ای باباشما چرانازمی کنین vBulletinرو واسه دانلودبذاریدok

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sayeh2222

Member
درست خیلی بهتر هست ول خب شما فکر کن ادم سالی بیخود 70 .80 هزار تومان بده برا چی هان
اره این رو راست میگی مثلا همین سایت مدیرانش رفیق من هستن خودمم دارم میرم براشون کار کنم اون اول ها که عضواشون تا 80 نرسیده بود کس بهشون کار نداشت همچین که به 80 رسید استادشون کردن
به نظر من اگر کسی واقعا پول داره می خواد خرج کنه که هیچی بره وی بی بگیره ولی اگر مثل من مادر پدرشون میگن پول بالای اینها دادن حدر دادن همین پی اچ پی بی بی بهترین
ولی خداوکیلی وی بی خیلی حال ودد

Parham

Well-Known Member
اين مجيد آقا تا جايي كه تونست حداقل منو مسخره كرده هر چي من گفتم vb بده گفت جيزه چرا ؟
دوست عزیز استفاده از این سیستم زمانی‌ که شما اونو نخری ایجاد مشکل می‌کنه و سایت شما و هاست یا دامین شما را با مشکل مواجه می‌کنه ، در ضمن مجید یا هیچ کدام از بچه ها کسی‌ را مسخره نکردن !
چون اصلا بعضي از ما ها اينطوري اند نمي خواهيم به همديگه كمك كنيم مي ترسيم رقيبمون بشن .... واقعا متاسفم ....
چه رقابتی‌ ایجاد بشه ؟ اینجا هرکس میاد اطلاعات میده یا نظر میده بدون که اومده تا چیزی به کسی‌ یاد بده یا اطلاعات خودش را به اشتراک بذاره تا هم چیزی یاد بگیره هم اگر تونست یاد بده و این گفته شما اصلا صحیح نیست
مي شه بگن اگه vb رونمي شه بدون ليسانس استفاده كرد چرا خيلي از دوستان دارند استفاده مي كنن ؟
ببین دوست عزیز زمانی‌ هستش که سایت شما بازدید کننده کمی‌ داره و شما از این سیستم استفاده میکنی‌ اما وقتی می‌شه که سایت شما کم کم بازدید کننده زیاد می‌شه و 1 در 100احتمال بده که سایت شما را ببندن ... که اینکار را خیلی‌ راحت و بدون هیچ مشکلی‌ می‌تونن انجام بدن !
در ضمن اگر شما به دنبال لینک این برنامه هستید میتونید تو سایت های مختلف که مربوط به Warez یا Script های نال میشه بگردید . به هر حال میتونید نصب کنید من هم مخالف نیستم ! اما همه دوستانی‌ که میگن نصب نکنید برای این هستش که اگر روزی سایت شما بسته شد ...

sayeh2222

Member
بله اقا پرهام درست میگه من هم همین فکر رو میکنم اقا مجید فکر نمیکنم بخاطر رقابت یا هرچیز دیگه اینکار بکنه هرکی ندونه من شما که میدونیم مجید انلاین روزی 100 تا باز دید داره من خودم یک وقت ها باورم نمیشه فکر میکنم از پیش تعین شده ولی یک هو میبینم 546 نفر در سایت میرسه به 3 نفر میفهمم چه خبر
پس فکر نمیکنم نیازی به رقابت داشته باشه همین که روزی بیش از 200 کاربر میهمان درسایتش هستن میان میرم بستش اصلا اقا می خواید من خودم میرم یک هاست میگیرم براتون امتحان میکنم نسخه نال شدشو خودمم شاید کردم البته

elecit

Member
پس تكليف چيه ؟

با تشكر فراوان از sayeh222 كه vb رو برام ارسال كرد.
مي شه توضيح بدين با اين اوضاع و احوال تكليف چيه ؟ بالاخره vb نصب كنم يا phpbb نكنه آبروم بره پس فردا در سايت رو گل بگيرن ؟ اونوقت باز چيكار كنم ... متخصصي امر جواب بدين ؟:-? :-? :-? :-? :-? :cry: :cry: :cry: :cry: :sad: :sad: :sad: :sad: منتظرم .

sayeh2222

Member
اقا اگر خواستی من ویبی نال شده رو دارم
من که میگم برو بشین قشنگ پی اچ پی بی بی حالشو ببر این ویبی به کسی وفا نکرده که به شما بکنه قول بهت میدم صد تا عضو که جور شد سایت رو ببندن

elecit

Member
sayeh222 ميشه يه كمكي بكني به چند تا سوال من درمورد phpbb جواب بدي ؟

Parham

Well-Known Member
این پست در مورد vBulletin هستش ... اگر سوالی‌ خارج از این بحث داری یک پست جدید ایجاد کن سوالات خودت را در اونجا مطرح کن تا اگر کسی‌ اطلاع داشته باشه یا بتونه کمک کنه بهت ...

elecit

Member
بابا من دارم ميگم پست phpbb نيست خب شما بگين كجاست چشم منم مي رم اونجا

elecit

Member
در ضمن آقا پرهام برات يه پيغام خصوصي فرستادم اگه ميشه جواب بده .

Parham

Well-Known Member
الان که نگاه کردم دیدم که انجمن PhpBB نیستش شاید برای تغییرات باشه ... به هر حال شما در این انجمن پست خودت را ایجاد کن تا بعدا توسط مدیران به بخش مربوطه انتقال داده بشه ...

payamix

Member
elecit گفت:
اين مجيد آقا تا جايي كه تونست حداقل منو مسخره كرده هر چي من گفتم vb بده گفت جيزه چرا ؟ چون اصلا بعضي از ما ها اينطوري اند نمي خواهيم به همديگه كمك كنيم مي ترسيم رقيبمون بشن ....

آقاجان شما حرف حسابت چیه ؟
اگر وی بی رو میخوای بخری به آقای مجید چه ربطی داره ، اگر میخوای از نسخه دزدی استفاده کنی باز هم به ایشان چه ربطی داره ؟

elecit گفت:
آخه چرا چرت و پرت تحويل مردم ميدي ؟ ...

شما هر وقت والدین گرامیتان تربیت و نحوه صحبت به شما یاد دادند تشریف بیاورید و من پاسخ شما را خواهم داد.

sayeh2222 گفت:
درست خیلی بهتر هست ول خب شما فکر کن ادم سالی بیخود 70 .80 هزار تومان بده برا چی هان ...

این بهترین کار است! اصلن بهتر است به جای کار کردن و پول درآوردن همگی برویم جیب بری ...

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این مشکل حل شد رفت دیگه بهتر هستش انقدر این مساله را کش ندید ! تموم کنید بره !

YTERROR

Active Member
آقا پیام فکر نمی کنم نه شما و نه هیچ کس دیگه حق این و داشته باشه که بخواد در مورد تربیت درست یا غلط بودن یک فرد دیگه اضهار نظر یا ... بکنه

لزومی هم نداره همه بریم جیب بری سایه راست می گه پول الکی سالی 70 یا 80 تومان چون فرمهای زیادی هستند که تا حد یک فورم معمولی یک کاربر بتونه استفاده کنه از کی تا حالا شما ویندوز روی سیستم و بقیه برنامه های مثل فلش و ..... رو پول میدید می خرید که حالا برای ما شدین ....... معرکه لینک گزارش میدی و ........

این انجمنها و سایت رو مجید زده یا هر کس دیگه که می زنه تا جواب سوالات و مشکلات دیگران رو بده و یک کاربر وقت می زاره و وارد سایت می شه و چند دقیقه یا ساعت آنلاین و در اینجا پست می زنه برای یک مدیر سایت هم نظر مالی می تونه سود داشته باشه هم .... پس موظف به پاسخگویی البته اینا رو همه می دونن و برای همین یک کاربر خوب یا بد کنطقی یا .... نیاز به احترام داره و .....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا