ا . فروهری | قلعه شفاف مجیدآنلاین | مایا

DIMO

Active Member
سلام،میبینم که (ا . فروهری) هم تو مسابقه هستن..خوشحال شدم..منتظر سایر دوستان هم هستیم که به میدان مسابقه بیان....

فقط راجع به ایده باید بگم که نمیدونم چرا تا موضوعش رو خواندم یاد والت دیسنی افتادم، ایده قلعه هم به نظر من جالبه،یه جورایی احساس میکنم که همه چیز برعکسه..فقط به نظر من راجع به رئال یا آن رئال بودن کار چون این قلعه نماینده یه دنیای تخیلیه ریاد نباید بهش راجع به بعضی اصول ایراد گرفت،چون به نظر من دنیای تخیل از هر گونه قانون و اصول مبرا و رهاست و هر جوری میشه در اون قدم گذاشت و تصورش کرد...در پایان هم آرزوی موفقیت می کنم برای تو دوست عزیز،امیدوارم که کار فانتزی شما هم زیبا و بدون اشکال از آب در بیاد....

شاد و پیروز باشی

آخرین ویرایش:
متریالش سخته یعنی؟
من گذاشتم به امید شماها که توی متریال و رندر کمکم کنین. یعنی می گین کلا بی خیال بشم، برم سراغ یه موضوع دیگه؟؟
نــــــــــــــــــه!!!! نکنی ها :)
دیگه فرخ اومد دیگه........
البته خودتم استادی ها .....

Navidmilan

Well-Known Member
سلام.
ایده جالبیه انتخاب قلعه به عنوان عنصر اصلی واقعا دستتو باز میکنه. من توصیه میکنم از قلعه های
فانتزی ایده بگیر و محیط و هم فانتزی بساز. مثلا اگه اینجارو یه محیط شاد میبینی از تم کارتونی با
محیط سرسبز و تپه های اطراف قلعه با راهی که از روی این تپه ها میگذره استفاده کن ، یا یه
محیط توهمی درست کن با قلعه ای توی ابرها با یه پلکان بی انتها ، یا قلعه آدمای افسرده
با رنگهای سرد و محیطی سوخته ، یا شایدم یه قلعه دیکتاتورها با ظاهری خشن و محیطی تیره.
خواستم بگم هم خیلی خوشم اومد هم دستت خیلی بازه .

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg

:Mohsen:

کاربر باتجربه
داستانش كه خيلي قشنگ بود
از ظاهرش كه بايد طنز جالبي باشه
من از داستاناي شولوغ پولوغ خيلي خوشم مياد
منتظر ادامه كار هستيم

amin2001

Active Member
سمبولی بلیکمزی :D
احوال شما ؟

خیلی خوشم اومده تا اینجا
بی صبرانه منتظرم ببینم چی میشه آخرش :paint:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
چه باحال !!! بسی کیف کردیم !! از این دوتا تیکش خیلی خوشم اومد !!
مدیر انجمن، تاپیک های مشکل دار رو تمیز می کنه و بن شده ها رو از قلعه پرت می کنه بیرون

این اسکیج اولیت رو هم دیدم دوست من !! البته ببخشید ها قلعه فانتزی نیست ! خیلی شبه این قلعه های قرون وسطایی شده ... مثلا قلعه ی دیزنی لند رو که عکسشو نوید جان گذاشت اگر نگاه کنی یه حالت فانتزی گونه داره

به هر حال خیلی خوشحال میشم کار قشنگتو ببینم
موفق باشی

hellboy3d

Member
سلام
اصلا خوب نیست.......... شوخی کردم
اما بهتر اول تصورت رو قوی کنی بدش بشین اسکیس بزنی منظورم در مورد موضوع
یه ساعت چشماتو ببند
موفق باشی

Sherlock_Holmes

Active Member
چی شد؟
ما رو در جریان بذار که چه قلعه ای رو داری کار میکنی...

قلعه هایی که نوید زحمت کشید رو هر دو سری دومی از سمت راست رو من با یه کم تغییرات خوشم اومد ازشون...
خودت چیا پیدا کردی؟ عکس بذار ازشون اگر دوست داشتی...

animations

Active Member
مرسی بچه ها... بازم اگه نظرتون رو راجع به بقیه کارهام بگین، ممنون می شم. :paint:

سلام،میبینم که (ا . فروهری) هم تو مسابقه هستن..خوشحال شدم..منتظر سایر دوستان هم هستیم که به میدان مسابقه بیان....

فقط راجع به ایده باید بگم که نمیدونم چرا تا موضوعش رو خواندم یاد والت دیسنی افتادم، ایده قلعه هم به نظر من جالبه،یه جورایی احساس میکنم که همه چیز برعکسه..فقط به نظر من راجع به رئال یا آن رئال بودن کار چون این قلعه نماینده یه دنیای تخیلیه ریاد نباید بهش راجع به بعضی اصول ایراد گرفت،چون به نظر من دنیای تخیل از هر گونه قانون و اصول مبرا و رهاست و هر جوری میشه در اون قدم گذاشت و تصورش کرد...در پایان هم آرزوی موفقیت می کنم برای تو دوست عزیز،امیدوارم که کار فانتزی شما هم زیبا و بدون اشکال از آب در بیاد....

شاد و پیروز باشی

مرسی DIMO جان. لطف داری خیلی... ولی والت دیزنی رو نابود کردی که!! من کجا، اون کجا... سعیم رو می کنم که قلعه رو بهتر بسازم. ولی باید بازم نظر بدی.
راستی، تو چرا هنوز تاپیک نزدی برای مسابقه؟! نگو که نمی خوای شرکت کنی...

سلام.
ایده جالبیه انتخاب قلعه به عنوان عنصر اصلی واقعا دستتو باز میکنه. من توصیه میکنم از قلعه های
فانتزی ایده بگیر و محیط و هم فانتزی بساز. مثلا اگه اینجارو یه محیط شاد میبینی از تم کارتونی با
محیط سرسبز و تپه های اطراف قلعه با راهی که از روی این تپه ها میگذره استفاده کن ، یا یه
محیط توهمی درست کن با قلعه ای توی ابرها با یه پلکان بی انتها ، یا قلعه آدمای افسرده
با رنگهای سرد و محیطی سوخته ، یا شایدم یه قلعه دیکتاتورها با ظاهری خشن و محیطی تیره.
خواستم بگم هم خیلی خوشم اومد هم دستت خیلی بازه .

ممنونم Navidmilan جان بابت عکسها. خودم هم یه سری پیدا کرده بودم، ولی یکی از اونهایی که فرستادی خیلی به دلم نشست (همونی که شرلوک گفت). از ایده هایی که گفتی، به نظرم قلعه ای توی آسمون با یه پلکان بی انتها بیشتر شبیه مجیدآنلاینه. درخت و تپه نمی بینم دور و برش. محیطش خشن نیست، ولی در چارچوبه... بازم ممنونم ازت. منتظرم تو هم کاراکترهای بانمکت رو به سرانجام برسونی، بری سر بقیه ش... :rose:

داستانش كه خيلي قشنگ بود
از ظاهرش كه بايد طنز جالبي باشه
من از داستاناي شولوغ پولوغ خيلي خوشم مياد
منتظر ادامه كار هستيم

مرسی :Mohsen: جان، امیدوارم زیاد بد نشه. راستی، تاپیک تو کو؟ بزنش دیگه آقا...

سمبولی بلیکمزی :D
احوال شما ؟

خیلی خوشم اومده تا اینجا
بی صبرانه منتظرم ببینم چی میشه آخرش :paint:

سلاااام... amin2001 گل. آقا شما چرا تاپیک نزدی برای مسابقه؟ بیا مثل پارسال شرکت کن دیگه. :wink:
خوشحالم که تا اینجا خوشت اومده. مرسی داداشی.

چه باحال !!! بسی کیف کردیم !! از این دوتا تیکش خیلی خوشم اومد !!

مدیر انجمن، تاپیک های مشکل دار رو تمیز می کنه و بن شده ها رو از قلعه پرت می کنه بیرون

این اسکیج اولیت رو هم دیدم دوست من !! البته ببخشید ها قلعه فانتزی نیست ! خیلی شبه این قلعه های قرون وسطایی شده ... مثلا قلعه ی دیزنی لند رو که عکسشو نوید جان گذاشت اگر نگاه کنی یه حالت فانتزی گونه داره

به هر حال خیلی خوشحال میشم کار قشنگتو ببینم
موفق باشی

ممنون gigamax جان. قلعه دیزنی لند یکی از چیزهاییه که معماریش واقعا جالبه. ولی مشکلم این بود که نمی خواستم سر برجهاش از این سقف های مخروطی بذارم. می خواستم شبیه بنایی باشه که هی بیشتر بالا می ره و ساخته می شه. ولی هنوز نتونستم خوب درش بیارم.
قبول دارم که اون خیلی فانتزی نشده. بازم یه کارهایی کردم که آپلود می کنم. نظرت رو راجع به اونم بگی ممنون می شم خیلی.
راجع به اینکه گفتی بیشتر شبیه قلعه های قرون وسطی شده، فکر کنم با شیشه ای شدنش مدرن بشه. ولی مطمئن نیستم. :-?
راستی... شرکت نمی کنی؟ (من گیر دادم به همه)

سلام
اصلا خوب نیست.......... شوخی کردم
اما بهتر اول تصورت رو قوی کنی بدش بشین اسکیس بزنی منظورم در مورد موضوع
یه ساعت چشماتو ببند
موفق باشی

آقا من چند روز نشستم تصورش کردم، ولی باز خوب نشد. این دفعه سعی می کنم چشمهام رو بیشتر ببندم. :D
مرسی

چی شد؟
ما رو در جریان بذار که چه قلعه ای رو داری کار میکنی...

قلعه هایی که نوید زحمت کشید رو هر دو سری دومی از سمت راست رو من با یه کم تغییرات خوشم اومد ازشون...
خودت چیا پیدا کردی؟ عکس بذار ازشون اگر دوست داشتی...

یه قلعه دیگه توی راهه شرلوک جان. اوهوم، راجع به اون قلعه باهات کاملا موافقم.
به چشم... شما امر کنین. :rose:
آقا، شما هم مشغولیت هات رو ول کن، بیا توی مسابقه شرکت کن دیگه... بسی باعث افتخاره اگه بیای...

animations

Active Member
خب... اسکچ های دستیم رو نشون نمی دم چون فاجعه شدن... یکیشون بیشتر شبیه علف و پیچک شده تا قلعه. در مورد اسکچ قبلیه کشف کردم یکی از برجهای سمت چپ شبیه شیر سماور شده بود.
معمار هم نشدیم یه برج خوب بسازیم. الان زدم تو کار بساز بنداز. از قلعه مجیدآنلاین هم شروع کردم... :D

حالا بریم سراغ اسکچ کامپیوتری. اینم هنوز تسته:

نمای بالاش خیلی ضایع شده. ولی نمی دونم چی کارش کنم. به نظرتون مهمه؟ چی کار کنم بهتر می شه؟ :-?

فقط اینو بگم که این کلیات کاره. یعنی اگه تصویب کنین همین رو بسازم، بازم دیوارها جا به جا می شن. بعدا اونقدر جزئیات اضافه می کنم که این مکعب ها کلا از حالت مکعبیشون در بیان. کلی راه پله هم بهش اضافه می شه که توی نقشه نیست...

دوباره پیشنهادات و انتقاداتتون رو بصورت مستقیم و غیر مستقیم راجع به من و طرحم بفرمایید. فقط اگه فحش خواستین بدین، توی پ خ یواشکی به خودم بگین که بن نشیم. :D

اینا همون عکسهای بالایی هستن (برای کسانی که اونها رو نمی بینند):

http://img.majidonline.com/show/185382/animations07.jpg
http://img.majidonline.com/show/185383/animations08.jpg

چاکریم :rose:

amin2001

Active Member
بازم سلام

راستش وقت سر خاروندن هم ندارم
شما تعطیل هستید الان . ولی من دارم از 6 صبح میرم دانشگاه 8 شب میرسم خونه . . .
اگه وقت کردم حتما میسازم animation جان

راستی کارتم خیلی خوب شده
باز هم ادامه بده ....

4کرم :rose:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام انیمیشن جان ... خوبی؟

آقا این اسکج خیلی با حال تر از اسکچ قبلیه ... فقط چندتا برج و بارو کم داره ... تا بیشتر شبیه قلعه بشه

بی صبرانه منتظر نتیجه نهایی هستم

مسابقه رو هم اگه وقت کنم حتما شرکت کنم . خیلی دوست دارم
موفق باشی دوست من

Sherlock_Holmes

Active Member
اگر قلعه رو میخوای نیمه تمام طراحی کنی یعنی بالاش در حال ساخت و بالا رفتن باشه به نظرم واقعا کار خوبی خواهد شد..!
ایده ی خوبیه...
به نظر من برجها رو خیلی بلند بساز و نیمه تمام تا معنای هر روز ساخته شدن رو بیشتر انتقال بده... چون اگر کوتاه و نیمه تمام باشه بیشتر قلعه ی نصفه کاره تداعی میشه تا قلعه ای که همیشه در حال ساخته شدنه.. (نظر شخصی..)

به هر حال داری خوب پیش میری... همزمان کاراکتر ها رو هم شروع کن اگر مایلی...

راستی نمیشه عکسهایی که میذاری یه کم حجمشونو کمتر کنی...؟ :wink:

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
خیلی خوبه

من هم با نظر ایمان جان موافقم

امیدوارم کار خوبی از آب در بیاد (که حتما هم میاد )

موفق باشی

Farrokh

Active Member
سلام
بله گفته بودم چند تا نکته رو بگم

بارها گفتم که در ساخت متریال های شفاف متریالینگ اهمیت چندانی نداره
بلکه این مدلسازیه که مهمترین بخش کار هست

من فکر کردم می خوای آجر به آجر شیشه ای بسازی
به همین دلیل خواستم بگم که حتما یادت باشه اورلپ نشن آجر ها
اجسام شیشه ای حتما اجسام بسته باشن

فعلا اینا یادم اومد
موفق باشی

AVGHH

Member
سلام دوس جون؛

از اسکچ کامپیوتریت که هر چی زور زدم هیچی نفهمیدم :-?
ولی امیدوارم کارت اون چیزی بشه که میخوای. :oops:

Mandana

Active Member
دوست هاینه جالب سشده این بسی
با نظره شرکول موافقم...بالاهاش نیمه تموم بشه هم جالب مالب میشه ^.^
اما کلن از اسکچ خعلی بهتر تر شده
منتظر ادامه اش استیم
موفق بباشی حبیبی:rose:

H.S

Member
تا اینجا خوب شده اما نمیتونم نظر خاصی بدم, یکم دیگه بره جلو فکر کنم بهتر باشه. ( کارت منظورمه :d).

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا