ایر دیگه گندشو در آورده!!

benyamin_pc

Well-Known Member
4-5 تا فلش خریدم تا ببینم مشکل خروجی ندادن درسته ایر به گفته آقای علی عامل از فلشه منه و بل اخره یکی از فلش ها خروجی ایرو درست داد و خروجیش باز شد و چشم ما به جمال برنامه خودمون به صورت خارج از محیط یا Stand alone روشن شد!
اما حالا باز بعد چند روز همون فلش دوباره خروجی ایری که میده فایلشو که میزنم باز نمیشه و ارور میده!!!!

benyamin_pc

Well-Known Member
نه واقعا انگار ی خبریه بد شانسی نیست اما معلوم نیست چیه!! اصلا موندم دیگه

aliamel

کاربر فعال
روی یه سیستم دیگه نصب کن.
روی ویندوز های مختلف تست بگیر .
کارت زیاد میشه اما در آینده اگر خودت یا کسی با چنین مشکلی مواجه بشه این پست مطمئنا راهنمایی خوبی براش خواهد بود .
:cool:

benyamin_pc

Well-Known Member
علی باورت نمیشه رو چنتا سیستمو ویندوز 7 مختلف تست کردم اصلا داره از ادوب بدم میاد این چه مسخره بازیه برای ی محصول اینترپرایس!!!!!
حتی آخرین sdk ایرم روش راه انداختمو با آخرین sdk هم تست میکنم همینه!

aliamel

کاربر فعال
کم کم دارم به خودم شک می کنم .به این که چطوری تونستم مستر کالکشن رو بدون هیچ مشکلی نصب کنم .
:shock:

benyamin_pc

Well-Known Member
آخه بحث نصب نیست . نصبش که تو چنتا کلیک ساده نصب میشه . مشکل سر اینه که فایل ایری که فلش خروجی میده اجرا نمیشه . در موردش ریشه ای تحقیق کردمو تو فروم ادوب هم چند نفر اینو گفته بودن اما جوا درستی داده نشده و نامشخصه اما اینطور که داره دستگیرم میشه به ی سری مجوز برای تولید فایل ایر برمیگرده
اما موندم که همین کامپیوتر خودم با همین فلشی که الان خروجیش دوباره اجرا نمیشه همین چند روز پیش خروجی میداد که اجرا هم میشد!! و خروجی هاشو هنوز دارم که اجرا میشن اما الان اگه خروجی بده اجرا نمیشه!
یکم زیادی عجیبو گیج کننده شده . حتی cs5.5 که دانلود کردم خیلی راحت خروجی میداد که اجرا هم میشد اما الان cs5.5 هم خروجیش اجرا نمیشه! حالا کی میگه جادو نمیشه کرد؟ الان کامپیوتر من داره جادو میکنه البته نه فقط کامپیوتر من 2 تا کامپیوتر و 5 تا فلش از جمله مستر سی اس فایو و cs5.5 و 3 تام فلش cs5 تکی

benyamin_pc

Well-Known Member
الان مطمئنم اگه فلشی هم که شما نصب کردینو من نصب کنم بازم خروجیم اجرا نمیشه!
الان من دارم شک می کنم که خروجی شمام یا اجرا نمیشه یا ی چیزائی میدونین که نمیخاین بگین چون همونطور که خودتون خوب میدونین برای راه اندازی ی sdk ایر جدید روی فلش فقط کپی اون swc و کپی محتوای فایل sdk در محل sdk فلش کافی نیست و ی کار دیگم لازمه اما بهش هیچ موقه اشاره نمی کردین و این در حالیه که می گفتین sdk جدید هم راه اندازی کردم
اما خودم تو کار خودم موندم که پس خودم چیکار کردم که به خروجی درست رسیدم اما باز دیگه نمیده!!

benyamin_pc

Well-Known Member
من دیگه حالم از ادوب بهم می خوره امروز صبح پاشدم میبینم امروز هرچی خروجی میده اجرا میشه پس واقعا کار خاصی نمیخاد ادوب گندو زده کلا حالی به حالیه!! از ادوب نا امید شدم دیگه این آخرین پروژه ایرم بود:-? همون c# دوست قدیمیم خیلی بهتره یعنی دیگه حالم از ادوب داره بهم میخوره

benyamin_pc

Well-Known Member
فقط اومدم بگم الان هرچی ایر خروجی میده اجرا نمیشه! واقعا منم جای اپل بودم نمیذاشتم محصولات ادوب که داره به صورت اینترپرایس تو کل جهان پخش میشه و مسخره بازی نیست این وضعیت داره رو سیستم من اجرا شه . واقعا ادوب چی فکر کرده؟ بعده 3 ورژن ایر که دیگه بتا متا ازش گذشته که بشه بهش حق داد این مسخره بازیه محصول جهانیشه . آبرو خودشو تو جهان میخاست ببره؟ واقعا آدم یاد این برنامه هائی میافته که ی تازه کار نوشته و هزارتا مشکل داره و بگیر نگیر داره و نمیتونه مشکلشو حل کنه !

mohammad.sub7

کاربر فعال
بنیامین جان من دقیق نمی دونم مشکلت چی هست. اما من خودم تا حالا تو ایر به مشگل نخوردم. فقط بحث sign کردن بود اونم راه حل

های خودشو داشت و مشکل از خودم بود

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

لطف کنید از کلمات مناسب تری برای پست های خودتون استفاده کنید همین آدوبی یاعث شده که یه حرفه یاد بگیری

تکرار نشه

موفق باشید

benyamin_pc

Well-Known Member
سلام دوست من

لطف کنید از کلمات مناسب تری برای پست های خودتون استفاده کنید همین آدوبی یاعث شده که یه حرفه یاد بگیری

تکرار نشه

موفق باشید

من اگه دارم نسبت به ادوب توهین آمیز صحبت می کنم دلیل هم داره و از ناراحتیه اما شما بدونه اینکه طرفتونو بشناسین نوع صحبتتون توهین آمیزه . درسته که 9 ساله با فلشم اما حرفه اصلی برنامه نویسیه بنده فلش نیست که اگه ی حرفه بلدم باید متشکر فلش باشم همین الان اگه فلش نباشه برنامه نویسیه تو این شاخمو با سیلور ادامه میدم اما تا وقتی که هست دوست دارم درست باشه و با فلش باشم اما اینجور باگ های گنده ای داره میبرتش به سمتی که انگار نیست! اما مطمئن نیستم شما به واسطه چی ی حرفه یاد گرفتین یا اصلا نگرفتین که اینجور صحبت میکنین!

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خیر اشتباه نکنید بنده هیچ جمله توهین آمیزی به شما نگفتم

خوب اگه واقعا براتون مهمه که با این ارور ها مواجه نشید نسخه اصلی فلش رو تهیه کنید قرار نیست برنامه کرک شده بخوبی برای شما عمل کنه

موفق باشید

benyamin_pc

Well-Known Member
سلام دوست من

خیر اشتباه نکنید بنده هیچ جمله توهین آمیزی به شما نگفتم

خوب اگه واقعا براتون مهمه که با این ارور ها مواجه نشید نسخه اصلی فلش رو تهیه کنید قرار نیست برنامه کرک شده بخوبی برای شما عمل کنه

موفق باشید

آخه آونگ جان دوست عزیز منم ناراحتیم از اینه که شما اصلا تاپیکو نخوندین تا ببینین این به کرک ربط نداره و تو خود فروم ادوب هم بحثش شده و اون حرفهارو میزنین و اون اولین پستم تو این سایت بود که تا حدی با شخصی حالت بگو مگو کردم چون حداقل ی مدیر نباید اون طور صحبت کنه

benyamin_pc

Well-Known Member
حتی به این فکر افتادم که اگه اورجینال ادوب مشکل نداره اونو بخرم اما دیدم نه مشکل از کرک نیست

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما الان با Air2 کار میکنی یا Air3 ؟؟؟؟

مشکلت رو دقیق بگو

موفق باشید

benyamin_pc

Well-Known Member
ایر 3 دانلود کردم air sdk 3 هم همینطور و فعلا به نظر میاد انگار تو 3 این مشکل رفع شده تا قبل از این با 2 بتا و 2 و 2.7 همه sdk هاشونو رو فلش cs5 و cs5.5 و 2 تا کامپیوتر با 2تا ویندوز 7 مختلف راه اندازی کرده بودم که همشون این مشکلو داشتن
پیشنهاد میکنم همه دوستان از ورژن 3 استفاده کنن فعلا که باهاش به اون مشکل نخوردم
اون مشکلی که گفتم در مورد 2 بتا تو فروم ادوب هم تایید شده و در مورد ورژن های دیگش فقط تاپیکی نیست اما من تست کردم و فقط تا الان با 3 اون مشکلو نداشتم البته اگه باز اینم بازی در نیاره

triton

کاربر فعال
معمولا مشکلات بزرگ راه حل های ساده دارند! باید گشت تا راه را پیدا کرد ... من این مشکل را با وصل بودن به اینترنت در زمان خروجی گرفتن حل کردم که البته برای شما مثل این که جواب نمی ده ...
ولی اگه از فلش اینقدر متنفر شدی بگذارش کنار ، چون خیلی از افرادی که در فلش موفق هستند با اون زندگی می کنند و ازش لذت می برند...

جدیدترین ارسال ها

بالا