اينترنت ماهواره اي نا متقارن - والبته مجاني ...

papiyoon

Member
اه اندازی سیستم بی سیم (Wireless) به منظور استفاده اینترنت پرسرعت از 15 دی ماه سالجاری شروع و اشتراك آن به فروش می رود .
فریبرز نژاددادگر مدیرعامل اولین شركت ارائه دهنده Wireless حرفه ای (اینترنت پرسرعت) ، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج ، با بیان این مطلب افزود: "سرویس اینترنت بی سیم در باند UHF فعالیت Wireless حرفه ای خواهد داشت و با نصب دستگاهی به نام CPE در منازل مشتركان و آنتن های BTS در مراكز مختلف مشكلات دسترسی به كاربر نهایی ساده می شود ."
وی پهنای باند قابل ارائه در این سیستم را تا 8 مگابایت به صورت نامتقارن دانست و اظهار داشت: "سرعت در نظر گرفته برای مصرف كنندگان خانگی محدود شده و از 128K تا 512K می باشد ."
مهندس نژاد دادگر هزینه های استفاده از این سرویس را برای مشتریان خانگی پرداخت ماهانه 390 هزار ریال اعلام و بیان كرد: "برای استفاده در سایر مصارف با توجه به نوع مصرف و میزان سرعت قیمت گذاری صورت می گیرد ."
مدیرعامل شركت رهام پارس تصریح كرد ، در فاز اول این پروژه منطقه ای برابر 600 كیلومتر مربع از جنوب تا خیابان كریمخان ، از غرب تا شهرك قدس ، از شرق تا پاسداران و از شمال تا شمالی ترین نقطه شهر تهران برای ایجاد یك فضای فركانسی و فعالیت شركت در نظر گرفته شده است و در فاز دوم (سال آینده) این مساحت به دو برابر افزایش خواهد یافت .
وی در خصوص میزان تاثیر شرایط جوی بر سیستم Wireless خاطر نشان كرد ، به دلیل اینكه از فركانس حرفه ای استفاده می كنیم شرایط جوی تاثیری در ارتباطات مشتركان نخواهد داشت .

منبع خبر: خبرگزاری موج

aghahamidgol2

Active Member
papiyoon گفت:
اه اندازی سیستم بی سیم (Wireless) به منظور استفاده اینترنت پرسرعت از 15 دی ماه سالجاری شروع و اشتراك آن به فروش می رود .
فریبرز نژاددادگر مدیرعامل اولین شركت ارائه دهنده Wireless حرفه ای (اینترنت پرسرعت) ، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج ، با بیان این مطلب افزود: "سرویس اینترنت بی سیم در باند UHF فعالیت Wireless حرفه ای خواهد داشت و با نصب دستگاهی به نام CPE در منازل مشتركان و آنتن های BTS در مراكز مختلف مشكلات دسترسی به كاربر نهایی ساده می شود ."
وی پهنای باند قابل ارائه در این سیستم را تا 8 مگابایت به صورت نامتقارن دانست و اظهار داشت: "سرعت در نظر گرفته برای مصرف كنندگان خانگی محدود شده و از 128K تا 512K می باشد ."
مهندس نژاد دادگر هزینه های استفاده از این سرویس را برای مشتریان خانگی پرداخت ماهانه 390 هزار ریال اعلام و بیان كرد: "برای استفاده در سایر مصارف با توجه به نوع مصرف و میزان سرعت قیمت گذاری صورت می گیرد ."
مدیرعامل شركت رهام پارس تصریح كرد ، در فاز اول این پروژه منطقه ای برابر 600 كیلومتر مربع از جنوب تا خیابان كریمخان ، از غرب تا شهرك قدس ، از شرق تا پاسداران و از شمال تا شمالی ترین نقطه شهر تهران برای ایجاد یك فضای فركانسی و فعالیت شركت در نظر گرفته شده است و در فاز دوم (سال آینده) این مساحت به دو برابر افزایش خواهد یافت .
وی در خصوص میزان تاثیر شرایط جوی بر سیستم Wireless خاطر نشان كرد ، به دلیل اینكه از فركانس حرفه ای استفاده می كنیم شرایط جوی تاثیری در ارتباطات مشتركان نخواهد داشت .

منبع خبر: خبرگزاری موج
ممنون از مطلبت
راستي من بچه کرج هستما کجاي کرج مي شيني شما

papiyoon

Member
من 45 متري گلشهر هستم
شما هم حتما گوهردشت اره؟
اخه من با هر كرجي كه تو اينترنت اشنا ميشم ميگه گوهردشت ميشينه!!!

aghahamidgol2

Active Member
papiyoon گفت:
من 45 متري گلشهر هستم
شما هم حتما گوهردشت اره؟
نه من وقتي ايران بودم جهانشهر مي شستم

marlik

New Member
سلام
ماكه اين موضوع رو ديديم خيلي خوشحال شديم
نزديك بود از خوشحالي پس بيفتيم
حالا هم كه سركاري بوده داريم از انتظار مي ميريم !!

اي آفريدگار!
با من بگو كه زير رواق بلند تو
آيا كسي هنوز
يك سينه آفتاب
يا يك ستاره دل
در خود سراغ دارد ؟!!
با من بگو كه اين شب تسخير ناپذير
آيا چراغ دارد ؟!!!

iman_ebru

Active Member
واي.
ميدونيد چيه؟
يه زماني امضاي مجيد اين بود. ( يه كاسه ماست بريز تو دريا تا دوغ بشه. اگه بشه چي ميشه )

من خيلي با اين حال ميكردم و هر دفعه برام باحال بود.

اينم از هموناست.

هر موقع كه ميام عنوان اين تاپيكو ميخوانم يه جورايي شاد ميشم چون بعضي موقع ها سرعت من جالب ميشه.

ولي چون تا حالا اصل قضيه گفته نشده و اينقدر طول كشيده واقعا عذاب آوره و اين روزا هم تعداد تاپيكا زياد شده برا همين اينو اينجا زدم تا اگه يه خبري شد و تونستيم از اينترنتشم پر سرعت استفاده كنيم ( يعني اينترنت بدون حجم و فضا ) چي ميشه. !!‌!‌!‌!

به اين توجه كنيدا اينترنت بدون فضا. يعني يه روزي ميشه كه مشكل فضا و حجم و پهناي باند براي كلاينت و سرور تو همه جاي اينترنت حل بشه و بتونيم از تكنيك نانو نت استفاده كنيم؟

آقا مام منتظريم ببينيم چي ميشه.

راستي يه نفر يه سري قيمت دي وي بي بزهره ببينيم چه مدليش به كار ما مياد.

فقط كارش درست باشه.

mohsenshahbazi

Active Member
ايول 1!!
خيلي با حالين
حالا يكي م كه اومده يه خبر خوب بهتون بده هي بگين سركاريه !!!
در ضمن سايت من هم احتياج به تبليغ نداره !!!

من سيستمم مشكل پيدا كرده ايشالله تا امشب توضيحات رو ميزارم ...

من از تمام دوستاني كه فكر ميكردند سركاري معذرت ميخوام چون من باعثش بودم ...
در ضمن براي اينكه بعضي ها فكر نكنن ك ممن براي سايتم تبليغ نميكنم ادرس رو برمي دارم كه بدونين من فقط قصدم اطلاع رساني بود و هممين
شما خبري رو از من شنيدين ك از طرف بعضي فرومم اي بزرگ بايكوت شد فقط ب خاطر اين كه ب منافعشون ضرر مميزد
-- شرمند اينقدر غلط املايي داره اين متن آخه اين كيبورده خرابه ----
تا امشب باي
محسن

وحشت

Active Member
لطفا اول بگيد اين دي وي بي چي چيه؟ بعد ما بريم بخريم.... فعلا باي

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
آقا محسن عزيز سلام
همچنان من و بقيه منتظر ارسال اين خبر هستيم
تا همه بتونيم از اين امكان استفاده كنيم.
موفق باشيد
مهدي

mohsenshahbazi

Active Member
سلام به همگي

حتما تا حالا اسم يوروپ انلاين (EuropOnline) يا اوپن اسكاي (OpenSky) شنيدين !
اين اسمها همه مربوط به يك سري اشتراك هاي پرسرعت اينترنت ميباشند كه روي ماهواره يوتل ست 3 (كه در ايران قابل دريافت ميباشد) ارايه ميشوند. تا چند هفته قبل ارزان ترين و كم هزينه ترين اشتراك هاي اين مجموعه با پرداخت ماهيانه 20000 تومان ارايه ميشدند كه با همكاري بعضي دوستان هم اكنون شما ميتوانيد اين اشترا ها را به صورت رايگان داشته باشيد ؟ !
در قبال چه چيزي اين اكانتها به صورت رايگان واگذار ميشوند ؟

شما در قبال اين اشتراك ها فقط بايد تعدادي آگهي ( بسته به ظرفيت اكانت انتخاب شده ) را مشاهده كنيد !!

فكر ميكنم معامله پاياپاي خوبي براي شما باشه ؟

اما ! ؟
جهت استفاده از اين اكانتها شما بايد (الزام موكد!) حتما يك كارت DVB داشته باشيد ...
و همچنين MAC ادرس اون رو كه روي جعبه كارت نوشته شده است ...

توجه : اين اشتراك ها نا متقارن هستند ...
يعني شما جهت ارسال اطلاعات بايد از خط تلفن استفاده كنيد اما دريافت اطلاعات از طريق ماهواره ميباشد ..
حد اقل(كمترين ) سرعت اين اشتراك ها : 478 Kbps
و حداكثر (بيشترين) سرعت اين اشتراك ها : 2 Mbps
همچنين امكان دانلود آفلاين با سرعت حداكثر 10 Mbps كه فكر ميكنم سرعت ايده الي باشه
اشتراك هايي كه به صورت رايگان ارايه ميشوند همگي يك ماهه ميباشند كه در صورت تمايل پس از اتمام اشتراك ميتوانيد اشتراك جديدي دريافت نماييد...

تا كنون حدود (تقريبي ) 750 نفر اعم از ايراني و خارجي از اين اشتراك ها استفاده كرده و راضي بوده اند ...

و كارتهاي دي وي بي در حال حاضر بيشتر B2C2(Sky Star 2.6) و نكسوز استفاده ميكنند كه اولي بدون ريموت 95000 و دومي 265000 تومان قيمتشونه

و اين سرويسها فقط تا زماني بر قرار ميباشند كه شركتهاي آگهي دهنده بر قول خودشون وفادار باشن !!
اگه سوالي بود در خدمتم
ايشالله كه چيزي رو فراموش نكرده باشم !!

محسن

black-die

Active Member
آقا محسن كارتهاي Sky Star تو ايران گارانتي هم داره ؟
دانلود آفلاين هم احتياج به داشتن اكانت داره ؟
اكانتي كه مثلا 50.000 قيمتش هست با اكانت 20.000 چه فرقي داره ؟‌ ( فرقش تو سرعتش هست ؟‌ )
با اين پارازيتهايي كه رو ماهواره ميندازن در دريافت اطلاعات اختلالي پيش نمياد ؟
اين اكانت ها محدوديت دانلود دارن ؟ يعني مثلا 1 گيگا بايت در ماه ؟؟؟

فعلا همين سوالات ... شما لطفا زوودتر جواب بده :lol:

mohsenshahbazi

Active Member
كارتهاي اسكاي استار با گارانتي هم هستند تو ايران اما گرون هستند 120000 حدودا

دانلود آفلاين احتياج به اكانت نداره

فرقش تو مقدار حجمي يا زماني هست كه هر اكانتي مختص به خودش داره

هنوز روي ماهواره يوتل ست و NSS پارازيت ندادند...

محدوديت دانلود اكانتها دارن اما در دانلود افلاين هيچ محدوديتي وجود نداره

محسن

ye_mojud

Member
سلام . محسن جان لطفا اگه ميشه ادرس سايت يا تلفن از شركتتون كه نمايندگي داره رو بديد تا دوستاني كه ميخوان خريدي داشته باشن و يا مشورتي بكنن بتونن با شما تماس بگيرن و در ضمن مراحل ثبت نام و ديافت اين نوع اكانت ها رو هم اگه ميشه در همين تاپيك بنويسيد . مرسي و منتظر هستم . خدا نگهدارتون .

BeHnAm_akb

Active Member
papiyoon گفت:
من 45 متري گلشهر هستم
شما هم حتما گوهردشت اره؟

خارج از بحث:
اي ول مجيد آنلاين هم بچه كرج داره آقا ما هم هستيما ولي به خدا بچه گوهردشتم :roll:

BeHnAm_akb

Active Member
تا اونجايي كه من فهميدم بايد با ديال آپ هم كانكت باشيم و تنها برتري سرعتشه
و اول تاپيك گفتيد ديگه لازم نيست هزينه اينترنت بديم؟

ميشه يه كم در مورد اين كارت ها توضيح بديد ديگه جه استفاده ديگه ايي داره ؟ براي دست رسي به اين اينترنت ها فقط هزينه كارت رو بايد بديم؟؟تو همه جاي ايران قابل استفادست؟

aldavood

Member
دروود
ميشه در يك تاپيك كلا در مورد اين موضوع دوست عزيز با مشخصات كامل توضيح بدن
تشكر
بدروود

جدیدترین ارسال ها

بالا