اولین وب سایت تخصصی دانلود رایگان ابزارهای گرافیک کامپیوتری در ایران!

شما اوني كه اولي بوده رو محبت كنيد بگيد منم بشناسم در ضمن از اون 500 سايت تخصصي هم كه كارشون وارز گرافيك باشه و ايراني هم باشن 10 تاشونو نام ببريد ممنون ميشم .
وارز گرافيك نه ، www.taktarh.com - www.afgraph.com - www.parsian-design.com - www.persiangraphic.com - www.desing7.com - www.grafixology.ir بقيشو ديگه حضور ذهن ندارم به چشم خورد باز ميگم . بعدشم من نگفتم ما اوليم ولي سايت هاي 5-6 ساله گرافيك هم زيادن ...
اينم بخش گرافيك سايت خودم : http://www.kashkul.com/home/graphic
آدرس سايت شما چيه ... ؟ همون sradesign ؟
در ضمن من قصد توهين به كسي نداشتم گفتم كه بالاخره نميشه فهميد كي اول بوده كي دوم . اصلا مهم هم نيست ...

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
دوست عزيز ببين اولا وارز گرافيك گفتم من بعد هم اينا هيچ كدوم سابقشون به 3 سال هم نميكشه حاضرم هستم همشونو اثبات كنم بهت در ضمن ديگه تو اين تاپيك من پست نميدم كه تاپيك شهرام خراب نشه بقيشو از pm دنبال كنيد لطفا

دوست عزيز ببين اولا وارز گرافيك گفتم من بعد هم اينا هيچ كدوم سابقشون به 3 سال هم نميكشه حاضرم هستم همشونو اثبات كنم بهت در ضمن ديگه تو اين تاپيك من پست نميدم كه تاپيك شهرام خراب نشه بقيشو از pm دنبال كنيد لطفا
منم ديگه پست نميدم . در ضمن من هم نگفتم اينا به سه سال ميكشن ولي سه چهار ساله هم داريم . ديگه هم لطفا ادامه نديد . شما اول هستيد ...

NAKOOT

Well-Known Member
سلام

شهرام جان تبریک بخاطر افتتاح سایت ،خسته نباشی

من تو این چند روزه تقریبا همه فایل هایی که گذاشتید را دانلود کردم :rose:

راستی اگه امکانش هست rss سایت را فعال کنید تا ما از طریق reader بتونیم مطالب را دریافت کنیم /

اگه از من هم کاری بر میاد در خدمتم

موفق باشید

52279190.jpg

بخش های سایت یکی پس از دیگری در حال آماده سازی هستش ... بخش RSS سایت رو هم راه اندازی کردیم که بتونین به راحتی از آخرین آپدیت های سایت و مطالبش با خبر بشین ... میتونین به راحتی با رجوع به منو سمت راست سایت قسمت پایین روی بخش RSS کلیک کنین و فید کنین ...​
به زودی منتظر اخبار دیگری از سایت باشین ...

H-M-P

Member
31635679.jpg

همون طوری که قول داده بودیم خبرهای جدیدی رو براتون داریم ... بلاخره یکی از مهمترین بخش های سایت یعنی تالار گفتگوهای سی جی شروع به کار کرد ... اول از همه به تیم مدیریتی سایت خسته نباشید میگم که تو این مدت واقعا کمک بزرگی رو به سایت انجام دادن ، سعی کردیم بخشبندی انجمن رو کاملا تخصصی برای فروم های وارز اختصاص بدیم البته بصورت فارسی ...​
شما میتونین از طریق لینک مقابل به بخش انجمن ها وارد شوید ، لازم به ذکر هست که عضویت در انجمن برای عضو های صفحه اصلی هم لازم هستش ..​

81448467.png

موفق باشید ...

آخرین ویرایش:

H-M-P

Member
مبارک باشه :rose:

منم با نام کاربری ali ثبت نام کردم /

این مورد را میشه با vbridge حل کرد .
ممنون عزیز ...

متاسفانه هیچ راه حلی برای مچ دی بی این 2 تا به حال کشف نشده البته میشه بصورت دستی عضویت گرفت ولی یه سری مشکلات دیگه پدیدار میشه ... اینی هم معرفی کردین اگر توجه کرده باشین به علت مشکلاتی که داشته کلا از روی سرور مامبو حذف شده ؛ کلا سایت هایی که با مامبو سر و کار دارند مجبور هستن که بصورت مجزا کار کنن ...

موفق باشید ...

ALI4GHA

Member
ممنون عزیز ...

متاسفانه هیچ راه حلی برای مچ دی بی این 2 تا به حال کشف نشده البته میشه بصورت دستی عضویت گرفت ولی یه سری مشکلات دیگه پدیدار میشه ... اینی هم معرفی کردین اگر توجه کرده باشین به علت مشکلاتی که داشته کلا از روی سرور مامبو حذف شده ؛ کلا سایت هایی که با مامبو سر و کار دارند مجبور هستن که بصورت مجزا کار کنن ...

موفق باشید ...
واقعا! من با مامبو زیاد آشنا نیستم /

اصلا چرا شما برای مدیریت این سایت از مامبو استفاده کردید؟!

H-M-P

Member
واقعا! من با مامبو زیاد آشنا نیستم /

اصلا چرا شما برای مدیریت این سایت از مامبو استفاده کردید؟!
والااه اونموقع کههه ما بودییییم ایمکانااتی به آن صووورت نبیووود :green:
( با لحجه ترکی بخونین )

نمیدونم دقیق توضیح دادن شهرام خان یا نه ... ما ایشاالله فاز 2 سایتمون بصورت یک پورتال اختصاصی خواهد بود که دیگر نیازی به منت کشی مامبو و دیگر سی ام اس ها نیست توش ... بعدش هم شما بگو الان بین این همه سی ام اس کدوم یکیش درست و حسابیه !؟ :mad:
نیوک که قربونش برم دیگه از بس دیدم اینور اونور حالم بهم خورده هرچی از دستش در اومده ریخته توش و اونم *** :green:
جوملا هم پدر زن مامبو هستش :cool:
میترا خواهر زاده اشه :neutral:
میمونه چی !؟ هیچی ... :green:

کلا مامبو جزو سیستم هایی هست که از لحاظ امنیتی و ... بسیار فیک شده تر از جوملا هستش ... خودتون میدونین که تیم اصلی برنامه نویس جملا جزوی از تیم مامبو بوده و بعلا سر اختلافات از هم جدا شدن ... هر دو سیستم کارآمدی هستند ولی جملا بیشتر از لحاظ گرافیکی و تم روش کار شده و هر 2 روز یک بار یک پچ امنیتی براش میاد :shock:

امیدوارم تونسته باشم جوابتون رو بدم ... موفق باشید ... :)

ALI4GHA

Member
به نظر من بهترین انتخاب وردپرس می تونست باشه ، به هزار و یک دلیل که جاش اینجا نیست

به هر حال امیدوارم اون پورتال اختصاصی چیز خوبی از آب در بیاد

موفق باشید :rose:

H-M-P

Member
به نظر من بهترین انتخاب وردپرس می تونست باشه ، به هزار و یک دلیل که جاش اینجا نیست

به هر حال امیدوارم اون پورتال اختصاصی چیز خوبی از آب در بیاد

موفق باشید :rose:

درسته ورد پرس خیلی سیستم خوبی هستش ولی نه برای هر سایتی ... :)

سایت وارز اصولا با وی پی میلنگه که منم اگر دوست داشتی واست 1 دلیل میگم 1000 تاش رو بیخیال ... :shock::wink:

بازم ممنونم از لطفت ... موفق باشی ... :rose:

explosion

Banned
سلام .
من تبریک میگم راه اندازی انجمن ها رو .
راستش امیدوارم تغییراتی هم در ظاهر فروم داده بشه چون رنگ و لعاب فعلی یک کمی آزاردهنده هست و این مقدار تیرگی بیشتر آدم رو به یاد فروم های هک و جاسوسی میندازه .
امیدوارم شاهد قالب گرافیکی تر با رنگ های حرفه ای تر و از روی اصول باشیم .
موفق باشید زحمت کشان CgWarez
اینم مال شما :rose: :wink:

ALI4GHA

Member
درسته ورد پرس خیلی سیستم خوبی هستش ولی نه برای هر سایتی ... :)

سایت وارز اصولا با وی پی میلنگه که منم اگر دوست داشتی واست 1 دلیل میگم 1000 تاش رو بیخیال ... :shock::wink:

بازم ممنونم از لطفت ... موفق باشی ... :rose:
وی پی چیه ؟
ممنون میشم اون یه دلیل را بگید تا منم یاد بگیرم :oops:

راستش امیدوارم تغییراتی هم در ظاهر فروم داده بشه چون رنگ و لعاب فعلی یک کمی آزاردهنده هست و این مقدار تیرگی بیشتر آدم رو به یاد فروم های هک و جاسوسی میندازه .

منم می خواستم اینو بگم / خیلی از قسمت ها اصلا خوانا نیست / رنگ نوشته با بکگراند یکیه و ...

NAKOOT

Well-Known Member
مرسی از همه
والا رنگ فروم یجورایی سلیقه ای بود، من از بین تمپلیت ها این رو پسندیدم و با مشورت دوستان نصبش کردیم.
اما چشم ایشالا به زودی تمپلیت جدیدی هم اضافه می کنیم.
یجورایی هم شما عادت ندارید هنوز به این سبک رنگ ها :دی همش فروم ها روشن بوده، الان این رو که می بینید چشماتون تعجب می کنه :دی

H-M-P

Member
وی پی چیه ؟
ممنون میشم اون یه دلیل را بگید تا منم یاد بگیرم :oops:

منم می خواستم اینو بگم / خیلی از قسمت ها اصلا خوانا نیست / رنگ نوشته با بکگراند یکیه و ...

وی پی = وردپرس = WP = Wordprees :green:

من بی جا کنم چیزی در این موارد کلا چیزی به کسی یاد بدم چون اصلا در حدی نیستم که این کارو بخوام بکنم :mad:

ولی یه نکته رو فراموش نکنین که گفتم وردپرس برای هر سایتی مناسب نیست کلا ساختار وبلاگ نویسیش رو چه بالا بری چه پایین نمیتونی عوض کنی ... آخرش هم همینه و وردپرس به درد سایت های وارز نمیخوره چون کلا ساختارا کشش رو نداره .. عموما کل سایت های وارز دنیا رو مشاهده کنین( پدرتون در میاد :green:) میتونین ملاحظه کنین که همگی بصورت و شیوه غیر وبلاگی یا همون ساختار ردیفی کارشون رو انجام میدن و سی ام اس هاشون بغیر از وردپرس همه چی هستش ... :green::)

موفق باشید دوست عزیز ... :cool:

explosion

Banned
میدونید آقای شهرام شما خودتون حرفه ای هستین .
رنگ آمیزی خود سایت به سبکی هستش که به اصطلاح چشم نواز هستش ولی رنگ آمیزی قالب انجمن به سبکی هست که واقعا چشم رو اذیت میکنه .
امیدوارم با گذشت زمان و بزرگتر شدن این سایت شاهد قالب هایی باشیم که در خور یک سایت گرافیکی ایرانی باشه .
در ضمن من پیشنهاد میکنم ایرانی بودن یا به قول گیلاس persiaبودن :green: رو در قالب ها داشته باشید .
موفق باشید .

alionline1366

Active Member
دوست عزيز اين حرف از شما بعيد بود wp قوي ترين و انعطاف پذيرترين سيتم مديريت محتواي موجود هست شما امكان نداره ساختاري رو بخواهيد كه نشه با wp به راحتي هر چه تمام تر در آورد

alionline1366

Active Member
براي فوروم هم به نظر من بهتره رنگها يك مقدار شاد تر باشه و كلا ساختار تمپليت انجمن يك مقدار ساده است البته نظر اصلي با خود شهرام هست اميدوارم از حرفهاي ما بد برداشت نكنيد براي پيشرفت كار صحبت ميكنيم نه خداي نكرده از روي قرض ورزي

ALI4GHA

Member
وی پی = وردپرس = WP = Wordprees :green:

من بی جا کنم چیزی در این موارد کلا چیزی به کسی یاد بدم چون اصلا در حدی نیستم که این کارو بخوام بکنم :mad:

ولی یه نکته رو فراموش نکنین که گفتم وردپرس برای هر سایتی مناسب نیست کلا ساختار وبلاگ نویسیش رو چه بالا بری چه پایین نمیتونی عوض کنی ... آخرش هم همینه و وردپرس به درد سایت های وارز نمیخوره چون کلا ساختارا کشش رو نداره .. عموما کل سایت های وارز دنیا رو مشاهده کنین( پدرتون در میاد :green:) میتونین ملاحظه کنین که همگی بصورت و شیوه غیر وبلاگی یا همون ساختار ردیفی کارشون رو انجام میدن و سی ام اس هاشون بغیر از وردپرس همه چی هستش ... :green::)

موفق باشید دوست عزیز ... :cool:
آهان دبلیو پی منظور شماست :)

در مورد توضیحتون هم من اصلا چیزی متوجه نشدم ، تا جایی که من می دونم الان ۸۰ درصد سایت های اینترنتی را میشه با وردپرس ایجاد کرد از جوامع مجازی و فروشگاه و گالری عکس گرفته تا سایت اشتراک گذاری ویدئو و حراجی آنلاین و ...

من تا الان حدود ۳۰ تا سایت با وردپرس راه اندازی کردم که هیچ کدوم شبیه دیگری نیست و تعداد کمی از اونها هم وبلاگ هستند. در مورد سایت های warez هم تعداد سایت هایی که با وردپرس هستند خیلی بیشتر از سایت هایی هست که با مامبو و جوملا ایجاد شده ، البته سایت های وارز بنا به دلایل نامشخصی علاقه زیادی به استفاده از DataLife Engine دارند /

بهتره از این بحث بگذریم که اگه ادامه بدیم باید عنوان تاپیک را هم عوض کنیم :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا