بلوك و برنامه چرخش آگهي و تبليغات ***فارسي شده***

izone

Active Member
aftabgardon گفت:
من ميخوام اين بلوك رنگ نداشته باشه
فقط زمينه سايت بك گراندش باشه
بايد چه كدي رو وارد كنم ؟

دوست من. منظور شما اگر قاب بلوك است كه تا آنجا كه من ميدانم امكان پذير نيست كه بدون رنگ باشه. جون اون از فايل CSS تم شما استفاده ميكنه. اگر رنگ زمينه را ميخواهيد تغيير بدهيد كه بايد در همان سيستم مديريت شماره رنگ دلخواه را بنويسيد. من هم آزمايش كردم كه زمينه بدون رنگ باشه ولي قبول نكرد.

izone

Active Member
نه من هر كاري ميكنم نميشه.

كسي موفق شده رنگ زمينه را كلا برداره؟؟؟

izone گفت:
من اين فايل را بزودي خواهم گذاشت.

narenj كار جالبي نبود كه كردي. اگر من خودم ميخواستم ميتونستم لينك مستقيم را اينجا بگذارم. ولي من روي اين برنامه زحمت كشيدم و در مقابل تنها يك عضويت ناقابل خواستم كه چند تا از دوستان هم مهر ورزيدن و اينكار را كردند.

من و چند تا از دوستان دانشجو از ايران اين سايت را درست كرديم براي نشان دادن فرهنگ و تاريخ راستين ايران و ايراني كه براي ساختن اين سايت بسيار زحمت كشيده شده و خرج شده. كه مخارج آنرا من بعهده گرفتم زيرا كه كمتر كاري بود كه ميتوانم براي فرهنگ ميهنم انجام بدهم و اينكه اين دانشجويان توان پرداخت اين هزينه ها را ندارند.

من هم براي اينكه اين دوستان تشويق بشوند و اعضاي سايت بيشتر بشود و از اينراه شايد هم خواننده ها و هم مقالات ارسالي به سايت بيشتر بشوند اين برنامه و برنامه هايي را كه در آينده فارسي خواهم كرد را در اين سايت گذاشتم . ولي شما با اين كارت من و ديگران را مجبور ميكني تا اگر هم برنامه بدرد بخوري پيدا كردند را براي خود نگهدارند.

چندي پيش من يك بلوكي در سايت شما ديدم كه برايم جالب بود. براي احترام به شما ابتدا با عضو شدن در سايت شما از شما خواهش كردم كه اين بلوك را به من هم بدهيد كه گفتيد اين را خودم ساختم و براي خودم ميخواهم. من هم به اين كار شما احترام گذاشتم .

همچين در سايتهاي ديگه اگر فايلي خواستم عضو آن سايت شدم تا فايل را دريافت كنم. فكر ميكنم كه اين فرهنگ احترام به كار و زحمت ديگران را ما بايد ابتدا ياد بگيريم و بعد سايت بسازيم و نام خودمان را ادمين يا هر چه ديگر بگذاريم.

اميدوارم كه منظور من را فهميده باشي و درضمن لينك بالا را بردار چون اين فايل را بزودي در جاي ديگري براي دوستان خواهم گذاشت.
و دوست عزيز شما هم كار خوبي نكرديد كه كپي رايت ناك ما را برداشتيد... من هم كلي زحمت كشيدم و اونو رايگان در اختيار شما گذاشتم ... در عوض ما هم از شما انتظار داريم كه كپي رايت ما را محفوظ نگاه داريد...
با تشكر

izone

Active Member
iranianitc گفت:
و دوست عزيز شما هم كار خوبي نكرديد كه كپي رايت ناك ما را برداشتيد... من هم كلي زحمت كشيدم و اونو رايگان در اختيار شما گذاشتم ... در عوض ما هم از شما انتظار داريم كه كپي رايت ما را محفوظ نگاه داريد...
با تشكر
شرمنده و خيلي پوزش ميخوام.

اگر بگم كه اين كار كارمن نبوده باور ميكنيد. يكي ديگر از دوستان كمك من ميكرد كه برخي از اين فايلها را برا ي تغيير و نصب برخي از برنامه ها روي سيستم برايش به ايران ميفرستادم و او فايلها را باز ميگرداند كه گمان دارم كه او اينكار را كرده باشد. برايش ايميل فرستادم و منتظر جواب هستم.

راستش بدليل مشغله زياد اصلا متوجه اين موضوع نشده بودم. من كارم جوري است كه تقريبا هميشه در سفر هستم و بيشتر زمانها با رايانه همراه و موبايل با اينترنت تماس دارم. براي همين مجبور بودم كه يك سري از كارها را با دوستان ديگر تقسيم كنم.

اگر شما تاپيك هاي من را بخوانيد خواهيد ديد كه هميشه سعي دارم كه از سازنده يا فارسي كننده برنامه ها نام ببرم و سپاس بگويم.

از شما هم واقعا پوزش ميخواهم و اگر مهر بورزيد و بگوييد چگونه آنرا دوباره سرجايش بگذارم حتما اينكار را بزودي انجام خواهم داد.

باز هم پوزش ميخواهم و براي اين كار بسيار خوبتان از شما دوباره سپاسگزارم.

spsgorgan

Active Member
آره همون يارو يه بلوكه . بالام جان يارو چيه :دي
شوخي بود ناراحت نشي يه وختا !!؟

mosi-online

Member
spsgorganاسپارتاگوس جان ناراحت چيه بابا نا شو ورداشتم راحت شدم;)
ميگما اين بلوكش رو از كجا ميتونيم گير بياريم...اينجا يه لينكي چيزي واسه دانلود بزاريد ممنون ميشيما...

سلام
من ميخوام با اين بلوك يه بلوك ديگه در قسمت پايين صفحه ايجاد كنم

ميخواستم بپرسم وقتي يه بلوك جديد ايجاد مي كنم چطور بايد تو صفحه سايت فعالش كنم ؟

با تشكر

izone

Active Member
شما بايد به بخش مديريت سايت برويد. بعد به بخش بلوكها برويد و اين بلوك جديد را (كه نامش را در موقع ساخت آن مشخص كرديد) فعال كنيد. در پايين بخش بلوكها شما ميتوانيد اينكار را انجام دهيد.

خيلي ممنون ولي فكر كنم منظورمو خوب نگفتم
من يه بلوك تبليغات سمت چپ صفحه سايتم ايجاد كردم حالا ميخوام يه بلوكه ديگه پايين صفحه ايجاد كنم
تو اون برنامه كه شما فارسيش كردي يه قسمت نوشته ايجاد بلوك جديد
ولي نمي دونم چه جوري فعالش كنم

izone

Active Member
aftabgardon گفت:
خيلي ممنون ولي فكر كنم منظورمو خوب نگفتم
من يه بلوك تبليغات سمت چپ صفحه سايتم ايجاد كردم حالا ميخوام يه بلوكه ديگه پايين صفحه ايجاد كنم
تو اون برنامه كه شما فارسيش كردي يه قسمت نوشته ايجاد بلوك جديد
ولي نمي دونم چه جوري فعالش كنم

آقا شرمنده كه پاسخ شما دير شد راستش پدرم فوت كرده بود نتونستم پاسخ بدم (البته 20 سال از اين موضوع گذشته ولي هنوز اين بهانه خوب كار ميكنه 8) ). خارج از شوخي من بدليل كار زياد و مسافرت زياد نتونستم پاسخ بدهم. ببخشيد.

شما وقتيكه در منوي مديريت بلوك تبليغات يك بلوك جديد ميسازي و اين بلوك را بگونه اي كه ميخواهيد در ميآوريد بايد بلوك block-Info-Block.php را ازش يك كپي بگيري و نام اونرا تغيير بدهيد بنام بلوك جديدي كه ميخواهيد مانند block-Info-Block2.php و بعد اين بلوك جديد را با مثلا WordPad باز كنيد و اين كد را تغيير دهيد:

کد:
$block_id = 1;

كه اگر اين دومين بلوكي است كه ساخته ايد بايد عدد 1 به دو تبديل شود و براي بلوك سوم در فايل جديد به 3 تبديل شود ...

و بعد اين بلوك را آپلود كنيد.

اميدوارم كه كمك كرده باشم و گرنه كه باز بفرماييد در خدمت هستم.

خيلي ممنون
مشكلم حل شد
فقط يه سوال ديگه هم دارم
كه ميشه به جاي عكس فايل فلش هم گذاشت
اگه ميشه چيكار بايد كرد ؟

izone

Active Member
خواهش ميكنم.

راستش من هنوز آزمايش نكردم كه با فلش هم كار ميكنه يا نه. ولي شما ميتونيد آزمايش كنيد. شما بجاي نام عكسي كه ميخواهيد بگذاريد نام فايل فلش را بنويسيد مثلا بجاي picture.gif نام فايل فلشي كه ميخواهي را بنويس و آزمايش كن.

پيروز باشيد.

zoghal

Active Member
من روي اين زياد كار كردم اما مجل زياد داره براي خودش
كسي چيزي بهتري سراغ نداره؟

zoghal

Active Member
منظورم همون مشكل هست ديگه
نمونش بد از مدني تنظيماتش رو نيمي شه عوض كرد و ثابت ميمونه

جدیدترین ارسال ها

بالا