بلوك و برنامه چرخش آگهي و تبليغات ***فارسي شده***

izone

Active Member
دوستان.

من يك برنامه مديريت چرخش تبليغات و آگهي را فارسي كردم كه اگر مايليد ميتوانيد آن را از اين نشاني دريافت كنيد.
http://www.iranyad.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=3

اين برنامه قدرتمند به مدير سايت امكان ميدهد كه بلوك يا بلوكهايي براي نشان دادن آگهي يا بنر و يا اطلاعات در سايت درست كند و مدير سايت از پنل مديريت ميتواند همه گونه اين بلوك يا بلوكها را به سليقه و ميل خود تغيير دهد.

از جمله برتريهاي اين برنامه:

. اجازه استفاده كامل از تگهاي HTML براي نشان دادن اطلاعات يا بنر و يا عكس و غيره در اين بلوكها.

. امكان تغيير رنگ زمينه و اندازه و چرخشي بودن يا نبودن و حتي جهت چرخش محتويات بلوك يا بلوكها از طريق پنل مديريت سايت.

.امكان درست كردن چندين بلوك كه هركدام داراي محتويات و مشخصات گوناگون باشند.

و بسياري تنضيمات ديگر ...

نمونه ساده آنرا نيز ميتوانيد در اين نشاني ببينيد ( بلوك تارنماهاي پر ارزش)

IranYad.com

اگر هم درمورد اين برنامه پرسشي داريد تا آنجا كه بتوانم در خدمت شما عزيزان هستم.

spsgorgan

Active Member
ممنونم . عاليه . ولي فكر كنم آقا ثارالله يه تاپيك براي برنامه هاي فارسي باز كرده . شما اگه ميشه اونجا هم معرفي كنيد .

ممنونم

spsgorgan

Active Member
آقا راستي دمت گرم يه چندتا قالب براي ما ميزاري اينجا تا حل كنيم . به خدا از قالبهايي كه دارم حالم .... ميخوره .

9كريم

ara

Member
ممنون
خيلي وقت بود دنبال يه همچين چيزي ميگشتم
مرسييييي
از آقاي نارنج هم ممنون كه كار ما را راحتر كردند

ara

Member
چرا دانلود نميشه ؟؟؟
اگه كسي دانلود كرده بزاره ما هم دانلود كنيم
تو سايت هم عضو شدم ولي باز هم دانلود نميكنه
اين اررور را ميده
Not Found
The requested URL /daryaft/phpnuke/blocks/info_block.zip was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

spsgorgan

Active Member
The page cannot be found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

--------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.

Open the www.iranyad.com home page, and then look for links to the information you want.
Click the Back button to try another link.
Click Search to look for information on the Internet.

HTTP 404 - File not found
Internet Explorer

izone

Active Member
من اين فايل را بزودي خواهم گذاشت.

narenj كار جالبي نبود كه كردي. اگر من خودم ميخواستم ميتونستم لينك مستقيم را اينجا بگذارم. ولي من روي اين برنامه زحمت كشيدم و در مقابل تنها يك عضويت ناقابل خواستم كه چند تا از دوستان هم مهر ورزيدن و اينكار را كردند.

من و چند تا از دوستان دانشجو از ايران اين سايت را درست كرديم براي نشان دادن فرهنگ و تاريخ راستين ايران و ايراني كه براي ساختن اين سايت بسيار زحمت كشيده شده و خرج شده. كه مخارج آنرا من بعهده گرفتم زيرا كه كمتر كاري بود كه ميتوانم براي فرهنگ ميهنم انجام بدهم و اينكه اين دانشجويان توان پرداخت اين هزينه ها را ندارند.

من هم براي اينكه اين دوستان تشويق بشوند و اعضاي سايت بيشتر بشود و از اينراه شايد هم خواننده ها و هم مقالات ارسالي به سايت بيشتر بشوند اين برنامه و برنامه هايي را كه در آينده فارسي خواهم كرد را در اين سايت گذاشتم . ولي شما با اين كارت من و ديگران را مجبور ميكني تا اگر هم برنامه بدرد بخوري پيدا كردند را براي خود نگهدارند.

چندي پيش من يك بلوكي در سايت شما ديدم كه برايم جالب بود. براي احترام به شما ابتدا با عضو شدن در سايت شما از شما خواهش كردم كه اين بلوك را به من هم بدهيد كه گفتيد اين را خودم ساختم و براي خودم ميخواهم. من هم به اين كار شما احترام گذاشتم .

همچين در سايتهاي ديگه اگر فايلي خواستم عضو آن سايت شدم تا فايل را دريافت كنم. فكر ميكنم كه اين فرهنگ احترام به كار و زحمت ديگران را ما بايد ابتدا ياد بگيريم و بعد سايت بسازيم و نام خودمان را ادمين يا هر چه ديگر بگذاريم.

اميدوارم كه منظور من را فهميده باشي و درضمن لينك بالا را بردار چون اين فايل را بزودي در جاي ديگري براي دوستان خواهم گذاشت.

spsgorgan

Active Member
من هم موافقم . izone جان اگه خواستي فايل رو براي من هم بفرست تا من آپلود كنم و همزمان چند آدرس براي بچه ها بزارين اينجا .

كامياب باشيد

izone

Active Member
با عرض پوزش از همه دوستان كه در سايت عضو شدن .

من اين فايل را دوباره براي دريافت گذاشتم. خواهشمندم به سايت ايران ياد تشريف ببريد براي دريافت آن.

باز هم از همه دوستان بابت دير كرد پوزش ميخواهم.

اميدوارم پس از اين همه اين برنامه به درد شما بخورد.

spsgorgan

Active Member
من هم موافقم . izone جان اگه خواستي فايل رو براي من هم بفرست تا من آپلود كنم و همزمان چند آدرس براي بچه ها بزارين اينجا .

كامياب باشيد

blacklife1

Member
دستت درد نكنه عزيز
يه عضويت كه چيزي نيست
الان ميرم
هووووووووووووووووورا

ara

Member
منم حق را به izone ميدم
آقاي izone يه سوالي داشتم
اين قسمت Quick Reply كه تو سايتتون نصب كردين را ميشه به من بگيد از كجا ميتونم دانلود كنم
طريقه نصبش را فكر كنم بلد باشم ولي اگه آموزشش را هم بدي ممنون ميشم

izone

Active Member
ara گفت:
منم حق را به izone ميدم
آقاي izone يه سوالي داشتم
اين قسمت Quick Reply كه تو سايتتون نصب كردين را ميشه به من بگيد از كجا ميتونم دانلود كنم
طريقه نصبش را فكر كنم بلد باشم ولي اگه آموزشش را هم بدي ممنون ميشم

ممنون آرا جان. چشم تا يكي دوساعت ديگه حتما برايت همين جا ميگذارم . اگر فقط همين برنامه را ميخواهي ميتوني از اينجا بگيري:

http://www.phpbbhacks.com/download/586

ولي براي اينكه بتوني فارسي نويسي هم داشته باشي بايد چند تا فايل ديگه هم داشته باشي كه برات همين جا ميگذارم. (الآن دسترسي به كامپيوترم ندارم).

درضمن از دوستان ديگر هم كه ابراز لطف كردند بسيار ممنونم.
دنبال برنامه هاي خوب ديگه هم هستم كه وقتيكه آماده شدند براي دريافت خواهم گذاشت.

جدیدترین ارسال ها

بالا