باز هم 1GB ولی این دفعه هاست رایگان!!!

NextWorld IT

Active Member
من حالا مثال زدم
منظورم این بود که بقيه هم ميتونن استفاده کنن اگه بخوان

iRWEBDES

Active Member
ايشون ميگه ما اول 5 مگ داديم ديديم محاسبات درست شد 1 گيگ داديم .. بابا آخه من نميدونم چي بگم !!! 5 مگ كجا 1 گيگ كجا؟
950 مگ طي محاسبات شما اضافه شده؟
آقا ميگم بيا پولهاي ما رو هم بشمار و محاسبه من خدا رو چه ديدي شايد اينطوري شد !!!!!
عجب محاسباتي كردي
اما به نظر من دوست عزيز شما به جاي 1 گيگ 50 مگ فضا بده اگرم خيلي وضعت خوبه پولهاتو به جاي اينكه از اين راه خرج كني ( بصوصرت كاملا بيهوده ) ؛ ببر بده به مستمندي چيزي ...
1 گيگ به ديد كي ميخوره آخه 50 مگ هم زياده سايت من رو ببينيد همش 5 مگ هستش !

anti-life

Active Member
من محاسبه كردم اين فضا براي من كه ميخوام يك عالمه فايل بذارم خيلي خوبه ولي ميگم مترسم كه بعدا يه دفعه همه چيش بريزه به هم ....

iRWEBDES

Active Member
anti-life گفت:
من محاسبه كردم اين فضا براي من كه ميخوام يك عالمه فايل بذارم خيلي خوبه ولي ميگم مترسم كه بعدا يه دفعه همه چيش بريزه به هم ....
تو چه ميدوني محاسبه چيه؟

Salar

Active Member
iRWEBDES گفت:
anti-life گفت:
تو چه ميدوني محاسبه چيه؟
بابا حالا این دری وری اومده 1 گیگ فضا داده شما هم انقدر اذیتش نکنید...
ولی مهرداد این آنتی هم مصاحبش(محاسبه) خوبه بابا....;دی

NextWorld IT

Active Member
کی گفته انتی محاسبش خوبه؟
اخه چند تا فايل 3 مگي ميخواد بزاره تا این 1 گيگ پر شه؟؟؟
اونم بدونه ftp!

بهرحال دستش درد نکنه دری وری

daryvary

Member
واقعا غير قابل باوره! ديگه اينقدر خفن نبايد ميشد!!!!! در طي 3 روز 250 تا يوزر!!!!!!!!!!!!!! بدون اينكه بخوام جايي بنر بذارم! فقط تويه اين فاروم و پرشين تولز اعلام كردم! اينطوري شده!!!!!!!!‌ البته باز هم ما خدمات رو اراپه ميكنيم و حالا حالا ها مونده تا بتونيد كل ما رو بخوابونيد :wink:

در ضمن اين سرويس ممكن هست كه در آينده بسته بشه! ولي يوزر هاي قبلي و قعال سر جاشون ميمونن! فقط رجيستر بسته ميشه و يوزر هاي غير فعال (براي مثال كساني كه كمتر از 1 بار در ماه به سايتشون سر بزنن) بسته ميشه اكانتشون.

حالا شما هي بيايد به اين محاسبات ما گير بديد! ياهو هم اولش 6 مگ داد كرد 4 مگ حالا ميخواد بكنه 100 مگ! تازه ياهو به اون عظمتش. اين نشون دهنده اينه كه ميشه با همون 5 مگ 1 گيگ رو هم محاسبه كرد! :wink:

MrMohi

Active Member
بابا حالا این بنده خدا اومده یه کا رابتکاری کرده ... چرا میزنیدش؟...

anti-life

Active Member
بابا يك گيگ ميشه يه انگشت و حساب كردم به عدد دلخواه رسيدم ولي 50 مگا بايت ميشه 50 تا انگشت كه من ندارم پس نميشه خوب حساب كرد ....... :خاله نسرين

در ضمن اگه اينجوري هست كه بايد هر ماه يه سري به سايت زد تا بسته نشه من اصلا home دستگاه رو ميزارم golha.net تا روزي 3000 بار ببينمش ....

iRWEBDES

Active Member
daryvary گفت:
واقعا غير قابل باوره! ديگه اينقدر خفن نبايد ميشد!!!!! در طي 3 روز 250 تا يوزر!!!!!!!!!!!!!! بدون اينكه بخوام جايي بنر بذارم! فقط تويه اين فاروم و پرشين تولز اعلام كردم! اينطوري شده!!!!!!!!‌ البته باز هم ما خدمات رو اراپه ميكنيم و حالا حالا ها مونده تا بتونيد كل ما رو بخوابونيد :wink:

در ضمن اين سرويس ممكن هست كه در آينده بسته بشه! ولي يوزر هاي قبلي و قعال سر جاشون ميمونن! فقط رجيستر بسته ميشه و يوزر هاي غير فعال (براي مثال كساني كه كمتر از 1 بار در ماه به سايتشون سر بزنن) بسته ميشه اكانتشون.

حالا شما هي بيايد به اين محاسبات ما گير بديد! ياهو هم اولش 6 مگ داد كرد 4 مگ حالا ميخواد بكنه 100 مگ! تازه ياهو به اون عظمتش. اين نشون دهنده اينه كه ميشه با همون 5 مگ 1 گيگ رو هم محاسبه كرد! :wink:

منظور شما اينه كه اندازه ي ياهو درآمد داريد؟ 8O

anti-life

Active Member
مهرداد گير داديا ...اگه اونجا عضو شده باشي ...چون كاربر خيلي شرور هستي همين امروز اكانتت رو ميبندن .... از من گفتن .

imanksg

Member
فقط ميتونم بگم دمت گرم جالب بود اگه Cpanelبهتر و امكان لينك به فايل هم داشت كه ديگه عالي ميشد.

NextWorld IT

Active Member
اقا يه گيگ رو استفاده کنيد بيخيال
شايد این بابا دوست داره به ملت خدمت کنه پاي خربزش هم نشسته ديگه....

MrMohi

Active Member
فکر کنم منظورتون این بود که پای لرزش نشسته ...

ولی در کل همه چی در آینده معلوم میشه ... ما که ثبت نام کردیم ... فوقش دفتر دستکش تعطیل میشه دیگه ... که در اون صورت هم مشکلی نیست ... میرم دنبال یه سایت دیگه ... تو اینترنت اینقدر از این سایتها زیادن ...

NextWorld IT

Active Member
MrMohi گفت:
فکر کنم منظورتون این بود که پای لرزش نشسته ...

ولی در کل همه چی در آینده معلوم میشه ... ما که ثبت نام کردیم ... فوقش دفتر دستکش تعطیل میشه دیگه ... که در اون صورت هم مشکلی نیست ... میرم دنبال یه سایت دیگه ... تو اینترنت اینقدر از این سایتها زیادن ...

نه منظورم همون خربزه بود این مدل جديده :lol: 8O

anti-life

Active Member
مار ماهي جون ميگم يه سايت داري كه فضا مجاني بده و اطميناني باشه و فضاي زيادي هم بده ......

NextWorld IT

Active Member
سره کيسرو شل کن آنتی.... 5 دلار بده يه Host درجه يک بگير پسر.......
وضعت خوبه کهههههههههههههههههههههههههه

daryvary

Member
دوستان عزيز
شما خيلي لطف داريد.
ولي من بهتون اطمينان ميدم كه اكانتهاي ايجاد شده و فعال به هيچ عنوان پاك نخواهند شد! پس خيالتون راحت باشه.

در ضمن اگر هم هاستي ميخوايد كه خيالتون كاملا راحت باشه ميتونيد يه سري به ليست قيمتهاي ما بزنيد و اگر دوست داشتيد از خدمات ما استفاده كنيد!
http://www.golha.net/hosting_price.htm

راستی من گفتم طی 3 روز 250 تا یوزر؟
حالا میگم طی 4 روز 350 تا یوزر!!!!!!!!!!!!!!!!!
از دوستان عزیز هم ممنون میشم که ما رو به دوستانشون معرفی کنن تا کسانی که این سیستم به کارشون میاد ازش با خبر بشن!

جدیدترین ارسال ها

بالا