اولین وب سایت تخصصی دانلود رایگان ابزارهای گرافیک کامپیوتری در ایران!

H-M-P

Member
آهان دبلیو پی منظور شماست :)

در مورد توضیحتون هم من اصلا چیزی متوجه نشدم ، تا جایی که من می دونم الان ۸۰ درصد سایت های اینترنتی را میشه با وردپرس ایجاد کرد از جوامع مجازی و فروشگاه و گالری عکس گرفته تا سایت اشتراک گذاری ویدئو و حراجی آنلاین و ...

من تا الان حدود ۳۰ تا سایت با وردپرس راه اندازی کردم که هیچ کدوم شبیه دیگری نیست و تعداد کمی از اونها هم وبلاگ هستند. در مورد سایت های warez هم تعداد سایت هایی که با وردپرس هستند خیلی بیشتر از سایت هایی هست که با مامبو و جوملا ایجاد شده ، البته سایت های وارز بنا به دلایل نامشخصی علاقه زیادی به استفاده از DataLife Engine دارند /

بهتره از این بحث بگذریم که اگه ادامه بدیم باید عنوان تاپیک را هم عوض کنیم :green:
:-?

اتفاقا انتخاب دوم ما DL بود که به دلایلی اون رو از لیست حذف کردیم ... شاید هم ما وردپرس بلد نیستیم ولی کلا باهاش در مورد سایت وارز من یکی مشکل دارم :-? این دلیل نمیشه که وی پی مشکلی داره ... :green:

بعدش هم آقا امضا میدی !؟ :green: خدا قوت بیا این سی جی وارز رو هم ردیف کن بشه 31 تا ... :neutral:

بازم ممنونم از نظرات و پیشنهاداتتون ... به زودی به همشون رسیدگی میشه ... :cool:

NAKOOT

Well-Known Member
بهتره از این بحث بگذریم که اگه ادامه بدیم باید عنوان تاپیک را هم عوض کنیم :green:
127fs4730978.gif

winsent

Banned
نمیدونم چرا بعضی از دوستان دارن کم لطفی میکنن و به قول معروف چوب لای چرخ میذارن...؟!
به نظرم سایت www.CGWarez.com یکی از کاملترین وب سایت های وارز هستش که البته تازه راه افتاده و در آینده ای نه چندان دور بسیار پیشرفت خواهد کرد.
هر کی از دوستان هم ناراحته به زور که نخواستن بره به سایت یا فروم.
سازندگان دوست داشتن با این تم, رنگ, سیستم مدیریت محتوا و... کار کنند.
من همون طور که تو فروم cgwarez به nakoot گفتم هر کمکی از دستم بیاد میکنم.

NAKOOT = :rose:

آخرین ویرایش:

pzt1371

Member
سلام.
متاسفانه چند روز پیش از سایت سی جی وارز بازدید کردم که متوجه قطع دسترسی به آن شدم.لینکهای دانلود هم به کلی از بین رفتند.یعنی کل هاست کاملا تخلیه شده و این جای نگرانی داره.دوستان عزیز دلیل این مشکلات رو می دونید؟

hadi.pc

New Member
هك شدن؟

سلام.
متاسفانه چند روز پیش از سایت سی جی وارز بازدید کردم که متوجه قطع دسترسی به آن شدم.لینکهای دانلود هم به کلی از بین رفتند.یعنی کل هاست کاملا تخلیه شده و این جای نگرانی داره.دوستان عزیز دلیل این مشکلات رو می دونید؟
راست ميگي؟
يعني هك شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NAKOOT

Well-Known Member
آقا شایعه درست نکنید :دی
قالب سایت رو طراحی کردم، مونده برنامه نویسیش که کمی وقت می بره، در ضمن علت عدم دسترسی بخاطر این هستش که سروری خریداری شده که روی اون Coming Soon سایت رو می تونید مشاهده کنید الان، اطلاعات قبلی هم بک آپ داریم اما کلا با سایت قبلی دیگه کاری نداریم :دی
سایت خیلی فرق کرده که بزودی ایشالا خواهید دید!

مخلصیم | شهرام

winsent

Banned
...!

آقا شایعه درست نکنید :دی
قالب سایت رو طراحی کردم، مونده برنامه نویسیش که کمی وقت می بره، در ضمن علت عدم دسترسی بخاطر این هستش که سروری خریداری شده که روی اون coming soon سایت رو می تونید مشاهده کنید الان، اطلاعات قبلی هم بک آپ داریم اما کلا با سایت قبلی دیگه کاری نداریم :دی
سایت خیلی فرق کرده که بزودی ایشالا خواهید دید!

مخلصیم | شهرام

سلام.
ميبيني شهرام جون!
2 روز كه نيستيم چه حرف ها و شايعاتي پشت سر ما درست ميكنن...؟!!!!

دوستان عزيز كمي صبر كنيد!
شهرام عزيز داره برنامه نويسي سايت رو انجام ميده...
بازم ميگم: ميتركونيم.
(اگه جسارت شد ببخشيد شهرام جان، ميخوامت)

جدیدترین ارسال ها

بالا