اولین وب سایت تخصصی دانلود رایگان ابزارهای گرافیک کامپیوتری در ایران!

اين قالب سايتتون رو رو سايت زد كول ديدم . يه سوال . آيا قالبش رايگانه ؟ ميتونيد لينك بديد ؟

NAKOOT

Well-Known Member
خیر، ما این قالب رو خودمون برای مامبو ساختیم، از فضای این قالب خوشم میومد. موقتی هم هست تا پورتال اختصاصی مون تموم بشه کارش.
باز قالب فروم هم به همین صورت، البته فروم داره حاضر می شه. قالب فروممون برای اولین بار هستش تو ایران اجرا شده.
نکته جالب این هستش که، بعضی از فایل هایی که ما می ذاریم، بعد از چند روز سایت های روز دنیا تو زمینه وارز می ذارن :دی

NAKOOT

Well-Known Member
ممنون!
من بهش هر روز سر میزنم, فقط تا اونجایی که یادمه هنوز چندتا از قسمتاش کامل نشده بود.
موفق باشید...

شما لطف داری.
سایت زمان زیادی نیست راه افتاده، تو این 1 ماه هم خداروشکر به لطف دوستان خوب پیشرفت کرده. alexa رشد 500%
up_arrow.gif
رو نشون می ده.
قسمت هایی که راه نیوفتاده، انجمن ، فروشگاه و 2 - 3 تا خرده امکان دیگه هستش که بخش اول برنامه ما رو شامل می شه.
انجمن دیگه آخرای کارش هستش، و اینم بگم مثل انجمنهای دیگه و معمول نیستش. تو این انمجن صرفاً وارز گرافیک هستش و بس! تو همه شاخه ها، تو همه زمینه ها.
فروشگاه هم که دیگه نیاز به گفتن نداره، اما فروشگاه ما این قابلیت رو هم خواهد داشت که شما هر فایل و مجموعه رو بخواید ما براتون در سریع ترین زمان دانلود و ارسال می کنیم!
ما دوست داریم فایل های حجیم هم برای دانلود بزاریم، اما با سرعت کمی که خیلی از دوستان در ایران دارن ظلم هستش به این دوستان، چون اگه بیوفتیم تو کار فایل های حجیم از اونا غافل می شیم.
ما خداروشکر تجربه اینکار رو داریم (هم چاپ و هم وب) و می دونیم نیاز ها در ایران در زمینه گرافیک چی هستش و سعیمون گلچین کردن این ابزارهاست و قرار دادن اونا با لینک مستقیم هستش.

winsent

Banned
...!

شما لطف داری.
سایت زمان زیادی نیست راه افتاده، تو این 1 ماه هم خداروشکر به لطف دوستان خوب پیشرفت کرده. Alexa رشد 500%
up_arrow.gif
رو نشون می ده.
قسمت هایی که راه نیوفتاده، انجمن ، فروشگاه و 2 - 3 تا خرده امکان دیگه هستش که بخش اول برنامه ما رو شامل می شه.
انجمن دیگه آخرای کارش هستش، و اینم بگم مثل انجمنهای دیگه و معمول نیستش. تو این انمجن صرفاً وارز گرافیک هستش و بس! تو همه شاخه ها، تو همه زمینه ها.
فروشگاه هم که دیگه نیاز به گفتن نداره، اما فروشگاه ما این قابلیت رو هم خواهد داشت که شما هر فایل و مجموعه رو بخواید ما براتون در سریع ترین زمان دانلود و ارسال می کنیم!
ما دوست داریم فایل های حجیم هم برای دانلود بزاریم، اما با سرعت کمی که خیلی از دوستان در ایران دارن ظلم هستش به این دوستان، چون اگه بیوفتیم تو کار فایل های حجیم از اونا غافل می شیم.
ما خداروشکر تجربه اینکار رو داریم (هم چاپ و هم وب) و می دونیم نیاز ها در ایران در زمینه گرافیک چی هستش و سعیمون گلچین کردن این ابزارهاست و قرار دادن اونا با لینک مستقیم هستش.

بسیار ممنون بابت توضیحاتتون.
راستی انجمن و فروشگاه کی راه اندازی میشند...؟!
اگر کمکی هم از دست من بر میاد خوشحال میشم بتونم کمک کنم و وب سایت رو به ایده ال خودش نزدیک کنیم.
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
بسیار ممنون بابت توضیحاتتون.
راستی انجمن و فروشگاه کی راه اندازی میشند...؟!
اگر کمکی هم از دست من بر میاد خوشحال میشم بتونم کمک کنم و وب سایت رو به ایده ال خودش نزدیک کنیم.
موفق باشید...

انجمن به زودی، اصل کاراش تموم شده، یه مقدار خورده کاری هستش که داریم انجام می دیم که ایشالا راش بندازیم.
توی مرحله بعدی فروشگاه.
مرسی داداشی، شما لطف داری، حتماً به زودی از دوستان با تجربه ای مثل شما استفاده می کنیم. مخصوصاً بخش آموزشی راه بیوفته به آموزش های خوب شما نیاز داریم :rose:

explosion

Banned
امیدوارم این سایت کاملا به مباحث علم گرافیک بپردازه به صورت تخصصی و شاهد یک سایت تخصصی باشیم .
درسته که مجیدآنلاین اولین مرجع گرافیکی هست اما مسائلی نظیر برنامه نویسی هم در این سایت دیده میشه که شاید زیاد ارتباطی با گرافیک نداشته باشه .
امیدوارم Cgwarez به سطحی برسه که شخصی که میاد تو این سایت و هیچ چیزی از گرافیک نمیدونه و فقط علاقه مند به این هنر هست بتونه به مرور زمان به سطح بالایی از حرفه ای گری برسه ! ( با کمی اغراق ) .
موفق باشید .

NAKOOT

Well-Known Member
امیدوارم این سایت کاملا به مباحث علم گرافیک بپردازه به صورت تخصصی و شاهد یک سایت تخصصی باشیم .
درسته که مجیدآنلاین اولین مرجع گرافیکی هست اما مسائلی نظیر برنامه نویسی هم در این سایت دیده میشه که شاید زیاد ارتباطی با گرافیک نداشته باشه .
امیدوارم Cgwarez به سطحی برسه که شخصی که میاد تو این سایت و هیچ چیزی از گرافیک نمیدونه و فقط علاقه مند به این هنر هست بتونه به مرور زمان به سطح بالایی از حرفه ای گری برسه ! ( با کمی اغراق ) .
موفق باشید .

مرسی داداشی
هدف ما هم همین هستش، اعتقاد من اینه کار گرافیکی خوب ابزار و متریال خوب می خواد، که سعی ما هم همین هستش که به کاربرامون راحت تر این ابزارها رو برسونیم. شما اگه لیست انجمن های ما رو ببینی (البته بزودی چون هنوز public نشده) فقط و فقط اشتراک گذاری ایده ها، فایل های مختلف از فونت و عکس HQ بگیر تا آموزش هستش و بس، که کاربر وقتی میاد تو گیج نشه و بدونه اینجا هرچی لازم داره هست.
خوبی انجمنهای ما این هستش وقتی محصول جدید تو اینترنت میاد، کاربری که دایال آپ هستش، یا امکان دانلود نداره، به راحتی می تونه اون محصول رو از طریق درخواست با پست تحویل بگیره. این شامل محصولات متفرق میشه که داخل فروشگاه نمیاد.
باز هم ممنون و خوشحالم دوستان خوبی مثل شما دارم
rose3.gif

winsent

Banned
بسیار عالی...!

مرسی داداشی
هدف ما هم همین هستش، اعتقاد من اینه کار گرافیکی خوب ابزار و متریال خوب می خواد، که سعی ما هم همین هستش که به کاربرامون راحت تر این ابزارها رو برسونیم. شما اگه لیست انجمن های ما رو ببینی (البته بزودی چون هنوز public نشده) فقط و فقط اشتراک گذاری ایده ها، فایل های مختلف از فونت و عکس HQ بگیر تا آموزش هستش و بس، که کاربر وقتی میاد تو گیج نشه و بدونه اینجا هرچی لازم داره هست.
خوبی انجمنهای ما این هستش وقتی محصول جدید تو اینترنت میاد، کاربری که دایال آپ هستش، یا امکان دانلود نداره، به راحتی می تونه اون محصول رو از طریق درخواست با پست تحویل بگیره. این شامل محصولات متفرق میشه که داخل فروشگاه نمیاد.
باز هم ممنون و خوشحالم دوستان خوبی مثل شما دارم
rose3.gif

بسیار عالی!
اگه درست متوجه شده باشم در اصل شما 2 نوع راهکار رو برای هر محصول یا هر چیزه دیگه ای در نظر دارید:
یکی خرید اون محصول برای دوستانی هست که از اینترنت دایل-آپ استفاده میکنند و دیگری دانلود اون محصول برای دوستانی که اینترنت پرسرعت دارن, درسته...؟!
امیدوارم موفق باشید.
فقط بگم که من باید هر جور شده با شما دوستان همکاری کنم ها...!
توی پست قبلی بهم قول دادید!
آقا من منتظرم، راستی به کمتر از مدیریت یک بخش تو انجمن شما هم راضی نمیشم ها...! :green:
الان بگم که بعدا نگی نگفتی و کلاهامون تو هم بره...!!! :wink:
خیلی مخلصیم

NAKOOT

Well-Known Member
بسیار عالی!
اگه درست متوجه شده باشم در اصل شما 2 نوع راهکار رو برای هر محصول یا هر چیزه دیگه ای در نظر دارید:
یکی خرید اون محصول برای دوستانی هست که از اینترنت دایل-آپ استفاده میکنند و دیگری دانلود اون محصول برای دوستانی که اینترنت پرسرعت دارن, درسته...؟!
امیدوارم موفق باشید.
فقط بگم که من باید هر جور شده با شما دوستان همکاری کنم ها...!
توی پست قبلی بهم قول دادید!
آقا من منتظرم، راستی به کمتر از مدیریت یک بخش تو انجمن شما هم راضی نمیشم ها...! :green:
الان بگم که بعدا نگی نگفتی و کلاهامون تو هم بره...!!! :wink:
خیلی مخلصیم

ببین توی انجمن ها شما می تونید هرچی که می خواید در زمینه گرافیک به اشتراک بذارید. PSD, FONT, 3D حتی ایده های طراحی! همه اینا شامل چیزهایی می شه که تو اینترنت پخش می شه و شما لینک می زارید تا بقیه استفاده کنن. یا خودتون پخش می کنید! مثل صفحات اسکن شده یک کتاب نقاشی یا عکس هایی که گرفتید و به درد طراح های دیگه می خوره! یا حتی فایل سورس طرح هایی که خودتون زدید و دوست دارید بقیه استفاده کنن!
حالا یه عده اینترنت پر سرعت دارن که هیچی، اونا هم که ندارن، فایل هایی که می خوان رو درخواست می دن اگر تعداد درخواست ها معقول بود براشون دانلود می کنیم و با یک هزینه عادلانه می فرستیم.
این بجز محصولات فروشگاه هستش که بصورت ثابت فروخته می شه.
کلاً کسی دست خالی بیرون نمی ره :دی اونا که پرسرعتن دانلود می تونن بکنن بصورت عادی که هیچی، از اون ور هم ما هوای دایال آپی ها و کسانی که محدودیت دانلود دارن رو هم داریم.
البته اینا زمان می بره، که ایشالا با اضافه شدن یوزرها این زمان کمتر می شه.

شما سالاری
1-20070210065344.gif
افتخاریه برا ما
s187.gif

winsent

Banned
...!

