اینوایت PersianGig

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amiraya

Member
سلام دوست عزیز اگه زحمتی نیس برای من هم بفرستید:razz:
[email protected]

ارسال شد...................

flaov جان با تشکر از زحماتتون در مورد دعوتنامه پرشین گیگ یه تا تایپک زده شده که یکیش با پارسا اسپیس با هم هست.
به نظر من این سه تا رو ادغام کنیم و یه تایپیک کلی بزنیم. قبول؟:wink:

hooraman

New Member
اگر امکانش هست لطفا یک دوعت نامه پرشین گیگی و یا امثال این رو بفرستید و دوستان تا الان کسی بر روی هاست های پرشین گیگی PHP Nuke 8.1نصب کرده می خوام ببینم مشکلی چیزی پیش نمیاد

[email protected]

آخرین ویرایش:

khorzu

Member
ممنون flaov .
خدا خیرت بده که خیرت به همه می رسه ...
ای ساکن تپه خاموش .

آخرین ویرایش:

alisina202

New Member
سلام خدمت تمام برو بچه های گل مجید انلاین
اقا در به در دنبال دعوتنامه این سایته اسمش چیه ؟ اها پرشین گیگ می گردیم جون داش یه مرام با حال به زار یه دونه باحالش رو واسه ما بفرست
اینم ایملی ادرس [email protected]
منتظریم داش
ززززززززززززززززززززززززززت زیاد

alisina202

New Member
با مرام واست تو امضا یه رقص ژاپنی هم گذاشتم که وقتی داری دعوتنامه واسه داشت می فرستی خسته نشی

alisina202

New Member
floa داش خیلی گلی مرسی عزیز
خیلی کارم رو را انداختی موفق و پیروز باشی

alisina202

New Member
داش ولی یه مشکل کوجولو موچولو هست اونم که با ایملی که واسم فرستاده بودید روی لینک مربوطه کلیک کردم و دوباره به همین فروم راهنمایی شدم میشه راهنمایی کنید که حالا چیکار باید کنم

alisina202

New Member
راهنمایی برای اینوایت

کسی جواب نمی ده
اقا شما ما رو اینوایت کردید و یه میل واسه ما اومد رو لینک مربوطه هم کلیک کردیم و باز به همین فروم راهنمایی شدیم حالا باید چیکار کنیم عزیز
تازه کاریم ولی در به در دنبال هاست
یه مرام کوچولو بذارید و راهنمایی کنید

amiraya

Member
کسی جواب نمی ده
اقا شما ما رو اینوایت کردید و یه میل واسه ما اومد رو لینک مربوطه هم کلیک کردیم و باز به همین فروم راهنمایی شدیم حالا باید چیکار کنیم عزیز
تازه کاریم ولی در به در دنبال هاست
یه مرام کوچولو بذارید و راهنمایی کنید
یعنی اومدید به همین تایپیک؟!:shock: غیر ممکنه. یا لینک مشکل داشته که احتمالش کمه و یا شما یه جایی اشتباه کردید چون وقتی روی لینک کلیک می کنید قاعدتا باید برید توی فرم ثبت نامه سایت و از اونجا ثبت نام کنید. اینطور نیست؟:-?

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا