اولین سیستم آژاکس ( فارسی شد - رایگان)

mkbo_webmaster

New Member
آقای حمید گل لطفا اگر امکان داره، مطالبتون رو ادامه بدید و به حرفهای بی ربط اعتنائی نکنید. با امید موفقیت برای شما

mkbo_webmaster

New Member
من تازه با نرم افزارهای Cms آشنا شدم و به امید خدا اولین موردم رو Modxcms انتخاب کردم. تجاربم در برنامه نویسی تحت وب (گرایش مایکروسافت - Asp) خیلی زیاده و قبلا وبسایتهام رو خودم بصورت دستی و با Notepad مینوشتم. امیدوارم با بکار گیری این سیستم و یادگیری اون به کمک آقای حمید گل بتونم بر این مشکل پیروز بشم.

من یک سوال داشتم. توی Help سایت Modxcms نوشته که دیتابیسش My Sql هستش. من الان روی سیستمم Iis 5 نصبه و روی همون Php 5 هم نصبه و کار میکنه. حالا برای نصب و بکار گیری My Sql باید چیکار کنم. توی نصب Modxcms ازم میخواد که Username و Pass دیتابیس بدم.

اگه میشه یه کم در مورد قرار دهی دیتابیس در پوشه برنامه توضیح بدید.

ممنون

سلام
با من موافقيد كه اين يه برنامه خوب براي وبلاگه ؟

براي شناختن يه سي ام اس ،*بهترين سايتي كه باهاش ساخته شده ، خيلي كمك مي كنه .

شما لينكي داريد ؟

بعد اين ... يه كم كند بالا مياد ؟*براي شما هم همينطوريه ؟

آخرین ویرایش:

دایی محسن

Active Member
آقا aghahamidgol2 دمت گرم . تو کارت سرد نشو . به حرف آیه یاس خون ها هم گوش نکن

به نظر من کار شما خیلی پر ارزشه

alionline1366

Active Member
راست میگن حمید جان شما کارت رو ادامه بده به حرفهای هیچکسم اهمیت نده

اینم تقدیم به آقا حمید برای ادامه کار :
امام علی علیه السلام : آفرین بر حسادت! چه عدالت پیشه است! پیش از همه صاحب خود را میکشد . :)

aghahamidgol2

Active Member
با سلام به دوستان عزیز
ممنون بابت لطف هایی که به من داشتید من برای اینکه دیدم برای حتی تعداد محدودی مفید است سایت رسمی را زودتر کامل می کنم ...
فایل های آموزشی و قالب ها و آموزش های کامل و جدید تر را هم این هفته برایتان قرار می دهم با امید اینکه مفید واقع شود
موفق باشید

soheilweb

Active Member
مگه نمیگی اولین سیستم مدیریت مختوای آژاکس فارسی شد. خوب بده دانلودش کنیم دیگه.

alionline1366

Active Member
درسته ویک پرتال کامل هست که خیلی قسمتهاش فارسی شده و خیلی قسمتهاش هم داره فارسی میشه

بد نبود. ولی خیلی ساده هستش. اصلا با برنامه ای مثل جوملا قابل مقایسه نیست. ولی بازم تشکر می کنم.

soheilweb

Active Member
رایانه خبر جان توجه کن که جملا (مامبو - میترا) خیلی وقته که کار میکنن.
ولی این دوست ما تازه شروع کرده (اونم تازه برای فارسی سازیش) امیدواریم که هر روز بهتر بشه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا