ای باباشما چرانازمی کنین vBulletinرو واسه دانلودبذاریدok

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahmad6

Member
انيم لينك دانلود هر چي مي خواي با نظر دوستان هم موافقم كه بايد ورژن لايسنس رو خريد شما ها هم يكم دقت كنيد يوزر تان رفت بالا بخريد اگه مشگل داشتيد من paypal يا مستر دارم برات ميخرم اما حتما يوزر هاتون رفت بالا لايسنس بخريد چون متاسفانه آدم فروش زياده و ديگران براي اينكه رقيب نداشته باشن اين كار رو به راحتي هر چه تمام تر انجام ميدهند متاسفانه تا خارج از ايران من مدتي بودم اما اصلا همچين خبري از لو دادن اينجو چيزها نيست انشاله كه ما هم درست ميشيم و كم كم ميفهميم كه معني رقيب يعني چي

http://forum.iranjava.net/forumdisplay.php?f=25

sayeh2222

Member
منم باهات موافقم واقعا این ادم فروشی ها تا کی وقتی که ما همدیگر رو بفروشیم از اون بیگانه دیگه چه توقهی هست اقا این که گفتی پای مال چی بود

ahmad6

Member
sayeh2222 گفت:
منم باهات موافقم واقعا این ادم فروشی ها تا کی وقتی که ما همدیگر رو بفروشیم از اون بیگانه دیگه چه توقهی هست اقا این که گفتی پای مال چی بود

سلام
منظورت paypal هست حساب تو كشور آمريكا هستش

oxygenws

Active Member
شما مختارید که اسم این عمل رو بذارید آدم فروشی :)
من اسمش رو میذارم اشاعه فرهنگ و شعور "رعایت حقوق دیگران".... اسمش رو می ذارم "وظیفه"

تو پست قبلی هم گفتم، نه از این سیستم استفاده می کنم و نه ..... هیچ رقابت و آدم فروشی ای هم تو این کارم نمی بینم، ضمن اینکه در بد ترین حالت هم نمی شه از نظر لغوی اسم این عمل رو "آدم فروشی" گذاشت...... فکر کنم زیادی خارج بودی!!!!!!!!!

sayeh2222... این سوال شما رو چندین وقت پیش از مسئولین سایتشون پرسیده بودم..... ایشون گفتند هیچ راهی وجود نداره، شما گزارش بدید و ما بررسی می کنیم :)

samuraii40

Member
:lol: دوستان لغو قانون کپی رایت در اسلام حرام است!!

آخرین ویرایش:

ahmad6

Member
دوستان عزيز اگه اين اشاعه ......... هست

اين آواتار هاي هم كه شما گذاشتين آيا از طراحش اجازه گرفتين و گذاشتين اينجا ؟؟؟
حتما ميخوايد بگيد كه نه خودم طراحي كردم.
آيا از مايكرو سافت اجازه گرفتيد كه ورژن قفل شكسته رو نصب كرديد.
آيا از adobe اجازه گرفتيد كه فتوشاپ رو نصب كرديد رو سيستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب بديد.

در مورد آدم فروشي اصلا من به كسي نمي خوام جسارت كنم اما منظورم با خودمون ايراني ها بود ما وقتي رقيب مي ياد سر راحمون حاضريم كلي هزينه كنيم و اونو از بزنيم زمين اما حاضر نيستم كه اون همه هزينه رو صرف بالا بردن كيفيت خدمات يا كالا توليدي خومون كنيم مشكل ما اين هست.

همين الان تو آمريكا هزاران سايت شاپينگ كار ميكنه همه هم رقيب هم هستن آما نمياد زير آب هم رو بزن براي اينكه موفق بشن اگه ميخواستن اينكارو بكنن الان تنها آمازون دات كام كار ميكرد و بس.

ghoghnuse

Member
سلام

معممولا ما وقتي دم از وظيفه و حلال و حرام و شعور و فرهنگ مي زنيم كه سودي بهمون نرسيده و يا داريم ضرر مي كنيم . به هر حال ما ايرانيا تا يكي از هزار تا قانونيو كه بايد رعايت كنيم به دليلي كه معمولا سودي توش هست رعايت مي كنيم ، فكر مي كنيم حالا وقتشه كه بايد براي همه اظهار نظر كنيم و ديگران را از فضايلمون بي نصيب نگذاريم . من فكر كيكنم تمام اين دعواها سر لحاف ملا نصر الدينه نه اصل قانون copy write . بهتره كه سعي كنيم بزرگ شيم نه اينكه كوتوله بمونيمو اجازه بزرگ شده به اطرافيانمون نديم .
احمداقا نمي خواست بگه كه سالهاست اون طرف زندگي ميكنه . بلكه نظرش اين بود كه وقتي مردمي از 200 كشور و هزار قبيله مي تونند كنار هم به خوبي زندگي كنند دليلي نداره كه ما بخاطر اينكه كاريو قبل از بقيه شروع كرديم الان كمي وضعيتمون تغيير كرده بقيه رو تيكه پاره كنيم .

( عيبهاي ما مانند تپه است ، ما از تپه هاي خود بالا رفته و به تپه هاي ديگران نگاه مي كنيم )

موفق باشيد . بدرود .

ghoghnuse

Member
سلام مجدد .

اينقدر از توصيه هاي اخلاقي دوستان مشعوف شدم كه يادم رفت بگم :
هر كسي vbulletin 3.0.8 را مي خواد به من يك ايميل بزنه .
[email protected]

بدرود .

ghoghnuse

Member
سلام مجدد
چرا نميشه :
** in according to the fourm terms, this letter is edited.
** بنا به قوانين انجمن اين نامه ويرايش شد

بدرود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
لطفا فايل دانلود اين برنامه رو در انجمنها قرار نديد.

موفق باشيد

مجيد

ghoghnuse

Member
سلام

وقتي آقا مجيد ميگه ما چاره اي جز اطاعت نداريم . چشم .

موفق باشيد . بدرود .

sayeh2222

Member
هیچی یک فکری تو کلم بود نشد
اقا بابا من این 3.8 دارم تر خدا یکی بگه چه جوری نصب میشه اخه موردم ولی نشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا