اهاي مردم كمك !! هكم كردن

mahyar_nel

Active Member
از خدا جوييم توفيق ادب
بي ادب(هكرهاي بد) محروم ماند از لطف رب
اقا سلام
از دست هكرها !!!! :evil: :evil: :evil:
با با من مگه چه هيزم تري بهشون فروختم؟
اخه يكي نيست به اين ها بگه با اي دي من چي كار دارن؟
بابا منو چه به كامپيوتر؟
......................................
اقا 4 يا 5 روزه كه اي دي من ([email protected]) رو هك كردن و پسشو عوض.
كسي در بين شما مردم خوب هست كه به من بيچاره كمك كنه و پس اي دي منو گير بياره؟
اگه هست لطفا به [email protected] يا [email protected] يه ايميل بزنه دستتون طلا :roll: :roll: :roll: [/u]

mahyar_nel

Active Member
اقا كسي به من كمك نمي كنه؟
حداقل يه ريپلاي بزنيد و بگيد كه من اين تاپيك و ديدم :roll: :cry: :( :x :idea: :?: :!: :arrow:

saman_sweden

Active Member
mahyar_nel گفت:
از خدا جوييم توفيق ادب
بي ادب(هكرهاي بد) محروم ماند از لطف رب
اقا سلام
از دست هكرها !!!! :evil: :evil: :evil:
با با من مگه چه هيزم تري بهشون فروختم؟
اخه يكي نيست به اين ها بگه با اي دي من چي كار دارن؟
بابا منو چه به كامپيوتر؟
......................................
اقا 4 يا 5 روزه كه اي دي من ([email protected]) رو هك كردن و پسشو عوض.
كسي در بين شما مردم خوب هست كه به من بيچاره كمك كنه و پس اي دي منو گير بياره؟
اگه هست لطفا به [email protected] يا [email protected] يه ايميل بزنه دستتون طلا :roll: :roll: :roll: [/u]

آقا اين تي بك را ديديم متاسفم مال آقا محيد هم مدير سايت هم هك شده
شياد شياد است شاخ و دم ندارد مانند من و شما انسان است اما بي وحدان است

mahyar_nel

Active Member
اقا سامان يعني هيچ راهي براي پس گرفتن ايديم نيست؟
من ايديمو مي خوام مامان :cry: مامان :cry: مامان :cry: مامان :cry:

saman_sweden

Active Member
mahyar_nel گفت:
اقا سامان يعني هيچ راهي براي پس گرفتن ايديم نيست؟
من ايديمو مي خوام مامان :cry: مامان :cry: مامان :cry: مامان :cry:
آي بابام:cry: بابام:cry: بابام:cry: بابام: چيه مامان بداد نمي رسه مثل من بابا زا صدا كن
تا شما باشيد با مردمي كه نمي شتاسيد چت نكنيد
نه نه چت بكن, چت بكن, چت بكن

MrMohi

Active Member
میخوام یه داستان مستند براتون تعریف کنم که ببینید یه نفر چجوری هک میشه این فیلم رو یک کمپانی فیلمسازی خیٌر و نیکوکار برای حمایت از افراد هک زده ساخته با هم به بخشی از این فیلم مستند سینمایی نگاه میکنیم

برداشت یک (جلوی کامپیوتر)ا
ای بابا...عجب بساطیه ها...شب میخوابی صبح بلند میشی میبینی یه نفر رو هک کردن...بابا لامروتا...ولمون کنید...از جون مردم چی میخواین...برم ببینم امروز تو سایتم چه غلطی بکنم...نهههههههههههههههه...نفس کش
پسر اون قمه رو بده من...آ آ آ آ آ آ ی ی ی ی ی نفسکش...شیکمتو سفره میکنم...کجایی...بی معرفت...میکشمت...نههههههههه......تو رو خدا...جون مادرت...اینکارو نکن...نوکرتم...چاکرتم...نهههههههههه
...بدبخت شدم ...هکم کرد
( و داستان ادامه دارد...)
لطفا به گیرنده هاتون دست نزنید .اشکال از نویسنده ست

نویسنده: محمد هیچکاک------کارگردان: محمد اسپیلبرگ-----

آرتیست فیلم: محمد دیکاپیریو

totia1

Member
چقدر مي گم هك نكنيد
با با جون اگه بيكاريد برين سينما تخمه بخوريد ساندويچ بخوريد شكولات بخوريد بريد دربند هوا بخوريد ولي جون مادرتون هك نكنيد 8O :wink:

mahyar_nel

Active Member
اقا من كه چت نمي كنم من فقط ايميل ميزنم و مي گيرم (دروغ گفتم كمي هك چت ولي با افراد ناشناس)
راستي راهي پيدا نشد؟

mahyar_nel

Active Member
بابا اخر مرام ها چي شد؟
اگه به گم كي هكره همه دستشون ميره بالا (بعضي ها هم پاهاشون) مگه چي ميشه كه يه پس پيدا كنيد؟
اخه مگه براي شما هم اين جور كارها كاري داره؟

MrMohi

Active Member
در این فیلم مستندی که تعریف کردم یک نکته اخلاقی وجود داشت

حتما میپرسید که چه نکته اخلاقی وجود داشت؟

نکته اش اینه که آدم باید همیشه خوش اخلاق باشه
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ضمناً آقا سامان اگر خواستی تو قسمت دوم این فیلم بازی کنی بیا با هم چت

کنیم
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

خوب بابا چرا ناراحت میشی؟؟؟شوخی کردم!!!!!!!ا

MrMohi

Active Member
احتمالا شما با همون یوزرنیم و پسوردی که بعنوان ایمیل در یاهو استفاده میکردین در چت یاهو هم با همون یوزر و پسورد بعنوان آی دی و پسورد استفاده میکردین امیدوارم که منظورم رو خوب فهمونده باشم
تعدادی از برنامه های بوتر یاهو قادرند که پسورد طرف مقابل را در چت بدست آورده
و در اختیار فرد هکر قرار دهند(البته اگر به همچین کار ساده ای بشه گفت هک!!!)ا
اگر اشتباه نکنم این همون اتفاقی هست که برای شما و آقا مجید اتفاق افتاده.این روزها روم های یاهو خیلی نا امن شده
من توصیه میکنم اگر احیانا در حین چت ناگهان یک پی ام از طرف فرد ناشناسی
ارسال شد که در اون حروف اجق وجق و به قول خودمون مریخی بود بلافاصله از اتاق مذکور خارج شوید و هر طور شده ارتباطتان را با فرد هکر قطع نمایید
یک توصیه دیگر:هیچ گاه با یوزر نیم و پسورد آدرس میل خود بعنوان آی دی و پسورد وارد اتاق های یاهو نشید.چون با همین برنامه های ساده فرد هکر میتواند
پسورد چت یاهو شما را بدست آورده و در این حالت میتواند براحتی وارد میل باکس شما شود

MrMohi

Active Member
بریم سر اصل مطلب:ا

احتمالا شما با همون یوزرنیم و پسوردی که بعنوان ایمیل در یاهو استفاده میکردین در چت یاهو هم با همون یوزر و پسورد بعنوان آی دی و پسورد استفاده میکردین امیدوارم که منظورم رو خوب فهمونده باشم
تعدادی از برنامه های بوتر یاهو قادرند که پسورد طرف مقابل را در چت بدست آورده
و در اختیار فرد هکر قرار دهند(البته اگر به همچین کار ساده ای بشه گفت هک!!!)ا
اگر اشتباه نکنم این همون اتفاقی هست که برای شما و آقا مجید اتفاق افتاده.این روزها روم های یاهو خیلی نا امن شده
من توصیه میکنم اگر احیانا در حین چت ناگهان یک پی ام از طرف فرد ناشناسی
ارسال شد که در اون حروف اجق وجق و به قول خودمون مریخی بود بلافاصله از اتاق مذکور خارج شوید و هر طور شده ارتباطتان را با فرد هکر قطع نمایید
یک توصیه دیگر:هیچ گاه با یوزر نیم و پسورد آدرس میل خود بعنوان آی دی و پسورد وارد اتاق های یاهو نشید.چون با همین برنامه های ساده فرد هکر میتواند
پسورد چت یاهو شما را بدست آورده و در این حالت میتواند براحتی وارد میل باکس شما شود

Pooriya_Online

Active Member
سلام
دوستان امروز متوجه شدم كه آي-دي منم هك شده تا اين تاپيك رو ديدم گفتم نكنه اينا به هم ربط داره براي همين نوشتم.

حالا واسه شماهارو يكي از آي-دي هاتون رو هك كردن واسه منو 2تا آي-دي مو هك كردن :cry: (هم ماله ياهو هم ماله هاتميلم :cry: )

حالا شما ملت بگين من چه بايد بكنم آي-دي هاتميلمو كه اصلا تخريب كردن ولي ماله ياهومو پسر عموم داره درمياره اگه تونسط حتما ميگم پس آقا مجييد و مهيارو در بياره فقط 6 7 ساعت طول ميكشه. همينش بده :cry:

عجب اي هكر كاران روزگار چو دستم بيفتد ز گريبانتان
خواهم زد پس آن كليتان اگر بازهم خواهي كني تو مارا هك

آنگاه ميشود پوريا دوه دوسر :twisted:

البته به هكر كاراي درست كارمون برنخوره اين شعر در در مورد هكركاران نا شايسته است :lol:

موفق و پيروز باشيد...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا پيش خودمون بمونه! اما كم كم دارم متوجه ميشم اين كارها زير سر كي هستش...
فكر كنم همش توسط يك نفر داره اجام ميشه ..

حالا اگر مطمئن شدم حتما اطلاع ميدم به بچه ها

مجيد

MrMohi

Active Member
آقا فکر کنم که کار سازمان مافیا بوده نه؟ شما چی فکر میکنین؟

حتما دست آرسن لوپن هم تو کار بوده....ای بابا آلن دلون هم که اومد...د بیا...ماتریکس هم پیداش شد...عجب ...تایتانیک هم داره سوار بر قایق یه موتوره خودشو میرسونه...اِ اِ ا ِ اِ اِ ...دیوید بکام از کجا پیداش شد؟
بابا دیوید بیخیال!!! بحث سینمایی بود اومدی خرابش کردی!!! برو دنبال کارت بابا!!! اصلا موضوع سر چی بود؟؟؟؟؟؟ به اینا چه ربطی داشت؟؟؟؟
آقا من همینجا اعلام میکنم که ملت علاف اعم از هنر پیشه و فوتبالیست برن
دنبال کارشون تا FBI قاتل رو دستگير کنه.
در اينجا جا داره که از مامور مخفي CIA جناب محمد اينترپول هم تشکرات لازم به عمل بياد

MrMohi

Active Member
اگر از من میشنوید در یک طرح ضربتی و در غالب یک بسیج عمومی(آقا میگم بسیج یهو جو نگیردتون برید تو خیابون راهپیمایی!!!) برید و پسورد میلهای یاهو و همینطور پسورد آدرس ایمیلی رو که به این سایت دادین تغییر بدید .خیلی سریع . من همین الان این کار رو کردم!!!!!!!ا

جدیدترین ارسال ها

بالا