بلوك و برنامه چرخش آگهي و تبليغات ***فارسي شده***

izone

Active Member
دوست من

منكه راستش هنوز مشكل شما را نفهميدم چيه. اگر ميخواهي مشكلت زودتر حل بشه خوب بنويس كه دقيقا كجا مشكل داري و چي كار كردي كه چي شد (يا نشد) تا من يا ديگر دوستان در حد توان كمك كنيم. اگر هم از اين برنامه خوشت نيومده ميتوني يك تاپيك بنويسي و بگي كه دنبال چه برنامه اي با چه كارآيي هستي تا شايد من يا دوستان بهتر بتونيم كمك كنيم.

pooyait

Member
سلام
آقا ممنون از اين فرمايشات
آخر كپي رايته
ولي سعي كن يكم اوپن سورس باشي
ممنون
در ضمن منم عضو سايتت شدم
يا علي

izone

Active Member
pooyait گفت:
سلام
آقا ممنون از اين فرمايشات
آخر كپي رايته
ولي سعي كن يكم اوپن سورس باشي
ممنون
در ضمن منم عضو سايتت شدم
يا علي

دوست من اينا فرمايش نبود و خواهش بود. كپي رابت هم همه برنامه ها دارن ولي اين برنامه هم مانند بسياري از برنامه هاي ديگر اپن سورس است و من نميتونم كار ديگري بكنم. (شايد بهتر باشه كمي بيشتر درباره اپن سورس و كپي رايت بررسي كني و بعد چيزي بنويسيد).

به تارنماي ما هم كه براي همه ايرانيان و ايراندوستان است خوش آمديد.

يا ايران

zoghal

Active Member
مشكل من به اين صورت هست
1- بلوك جديد به صورت خدكار ايجاد نميكنه
2- تنطيماتش بعد از مدتي ثابت ميشه به عنوان مثال جهت اسكرول به راست تبديل ميشه و ثابت يني نميشه حركت اسكرول رو از بالا به پاپين يا بر عكس تبديل كرد

izone

Active Member
zoghal گفت:
مشكل من به اين صورت هست
1- بلوك جديد به صورت خدكار ايجاد نميكنه
2- تنطيماتش بعد از مدتي ثابت ميشه به عنوان مثال جهت اسكرول به راست تبديل ميشه و ثابت يني نميشه حركت اسكرول رو از بالا به پاپين يا بر عكس تبديل كرد

1- بلوك جديد را بگونه خودكار درست ميكنه ولي شما بايد اين بلوك را فعال كنيد كه چگونگي آنرا در يك صفحه پيش همين تاپيك ميتوني پيدا كني.

2. ممكنه كه بد نصب كرده باشي. منكه تا كنون يك همچين مشكلي با آن نداشتم. پس از تغييرات آنرا ذخيره ميكني؟

پيروز باشيد.

zoghal

Active Member
آره بابا ذخيره مي كنم
اما 1 رو ميشه توضيح بديد
و اگر ماژولي براي تبليغات باز هم ميشناسيد بگيد

izone

Active Member
izone گفت:
aftabgardon گفت:
خيلي ممنون ولي فكر كنم منظورمو خوب نگفتم
من يه بلوك تبليغات سمت چپ صفحه سايتم ايجاد كردم حالا ميخوام يه بلوكه ديگه پايين صفحه ايجاد كنم
تو اون برنامه كه شما فارسيش كردي يه قسمت نوشته ايجاد بلوك جديد
ولي نمي دونم چه جوري فعالش كنم

آقا شرمنده كه پاسخ شما دير شد راستش پدرم فوت كرده بود نتونستم پاسخ بدم (البته 20 سال از اين موضوع گذشته ولي هنوز اين بهانه خوب كار ميكنه 8) ). خارج از شوخي من بدليل كار زياد و مسافرت زياد نتونستم پاسخ بدهم. ببخشيد.

شما وقتيكه در منوي مديريت بلوك تبليغات يك بلوك جديد ميسازي و اين بلوك را بگونه اي كه ميخواهيد در ميآوريد بايد بلوك block-Info-Block.php را ازش يك كپي بگيري و نام اونرا تغيير بدهيد بنام بلوك جديدي كه ميخواهيد مانند block-Info-Block2.php و بعد اين بلوك جديد را با مثلا WordPad باز كنيد و اين كد را تغيير دهيد:

کد:
$block_id = 1;

كه اگر اين دومين بلوكي است كه ساخته ايد بايد عدد 1 به دو تبديل شود و براي بلوك سوم در فايل جديد به 3 تبديل شود ...

و بعد اين بلوك را آپلود كنيد.

اميدوارم كه كمك كرده باشم و گرنه كه باز بفرماييد در خدمت هستم.

اين توضيح شماره 1. اگر به يك صفحه عقب بر ميگشتي حتما اينو را ميديدي.

izone

Active Member
راستش نه يعني اصلا يادم رفته كه به اون نگاه كنم (دروغ چرا تا قبر آ آ‌ آ آ )

از سوي ديگر هم شوربختانه سازنده اين ماژول خوب ديگه ساخت ورژن جديد اونرا تعطيل كرده و كارهاي بزرگتري را انجام ميده. ولي چشم تلاش ميكنم ببينم ميتونم راهي پيدا كنم يا نه.

ببخشيد كه فراموش كردم.

خواهش مي كنم
ببخشيد يه سوال ديگه
اگه بخوايم نشانك و توضيحات نباشه و فقط عكس رو نمايش بده چكار بايد كرد ؟
اين امكان هست كه اگه روي عكس كليك كنيم سايت مربوطه باز بشه ؟
با تشكر

izone

Active Member
بله دوست من.

شما تنها در تيپلي كه تيتر آن (توضيحات ) است چيزي ننويسيد موقع ثبت يك لينك يا عكس جديد در بخش مديريت و قسمت اضافه کردن اطلاعات جدید.

شاد و پيروز باشيد

بله من اينكارو كردم
البته من منظورم اون تيبل توضيحات زير نشانك بود چون وقتي اونجارو خالي ميزارم پيغام ( لطفا همه فيلدهاي درخواستي را پر كنيد)
من ميخوام فقط يه عكس باشه كه بشه روش كليك كرد
سايت مورد نظر باز بشه مثل بنر خود ناك
هر كار مي كنم نميشه
آيا اين امكان وجود داره ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا