اینو با چه طوری می سازن؟!

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام به همه مجید آن لاین . خوبین که ؟!:D
من یه فایل فلش آپ کردم . از کسایی فلش بلدن خواهش می کنم ببیننش و بگن اینو چطور میشه ساخت ؟ یعنی اصلا شاید نرم افزار خاصی داشته باشه ؟
چون جدیدا در تمام کارهای تبلیغاتی ازش استفاده میشه .
توجه : برای کم کردن حجم فلش مجبور شدم بعضی از فریم ها رو حذف کنم برای همین کمی بد اجرا میشه که دیگه بیخشید:cry:
ممنون از همه

پیوست ها

• GIGAMAX.zip
    328.2 کیلوبایت · بازدیدها: 139
آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اين با ماسك در فلش ساخته شده كه خيلي سادس سرچ كن تو انجمن زياد هست

موفق باشيد

Avang2005

مدیر انجمن
نمونه

سلام دوست من

اين نياز به آموزش نداره يك مبحث خيلي سادس من يه نمونه برات درست كردم ببين روش كار كن چيز زياد سختي نيست

موفق باشيد

پیوست ها

• mask.zip
    12.5 کیلوبایت · بازدیدها: 11

sepi90

Member
:cool:
بيشتر به نظر مياد با 3d Strok ساخته شده که يکي از پلاگين هاي افتر افکته .
3d.gif

gigamax

marsoul مرسی بابت آموزشی که کردی . خیلی به درد خورد اما فکر نکنم بشه دقیقا اونو ساخت .

avang2005 مرسی از زحمتی که کشیدی . تو هم برای کم کردن حجم فلش فریمهاشو حذف کردی یا نه همینطوری هست ؟!! آخه درحین اجرا چشمک میزنه . در ضمن از فلش زیاد چیزی سرم نمیشه . نمیشه اینو برای سویش ساخت ؟

sepi90 مرسی دوست من . میشه بیشتر درباره این پلاگین صحبت کنی چون بعید نیست با افتر افکت ساخته باشنش بعد ببرن توی فلش آخه وکتور نیست . اصلا دقیقا چی هست و چه کارایی می کنه ؟

ممنون از همه دوستان

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

نه من هيچ فريمي كم نكردم اون قسمت چشمكشم خودم گذاشتم مي خواستم به طرحت نزديك باشه مفهوم نمونه رو بهتر درك كني

با سويش هم ميشه ولي نه به قدرت برنامه فلش

موفق باشيد

gigamax

avang2005 مرسی دوست من . من فکر کنم چیزی که شما آموزش دادی نتونه فلش مورد نظر رو به طور کامل بسازه اما با این وجود علاقه مند شدم . میشه یه توضیحی بدین که چطور میشه اونو تو سویش ساخت ؟ البته بدون چشمک

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما با ماسك در سويش كار كرديد ؟؟

اين فقط از چند خط و يك مربع كه بصورت ماسك درست شده كه شما اينو به اين شكل مي بينيد

شما اگه اون نمونه اي كه من براتون درست كردم رو ببينيد منظورمو ميگيري

موفق باشيد

gigamax

avang 2005 . واقعا مرسی ازت . من تونسم اونو تو سویش درست کنم اما بازم اون چیزی که واقعا می خوام نشد . با اون فایل اولی که اپ کردم فرق داره . یعنی فکر نکنم بشه با ماسک اونو ساخت .
فایلو دانلود کنین و نظر بدین ببینیم میشه فایل اولو با ماسک ساختش یا نه .
من شدیدا تو کف اونم . درباره اون پلاگین 3d strock هم یکم بیشتر میشه توضیح بدین

پیوست ها

• Gigamax.rar
    22.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوشحالم كه موفق شدي !

كارت خوبه ولي اگه مي خواي دقيق مثل خودش بشه سر عت حركت رو كمتر كن

موفق باشيد

sepi90

Member
اين خوبه ولي اون نيست .

من گفتم اونو با ماسک تو فلش نساختن .
هر چي فرمتش swf بود دليل ساخته شدنش تو فلش نيست حتي اگر وکتور هم باشه .( که اين نيست )

درباره اون پلاگین 3d strock هم یکم بیشتر میشه توضیح بدین
در توضيح يک پلاگين 3d max چي ميگن ، اسم پلاگين رو مينويسن و ميگن چه کاري انجام ميده ، اينم مثل همونه ، اسمش 3d strock پلاگين افتر افکته و کارش درست کردن همچين چيزاييه .
آموزششم اگر ميخواي يه سرچ تو گوگل کارتو راه ميندازه .

جدیدترین ارسال ها

بالا