[معرفی و دانلود] بانک پلاگین افتر افکت

samadionline

Well-Known Member
Trapcode-Suite-11
پلاگین Trapcode Suite 11 برای نسخه افترافکت CS5.5 و CS5 | حجم : 35.8 مگابایت

لینک دمو:

save.gif
حجم فايل : 35.8 مگابایت

download.gif
دانلود - لينك مستقيم

این بسته شامل پلاگین های زیر می باشد:

s.14

Member
سلام دوستان
بنده قبلا هم درخواست این پلاگین را دادم. اما احتمالا تو این تایپک نبوده
حالا مجددا درخواست میکنم. پلاگین:
newton

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام دوستان
بنده قبلا هم درخواست این پلاگین را دادم. اما احتمالا تو این تایپک نبوده
حالا مجددا درخواست میکنم. پلاگین:
newton
(Motion Boutique Newton(for AE

ورژن جدید پلاگین Newton که برای کار با ورژن cs6 بهینه شده . همینطور قابلیت super slow motion هم جدیدا اضافه شده که خیلی جالبه :
این ابزار همون طور که از اسمش پیداست برای شبیه سازی خیلی خوب برخورد ها و جاذبه و... هست /
بیشترین استفاده این ابزار برای کارهای موشن گرافیکه /
( newton 1.2 win ( compatibility cs6

حجم : 2 مگ

knight.Amir

New Member
سلام دوستان من تازه عضو شدم .
یک در خواست کوچیک دارم اگه میشه افکت pixel polly برای cs5 رو اگه کسی داره برام آپ کنه.
با تشکر

gor4430699

New Member
سلام
دوستان کسی پریست های looks2 رو داره...البته cs5 در win7x64...............اگر جواب مثبته لطفا درخواست منو اجابت کنید......پیشاپیش سپاس

آخرین ویرایش:

mehradasadi

New Member
سلام
دوستان عزیز پلاگینی برای لکه گیری و خذف المانهای مختلف در افتر وجود داره که کارش شبیه Clone Stomp هستش.
آیا کسی میدونه کدوم پلاگینه؟
من بطور اتفاقی و کوتاه توی تبلیغات یک پکیج آموزشی دیدم ولی هنوز موفق به یافتنش نشدم.
ممنون میشم اگه کسه بگه چیه.

پلاگین Digital Anarchy Beauty Box 1.2 for cs4 , cs5

---------
این پلاگین برای روتوش و digital make up هست و قدرت زیادی داره .

در مقایسه با cosmo محصول red gaint ، به نظر من قوی تر عمل می کنه این پلاگین . ( البته مقداری سنگین تر میشه پروسه . ولی ارزششو داره )

Beauty Box 1 For Cs4

Beauty Box 1.2 For Cs5

سلام دوست عزیز
لطفا توضیح بفرمائید که بعد از دانلود Beauty Box 1.2 For Cs5 ،برای استفاده چیکار باید کرد؟
و اینکه نسخه 2 کرک شدش رو هم دارید برای دانلود؟
و آیا نسخه تنهای cosmo رو دارید نه پکیج کامل؟

با تشکر

hosein0251

این پلاگین کرک شده هست و با کپی کردن فایلش تو پوشه پلاگینهای افتر افکت ok میشه .
ویدئو رو تو افتر افکت میارید و افکت از پنل effects داخل افتر افکت به ویدئو اعمال میکنید .
cosmo هم نسخه مجزا نداره . باید مجموعه Magic bullet رو نصب کنید که cosmo هم داخل این مجموعه هست .

این پلاگین کرک شده هست و با کپی کردن فایلش تو پوشه پلاگینهای افتر افکت ok میشه .
ویدئو رو تو افتر افکت میارید و افکت از پنل effects داخل افتر افکت به ویدئو اعمال میکنید .
cosmo هم نسخه مجزا نداره . باید مجموعه Magic bullet رو نصب کنید که cosmo هم داخل این مجموعه هست .

سلام
منظور شما از کپی،این است که فقط فایلها کپی شوند یا پوشه Beauty Box با فایلهای داخلش ،کپی شود؟
و تا چه نسخه ای از افتر رو ساپورت میکنه؟
و برای استفاده در پریمیر چیکار باید کرد؟

با تشکر

hosein0251

فرقی نداره فایل رو کپی کنید با با پوشه . افتر افکت اتوماتیک میشناسه .
افتر افکت cs 5 و بالاتر رو ساپورت میکنه . ( ورژن cs4 رو جدا باید بگیرید )
برای اینکه هم تو افتر افکت و هم تو پریمیر بتونید استفاده کنید به جای اینکه تو پوشه پلاگین های افتر افکت کپی کنید ، باید تو آدرس زیر کپی کنید . ( البته ممکنه نسخه افترافکت متفاوت باشه ولی خیلی فرقی نداره )
C:\Program Files\Adobe\Common\Plug-ins\CS6\MediaCore

farhad8694

Active Member
سلام
دوستان پلاگین Live Photoshop 3D رو میخوام .برای ایمپرت 3D از فتوشاپ به افتر هست .
البته همه ورژن های افتر PSD رو که 3D در فتوشاپ روش اعمال شده رو ساپرت میکنن به غیر از افتر cs6 .

mohsen_r

Member
سلام
دوستان پلاگین Live Photoshop 3D رو میخوام .برای ایمپرت 3D از فتوشاپ به افتر هست .
البته همه ورژن های افتر PSD رو که 3D در فتوشاپ روش اعمال شده رو ساپرت میکنن به غیر از افتر cs6 .
دوستان محترم.
من هم همین مشکل رو دارم.
لطفا کمک کنید.

navvabdl

Member
پلاگین Neat Video Remove Noise 3 یکی از بهترین پلاگینها برای نویز گیری و بازسازی پیکسلهای تصویری هست که ممکنه ازببین رفته باشه .
ورژن 3 برای افتر افکت cs5 رو می تونید در پایین دانلود کنید . + یه نمونه تست ساده از تاثیر این پلاگین هم آماده کردم که دیدنش خالی از لطف نیست و نشون دهنده قدرت بسیار زیاد این پلاگینه .

حتما خیلی ها از هنگ کردن magic bullet denoiser , و یا سنگین بودن پلاگینای دیگه خیلی اذیت میشن .
این پلاگین این مشکلات رو اصلا نداره ..:wink:

NeatVideo Reduce Noise v3 for ae cs5 , cs5.5

این ورژن نسخه CS6 رو هم ساپورت میکنه.:)
کد:
www.mediafire.com/?o0nce5uoz6n8xoj

آخرین ویرایش:

navvabdl

Member
Optical Flares v1.2.132 + Pro Flares Bundle for CS6 | Win/Mac

PRO FLARES BUNDLE Content
Optical Flares Plugin v1.2.132 \64-bit
Pro Presets