.: بسته جدید طراحی های عرفان | خرداد - تیر 89 :.

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام عرفان جان
گفتم بیام و نظر بدم شما ها (شما و بعضی از دوستان که معمولا در میتینگ ها هم هستن و خیلی هم با هم صمیمی هستن تو نت) که به کلاستون نمی خوره توی تاپیک
هر کسی نظر بدید شاید این پست من باعث بشه که نظر بدید یا ... .اگه دوست داشتید سری به ما فقیر فقرا هم بزنید.
خب کار اولت به نظر من جالب نیست.معمولا توی فونت هات زیاد دقت رنگ بندی به خرج نمیدی نمی دونم چرا ولی کار از نظر رنگ بندی
مشکل داره از نظر من.
در مورد کارت ویزیت خودت هم جالب شده تبریک می گم.
در مورد کارهای بعدی مخصوصا قالب ها هم هدرش رو بیشتر بقیه ی قسمت هاش دوست دارم.
موفق و شاد باشید ^.^

mohsen_online_007

Active Member
خیلی عالیه عرف ولی به نظرم پایین ترین لول طراحیت همون کارت ویزیت خودت بود !!!
بعد اینکه به نظرت سایت مجید آنلاین اینقدر ساده باشه درسته ؟!
هدرش منظورمه ها چون باقی قسمت هاش خیلی باحال بود
{البته این صفحه کاربرش هم فرق چندانی با صفحه اول سایت نداشت !! }
اگر بشه از آژاکس استفاده کنید خیلی خوب میشه، چون در حال حاضر هر کار بخواهیم بکنیم باید شاهد ریفرش صفحه باشیم
موفق باشید

S.A.N

Member
سلام عرفان جان؛
من از خورشید آبی رنگ خیلی بیشار خوشم اومد جالب و زیبا و خوش آب و رنگ بود :):green:
کانون تبلیغاتی هم خوب ود البته صفحه اش، اما منظورت را از اون پروانه و بوته می تونی بگی ؟

بقیه کارات عالی بود علی الخصوص ایرات تراک و مجید آنلاین!

امام یک نظری دارم آقا کارت ویزیت ها به نظر من خیلی شبیه هم هستند و در یک استایلن

اما در کل بی نظیر و حرف ندارد

موفق باشی

Erfan

Active Member
خیلی عالیه عرف ولی به نظرم پایین ترین لول طراحیت همون کارت ویزیت خودت بود !!!
بعد اینکه به نظرت سایت مجید آنلاین اینقدر ساده باشه درسته ؟!
هدرش منظورمه ها چون باقی قسمت هاش خیلی باحال بود
{البته این صفحه کاربرش هم فرق چندانی با صفحه اول سایت نداشت !! }
اگر بشه از آژاکس استفاده کنید خیلی خوب میشه، چون در حال حاضر هر کار بخواهیم بکنیم باید شاهد ریفرش صفحه باشیم
موفق باشید

مرسی عزیز
دوست من دقت کن این فقط یک طرح بود و قالب فعلی با این چیزی که دیدی فرق میکنه.
باقی مسایل فکر نمیکنم به این تاپیک و بنده ارتباط داشته باشه و این مسایل رو میتونید با مدیریت سایت در میون بذارید.

:rose:

سلام عرفان جان؛
من از خورشید آبی رنگ خیلی بیشار خوشم اومد جالب و زیبا و خوش آب و رنگ بود :):green:
کانون تبلیغاتی هم خوب ود البته صفحه اش، اما منظورت را از اون پروانه و بوته می تونی بگی ؟

بقیه کارات عالی بود علی الخصوص ایرات تراک و مجید آنلاین!

امام یک نظری دارم آقا کارت ویزیت ها به نظر من خیلی شبیه هم هستند و در یک استایلن

اما در کل بی نظیر و حرف ندارد

موفق باشی

مرسی دوست عزیز
در مورد کانون تبلیغات چیزهایی بود که خود صاحبت طرح نیاز داشت و من اطاعت امر کردم.

نظر شما در مورد کارت ویزیت ها کاملاً منطقی هست چرا که هر فرد یک سبک خاص خودش رو داره و اینم یک نوع سبک محسوب میشه.

bidemajnon

Well-Known Member
سلام دوستان
طرحهای قشنگی شده
تبریک میگم
فقط مشکلی که هست و من نتونستم باهاش کنار بیام اینه که پس زمینه طرح خوشید پنهان برام آشناست
یعنی کاری که من طراحی کردم
http://www.roze.ir/images/imam__mahdi/intizar_v2_1387.jpg
وقتی این طرح رو دیدم و با تعجب فراوان با رعایت ادب به اطلاع جناب عرفان رسوندم که این طرح مطلق به منه
هرچند دوست نداشتم که به صورت عمومی این موضوع مطرح بشه ولی طی این اعتراض مکاتباتی رد و بدل شد و آقا عرفان جوابایی دادن که برام جالب بود و خیلی دلم می خواد نظر شما دوستان رو هم بدونم

آقای عرفان میفرمایند که مشتری بهشون این طرح رو داده و ازشون خواسته که براشون طرح بزنه برای همینم مسئولیتی رو بر عهده نمیگیرن
بنده خیلی خوب میدونم چکار کردم، بنده طبق سفارشی که گرفتم و مستنداتی که به دستم رسید، اقدام به طراحی کردم
و اینکه اگر کسی تصویری رو منتشر کرد پس لابد برای استفاده بوده و میشه استفاده کرد
اینم همیشه یادت باشه، کاری که روی نت میذارن به این مفهوم هست که برای استفاده کردن هست، این رو بهم تحمیل کردن و منم یاد گرفتم چرا که قبلاً شاهد چاپ طرح های خودم توی این شهر بودم ولی صدام در نمیومد.

من قبول کردم ایشون نمی دونستن و سفارش گرفتن
ولی حالا چی ؟ نباید به اطلاع اون مشتری برسونن و تصویر رو اصلاح کنن ؟ نباید از حقوق یه همکار و یه کاربرعادی فروم دفاع کنن ؟
یعنی من حق اعتراض ندارم برای تصاویری که نام سایت زیرش درج شده و به منزله کپی رایت هست ؟

گفتم قصد نداشتم عمومی مطرح کنم و قصد تخریب کسی رو هم ندارم ولی نشد .
خیلی جاها دیدم که تصاویرم استفاده شده حتی همین فروم که اگر بخوام بگردم چند نمونه پیدا میکنم.
ولی تا به حال یادم نمیاد اعتراض کرده باشم .
نه حال و حوصلش رو دارم و نه وقتش
به جناب عرفان هم اعتراض کردیم چون انتظارم از ایشون خیلی بیش از این بود .

.:. ویرایش شده توسط عرفان .:.
با تشکر از ویرایش

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
خب طبق صحبت هایی که عرض کردم توی پیغام خصوصی اینجا رسمی تر براتون شرح میدم که به جوابتون برسید.

در وحله اول گذاشتن لینک مستقیم وب شخصی در پست خلاف قوانین هست و من بنا به قوانین فروم ویرایش کردم، تصویر پیوستی رو ضمینه کنید.

دوماً من نه به سایت شما سر میزنم، نه دوست دارم سر بزنم و نه علاقه ای دارم سر بزنم !!
این رو ذکر کردم که بدونید نه از طراحی های شما اطلاع دارم نه پیگیر کارهای شما بودم، شما رو نمیدونم که پیگیر کارهای من بودید یا نه.

فردی ایمیلی حاوی تصاویر و توضیحاتی برای بنده ارسال کرد، فرد مورد نظر صاحبت موسسه و سایت رسمی بوده و در رسمیت جایگاه ایشون روی نت شکی نیست.

بنده هم طبق سفارشی که ایمیل کرده بودن اقدام به طراحی کردم، حالا به گفته شما من طراح نیستم و هنر ندارم کاری ندارم.
این سفارشی بود که انجام شد، اگر شکایت یا نارضایتی از طرح دارید به من طراح هیچ ارتباطی ندارد چرا که طرف حساب بنده شما نبودید و فرد دیگری بوده.

مسئولیتی ندارم که بر عهده بگیرم، بنده شما رو نمیشناسم که طرحتون رو بشناسم پس این کاملاً منطقی هست که طرف حساب بنده شما نیستید !

در پیغام خصوصی به صراحت ذکر کردید که بنده نه هنر دارم و نه طراح هستیم، پس با همدیگر هیچ گونه همکاری یا فعالیت نزدیکی نداریم.

فکر کنم جوابتون رو گرفتید.
اگر مایل به ادامه بحث هستید مجبورم طبق قوانین فروم و انجمن با شما برخورد کنم.
موفق باشید
عرفان

winsent

Banned
سلام عرفان جون، خوبی؟
بابا شما رو که همه میشناسن!
دیگه چرا این کارا رو میکنی مهندس...؟!
کم کشته مرده نداری ها!!!
کارات مثل همیشه 20 بودن؛ ایول!
موفق باشی...

winsent

Banned
سلام دوستان
طرحهای قشنگی شده
تبریک میگم
فقط مشکلی که هست و من نتونستم باهاش کنار بیام اینه که پس زمینه طرح خوشید پنهان برام آشناست
http://www.roze.ir/images/imam__mahdi/intizar_v2_1387.jpg
وقتی این طرح رو دیدم و با تعجب فراوان با رعایت ادب به اطلاع جناب عرفان رسوندم که این طرح مطلق به منه
هرچند دوست نداشتم که به صورت عمومی این موضوع مطرح بشه ولی طی این اعتراض مکاتباتی رد و بدل شد و آقا عرفان جوابایی دادن که برام جالب بود و خیلی دلم می خواد نظر شما دوستان رو هم بدونم

آقای عرفان میفرمایند که مشتری بهشون این طرح رو داده و ازشون خواسته که براشون طرح بزنه برای همینم مسئولیتی رو بر عهده نمیگیرن

و اینکه اگر کسی تصویری رو منتشر کرد پس لابد برای استفاده بوده و میشه استفاده کرد

ولی حالا چی ؟ نباید به اطلاع اون مشتری برسونن و تصویر رو اصلاح کنن ؟ نباید از حقوق یه همکار و یه کاربرعادی فروم دفاع کنن ؟
یعنی من حق اعتراض ندارم برای تصاویری که نام سایت زیرش درج شده و به منزله کپی رایت هست ؟

خیلی جاها دیدم که تصاویرم استفاده شده حتی همین فروم که اگر بخوام بگردم چند نمونه پیدا میکنم.

.:. ویرایش شده توسط عرفان .:.
با تشکر از ویرایش

سلام.
اولا اینکه من حق رو کاملا به عرفان میدم.
- وقتی کسی به ایشون سفارشی رو میده (براش ایمیل میکنه) عرفان نمیتونه وقت بذاره و بره همه اینترنت رو بگرده که نکنه اون طرح یا عکسی که براش ارسال شده مال کسه دیگه باشه! و حرف شما کاملا غیرمنطقی هستش.

- نکته دیگه اینکه وقتی عکس یا تصویری در اینترنت منتشر میشه یعنی برای استفاده عمومی هستش و اگر طراح نخواد از طرحش کسه دیگه استفاده کنه، میتونی رو طراحیش (تصویر) جوری کپی رایت بندازه که دیگران نتونند ازش استفاده کنند.

- اگر فرض رو بر این بگیریم که طرح مال شما بوده (گفتم اگر) عرفان باید به اطلاع مشتری برسونه یا شما؟
این شما هستید که ادعای مالکیت میکنید نه عرفان!
پس خود شما باید پیگیری کنید، عرفان فقط طراحی انجام میده نه اینکه برای هر موضوعی بخواد پیگیری (بی مورد) بکنه.

- قصد تخریب نداشتید...؟!
مگه عرفان چه کاری انجام داده که شما میخواستید اون رو خراب کنید...؟!
قبلا از اینکه چیزی بگید اول خوب بهش فکر کنید.

- همون طور که عرفان هم گفت خیلی جاها و افراد هستند که از طراحی های ایشون استفاده کردند و میکنند و ایشون هم چیزی نگفتند، حالا شما اومدی و عرفان رو محاکمه میکنی...؟!
در صورتی که شخص دیگه ای سفارش این طراحی رو داده نه عرفان.

موفق باشید...

ART BET

New Member
ووووووای چقدر فعالو پر کار
لذت بردم از دیدن کارهای قشنگو حرفه ایتون.
کار اخر خیلی جالب بود.
عین همون که دوستم سفارش داده منم می خوام:)
موفق باشی:rose:

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام دوستان
طرحهای قشنگی شده
تبریک میگم
http://www.roze.ir/images/imam__mahd...ar_v2_1387.jpg

نقل قول:
بنده خیلی خوب میدونم چکار کردم، بنده طبق سفارشی که گرفتم و مستنداتی که به دستم رسید، اقدام به طراحی کردم
نقل قول:
اینم همیشه یادت باشه، کاری که روی نت میذارن به این مفهوم هست که برای استفاده کردن هست، این رو بهم تحمیل کردن و منم یاد گرفتم چرا که قبلاً شاهد چاپ طرح های خودم توی این شهر بودم ولی صدام در نمیومد.

سلام دوست من

فکر می کنم این موضوع رو باید به اون موسسه یا جایی بگی که تصویر رو به عرفان بده . البته این مشکلات که برای ما ایرانیها
خیلی ساده و پیش پا افتاده هست نشان از بی توجهی به کار دوستان داریم اما بزودی حل میشه دوست عزیز ما( من و چند تا
از دوستان ) داریم یک کاری می کنیم که این مشکل برای همیشه حل بشه و اگر کاری به قول معروف گل کرد طراحش هم باهاش
گل کنه یا معروف بشه .(کلی گفتم نه برای طرح شما) اما الان تقصیر عرفان نیست چون عرفان نمی تونه که کل اینترنت رو بگرده
و چک کنه ببینه این تصویر مال کیه فکر می کنه این طرح رو طراح قبلی اون موسسه طراحی کرده و نیازمند تغییراتی هست .
نه عرفان همه این فکر رو می کنند.
نمونش تبلیغ های بانک هاست به مناسبت روز پدر یا روز مادر اگه دیده باشید اکثرا از کارهای روی نت و کارهای بچه ها استفاده می کنند.
تصاویری که شما داخل فروم میگذارید با یک سرچ تصویر در گوگل به راحتی میشه ازشون استفاده کرد.

موفق و شاد باشید ^.^

جدیدترین ارسال ها

بالا