بروبکس ، 12 تا کلیپ طنز و خنده دار برای دانلود ، بدو که تموم شد

adame_haji

Member
سلام بچه ها من آدم حاجی هستم
امسال تصمیم گرقتم مجموعه طنزی با عنوان بروبکس بدم تو بازار که هم تو نوع خودش بینظیر باشه هم اینکه طنز در اون غوطه ور باشه
زحمات چند ماهه من در غالب 12 کلیپ ( نوا نما ) بصوزت طنز هست الان هم 1 هفته هست که بروبکس رو شروع به پخش در روی سیدی با ظرفیت 650 مگ کردم و تا چند وقت دیگه هم مطمئنا در کل ایران پخش میشه
ولی نسخه اینترنتی اونو هم تهیه کردم که بزارم تو سایت و بچه ها بتونن از اون استفاده کنن
خب من از شما میخوام که با گذاشتن نظرات خودتون به من بگیدد که چقدر موفق بودم تو این حرفایی که اون خط اول زدم .
هر گونه انتقادی رو با جون دل قبول میکنم فقط قوانینی که میزارم باید رعایت کنید
1- پست بی محتوا کسی صادر نکنه
2- توهین به هیچیک از افرادی که تواین کلیپ ها بازی کردن رو یه هیچ عنوان نمیبخشم
3- اتقاد باشه ولی کوبیدن نه !
و کسانی هم که از این قوانین سرپیچی کنن مطمئنا پستشون ریپورت میشه
پس خواهش میکنم با لحنی که در خور شخصیت خودتان هست اینجا صحبت نمایید
قبلا از همه 24 هزار و خورده ای کاربر این سایت تشکر میکنم
در ضمن چون این کلیپ ها موازی با این جا در چند فاروم دیگه هم قراره اکران بشه از شما خواهش میکنم 1 روز دیگر تامل بفرمایید تا فردا در پست بعدی به گذاشتن لینک مبادرت نمایم
یا علی

آخرین ویرایش:

adame_haji

Member
بروبکس

کاری از Adame_haji و بروبکس

از آدرس زیر میتوانی تمامی فیلم ها رو با توضیحات مختصر و با عکس مشاهده نموده

http://adame-haji.persiangig.com/Video.htm

و اما کلیپ ها رو فقط در اینجا لینکشو میزارم بدون توضیحات اگه خواستین میتونین از آدرس بالا توضیحات رو هم ببینین

1- Intro

2- معرفی

3- نون خشکی

4- تندک اندک بخش یک

4- تندک اندک بخش دو

5- عشق لات

6- JFS ( جوات فول سيستم )

7- مامان ، بابا ، تورو خدا ! بخش اول

7- مامان ، بابا ، تورو خدا ! بخش دوم

8- آجان مخفي

9- بتهون زنده است

10- گلبورا عزيزيم !

11- سيستم پست

12- TNT موزيک ، بخش اول

12- TNT موزيک ، بخش دوم

13- آموزش آشپزي در چهار قدم

14- برنامه امشب سينماي تهران

15- پشت صحنه بخش اول

15- پشت صحنه بخش دوم

خب همینطور که میبینید بعضی از کلیپ ها دو بخش هستند برای دیدن اونا بطور کامل باید دوتا قسمت را دانلود کنیید . یعنی قسمت اول نصف آهنگ و قسمت دوم هم نصف دیگر آن هست .

اگه توجه کنین میبینید که فیلم ها روی سرور پرشین گیگ سوار هست . پرشین گیگ هم مشکل دیتا ترنسفر داره یعنی در ماه 3 گیگ بیشتر نمیشه از روی یه هاست دانلود کرد . بخاطر همین من کل مجموعه رو روی 9 تا از هاستینگ های پرشن گیگ قرار دادم تا فشار بر روی همه قسمتها تقسیم بشه
پس بهتره زود تر بجنبین تا عقب نمونین از بچه ها ولی اگه دیدید یه موقع مشکل دیتا ترنسفر داره یه قسمت برید یه قسمت دیگه رو دانلود کنید تا 1 ساعت بگذره و برگردید فایل قبلی رو دانلود کنید

راستی از روی خود سایت به قسمت دانلود برید و برنامه فلش گت رو دانلود کنید من Save فایل فلش گت رو رو سایتم گذاشتم که بعد از دانلود تو مسیر نصب برنامه کپی کنید بعد برنامه رو باز کنید فیلم ها آماده دانلود میباشند
نظر یادتون نره
خوش باشید
یا علی

آخرین ویرایش:

f_mostafa_f

Active Member
حاجی جان یه کاری کن....

هزینه پستی دریافت کن و بفرست...

چون 12 تا یکم زیاده برای دانلود...

راستی منظورت رو از طنز نفهمیدم چیه...

مثلا از این دوبله ای هاست یا خودت کارگردانی و بازیگردانی کردی؟

adame_haji

Member
مصطفی جان به این صورته کارها : یه آهنگ انتخاب کردیم و بر اساس اون آهنگ و تصمیماتی که اتخاذ شده شروع به بازی کردنیه کلیپ شدیم .
در این مجوعه به غیر از خودم 4 بازیگر دیگه هم تو ساخت این کلیپ کمکم کردن
کار فیلم برداری از این مجموعه با خودم بوده . در بعضی از کلیپ ها یک دوربینه در بعضی از کلیپها دو دوربینه
کار مونتاژ و تدوین فیلمها هم کار خودم بوده
کار ساخت انیمیشن و تیتراژ و صدا گذاری و تدارکات و غیره و غیره هم کار خودم بوده
ببین اینو حتما دانلود کنید چون کاره جدیده و خیلی روش کار شده و دوست دارم قشنگی و یا عدم قشنگیشو شما بهم بگید .
البته منو اینو قبلا جاهایی تست کردم . تو این روزا که همتون میدونید ماه رمضون هست و اینجا که من زندگی میکنم هر شب خونده یکی از فامیلا ما افطار میکنیم . خونه داییم 30 نفر از فامیلای درجه یک و کمی هم متفرقه نشسته بودن که اینو اونجا اکران کردم همه ترکیده بودن از خنده . رفیقامم همین کارو تو خونه خودشون با مهمونایخودشون کرده بودن

البته اینو بگم که نسخه ای که رو سایت میزارم اگه بخوای 12 تارو دانلود کنی میشه 100 مگ . تازه من برنامه فلش گت رو برای راحتی در دانلود روی سایت قرار دادم تاهر کی خواست با اون دانلود کنه . حتی من Save برنامه FlashGet رو هم قرار دادم که هر کی خواست فایلها رو راحت تر دانلود کنه

اما راجع به سی دی و ارسال اون
هیچ مشکلی ندارم برای ارسال کردن چون این مجموعه رایگان هست میتونم براتون ارسال کنم 650 مگ هم هست میشه 1 سیدی . ولی باید هزینه پست پیشتاز و سیدی و قاب سیدی این حرفارو خودتون تقبل کنید .
خالا تا فردا صبر کن من لینکارو برازم
یا علی

ToFaN

Well-Known Member
اره شهرام برام تو یاهو چند تا اف گزاشته بود
رفتم هم ولی لینک دانلود ها باز نمیشد عکس های موزی تون بود ولی
اقا خبر هایه؟ چیه ارتیست میخواین بشین بابا ای ول

f_mostafa_f

Active Member
یه پیشنهاد...در مورد پخش تو MI tv اگه خواستی یه تماس با من بگیر.

البته قبلش خودم میخوام ببینم...

راستی بچه کرج بودی شما نه ؟

این آی دی منه... f_mostafa_f تو یاهو...

adame_haji

Member
Nitv یا Mitv ؟
سلام داش یوسف آرتیست که چه عرض کنم قارتیست میخوایم بشیم ( الگه دلیلش رو هم خواستی میگم )
آقا چون من ارادت خاصی با این مجید آنلاین دارم برای اولین جا لینکشو میزارم اینجا تا 1 ساعت دیگه

راستی مصطفی جان من بچه کرج نبودم اگه فیلمو نگاه کنی تو پشت صحنه هاش نوشتم کجایی هستم
بابیت اون ام آی تی وی هم راست میگی ؟ چون چند تاش ارزش پخش کردن داره ولی برای بعد اینده های باجال دارم

آقا راستی تو پست دوم لینک میزارم
فعلا

adame_haji

Member
adame_haji گفت:
بروبکس

کاری از Adame_haji و بروبکس

از آدرس زیر میتوانی تمامی فیلم ها رو با توضیحات مختصر و با عکس مشاهده نموده

http://adame-haji.persiangig.com/Video.htm

و اما کلیپ ها رو فقط در اینجا لینکشو میزارم بدون توضیحات اگه خواستین میتونین از آدرس بالا توضیحات رو هم ببینین

1- Intro

2- معرفی

3- نون خشکی

4- تندک اندک بخش یک

4- تندک اندک بخش دو

5- عشق لات

6- JFS ( جوات فول سيستم )

7- مامان ، بابا ، تورو خدا ! بخش اول

7- مامان ، بابا ، تورو خدا ! بخش دوم

8- آجان مخفي

9- بتهون زنده است

10- گلبورا عزيزيم !

11- سيستم پست

12- TNT موزيک ، بخش اول

12- TNT موزيک ، بخش دوم

13- آموزش آشپزي در چهار قدم

14- برنامه امشب سينماي تهران

15- پشت صحنه بخش اول

15- پشت صحنه بخش دوم

خب همینطور که میبینید بعضی از کلیپ ها دو بخش هستند برای دیدن اونا بطور کامل باید دوتا قسمت را دانلود کنیید . یعنی قسمت اول نصف آهنگ و قسمت دوم هم نصف دیگر آن هست .

اگه توجه کنین میبینید که فیلم ها روی سرور پرشین گیگ سوار هست . پرشین گیگ هم مشکل دیتا ترنسفر داره یعنی در ماه 3 گیگ بیشتر نمیشه از روی یه هاست دانلود کرد . بخاطر همین من کل مجموعه رو روی 9 تا از هاستینگ های پرشن گیگ قرار دادم تا فشار بر روی همه قسمتها تقسیم بشه
پس بهتره زود تر بجنبین تا عقب نمونین از بچه ها ولی اگه دیدید یه موقع مشکل دیتا ترنسفر داره یه قسمت برید یه قسمت دیگه رو دانلود کنید تا 1 ساعت بگذره و برگردید فایل قبلی رو دانلود کنید

راستی از روی خود سایت به قسمت دانلود برید و برنامه فلش گت رو دانلود کنید من Save فایل فلش گت رو رو سایتم گذاشتم که بعد از دانلود تو مسیر نصب برنامه کپی کنید بعد برنامه رو باز کنید فیلم ها آماده دانلود میباشند
نظر یادتون نره
خوش باشید
یا علی

خب اینم از فایلها حالشو ببرید

اما اون فایل شماره 13 اون فایل از روی اسین متن ساخته شده

دختر ها و پسر ها چگونه نيمرو درست مي کنند

دخترها:
۱- توي ماهيتابه روغن ميريزن
۲- اجاق گاز زير ماهيتابه رو روشن ميكنن
۳- تخم مرغها رو ميشكنن و همراه نمك توي ماهيتابه ميريزن
۴- چند دقيقه بعد نيمروي آماده رو نوش جان ميكنن