ببین توی انجمن ها شما می تونید هرچی که می خواید در زمینه گرافیک به اشتراک بذارید. PSD, FONT, 3D حتی ایده های طراحی! همه اینا شامل چیزهایی می شه که تو اینترنت پخش می شه و شما لینک می زارید تا بقیه استفاده کنن. یا خودتون پخش می کنید! مثل صفحات اسکن شده یک کتاب نقاشی یا عکس هایی که گرفتید و به درد طراح های دیگه می خوره! یا حتی فایل سورس طرح هایی که خودتون زدید و دوست دارید بقیه استفاده کنن!
حالا یه عده اینترنت پر سرعت دارن که هیچی، اونا هم که ندارن، فایل هایی که می خوان رو درخواست می دن اگر تعداد درخواست ها معقول بود براشون دانلود می کنیم و با یک هزینه عادلانه می فرستیم.
این بجز محصولات فروشگاه هستش که بصورت ثابت فروخته می شه.
کلاً کسی دست خالی بیرون نمی ره :دی اونا که پرسرعتن دانلود می تونن بکنن بصورت عادی که هیچی، از اون ور هم ما هوای دایال آپی ها و کسانی که محدودیت دانلود دارن رو هم داریم.
البته اینا زمان می بره، که ایشالا با اضافه شدن یوزرها این زمان کمتر می شه.

شما سالاری
1-20070210065344.gif
افتخاریه برا ما
s187.gif

آها!
پس کم کم باید پولام رو جمع کنم و کمتر خرج این شکم بکنم, چون با این اوصاف دست خالی بیرون نمیریم!
شما لطف داری.
پس منتظرم ها...
یا علی، موفق باشی دوست خوب من

:rose:

ALI4GHA

Member
سلام

شهرام جان تبریک بخاطر افتتاح سایت ،خسته نباشی

من تو این چند روزه تقریبا همه فایل هایی که گذاشتید را دانلود کردم :rose:

راستی اگه امکانش هست rss سایت را فعال کنید تا ما از طریق reader بتونیم مطالب را دریافت کنیم /

اگه از من هم کاری بر میاد در خدمتم

موفق باشید

NAKOOT

Well-Known Member
سلام

شهرام جان تبریک بخاطر افتتاح سایت ،خسته نباشی

من تو این چند روزه تقریبا همه فایل هایی که گذاشتید را دانلود کردم :rose:

راستی اگه امکانش هست rss سایت را فعال کنید تا ما از طریق reader بتونیم مطالب را دریافت کنیم /

اگه از من هم کاری بر میاد در خدمتم

موفق باشید

ممنون داداشی علی
s187.gif

حتماً RSS رو هم فعال می کنیم. وجود شما خودش کلی کمک و دلگرمی هستش
197.gif

ایشالا انجمن ها راه بیوفته به کمک همه نیاز داریم.
باز هم تشکر
rose3.gif

alionline1366

Active Member
سلام شهرام جان تبريك ميگم از روز اول جسته گريخته سر ميزنم فقط با اين اولين سايت تخصصي دانلود گرافيك كامپيوتري خيلي مشكل دارم تو دنيا كه اولين نيستين خودتم ميدوني پس ميمونه ايران كه اونم اگه خدا بخواد ما بوديم كه از 4-5 سال پيش همچين سايتي رو داشتيم الان يه يه سالي هست به دلايلي تعطيله ولي دوباره راه ميفته الان ميتوني بگي تنهاترين سايت كه اونم تو بازه فعلي هست :green:

alionline1366

Active Member
براي قالب فوروم هم ميشه بگي چيش اولين بار هست كه تو ايران اجرا شده ؟ متوجه اين جملت نشدم بازم ممنونم ازت راستي برات آرزوي موفقيت دارم

سلام شهرام جان تبريك ميگم از روز اول جسته گريخته سر ميزنم فقط با اين اولين سايت تخصصي دانلود گرافيك كامپيوتري خيلي مشكل دارم تو دنيا كه اولين نيستين خودتم ميدوني پس ميمونه ايران كه اونم اگه خدا بخواد ما بوديم كه از 4-5 سال پيش همچين سايتي رو داشتيم الان يه يه سالي هست به دلايلي تعطيله ولي دوباره راه ميفته الان ميتوني بگي تنهاترين سايت كه اونم تو بازه فعلي هست :green:
جناب علي آنلاين ، شما اولي نبوديد . در ضمن الان تو ايران هم يكي نيست . من 500 تا سايت تخصصي ايراني ميشناسم . سايت خودم هم درسته فقط گرافيك نيست ولي گرافيكش بيشتره تا موضوعات ديگه

H-M-P

Member
بابا دعوا را نندازین . lol
grouphug.gif
شما اولین ... خوبه ؟!

میگم ما ایرانیا چرا اینجوریم !؟ حالا بی خیال این بحث ها ... :D

دوستان عزیز منظورمون از اولین این بوده که یک سایت تخصصی با فروم در این زمینه تا به حال نبوده بوده باشه هم در این سطح و وسعت نبوده ... دوستان وبلاگ نویسی بودن که با دامین هم فعالیت کردن ولی نمیشه روشون اسم تخصصی گرافیک رو گذاشت ... از همه مهمتر دنیای وارز تو ایران جایی نداره ... خودتون بهتر میدونین که انحصار طلبی تا چه حدی بالا رفته ولی ما خواستیم تو این بخش حداقلش جای وارز رو تو ایران باز کنیم ... هنوز اول کارمون هست و زیاد هم به خودمون نمی بالیم ...

در مورد قالب هم منظور شهرام جان این بود که این قالب رو جای دیگه ای اجراش نکردن ... همین ... یکمی قلمه سلمه اش میکنه این عمو ... :D

موفق باشین همگی ...

alionline1366

Active Member
جناب علي آنلاين ، شما اولي نبوديد . در ضمن الان تو ايران هم يكي نيست . من 500 تا سايت تخصصي ايراني ميشناسم . سايت خودم هم درسته فقط گرافيك نيست ولي گرافيكش بيشتره تا موضوعات ديگه

شما اوني كه اولي بوده رو محبت كنيد بگيد منم بشناسم در ضمن از اون 500 سايت تخصصي هم كه كارشون وارز گرافيك باشه و ايراني هم باشن 10 تاشونو نام ببريد ممنون ميشم .

alionline1366

Active Member
بابا دعوا را نندازین . lol
grouphug.gif
شما اولین ... خوبه ؟!

میگم ما ایرانیا چرا اینجوریم !؟ حالا بی خیال این بحث ها ... :D

دوستان عزیز منظورمون از اولین این بوده که یک سایت تخصصی با فروم در این زمینه تا به حال نبوده بوده باشه هم در این سطح و وسعت نبوده ... دوستان وبلاگ نویسی بودن که با دامین هم فعالیت کردن ولی نمیشه روشون اسم تخصصی گرافیک رو گذاشت ... از همه مهمتر دنیای وارز تو ایران جایی نداره ... خودتون بهتر میدونین که انحصار طلبی تا چه حدی بالا رفته ولی ما خواستیم تو این بخش حداقلش جای وارز رو تو ایران باز کنیم ... هنوز اول کارمون هست و زیاد هم به خودمون نمی بالیم ...

در مورد قالب هم منظور شهرام جان این بود که این قالب رو جای دیگه ای اجراش نکردن ... همین ... یکمی قلمه سلمه اش میکنه این عمو ... :D

موفق باشین همگی ...

نه بابا دعوا چيه يك سري شبه ها برطرف ميشه فقط همين

ما هم هدفمون از اول همين بوده كه وارز تو ايران جا بيوفته و در ضمن بگم كه ما هم از اول مديريت محتواي اختصاصي خودمون رو با دومين و سرور خودمون داشتيم و وبلاگ نويس نبوديم كه يه دومين بگيريم و سايت من هم با رنك گوگل 6 و روزي 30 هزار بازديد حسابي براي خودش جا باز كرده بود و حتي مطالبم بالاتر از gfxworld و سايتهاي وارز مشابه ايندكس ميشد

البته اينا رو گفتم كه فقط محض اطلاع در اين زمينه من حاضرم به شخصه به شهرام كمكم بكنم چون عشق خودم هم وارز گرافيك هست و شهرام رو هم دوستش دارم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا