.: بسته جدید طراحی های عرفان | خرداد - تیر 89 :.

Erfan

Active Member
سلام به تمامی دوستان، خیلی وقت بود میخواستم یه سری کار رو بذارم برای نظرخواهی که مصادف شد با مشکلاتی که برای DA پیش اومد که دیگه دل رو زدم به دریا و یه سری رو گفتم بذارم.

کار یک لوح مالتی مدیا بود که طرح کلی اون رو زدم، توضیحی که باید در مورد این کار بدم اینه که این اتوران حالت Transparent داره به این معنی که این طرح بکگراند نداره و رنگ قرمز یا آبی اون حالت اسکرین شات برای این طرح داره.

کار زیر یک وب سایت برای یک کانون تبلیغاتی بوده که عیناً درخواست های خود مشتری بوده.

این کار هم یک بانک اطلاعات جامع هست که کلاً از اول هم قرار بود چیدمان ساده ای داشته باشه که در زیر مشاهده میکنید.

کارت ویزیت خودم :دی بعد از مدتها بالاخره تونستم برای خودم یه دونه طراحی کنم :دی

قالب پرتال عظیم ایران تراک که سعی کردم قالبی متفاوت با دیگر پرتال ها باشه که نظر صاحب اون هم مثبت بود.

قالب مجید آنلاین، این طرح کمی قدیمی هست و تعدادی از دوستان دیده بودنش و دیگه امروز وارد گالری شد. تصویر اول قالب کلی هست و تصور دومی صفحه پروفایل کاربران هستش.

این دو کارت ویزیت متعلق به دو وبلاگ نویس هست که بسته به نوع تقاضا طراحی شد.

یه اسکرین شات از یک پک از تیشرت های جیگیلی که حالت اتود داشت ^.^

بازم کار هست که در روزها و برهه های زمانی دیگه وارد گالری میکنم.
:rose:

MEGA WAVE

Active Member
وای خدایا

همشون به جای خودشون قشنگ شدن عرفان

تی شرت ها رو بیشتر از همه دوست داشتم

شاد زی

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
اول سلام و خسته نباشید
خوب یکی یکی من نظراتمو میگم

کار اول خورشید پنهان : انتخاب فونت مناسب و شکل های متناسب با موضوع و ترکیب بندی خوب جای هیچ ایرادی نذاشته

کار دوم کانون تبلیغاتی : نقاط قوتش اینتروی خیلی زیبا با زمینه آبی چشم نواز ، تنها نکته ای که هست اینه که برای هدر از خاکستری رنگی استفاده کردی که خاکستری + سبز هست اگر رنگش به آبی نزدیکتر بود هماهنگ تر میشد .

کار سوم هم زیبا و ساده و خوب بود .

کار چهارم کارت ویزتت : خوب طرح رویی خیلی قشنگ شده . شاید بیننده وقتی اینطوری کارو ببینه بگه دو طرف بهم نمیاد اما وقتی چاپ بشه یکم فرق داره فکر میکنم تضاد جالبی بشه . فقط فکر میکنم به جای رنگ سبز و زرد برای فونت و علامت پاکت نامه از رنگ آبی و خاکستری استفاده میشد ارتباطش با روی کارت بیشتر حفظ میشد .

کار پنجم هم جای ایرادی نداره متفاوت از همه سایت های دانلود و کلا قالب دلنشینی شده

کار ششم رو نظر نمیدیم می پریم کار هفتم چون ایرادی ندارد :دی

کار هفتمی رو خیلی دوس داشتم . اگه پروفایل ها توی مجید آنلاین این شکلی میشد خیلی قشنگ تر میشد .

کارت ویزیت محسن احمدی هم جالب شده . مخصوصا طرح رویی که سبز آبی است رنگ مورد علاقه من :دی

کار بعدی هم اول اینکه زمینه خیلی قشنگی داره فقط مشکل من با فونتای انگلیسی هست که اگر از یک نوع انتخاب شده بودند هماهنگ تر بود .

و کار آخر خیلی خیلی خیلی باحال شده . من یک عدد جیگیلی سفارش میدهم :دی

موفق باشی دوست هنرمند و منتظر کارای قشنگ و حرفه ایت هستیم :rose:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلاماین اینترنت ذغالی اینجا منو داره میکشه!!!هنوز باز نشدن ولی ندید میگم ایول!موفق بباشیــ.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خیلی خیلی طرحهای زیبایی هستن عرفان جان، :paint:

اون اتوران رو خیلی دوس دارم ببینم ;-)

کاش میشد قالب سایت این شکلی بشه، خیلی خوشگله !

از بقیه ی طرح های زیبات هم که بگذریم، این تی-شرت ها خیلی باحالن! ، آدم دلش میخاد دوتاش رو روی هم بپوشه، اگه ناراحت شد زرده رو دربیاره، تا سفید زیریه معلوم بشه ! ;-)

بهت تبریک میگم، خیلی زیبا شدن :rose:

Saeed

Well-Known Member
باریک عرفان ^. -

خیلی شیک و زیبا شدن همشون از تی شرته خیلی خوشم اوومد :green: منم با دوستمون nevercom موافقم که قالب سایت عوض بشه

hhhhaaaa

Member
ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

اینجور طرح ها رو میزنی نمیگی کسی که سفارش داده میبینه سکته میکنه از بس زیبان !! :دی

عـــــــــــــــــــا لــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــه هـــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــشـــــــــــــــــو ن

واقـــــــــــعـــــــــــــا خــــــــــــــســـــــــــــتــــــــــــــه نـــــــــــــبـــــــــــــاشـــــــــــی :rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
عرفان جان من هم که قبلا نظرمو گفتم خیلی زیبا شده!
مخصوصا قالب سایت مجید !

موفق باشید دوس جان

زيبا مثل هميشه ... :rose:
هر چي فكر كردم نتونستم بهترينش رو انتخاب كنم ! همشون در نوع خودش فوق العاده ست ... :wink:
موفق باشيد :)

main

Well-Known Member
بسیییییییییییییییییییییییییییییییار نایس بود.
ما که لذتیدیم...
موفق باشی استاد :rose:

L-B

Well-Known Member
عالی بودن ....

فقط تو ویزیت کات خودت design درسته یا designe .... ?

بازم تبریک میگم ...

L-B

Well-Known Member
جدا ... ؟؟
والله من جایی ندیدم ...
منظورت designer نبوده .. ؟
الان تو بابیلون هم نگاه کردم چیزی اینجوری پیدا نکردم ؟!
نکنه به ایتالیایی یا فرانسه گفتی چون اینجا من اینو تو این دوتا زبون دیدم ...

Erfan

Active Member
الیاس جان با سواد ناقص من، میدونم دیزاینر یعنی طراح، ولی این http://translate.google.com هم یه چیز دیگه میگه.
من به حساب این نوشتم و الی با همون دیزاینر مشکلی ندارم، اگر کارت قبلی من رو نیگاه کنی نوشته دیزاینر.

جدیدترین ارسال ها

بالا