پسرها:
۱- توي كابينتهاي بالايي آشپزخونه دنبال ماهيتابه ميگردن
۲- توي كابينتهاي پاييني دنبال ماهيتابه ميگردن و بلاخره پيداش ميكنن
۳- ماهيتابه رو روي اجاق گاز ميذارن
۴- توي ماهيتابه روغن ميريزن
۵- توي يخچال دنبال تخم مرغ ميگردن
۶- يه دونه تخم مرغ پيدا ميكنن
۷- چند تا فحش ميدن
۸- دنبال كبريت ميگردن
۹- با فندك اجاق گاز رو روشن ميكنن و بوي سركه همراه دود آشپزخونه رو بر ميداره
۱۰- ماهيتابه رو ميشورن (بگو چرا روغنش بوي ترشي ميداد!)
۱۱- ماهيتابه رو روي اجاق گاز ميذارن و توش روغن واقعي ميريزن
۱۲- تخم مرغي كه از روي كابينت سر خورده و كف آشپزخونه پهن شده رو با دستمال پاك ميكنن
۱۳- چند تا فحش ميدن و لباس ميپوشن
۱۴- ميرن سراغ بقالي سر كوچه و ۲۰ تا تخم مرغ ميخرن و برميگردن
۱۵- تلويزيون رو روشن ميكنن و صداش رو بلند ميكنن
۱۶- روغن سوخته رو ميريزن توي سطل و دوباره روغن توي ماهيتابه ميريزن
۱۷- تخم مرغها رو ميشكنن و توي ماهيتابه ميريزن
۱۸- دنبال نمكدون ميگردن
۱۹- نمكدون خالي رو پيدا ميكنن و چند تا فحش ميدن
۲۰- دنبال كيسهء نمك ميگردن و بلاخره پيداش ميكنن
۲۱- نمكدون رو پر از نمك ميكنن
۲۲- صداي گزارشگر فوتبال رو ميشنون و ميدون جلوي تلويزيون
۲۳- نمكدون رو روي ميز ميذارن و محو تماشاي فوتبال ميشن
۲۴- بوي سوختگي رو استشمام ميكنن و ميدون توي آشپزخونه
۲۵- چند تا فحش ميدن و تخم مرغهاي سوخته رو توي سطل ميريزن
۲۶- توي ماهيتابه روغن و تخم مرغ ميريزن
۲۷- با چنگال فلزي تخم مرغها رو هم ميزنن
۲۸- صداي گــــــــــل رو از گزارشگر فوتبال ميشنون و ميدون جلوي تلويزيون
۲۹- سريع برميگردن توي آشپزخونه
۳۰- تخم مرغهايي كه با ذرات تفلون كنده شده توسط چنگال مخلوط شده رو توي سطل ميريزن
۳۱- ماهيتابه رو ميندازن توي سينك
۳۲- دنبال ظرفهاي استیل ميگردن
۳۳- قابلمهء استیل رو روي اجاق گاز ميذارن و توش روغن و تخم مرغ ميريزن
۳۴- چند دقيقه به تخم مرغها زل ميزنن
۳۵- ياد نمك ميفتن و ميرن نمكدون رو از كنار تلويزيون برميدارن
۳۶- چند ثانيه فوتبال تماشا ميكنن
۳۷- ياد غذا ميفتن و ميدون توي آشپزخونه
۳۸- روي باقيماندهء تخم مرغي كه كف آشپزخونه پهن شده بود ليز ميخورن
۳۹- چند تا فحش ميدن و بلند ميشن
۴۰- نمكدون شكسته رو توي سطل ميندازن
۴۱- قابلمه رو برميدارن و بلافاصله ولش ميكنن
۴۲- چند تا فحش ميدن و انگشتهاشون كه سوخته رو زير آب ميگيرن
۴۳- با يه پارچهء تنظيف قابلمه رو برميدارن
۴۴- پارچه رو كه توسط شعله آتيش گرفته زير پاشون خاموش ميكنن
۴۵- نيمروي آماده رو جلوي تلويزيون ميخورن و چند تا فحش ميدن

Sunboy454

Active Member
منم با پست موافقم چون کسانیکه با dial-up میان رو نت واسشون زیاده این حجم ، محمد جان لطف کن هزینه ی تمام شده ی ارسال رو بنویس ، یعنی : CD + پست

f_mostafa_f

Active Member
PersianArt گفت:
میشه هزینه پست بگیری پست کنی !

آخه یکم خیلی زیاده ؟

کاملا تایید میشه...دایال آپ کجا ، 100 مگ کجا....؟

راستی اون هم MITV بودش...اگه خواستی یه ندا بده چون من یه آشنای اوچولو دارم تو این زمینه...

حالا فعلا یه شماره حساب بده به نظر من تا بچه ها پول بریزن ...تو هم صبر کن تا چند تا که شد یه هو برو پست خونه همه رو یه جا بفرست تا اذیت هم نشی...حالا نری همه رو به یه آدرس بفرستی ؟؟!!!!دی...

oxygenws

Active Member
شما که تو این کارا هستی بد نیست یه سری اینجا هم بزنی:
http://www.javadha.com/

بعد برو قیمت "تلوزیون ملی جواد ها" و فیلم هاشون رو ببین.
حداقل توصیه می کنم "آهنگ دستاتو بگيرم" رو ببینی.

البته تولیدات ایشون تقریبا متوقف شده، چون نصفشون رفتن سربازی، نصفشون هم ارشد قبول شدن و ...

f_mostafa_f

Active Member
آره منم کارای اونا رو دیدم...کارای جالب ارائه دادن...

ولی از سرنوشتشون خبر ندارم...

(حالا کی گفت تو نظر بدی؟)

adame_haji

Member
بچه ها شرمنده من اصلا فکر نمیکردم با همچین سرعت و قدرتی حمله بشه به این فیلمها الان بعد از 5 ساعت از گذاشتن لینک فیلمها دیدم یکی یه ایمل فرستاده و میگه مشکل دیتا ترنسفر پدا کردی گفتم برو خالی بند . رفتم دیدم آره 3 ساعته مشکل دیتا ترنسفر پیدا کرده !!!!!!!!!
یعنی تو 2 ساعت چند گیگ دانلود شده از این 7-8 تا هاست

خب منم بر این شدم که اطلاع رسانی کنم راجع به این موضوع
داداش من دونه دونه رفتم تو این هسات ها و پیغامشونو و کپی کردم براتون که اینجا براتون بزارم

01
Hourly Data Transfer Limit Reached - not available for 20 hours

02

03
no problem

04
no problem

05

06

07
no problem

خب قسنگ توجه کننین اگه به لینک فایلها توجه کنین اونا روی هاست های گوناگونی هست مثل
http://َadame-haji-01.persiangig.com
http://َadame-haji-02.persiangig.com
http://َadame-haji-03.persiangig.com
http://َadame-haji-04.persiangig.com
http://َadame-haji-05.persiangig.com
http://َadame-haji-06.persiangig.com
http://َadame-haji-07.persiangig.com

خب اگه به پیغامهای اون بالا توجه کنین میبینید جلوی شماره یک نوشتم Hourly Data Transfer Limit Reached - not available for 20 hours یعنی 20 ساعت دیگه قفل این هاست باز میشه و اونایی که نوشتم No Problem یعنی که در این یاعت که من پست میزنم میشه اینا رو دانلود کرد ولی اگه اینا زیاد ازشون کار بکشن یعنی در ساعت 100 مگ بیشتر دانلود کنن 24 ساعت قفل میشه
پس اونایی که نوشتن 20 ساعت دیگه . از همین ساعت که من پسو میزنم تا 20 ساعت دیگه نمیشه دانلود کرد بعد از اون میشه

اگه توجه کنین از هاست 3 و 4 و 7 میشه دانلود کرد پس برید ببینید که کدوم فایلها در این هاست ها قرار دارن اونا رو دانلود کنین

راستی حتما با Flash Get گت دانلود کنه اینطوری اگه نصفه دانلود کنید میتونی بقیشو فردا بگیرید
این برنامه رو هم تو سایت قرار دادم
http://adame-haji.persiangig.com/download.htm
فعلا
یاعلی

آخرین ویرایش:

adame_haji

Member
oxygenws گفت:
شما که تو این کارا هستی بد نیست یه سری اینجا هم بزنی:
http://www.javadha.com/

بعد برو قیمت "تلوزیون ملی جواد ها" و فیلم هاشون رو ببین.
حداقل توصیه می کنم "آهنگ دستاتو بگيرم" رو ببینی.

البته تولیدات ایشون تقریبا متوقف شده، چون نصفشون رفتن سربازی، نصفشون هم ارشد قبول شدن و ...
oxygenws جان
ممنونم از اینکه لینک اینا رو در اختیار من قرار دادی
ولی من قبلا دل و جیگر سایت اینا کشیده بودم بیرون و کل سایتشون هم بصورت آفلاین ریختم رو هاردم
اون فایلهای ویدئویی شون هم همونی که گفته بودی فقط قشنگ بود و قشنگی اون هم به این بود که اینا یه یبک برای خودشون پیاده کرده بودن سبکی به نام جوات
اتفاقا منم یه آهنگم برگرفته از این آهنگ اینا بود . البته نه اینکه کپی برداری بلکه وقتی ویدیئوی اینا رو نگاه کردم یه ایده زد تو کللم و اونو پیاده کردیم . البته بنظر خودم کلیپی که خودم ساختم خیلی طنز تر از کلیپ اینا شده و در عمق کلیپ بخوای نگاه کنی کلیپ اینا عمیق تره چرا چون اینا در راستای هدفشون که جوات بازی بوده اینو ساختن ولی اینی که من ساختمو شما باید نظر بدید
اسم کلیپ من هم JFS = جوات فول سیستم هست !

راستی اگه ایده ای جالب و طنز به ذهنتون رسید که من از اون کلیپ نداشتم خوشحال میشم برام اینجا مطرح کنید . مثلا امروز سر سفره سحری مادرم راجع به یه موضوعی حرف میزد که یه ایده به ذهن من خطور کرد . یعنی خیلی ایده جالبی بود .
ممنونم ازتون
فعلا که کمر سایت شکسته
یا علی

oxygenws

Active Member
امیدارم از انتقاد های من ناراحت نشی، دوست ندارم انتقادام مخرب باشه، ترجیح می دم سازنده باشه، به هر حال اگه همه بپسندند، شما زیاد نمی تونی کارهات رو *بهتر* کنی.

مشکلی که توی تقریبا تمام کارای شما بود و توی کارهای این گروه نبود، در نگاه اول من، ایناست. (من، فعلا، 2-3 تا از کلیپ هات رو بیشتر ندیدم)
1- توی کار های شما تقریبا هیچ دکوری وجود نداره، به جز برخی کارا که دکورشون ذاتی بود (مثل همونایی که در مورد خانواده و ایناست!)
2- توی اکثر فیلم های شما (فیلم هایی که دیدم و تصاویر اونایی که ندیدم!) شات دوربین خیلی محدود بود، شاید به خاطر محدودیت فضا چنین کاری کردید!) اما تا یک نفر میومد تو تصویر، از اونور میافتاد بیرون! (تو این یکی خیلی اغراق کردم!!)
3- نور پردازی در گاهی اوقات مشکل داشت. فیلم ها کلا تیره بود. (البته بعضی هاش)
4- لباس های بچه ها (حدقل تو اون کلیپ هایی که من دیدم، مثل Jfs) اصلا درست انتخاب نشده بود (البته این هم می تونه محدودیت امکانات شما باشه)
5- بعضی از بازیگرا یکسره می خندیدند و خوب، این ارزش کار رو خیلی پایین آورده بود. (فیلم رو از حالت رسمی، به یک فیلم خونوادگی تبدیل کرده بود!!)

به هر حال امیدوارم موفق تر و مینیمال تر باشید :)
چاکریم.

dashti

Member
آقا شرايط چس هست؟

سلام آقا:
اين قضيه ي اينكه هزينه پست و Cd و ... رو ما پرداخت كنيم و برامون فرستاده بشه چي شد ؟!؟!

آقا ما منتظريم !

جدیدترین ارسال ها

بالا