بالا نیامدن سایت توسط بعضی ازisp ها

hamids68

Member
بابا اینقدر اطلاعات نریزید بیرون ...
مشکل ایشون از ISP هست. دلیلشم اینه که DNS های Set شده در Getway سرویس دهنده اینترنت شهر ایشون و هرجا که سایت باز نمیشه با DNS هایی که رو سرور ایشون Resolve می کنند Conflit داره.
معمولاً این مشکل برای ISP هایی پیش میاد که از DNS های مخابرات استفاده می کنند. اما در عین حال چون یکی یکی نمیشه به ISP ها سر زد و گفت مشکل از کجاست، بهتر است که مدیر سرور یکی از DNS های شرکت معظم مخابرات را در قسمت Resolved سرور خودش Add کنه.

سلام

من پیشنهاد شما رو با هاستم مطرح کردم... گفتند قرار هست که dns های جدید که بزودی برای همه کاربران هاستشون تهیه میشه ... برای من هم ارسال بشه... اما گفتند که بعید ه که مشکل منو حل کنه...

من نمیدونم این جواب اونها تا چه حد به پیشنهاد شما ارتباط داره... چون ظاهرا پست های دیگه این تاپیک رو خونده بودند و سوء تفاهم ایجاد شده بود! من در جوابی سعی کردم سوء تفاهم ایجاد شده رو برطرف کنم و جملات شما را عینا برای اونها کپی و ارسال کردم...

hamids68

Member
سلام

مشکل من برطرف شد و الان هم آمار سایت من به طرف روند طبیعی خودش داره پیش میره... هم اینکه با همه کارتا باز میشه.
خواستم از مدیر سایت ,مجید عزیز و هم دوست متخصصمون webmster و هم از سایر دوستانی که به نوعی کمک کردن
تشکر کنم

اما بعد از ختم ماجرا سوالی که برای من پیش اومده اینه که , خیلی وقت بود که من از شرکت میزبان دامینم خواستم که dns
های میزبان فضا رو روی دامین بزارن... اما چرا تا همین چند وقت پیش مشکلی ایجاد نشده بود؟ ( منظورم همان مشکل 2 dns شدن منه... که یکی مال شرکت میزبان دامین بود و دومی مال هاست...)

اگه مجید این قسمت رو میبینه میخواستم ازش بخوام که یک قسمت رو برای بحث و گفتگوی وب مستر ها بزاره تا مشکلات ( مسائل غیر مرتبط با هاست... ) خودشونو مطرح و تبادل نظر کنند

webmaster

Member
سلام

مشکل من برطرف شد و الان هم آمار سایت من به طرف روند طبیعی خودش داره پیش میره... هم اینکه با همه کارتا باز میشه.
خواستم از مدیر سایت ,مجید عزیز و هم دوست متخصصمون webmster و هم از سایر دوستانی که به نوعی کمک کردن
تشکر کنم

اما بعد از ختم ماجرا سوالی که برای من پیش اومده اینه که , خیلی وقت بود که من از شرکت میزبان دامینم خواستم که dns
های میزبان فضا رو روی دامین بزارن... اما چرا تا همین چند وقت پیش مشکلی ایجاد نشده بود؟ ( منظورم همان مشکل 2 dns شدن منه... که یکی مال شرکت میزبان دامین بود و دومی مال هاست...)

اگه مجید این قسمت رو میبینه میخواستم ازش بخوام که یک قسمت رو برای بحث و گفتگوی وب مستر ها بزاره تا مشکلات ( مسائل غیر مرتبط با هاست... ) خودشونو مطرح و تبادل نظر کنند
خوشحالم كه تونستم كمكي كرده باشم و الآن هم مشكل شما حل شده.
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا