بارگزاري فيلم ها از يك پوشه به داخل محيط فلش

من دارم يه سي دي اموزشي مي سازم كه حاوي تعدادي فيلم مذهبي هستش مثلا طريقه صحيح اداي بعضي كلمات قراني اداب معاشرت - وضو- تيمم و..... تعداد فيلم هاي كوتاه سر به بيش از يك صد فيلم مي زنه من نمي تونم همه اون فيلم ها رو داخل اتوران يا فايل اصلي فلش Import كنم چون سنگين وحجيم ميشه وسر به صدها مگ مي زنه خوب پس بايد فيلم ها داخل يه پوشه باشند كه توسط فايل Swf اصلي خونده بشند حالا چطور به فلش بگم كه فايلها رو داخل فلش اود كنه وداخل يك پنجره سياه كه ساخته ام نمايش بده؟!
نيازي به توضيح نيست كه فلش به غير از لود كردن فايلها همزمان بايد عمليات Resize رو هم انجام بده ودرست به اندازه پنجره سياه فايلها رو تنظيم ودرست در همون كادر پخش كنه
حالا چطوري؟ ميشه كمك كنيد؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

از كامپوننت هاي خود فلش استفاده كن

موفق باشيد

خيلي خوب حالا بگيد چطور فيلم ها رو توي كادر وپنجره اي كه من طراحي كردم نشون بده؟ نمي خوام فيلم ها بيرون از پنجره بيافتند. تازه تكليف resize چي ميشه؟
مسئله بعدي اينه كه با هر بار كليك بروي نام فيلم ها مي خواهم فيلم قبلي stop وفيلم بعدي در همان پنجره نمايش داده بشه حالا چكار كنم؟

PHP:
	var img_mcl = new MovieClipLoader();
	img_mcl.loadClip("film/"+s1+".gif", filmStrip.movie0.m0);

با تشكر از شما ميشه يه خورده در رابطه با اين اكشن ها توضيح بدهيد؟ يا اينكه يه فايل fla مثالي بگذاريد با يه فيلم چند ثانيه اي؟ لطف مي كنيد اگه اين كار رو بكنيد
من تست كه مي كنم هيچي اتفاق نمي افته

كسي نيست كمك كنه؟!!!!!!!!
اگه كمبود فيلم كوتاه داريد بگوئيد تا چند فيلم دو ثانيه اي با حجم زير 100 كيلوبايت آپلود كنم تا در پروژه استفاده كنيد در عرض ده ثانيه داونلود مي شوند

بچه ها از اينكه ايقدر در جواب دادن به من كوشا هستيد از شما قدرداني مي كنم!!
همينكه كليك مي كنيد ومي خونيد به نظرم در نوع خودش جالبه!!!!

اصلا هيچ فيلمي رو از داخل پوشه بار گذاري نمي كنه
ببينم نام وفرمت وپسوند مهمه؟
من با wmv وهمچنين avi وهمچنين flv امتحان كردم
ضمنا نام فايلها بايد چي باشه؟ و نام پوشه چي؟ مثلا بايد fscommand باشه؟ يا فرقي نمي كنه

وقتي فايل رو ايمپورت مي كنم راحت اجرا مي شه ولي از داخل پوشه نمي تونم
چكار كنم تورو خدا درست توضيح بديد

1- خيلي خوب اين تا اينجاي كار من فيلم هام رو به پسوند flv تبديل كردم
2- بعد به تعداد فيلم هام دكمه ساختم= در سمت راست پنجره سياه رنگ پخش فيلم
3- فيلم ها رو در همون پوشه اي كه فايل اصلي فلش قرار داره كپي كردم
4- نام فيلم ها رو از فيلم 1 تا فيلم 100 گذاشتم
5- به دكمه ها كه بايد بروي آنها كليك كرد تا فيلم ها اجرا شوند اكشني كه شما داده بودي رو دادم

6- هيچ چيزي اجرا نمي شه وهيچ اتفاقي نمي افته
كجاي كارم غلطه؟
ميشه لطف كني قبل از جواب تست كنيد؟

بالاخره تونستم از طريق كامپوننت flv player مشكل رو حل كنم به اين صورت كه به تعداد فيلم ها فريم ساختم(حدود صدتا) وبه همين تعداد دكمه وبا كلييك بروي هر دكمه اي گفتم بره به اون فريم مربوطه وفيلم در همون فريم اجرا بشه
اما حالا چند تا سئوال دارم
1- چطور مي تونم در صورت نياز فيلم ها رو full screen اجرا كنم؟
2- آيا مي تونم از هر فيلمي يه tumbnnail يا پيش نمايش بسازم؟
3- چطوري با كليك بروي هر فيلم دقيق در همون پنجره اجرا بشه؟
4- چطور مي تونم فرمت هاي ديگه رواجرا كنم؟ مثلا avi يا wmv يا mpg

در صورتي كه كامپوننتي براي اين كار سراغ داريد بزاريد ممنون مي شم يا حداقل اسم كاملش رو بگيد
مرسي
راستي لينك زير رو يه نگاهي بياندازيد
دقيق مثل كاري شده كه من مي خوام يه ليست فيلم با پيش نمايش(يه عكي كوچولو از فيلم) سمت راست ويه پنجره نمايش سمت چپ
با كليك بروي هر كدوم اجرا مي شند ولي من نتونستم كامپوننتش رو گير بيارم منظورم فول ورژنش هستش

http://components.earthscienceagency.com/components/flvplayer

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

براي فول اسكرين كردن شما بايد اندازه Component رو به اندازه صفحه فلشتون تغيير بديد

موفق باشيد

يعني چه؟
من مي خوام كاربر در صورتي كه بروي وسط تصوير كليك كرد تصوير فول اسكرين بشه و باالعكس
با كامپوننت بالائي كه لينك دادم را حت ميشه ولي فول ورژن نيست حيف
كسي چيزي نمي دونه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا