شه دوباره برگرده تا اینکه یکی یه بار بره درست بره خیلی فرق میکنه سوپرمیکرو از ECC REG استفاده میکنه چهارمن مگه شما میخوای تسلا وصل کنی به دستگات که چهارتا میگی جا داره تو ایران فقط کلاستر اصفهان تسلا کار میکنه و کسه دیگه ای نمیاد کارت 2میلیون تومانی نصب کنه روی یه مادربورد تک پردازنده ای !!

در نتیجه همیشه به اندازه نیازتون هزینه کنید و پولتونو دور نریزید

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
آره خب موافقم که سوپر میکرو از ECC پشتیبانی میکنه.
دیشب اتفاقا tomshardware یه ریویو دیدم در رابطه با همین مادر بورد Asus P8P67 WS که عملا توی هیچ تستی برتری نسبت به Asus P8P67 نداشت.جالب بود برام.
آدم باید تو عمل ببینه
image018.png

petivell

New Member
دوستان میخوام نظرتونو راجع به این سیستم بگید . شرکتی که کار میکنم میخواد این سیستمو واسه 3d برام بگیره

CPU : INTEL cor i7 950
M.B : GiGA X58USB3
RAM: 6 GIG ADATA 1600
VGA : ATI 5770 1G
POWER : MEMONEX 600W
CASE : GREEN MAGNUM 2
HDD : WD 1 TB

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام نه نه اصلا این سیستم رو نگیرید.چون فناوریش ماله 2 نسل قبل اینتل هست!
شما باید سری جدید سندی بریج بگیرید که از همه نظر قوی تر خنک تر از core i7 950 هست.
CPU: Intel Core i7 2600K
RAm;
16 GB Kingtone Hyper x 1600
یا
16 GB باس Corsair Vengence 1600
دقت بکنین که باس رم تون از 1600 نه بیشتر بشه که الکی گرونه و نه پائین تر که قدرت سیستم پائین بیاد.

مادربورد هم بهترین گزینه Asus P8P67 PRO
هست.مدل Asus P8P67 EVO رو نگیر.مشکل داره.
گرافیک حتما و حتما انویدیا بگیر.چون که الان بیشتر نرم افزارها بصورت رسمی با Cuda انویدیا سازگاری دارن.مثل Iray vray rt و... پس حتما این کارو بکنین.
اگه میتونید برای گرافیک 400 هزینه کنید بدون معطلی Nvidia Quadro Fx 600 رو بگیرین که مخصوص کارهای سنگین هست.
هارد هم حتما از سری خاویار بلک باشه.خاویار گرین و بلو ضعیف هستن

hamed2004_sh

New Member
سلام به اساتید عزیز
من یه سیستم برای کار با 3d max میخوام بگیرم، یک سالی هست با مکس کار میکنم بیشتر نمای ساختمان....اساتید محبت کنن یه سیستم عالی که مکس 2012 هم به خوبی ساپورت کنه معرفی کنن به صورت کامل با خنک کننده و پاور و جزئیات دیگه اش....3 میلیون هم میخوام هزینه کنم....خیلی خیلی ممنون.

I-like-DDD

Well-Known Member
همین سیستمی که عارف جان صفحه قبل معرفی کردند رو بگیرید 3میلیون رو هم الکی
خرج نکنید ، واسه کار که نمای ساختمان هست همچین سیستمی زیاد هم هست.
موفق باشید.

hamed2004_sh

New Member
همین سیستمی که عارف جان صفحه قبل معرفی کردند رو بگیرید 3میلیون رو هم الکی
خرج نکنید ، واسه کار که نمای ساختمان هست همچین سیستمی زیاد هم هست.
موفق باشید.
==========================================
ممنون که جواب دادید
خواهشا لیست کامل سیستم با جزئیاتش رو بگید که من همون رو برم بگیرم
و از کدوم شرکت می تونم تهیه کنم......جایی بهتر از پاساژ ایران و رضا

I-like-DDD

Well-Known Member
==========================================
ممنون که جواب دادید
خواهشا لیست کامل سیستم با جزئیاتش رو بگید که من همون رو برم بگیرم
و از کدوم شرکت می تونم تهیه کنم......جایی بهتر از پاساژ ایران و رضا
شرمنه من اطلاعات دقیق ندارم
خود آقا عارف میان راهنماییتون میکنن.
موفق باشید.

درخواست

سلام من هنوز باسیستم زغالی ام دارم کار میکنم اما واقعا دیگه نمکشه میخوام ارتقاش بدم در حدی که تو رندر وسه بعدی 100ساعت معتلم نکنه بعدم صفحه سیاه بهم بده اونم شب تحویل ممکنه مشخصات بهم بدید قیمتشم خوب 600تومن بیشتر نشه

savag

New Member
با سلام
آقا عارف ، سیستمی پیشنهاد شما رو باید از کجا خریداری کنیم که مناسبتر باشه؟(منظورم تهران هست) اگر جایی رو میشناسید لطفا معرفی کنید ؟ (در صورت امکان شماره تماس هم لطف کنید ممنون می شم)
یک سوال دیگه داشتم : امکانش هست مشخصات یک سیستم کامل تا سقف 1.200.000 تومان برای من معرفی کنید؟
با تشکر بسیار

آخرین ویرایش:

omidpeiro

Member
با سلام
آقا عارف عزیز ممنونم مشم منو راهنمایی کنین
من 1 سیستم مخوام بگیرم برا 3d max تا 2 تومن میخوام هزینه کنم
برای کارای 3d . از چه cup استفاده کنم بهتره Amd یا Intel. ممنون اگر قطعات رو با قیمت بگین ممنون میشم.

w0229n

New Member
بهترین گزینه برای Rendering

سلام
دوستان عزیزی که با سرمایه مکفی دنبال سیستم عالی برای رندرینگ هستند باید از Workstation های HP - asus - Intel Boxx استفاده کنند . قیمت این پکیج ها از حدود 6 میلیون تومان شروع میشه و بسته به انتخاب config سخت افزاری شما تا 15 میلیون تومان هم برای هر workstation میشه هزینه کرد که البته واسه اونایی که توی کار ساخت و تولید هستند و خواهان سرعت بالا در رندر هستند جای دوری نمیره میشه پولشو در آورد .
توصیه میکنم هزینه الکی برای Pc بعلت عدم هماهنگی سخت افزارهای موجود در بازار و عدم رسیدن به سرعت و کیفیت دلخواه روی سقف 2-3 میلیون پرداخت نکنید . اگه می خواهید 2-3 میلیون برای یه سیستم هزینه کنید 3تا سیستم بگیرید و از network rendering استفاده کنید بازم بهتره ولی در کل پولاتونو جمع کنید به قول اصفهانیا یه خبشو بخرید .
امیدوارم همه کسایی که تو این زمینه فعالیت دارن دستشون به این سخت افزارا برسه آخه میدونم موقع رندر گرفتن چه خون جگری می خورن .
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا