بهترین سایت برای دریافت عکس و گرافیک رایگان

mehdinasiri

پارس لند گروپ
این سایت رو من تقریبا 2 سال هست ازش استفاده میکنم.عکس های خوبی داره اما نه در حد حرفه ای چون یوزر های عادی عکس ها رو آپلود میکنن.

nevisande

Active Member
سایت جالبی نشون میده.
من که عکسهای خوبی از توش پیدا کردم.
امیدوارم که برای دیگر دوستان هم مفید واقع بشه

ehsandalir

Member
این سایت بزرگترین سایت عکس رایگان در نت هست
عکسهای زیادی داره اما عکسهای خوب اکثرا رایگان نیستند

ghafeleh

Member
°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ghafeleh

Member
°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mashreghi

Member
بله بسیار سایت کامل وشاملی هست . فکر کنم این سایت رو (sxc) ساراخانوم خیلی وقت پیش معرفی کرده بود اگه یه سرچی بزنید تاپیکش هست و اتفاقا بچه ها سایت های بسیار عالی رو معرفی کرده بودند .

omidsas

Member
خیلی وقت پیش در موردش کامل بحث شد اما بهتره یه سری هم به www.Shutterstock.com بزنید بعد در مورد این یکی هم قضاوت کنید اصلا قابل مقایسه با هم نیستند به نظر من همون موقع هم اینو گفته بودم

tarhebartar

Member
ای بابا دوست عزیز تو فقط برو سایت رو ببین چه کار داری سارا خانوم قبلا معرفی کرده بوده.( تو برو ماستت رو بخور )

در ضمن این shutterstock مال تیر کمون شاهه . پس معلومه شما هم قبلا سرچ نکرده اید . ( پس تو هم برو ماستت رو بخور )

Bye

omidsas

Member
ای بابا دوست عزیز تو فقط برو سایت رو ببین چه کار داری سارا خانوم قبلا معرفی کرده بوده.( تو برو ماستت رو بخور )

در ضمن این shutterstock مال تیر کمون شاهه . پس معلومه شما هم قبلا سرچ نکرده اید . ( پس تو هم برو ماستت رو بخور )

Bye

مگه این سایته ماله توئه که ناراحت شدی بابایی
تو این دو تا رو با هم مقایسه میکنی یه نگاهی به موتور سرچش بنداز تا تفاوت رو خووووووب احساس کنی ok بابایی؟؟

گذشته از همه این حرفها من خیلی از مشکلاتم با این سایت http://www.webstockpro.com/ برطرف شده شاید به شما هم کمک کنه

memol_515

Active Member
ای بابا دوست عزیز تو فقط برو سایت رو ببین چه کار داری سارا خانوم قبلا معرفی کرده بوده.(تو برو ماستت رو بخور )

Bye

كمي مهربانتر لطفا :rose: كه دور هم ماست بهمون بيشتر بچسبه ! :D

بابت سايتها هم از همه بچه ها ممنون :)

جدیدترین ارسال ها

بالا