ای باباشما چرانازمی کنین vBulletinرو واسه دانلودبذاریدok

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sobhan_250

Active Member
آخرش چي شد؟

من كه هرچي خوندم نفهميدم آخر اين بحث لينك اين برنامه چي شد
اگه اين برنامه لينك داره يه پيغام خصوصي براي من بفرسين

tarooneh

Member
سبحان جان برات ویبی 3.0.7 رو فرستادم
اگر ورژن 3.5 release candinate 2 رو هم خواستی ، باز هم بگو برات بفرستمش

tarooneh

Member
من دوباره ویبولتین رو می فرستم براتون
راستی این vbulletin 3.5 هست که منشظور از release candinate 2 این است که خیلی نزدیک به اتنشار است

samuraii40

نسخه 3.08 کانملش نیومده و 3.5 فعلا از همه نسخه ها کامل تر هستش و امنیت بیشتری هم داره

soloworld

New Member
لينك براي دانلود

سلام
آقا اين لينك دانلود vBulletinرو واسه من هم بفرستين . يادم مياد يه زموني يه سايت پيدا كردم كه همه نسخه هاش رو مي شد گرفت . خير ببينين الهي حالا يا لينكش واسه دانلود يا خود برنامه .هر كدوم باشه دعاتون مي كنم.

[email protected]
[email protected]

soloworld

New Member
عدم Share كردن و خودخواهي و اجازه آزمايش نگردن به ديگران و شعار دادن بسيار ناپسند تر است . يادتون باشه كه داريد از ويندوزي استفاده مي كنيد كه كرك شده . با فتوشاپي كار مي كنيد كه كرك شده . از Winrar يا Winzip ي استفاده مي كنيد كه كرك شده. اونوقت اينا «به به» است و vBulletin « اه اه» ؟ خير رساندن كاري است پسنديده و همي نيكو اي برادران نيكوكار.

payamix

Member
بنده از ویندوز XP پروفشنال ارجینال استفاده میکنم. اگر خواستید تا label آنرا اسکن کنم!
از ویبالتن خریداری شده استفاده میکنم.
Winrar يا Winzip هم ندارم چون ویندوز خودش زیپ کننده دارد.

هر سایت دزدی هم که برخورد کنم فورن گزارش میکنم.

در خیابان که راه میروم دزدی نمیکنم و در اینترنت هم...

برنامه های روی موبایلتون هم خریداری شده هستش؟
از نسخه کرک شده اون ها استفاده نمیکنید؟

کلیه برنامه های روی کامپیوتر شما هم خریداری شده است؟

تمامی موزیک هایی هم که گوش میدید از روی Cd های اوریجینال هست؟

به هیچ عنوان هیچ Cd کپی شده ندارید دیگه؟

هر سایت دزدی هم که برخورد کنم فورن گزارش میکنم.
پیام جان
از این که شما حسن نیت دارین و تمامی سعی خودتون رو می کنید که مارو بفرستید به بهشت کمال تشکر رو دارم

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
pro887جان
1-من می خوام
2-این آواتار شما همون ابرا نیست که آقا ایمان عاشقه شه
3-ممنون
4-هیچی

pro887

New Member
چرا خودشه عزیزم من لینکشو تو pm برات میدم
زنده باد warez
چون اگه نبود 90% ایرانی هایی که کامپیوتر دارن نداشتن
پس دوباره زنده باد warez

arash_irani

Member
اي بابا حالا يكي يه درخواست داشتا..

آخرش ما نفهميديم اون بنده خدايي كه درخواست داده بود به نوايي هم رسيد يا نه :-?

oxygenws

Active Member
کسی به کسی 100 دلار نمی ده....
من هم سایت های مورد دار رو گزارش می کنم، منظورم همین vb بود و کاملا با payamix موافقم.... :)
فقط یه بحث هست.....
من با نرم افزار های بازمتن کار می کنم... و یاد گرفتم که برای نرم افزار پول ندم، اما برای پشتیبانی اون نرم افزار پول بدم..... مطمئنم اگر از مایکروسافت بخوام که من رو پشتیبانی کنه (مخصوصا الان که به روز رسانی آنلاینش رو هم قطع کرده) کمکی بهم نمی کنه، و لازم نیست هزینه ای برای پشتیبانی بهش بدم.....
اما در مورد VB کاملا متفاوته...... و ایشون به راحتی **می تونند** پشتیبانی تون بکنند و برای این کارشون از شما هزینه می گیرند..... همونطور که همین الان مجید از ایشون ***کلی*** پشتیبانی گرفته و همیشه از پشتیبانی سریع و عالی ایشون تعریف می کنه و ....

دیگه حوصله ندارم چیزی بنویسم، اینا تمام حرفای من نبود، اما به هر ترتیب، با پیام موافقم و شخصا بیش از 10 VB رو تا حالا گزارش دادم :) نه عقده ای ام، نه از VB پولی استفاده می کنم و نه ........ وظیفه ام است..... کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیتهی (درست نوشتم؟؟)

ممکنه دیگه به این تاپیک سر نزنم، اگر کار واجبی داشتید، همینجا بهم pm بدید. ممنون.

موفق باشید، امید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا