اين انيمشن هايي كه تو تلويزيون برا راهنمايي و رانندگي نشون ميدن با چي مي سا

pixolator

Member
mohsenshahab گفت:
اقا من خودم مصاحبه با بهرام عظيمي (انيماتور داداش سيا)رو خوندم
گفته بود كه فقظ از3dmax استفاده ميكنيم

شما درست مي فرماييد
به هر حال ما با مايا كار مي كنيم و پولمون رو هم مي گيريم ! :twisted:

alireza-metal

Active Member
pixlator جان هر کلیپی چقدر در می آد ؟؟؟---- یعنی پولش چقدر میشه ---- مثلا در حالت مینیموم و ماکسیموم --- مرسی

amozeshpro

New Member
:twisted: با عرض معذرت از شما pixolator
به زودي من يك انيمشني به شهرداري به صورت رايگان ميدم كه نمي توني فكرش رابكني؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

CADArtist

New Member
pixolator گفت:
عزيز جان...انيميشن هاي راهنمايي و رانندگي با مكس هستش به جز دو تاش كه ما ساختيم و اونا با مايا بودش...در مورد كار هم اول بايد هدفت رو مشخص كني بعدش ببيني كه كدومشون به دردت مي خوره و شروع كني...هر كدوم نقاط ضعف و قدرتي دارن
مثلا اگر انيميشن ماداگاسكار رو ديده باشيد...اول با مايا شروع كردن ولي ديدن براي يه همچين انيميشن سنگيني (از نظر حركات عجيب و غريب كاراكترا ) بايد از يه نرمافزار ديگه استفاده كنن كه XSI خيلي نرم كاراكترا رو حركت مي ده...بعد همون جا انيميت مي كنن بعدش دوباره مي آن تو مايا و رندر يه قسمت هاييش رو انجام مي دن...رندر كاراكترا تو XSI بوده...رندر Dynamic و Fluid effect ش توي مايا...خلاصه از هر چي كه بتونن يه انيميشن رو زيبا كنن استفاده مي كنن...

ولي من شخصا مايا رو ترجيه مي دم :wink:

? Do u know Alias Motion Builder and MoCap and MEL scripting

Anyhow Madagascar is fun and both Maya and Softimage are capable of making great classics
.like the Toy Story. Industry is moving fast

pixolator

Member
amozeshpro گفت:
:twisted: با عرض معذرت از شما pixolator
به زودي من يك انيمشني به شهرداري به صورت رايگان ميدم كه نمي توني فكرش رابكني؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

خب بديد ! به من چه !؟

Mostafa313

New Member
ببخشيد اگه ممكنه اطلاعات بيشتري درباره Xsi + لينك دانلود (اگه رو اينترنت وجو داره)بدين ممنون مي شم.و ضمنا اينكه اگه خواسته باشم انيميشن ياد بگيرم از كجا بايد شروع كنم و ساده ترين ابزارها(به جز فلش)براي اين كار چيه؟
ممنون!

ToFaN

Well-Known Member
Mostafa313 گفت:
ببخشيد اگه ممكنه اطلاعات بيشتري درباره Xsi + لينك دانلود (اگه رو اينترنت وجو داره)بدين ممنون مي شم.و ضمنا اينكه اگه خواسته باشم انيميشن ياد بگيرم از كجا بايد شروع كنم و ساده ترين ابزارها(به جز فلش)براي اين كار چيه؟
ممنون!
سايت اين برنامه
www.softimage.com
شما اگه ميخوايين انيميشن رو شروع كنيد ابتدا بايد با برنامه هاي ابتدايي شروع كنيد
مثل
3ds Max هر چند هم كه اين قدرمتند هست اما مثل باقي نه
تو ايران انچنان در ضمينه انيميشن من فعاليتي نميبينم

ahmadkhafan

New Member
نظر من اینکه poser برای کسی که میخواد اصولی کار کنه خوب نیست ولی مدلهاشو میشه تو max ایمپرت کرد . یکی میگه این xsi چیه ؟

RainDigital

Member
تو برنامه شب های پرتقالی از شبکه تهران نشون داد که چه طوری میسازند با تری دی مکس وحدود 10-15 نفر هستند.

Mecho

Member
کمک !!!

سلام دوستان ..
اولا آدم حال میکنه این انجمن و فعالیت شما رو میبینه .. دوما که خسته نباشید به مدیر انجمن ....

من احتیاج به افتادن تو یه مسیر آموزشی دارم که اون ملزم به اینه که شماها که خاک انیمیشن رو دارین میخورین و خوردین به من کمک کنین .....

من تو سوئد هستم با سرعت اینترنت بالا و وقت آزاد . فوق دیپلم کامپیوتر هم دارم . دیوونه انیمیشین سازی هم هستم ... منتهی هیچ زمینه ای ندارم .
میخوام راهنماییم کنید که چه نرم افزاری رو شروع کنم که بشه هم با هاش خیلی حال کرد و آینده مالی هم داشته باشه .... و اینکه آموزش های اون نرم افزار هم در دسترس باشه ( فارسی )

به هر حال ممنون میشم نظرتون رو بدین ..

corel

Active Member
Mecho گفت:
سلام دوستان ..
اولا آدم حال میکنه این انجمن و فعالیت شما رو میبینه .. دوما که خسته نباشید به مدیر انجمن ....

من احتیاج به افتادن تو یه مسیر آموزشی دارم که اون ملزم به اینه که شماها که خاک انیمیشن رو دارین میخورین و خوردین به من کمک کنین .....

من تو سوئد هستم با سرعت اینترنت بالا و وقت آزاد . فوق دیپلم کامپیوتر هم دارم . دیوونه انیمیشین سازی هم هستم ... منتهی هیچ زمینه ای ندارم .
میخوام راهنماییم کنید که چه نرم افزاری رو شروع کنم که بشه هم با هاش خیلی حال کرد و آینده مالی هم داشته باشه .... و اینکه آموزش های اون نرم افزار هم در دسترس باشه ( فارسی )

به هر حال ممنون میشم نظرتون رو بدین ..

با سلام

آقا این چه حرفیه! شما اگه انگلیسی فول باشید می تونین کلی منابع بهتر و جامع تر گیر بیارین

دیگه چرا دنبال منابع فارسی می گردین

و اما در مورد سوالتون باید بگم البته نظر من اینه که از Max 5 به بالا شروع کنین و یه مقدار که وارد شدین و تونستین به مدلسازی فضاهای هندسی منظم، نورپردازی، انیمیشن خطی و کمی هم انیمیشن ذرات هر کدوم تا حدودی مسلط بشین،
اونوقت برین سراغ Maya که البته اصول پایه ایش متفاوته ولی از خیلی تشابهاش می تونین سود ببرین.

جدیدترین ارسال ها

بالا