[phpNuke] امنیت در PHP-Nuke

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اگر شما دوست ندارید از نیوک استفاده کنید دلیل نمیشه به نیوک ( حالا هر چی می خواد باشه باشه ) بی احترامی کنید و اگر از نیوک خوشتان نمیاد و چیزی ازش سر در نمیارید اشتباه و قانون شکنی می کنید که در تاپیکی نظر دهید !

پست منو می خوندی بد نبود

پست من هم سفارشی نبود
. من شخصا از نیوک اصلا خوشم نمیاد حالا هر نسخه ایش که میخواد باشه چون یه سیستم آبکشه. هر روز توش حفره پیدا میشه. به قدری از دیتابیس کوئری میگیره که پدر سرور در میاد . هزار تا دلیل دیگه هست که اگر بخوای در نظر بگیری آخرش به این نتیجه میرسی که نیوک به درد نمی خوره. این نظر منه. من برای خودم هیچ وقت از نیوک استفاده نمیکنم . هر کی دوست داره آزاده که بره استفاده کنه.

اول اینکه یکی فکر میکرد من پست اولمو به سفارش کسی زدم من براش توضیح دادم که سیستم نیوک برای من اصلا ارزش نداره که بخوام به سفارش کسی پست بزنم. بعدش هم گفتم نظر شخصی منه . شما هنوز متوجه این نشدی که هر کسی برای خودش نظری داره و نظرش برای خودش محترمه؟ بعدش گفتم هر کی دوست داره میتونه بره نیوک استفاده کنه.

من نمی دونم چرا همیشه در مقابل برتر بودن نیوک ها ی دیگر مدیران به یکدیگر میپرند ولی در مقابل حرفی مثل نیوک مانند آبکش است هیچ کس هیچ چیزی نمی گوید و با یکدیگر متهد نمی شوند تا این افکار غلط را از کاربران دور کنند !

میشه بپرسم شما از نیوک چه دیدید که میگویید مانند آبکش است ؟

خودتان هم می دونید نیوک به دلیل اینکه عمومیت بیشتری دارد در آن مشکلات زیادی پیدا می شود !

نیوک در حالت استاندارد بدون اون ماژول سنتینل آبکشه. هنوز هم میگم. یه سر به سایت های امنیتی بزن و ببین هر چند وقت یه بار چند تا exploit برای نسخه استاندارد نیوک میاد. پورتالی که فقط یه برنامه نویس داشته باشه از این بهتر نمیشه
بعد شما یه جوری از محبوبیت نیوک حرف میزنی که انگار پورتال های دیگه اصلا مشتری ندارند. مامبو سال ها بعد از انتشار اولین نسخه نیوک منتشر شده و از زمان انتشارش تا الان بیش از 2 میلیون دانلود داشته.
نیوک اگر سیستم خوبی بود حتما تو لیست پورتال های برتر اسمی ازش بود. تو فورم های خارجی برای نیوک از واژه resource hug زیاد استفاده میشه. این پورتال منابع سرور رو اشغال میکنه و به سرور به شدت فشار میاره.

دیگه سایت www.opensourcecms.com رو همه میشناسن
خوب برید به این صفحه و ببینید چقدر این پورتال نیوک تعریف و تمجید کردن :d

http://www.opensourcecms.com/index.php?option=com_content&task=view&id=131

کد:
PHP-NUKE was in the right way... until...
Not 'really free' anymore. Sad...
And its 'Open-source'???... Looks a bit like 'Pay-source'...

نیوک در مسیر خوبی بود تا
این نرم افزار دیگر مجانی نیست
این نرم افزار منبع بازه ؟ به نظر میرسه یه نرم افزار پولی شده باشه

کد:
Please don't install PHP-Nuke because its to buggy , slow loading times and has a sh!t load of security issues... Been there Done that!

لطفا نیوک نصب کنید چون پر از باگه ، سرعتش پایینه و پر از حفره امنیتی

از این تعریف و تمجید ها از این سیستم تو وب زیاده

من حرفم این بود که این نیوک همچین آش دهن سوزی نیست که چند تا تیم وقت میزان روش و هر کدوم یه نسخش رو فارسی میکنن بعد میان اینجا هی تو سر هم میزنن این می گه مال من خوبه اون یکی میگه مال تو بده مال من خوبه

J4vad

Member
امير عباس جان صبر كن ! زود قضاوت نكن ! شايد توانستيم به قول خودت با مدرك و دليل و كمي صحبت نظر شما رو هم تغيير دهيم گر چه نظر هر كسي جاي خودش رو دارد و محترم است !! صبر كن تا تاپيكي كه قراره باز كنيم باز شه بعد هر چه دل تنگت مي خواهد بگو !! من هم در اين رابطه فعلا چيزي نمي گم تا صادق جان تاپيك رو باز كنه !

به به Pcboy.ir افتخار داديد اگر اشتباه نكنم يكي از مديران ارشد مشهد تيم ! اتفاقا دوست داشتم شما هم به اين جمع اضافه شيد و در مورد تاپيك كلي و بي طرفانه اي كه قرار هست چند تيم نيوك باز كنند نظر خودتون رو به صادق جان اعلام كنيد كه اگر موافق هستيد شروع كنيم

يا حق .:)

آخرین ویرایش:

R3KTOR

Banned
این شد بحث ! خواهشا کسی موضوع رو به بی راه نکشه که صادق جان لطف کنه قفل کنه ! همین طوری با مدرک و دلیل به بحث ادامه بدید !

S4DEGH

Well-Known Member
من حس میکنم مدیر اینجا یه خورده داره بیش از حد نرمش نشون میشه
امير جان مدير اينجا الاف نيست كه 24 ساعته روي فروم كنترول داشته باشه ..... هزار تا كار و زندگي داره !

صادق جان عاقلان را فی الا شاره
جالبه بدونید نیوک آقا صادق بهترین و امن ترین نیوک چرا بی خود عصبانی می شی ؟
این بنده خدا گفته نمیخواد موضوع به بیراهه کشیده بشه بعد خودت میای اسم دوتا نیوک دیگه (مشهدتیم/ایران نیوک) بعدم این بلا سر بحث میاد
چه ربي داره ... دليل و مدرك آوردن هم مگه مشكلي داره ؟ ايشون پرسيدن نگهبان روي ماژول ها كنترول نداره و ماژول ها هم داراي باگ هستن ! منم با مدرك عنوان كردم .... مشكلي هست ؟

یه چیز میدونی اگه واقعا این باور رو داری که نیوکت از همه لحاظ از همه بهتره پس هیچ نیازی نداری اسم نیوک های دیگه رو بیاری بعد بحث رو به بیراهه بکشی آخر سرم بنویسی قفل
اگه دلتون واسه نیوک و سایت های فارسی میسوزه عوض کل کل بیان درست حسابی در مورد امنیت بحث کنیم
هميشه گفتم بازم ميگم ... تيم ايراني عمرا بتونه با تيم هاي خارجي نظير پلاتينيوم .. اوو .. آجا مقابله كنه !
نمونش در نسخه جديدت ماژول گالري ( esm.. ) با اينگه اين همه از كاربران گفتن كه مشكل دارن باهاش ولي شما قبول نكرديد چرا !!! چون روي سرور شما كار ميكنه اين كه نشد دليل ! سيستم esm با 40% سرور ها مشكل داره اونم بخاطر آدرس خوان اصلي سرور براي آپلود و ايجاد فلدر ..... و مشكل هسته اي داره و منم دارم روش كار ميكنم .. ولي شماها اصلا قبول نكرديد كه اين ماژول مشكل داره !! و مسائل و مشكلات ديگر ....
پس حرف تو دهن آدم نزاريد ! :)

من واقع چیزی ندارم بهت بگم خوش باش با دنیای خودت . . .
من خوش نيستم .. چون ذره اي منفعت از اين آفاق نمي برم ... نه مثل شما 100 تا تبليغ ميگيرم و نه هاستي ميفروشم !! و نه پول هايي بگيرم براي نصب و هر چيز ديگه اي !! و از همه مهمتر من به اندازه كافي شغل و .... دارم كه آفاق توشون گم ميشه ... !
پس بدنيست قبل از هر حرفي اون رو مزه مزه كني ... !

اميرعباس جان شما داري از خود نيوك حرف ميزني مثل اين هست كه بياي از phpbb خالي حرف بزني .. خب همين phpbb هم پر از باگ هست ! ولي وقتي مثل خودت روش كار بشه مثل همين پرشيا .. كه ميتونه با VB هم سره ايندكس و سرعت مقابله كنه اون موقع موضوع عوض ميشه !!
پس حرفي كه ميزني شامل نسخه هاي مختلفي كه فقط هستش نيوك هست ... نبايد بكار برد !

این شد بحث ! خواهشا کسی موضوع رو به بی راه نکشه که صادق جان لطف کنه قفل کنه ! همین طوری با مدرک و دلیل به بحث ادامه بدید !
فعلا كه كل نيوك رفته زير سوال !!

اين تاپيك ديگه بدرد نميخوره !!

بازم تاپيك داره به مسخره گي و بچه بازي پيش ميره !! ( خود دانيد )

izone

Active Member
بله دوست عزيز وقتي ماژولي مشكل باگ داشته باشه كاريش نميشه كرد .. و بايد باگ خودش رفع بشه كه بارها شاهد در ايران نيوك و مشهد تيم بوديم .. كه هك شدن !!
و اين اواخر سايت اصلي اوو نيز بخاطر وجود باگ در ماژول پشتيبانان هك شد ....

هر كسي فكر ميكنه مال خودش بهترين هست در صورتي كه چنين نيست !

حتي پلاتينيوم با اون همه قدرت امنيتيش بازم نقص هايي در بعضي جاها داره كه بيشتر جنبه ظاهري داره تاهسته اي !

ولي هر وقت بحث در اين ضمينه شده آخرش به رفتار هاي بچه گانه كشيده شده كه مثلا اين خوبه .. اون بده .. اين اينطوريه .. اون اون طوريه ... !!

چرا كه مثلا مدير تيم رفيقش هست و ميخواد از نظر خودش ازش دفاع كنه !!! خب اين غلط هست !

صادق جان

حتما میدونید که من مدتی است که دیگه از ایران نیوک بدلیل کارهای فردی کناره گیری کردم پس طرفداری نمیکنم از کسی و جایی. حتی زمانی که در گروه بودم هم تلاش میکردم که توهین نکنم و طرفداری بیخودی هم نکنم.

شما یکبار دیگر پاسخی که در پست نخست داده اید را بخوانید و ببینید که اینکار شما با توجه به اینکه شما مدیر اینجا هستید و باید بی طرف باشید درست است یا خیر؟

اینجور که شما سخن گفتید برداشت میشه که با زیرکی ویژه ای آفاق را به رخ دیگران کشیده اید و دیگر گروه ها را کوبیده اید. که اینگونه سخن گفتن درخور یک مدیر در مجید آنلاین بی طرف نیست. حالا در پست بعدی بجای اینکه موضوع را درست کنید آمدید کار اشتباهتان را توجیه میکنید و با شکایت میخواهید آنرا به گردن دیگران بیندازید؟

یک کمی انصاف هم بد نیست. درست است که شما با استادی بسیار درباره کار گروههای دیگر از جمله مشهد تیم و ایران نیوک کمی بیشتر از همیشه کم لطفی کردید ولی گمان نکنید که خوانندگان به محتوای کلام پی نخواهند برد!

از شما بعید است که بعنوان مدیر خودتان آغاز کننده یک گفتگوی جنجالی و بی ارزش باشید.

با سپاس

فرهاد.

(جناب R3ktor خواهشمندم که در گفته هایتان سخنی از گفته های من نیاورید. البته شما نسبت به من مهر دارید ولی برخی زمانها اینگونه نقل قولها را میتوان گونه ای دیگر برداشت کرد). با سپاس از شما.

persianebay

Active Member
حتما میدونید که من مدتی است که دیگه از ایران نیوک بدلیل کارهای فردی کناره گیری کردم
او ه یادش بخیر فرهاد چه روزهایی و با چه سرعتی گذشت (pitco)...............
البته این ربطی به موضوع تاپیک نداشت شرمنده میخواستم درد دلی با فرهاد داشته باشم .

miladspy

Member
هميشه گفتم بازم ميگم ... تيم ايراني عمرا بتونه با تيم هاي خارجي نظير پلاتينيوم .. اوو .. آجا مقابله كنه !
نمونش در نسخه جديدت ماژول گالري ( esm.. ) با اينگه اين همه از كاربران گفتن كه مشكل دارن باهاش ولي شما قبول نكرديد چرا !!! چون روي سرور شما كار ميكنه اين كه نشد دليل ! سيستم esm با 40% سرور ها مشكل داره اونم بخاطر آدرس خوان اصلي سرور براي آپلود و ايجاد فلدر ..... و مشكل هسته اي داره و منم دارم روش كار ميكنم .. ولي شماها اصلا قبول نكرديد كه اين ماژول مشكل داره !! و مسائل و مشكلات ديگر ....
پس حرف تو دهن آدم نزاريد ! :)

با این حرف کاملا موافقم !

آیا اصلا نیوک های مشهد تیم و ایران نیوک مقداری روی برنامه نویسی پایه ی نیوک تغییرات ایجاد کرده اند ؟! خوب مسلما خیر !

خوب همانطوری هم که اکثرا می دانند نیوک اصلی هیچی نیست !

با لطفا گروه هایی مانند AJA , EVO , Platinum بوده که نیوک را در دل کسانی که هیچ علاقه ای به نیوک نداشتند جای داده است !

غیر قابل انکار است که این سه گروه کار خود را با نقص انجام می دهند ! !

EVo و Platinum رو دقیق نمی دانم ولی Aja توسط یک شرکت بزرگ به نام مغترب سوفت ایجاد شده است که برنامه نویسان زیادی در شرکت های دیگر در ایجاد آن نقش داشته اند

izone

Active Member
او ه یادش بخیر فرهاد چه روزهایی و با چه سرعتی گذشت (pitco)...............
البته این ربطی به موضوع تاپیک نداشت شرمنده میخواستم درد دلی با فرهاد داشته باشم .

درسته یادش بخیر. البته با اینکه تقریبا کناره گیری کردم ولی هنوز خدمت دوستان و سروران قدیمی مانند شما ارادت دارم. اگر شما نبودید پیشرفتی هم در هیچ گروه ایرانی نبود. همیشه تندرست و سربلند باشید.

آیا اصلا نیوک های مشهد تیم و ایران نیوک مقداری روی برنامه نویسی پایه ی نیوک تغییرات ایجاد کرده اند ؟! خوب مسلما خیر !

میلاد جان باران آمد و ترکها هم رفتند؟ فایل زبان ترجمه کردن درسته که زیاد کار و مشقت دارد ولی تنها کاری نیست که برای فارسی سازی یک پرتال آنهم به بزرگی نیوک انجام میشه. مشهد تیم را که همیشه گفتم پیشکسوت ما در فارسی سازی بوده و هستند و ایران نیوک هم در زیر دست استادان خود در مشهد تیم جزو معدود گروههایی بود که نیوک را به فارسی زبانان با پشتیبانی درست و خوب شناساند. البته نباید از زحمات گروه ایدنا به مدیریت ثارالله گرامی که مدیر همین بخش هم در همینجا بودند و پایه خوبی برای فارسی سازی و کار گروهی گذاشتند چشم پوشی کرد. یادش بخیر زمان ثارالله حتی یک تاپیک هم مانند این درست نمیشد چون واقعا هم مدیر بود و هم استاد.

اگر شما به سلیقه و میل خودتان آجا را از یک گروه عربی و خارجی گرفتید و فارسی سازی کردید دلیل نمیشه که گروههای دیگر هم همین کار را انجام دهند. منظور ویژه ای ندارم ولی از دید من (ممکن است درست باشد و ممکن است نباشد) گروههاییکه توان برنامه نویسی بیشتری دارند دوست ندارند از دستکاری گروههای دیگر خارجی بهره گیری کنند چونکه در خود میبینند که همه کارها را خودشان به نحو احسنت میتوانند انجام دهند. برای همین هم ایران نیوک و مشهد تیم به زور بازوی خود اینکار را کردند. و بازهم فراموش نکنیم که همه ما از پیشکسواتانی مانند مشهد تیم بیشتر آنچه را که امروزه در فارسی سازی میدانیم فراگرفته ایم و خوب ایران نیوک هم همیشه در پی بالابردن سطح دانش جوانان ایرانی بوده و هست.

پس بیایید سر هیچ و پوچ وجدان خودمان را زیر پا نگذاریم و این جنگهای به ظاهر مخفی و بچه گانه را بدور بریزیم و به کار یکدیگر احترام بگذاریم و ارج نهیم. چرا که ارج دادن به کار دیگران ارزش گذاشتن روی شخصیت و کار خویش است.

با لطفا گروه هایی مانند AJA , EVO , Platinum بوده که نیوک را در دل کسانی که هیچ علاقه ای به نیوک نداشتند جای داده است !

به نوشته های بالایی من دوباره مراجعه فرمایید!

R3KTOR

Banned
از یکی از مدیران انجمن nuke-evolution.com دلیل خواستم برای اینکه چرا ایو از پلاتینیوم برتر است ؟!!

ایشون گفتن :
I will give you one good reason! The devolper is still working on Nuke-Evolution where the devolper for Platinum abandoned his project... Not to mention all the security fixes and holes that have been fixed, Platinum is old and outdated...
چیزی که ما بارها و بارها اشاره کردیم !

پلاتینیوم همه چیش قدیمیه ! و دیگر مثل قبل روش کار نمیشه ! یعنی اینکه خیلی از نیوک هایی که کار خود ایرانیا بوده مثله INP و MT به دلیل آپدیت بودن از پلاتینیوم بهترند !

صادق جان از تعداد استفاده کننده های نیوکتون آمار دارید چه تعداد هستند ؟

miladspy

Member
فرهاد جان من در همه جا از اینکه شما پیشسکوی بنده بودید سخن گفتم و میگویم ! نه من ! خیلی ها با آمدن ایران نیوک نیوک را باور کردند نه....

ولی خوب دیگر ایران نیوک هم مانند قدیم نیست ! چونکه واقعا در مدیران آن شوق و ذوق گذشته وجود ندارد !

خلاصه اگر جسارتی به شما استاد عزیز کردم ! پوزش ...

izone

Active Member
میلاد جان با سپاس.

من همیشه گفته و میگویم که یک شاگردی بیش نیستم. و همیشه هم به کار دیگر گروههای ایرانی احترام گذاشته و میگذارم چون خودم میدانم که چه اندازه انرژی و زمان برای فارسی سازی گذاشته میشود.

ولی نمیدانم چرا تا در انجمنهای نیوک مجید آنلاین کسی پرسشی میپرسد بجای دریافت پاسخ هم از سوی مدیر اینجا صادق جان و هم از سوی برخی گروههای دیگر حمله تبلیغاتی میشود و تقریبا همه با زیر پا گذاشتن و لگد مال کردن زحمات دیگران میخواهند اینرا برسانند که کار بهتر بوده! چرا چون کار دیگران بدتر بوده! پس ما بهتریم چون دیگران بدترند.

اگر بجای این سخنان کودکانه و این همه آبرو ریزی در این انجمن که بسیاری از استفاده کنندگان نیوک را هم از نیوک بدر داده است هر گروهی از کار خودش (بدون حمله و بی احترامی به کار دیگران) و امکانات نیوکی که ارائه داده است سخن بگوید و تصمیم را برعهده کاربران بگذارد چه خوب میشود! تا کنون من و شما شاهد چندین تاپیک بوده ایم که از اینگونه محتوای پوچ و سنگ پرانی داشته است؟ در نهایت هم تاپیک قفل میشود چون رشته آن از ابتدا از دست مدیر خارج شده است.

برخی زمانها خدا را سپاس میگویم که خارجیان امکان خواندن فارسی را ندارند وگرنه این آبروی کمی هم که در تالارهای خارجی داریم را هم دیگر نداشتیم.

اگر ایران نیوک مانند قدیم نیست دلایل خود را دارد که بهتر است از مدیر کنونی آن جویا شوید.

شاد و سربلند باشید.

J4vad

Member
گر بجای این سخنان کودکانه و این همه آبرو ریزی در این انجمن که بسیاری از استفاده کنندگان نیوک را هم از نیوک بدر داده است هر گروهی از کار خودش (بدون حمله و بی احترامی به کار دیگران) و امکانات نیوکی که ارائه داده است سخن بگوید و تصمیم را برعهده کاربران بگذارد چه خوب میشود!

صادق جان كه بنده خدا 10 بار اينو گفت ! ما هم موافقت خود را اعلام كرديم منتظريم گروه هاي ديگر هم موافقت خود را اعلام كنند ! كه اين بحث و منبع يك طرفه و مختص چند گروه خاص نباشد همه باشند ! همه بگويند ! و همه بخوانند !

يا حق .:)

--------------------->خوب مسلما خیر<----------------------- !!!!!
چون به این نکته این دوستمون اشاره کرد در راستای مبحث امنیت نیوک بد نیست مدیریت محترم این تالار لطف کنن یک تاپیک در این زمینه باز کنن که یه مقدار به بحث و گفتگو بپرازیم یا نه کلا بریم سراغ انجمن php و در مورد مبحث امنیت سایت های داینامیک صحبت کنیم یا نه کلا برنامه نویسی تحت وب یا هر چیزی که مد نظر شماست!
متاسفانه کم سعادتی بندست که اکثر شما بزرگواران رو نمیشناسم اما خیلی دوست دارم یک بحث کاملا سازنده با هم داشته باشیم تا اینکه تکلیف این - ---خوب مسلما خیر-- مشخص بشه
چون به هر حال با توجه به تجاربی که شما دوستان گرامی دارید در این عرصه میتونه برای همه مفید باشه
به هر حال اگر تاپیکی در این زمینه باز شد من آمادگی خودم رو اعلام میکنم چون به اندازه کافی این مبحث ایجاد شده از موضوع اصلی خارج شده که ادامش در حد این تالارها نیست
متشکرم

R3KTOR

Banned
آقای امیر معظی !

حرف شما کاملا متین است

اگر کمک های شما دوستان مشهد تیم نبود که ایو الان شمسی نبود ! حقیقتش !

J4vad

Member
امير جان شما از اساتيد هستيد در اين شكي نيست بنده خيلي خوشحالم كه شما هم آمادگي خود را در اين زمينه اعلام كرديد ! اميد وارم گروه هاي ديگر هم اين آمادگي را اعلام كنند كه صادق جان هم ترتيب اثر رو هر چه سريعتر بده

با سپاس يا حق .

VAHID216

مدیر بازنشسته
سلام خدمت تمامی دوستان و پیشکسوتان و همگی گرامیان که کلا در عرصه نیوک فعالیت کردن .
موضوع اصلی که همه مطمئنا نی دونید امنیت در PHP-Nuke بود اما ، متاسفانه همیشه با معرفی نشدن یکی یا چند تا از گروه های توسعه دهنده نیوک به فارسی این مشکل ها پیش می یاد. نمی دونم تا چه حد به این موضوع توجه کردید ، حتما دیدید که کاربران عبوری از این بخش مثلا می یان به یکی کمک کنن ولی بیشتر اوقات به دلیل داشتن اطلاعات کم باعث می شن بحث به بیراه بکشه.
بگذریم ، گروه های فارسی توسعه دهنده به ترتیب زیر یکی یکی اومدند :
اول از همه مشهد تیم بود که تقریبا بیشتر مدیرانی که الان دارن رو توسعه نیوکشون کار می کنن از کار گروه مشهد تیم استفاده کردند ، بعد از مدتی ایران نیوک که با ورودش بسیار قوی عمل کرد ، بعد آفاق ( قضاوت بر عهده دوستان) بعد اوو و بعد آجا .
متاسفانه به دلیل یکسری از مشکلات و متاسفانه جو سازی بعضی از کاربران بعضی از گروه ها مثل آفاق با ایران نیوک ، اوو با ایران نیوک ، ایران نیوک با آفاق و اوو با آفاق ، پیش اومد.
اولا من از izone معذرت خواهی می کنم چون متاسفانه تحت تاثیر صحبت کردن یکی از کابرا قرار گرفتم و بحثی شروع شد که پایان خوشی داشت ولی دومی که از ایران نیوک به آفاق سرایت کرد تقریبا پایان خوشی نداشت ولی خدا رو شکر روابط حسنه هنوز پا بر جاست.
مشکل تمامی ما این است که می خواهیم به همه بگوییم ما هم زحمت کشیدیم و واقعا درسته همه ماها زحمت کشید کمی کمتر یا بیشتر ولی متاسفانه در بعضی موارد با صحبت های نسنجیده بحث متشنج می شه ولی از الان به بعد امیدوارم مشکلات همه مون حل بشه چون این دفعه وا قعا دیگه همه مون به حرف هامون توجه می کنیم و سنجیده تر از قبل حرف می زنیم.
متاسفانه یکی از بچه گانه ترین مشکلاتی که در این تاپیک ها پیش می یاد ، دیگران می خوان طرف مقابل رو طوری بکوبونن که بلند نشه ، در همیشه اوقات هم که دعوا می شه.
پس بیاید همه با هم امکانات نیوک هامون رو بنویسیم و تحویل بدیم و یه ماژول سراسری اگر به توافق رسیدیم درست کنیم و در تمام سایت هامون نشون بدیم این طوری کاربرانمون هم باعث تفرقه نمی شن.
اگر موافقید یا علی.
در ضمن خیلی خوشحالم که Izone و pcboyir عزیز رو اینجا می بینم.
و یک گله از R3KTOR یا آقای سینا میاندشتی ، نمی دونم قبول می کنید یا نه البته هم فرق چندانی نداره ، ولی رد پای شما در همه ی دعوا بین گروه ها وجود داره ، این اصلا ربطی به اوو نداره که بگید به اوو زور گفتیم. اولین دعوا بین شما و ایران نیوک بود قضاوت بر عهده دوستان ، در میانه دعوا شما اومدید در آفاق پست دادید و گفتید ببینید اینا چی می گن ، ولی ما لینک رو دیدیم و دیدیم Izone عزیز نوشتن شما که ..... فارسی ساز انجمنتون مال آفاق هست که خدا وکیلی هم لینکی که داده بودن درست بود ولی ما مداخله نکردید ولی باز مشاجره ای صورت گرفت که به صورت مسالمت آمیزی تموم شد.
یه خواهش هم ازت دارم هیچ وقت کاری رو که می کنی فکر نکن به بهترین نحو احسن انجام دادی ، من دیدم شما در همه به نیوک ها و مدیرانشون بی احترامی کردی و نیوک های دیگه رو از دم پایین خوندی و نیوک اوو رو بالا ، درست یا غلط کاری ندارم ولی این کار شما درست نیست هر جای دنیا رو نگاه کنید همچین عملی از ریشه نادرست هست لطفا پس اینکار رو نکنید و بعدش هم فحش بدید ( که معمولا هم به انگلیسی هست) فقط خواستم بگم با اینکار محبوبیتی بوجود نمی یاد. در ضمن من نمی دونم شما چه پدر کشتگی با پلاتینیوم دارید.

برخی زمانها خدا را سپاس میگویم که خارجیان امکان خواندن فارسی را ندارند وگرنه این آبروی کمی هم که در تالارهای خارجی داریم را هم دیگر نداشتیم
دقیقا موافقم ایشالله دیگه پیش نمی یاد و از این موارد نخواهیم داشت.
دوستانی که آمادگی همکاری دارن اینجا پست بدن ، به سرعت در صدد رفع این مشکل با کمک هم بر آییم.
به امید اتحاد، دوستی و سعادتمندی تمامی توسعه دهندگان فارسی نیوک

R3KTOR

Banned
و یک گله از R3KTOR یا آقای سینا میاندشتی ، نمی دونم قبول می کنید یا نه البته هم فرق چندانی نداره ، ولی رد پای شما در همه ی دعوا بین گروه ها وجود داره ، این اصلا ربطی به اوو نداره که بگید به اوو زور گفتیم. اولین دعوا بین شما و ایران نیوک بود قضاوت بر عهده دوستان ، در میانه دعوا شما اومدید در آفاق پست دادید و گفتید ببینید اینا چی می گن ، ولی ما لینک رو دیدیم و دیدیم Izone عزیز نوشتن شما که ..... فارسی ساز انجمنتون مال آفاق هست که خدا وکیلی هم لینکی که داده بودن درست بود ولی ما مداخله نکردید ولی باز مشاجره ای صورت گرفت که به صورت مسالمت آمیزی تموم شد.
ببین اقای vahid nameni (که نمی دونم این فامیلیت باشه یا نه برحال فرقی نمکنه ! )

من از اون اولم دنبال دعوا نبودم ! ولی متاسفانه یک سری از شما نمی خواید قبول کنید که ایو بهترینه !
به همین دلیل به مسائلی تمرکز می کنید برای پاسخ که اصلا جالب نیست » مثل سن من ... محل زندگی من ... و ...
که چی ؟!
من می گم نیوکم سیستم cache داره تو میگی برو سنت کمه بچه ای ! :) در صورتی که همه می دونند من 18 سالمه هم سنه آقا میلاد و بقیه دوستان ... !
یه خواهش هم ازت دارم هیچ وقت کاری رو که می کنی فکر نکن به بهترین نحو احسن انجام دادی ، من دیدم شما در همه به نیوک ها و مدیرانشون بی احترامی کردی و نیوک های دیگه رو از دم پایین خوندی و نیوک اوو رو بالا ، درست یا غلط کاری ندارم ولی این کار شما درست نیست هر جای دنیا رو نگاه کنید همچین عملی از ریشه نادرست هست لطفا پس اینکار رو نکنید و بعدش هم فحش بدید ( که معمولا هم به انگلیسی هست) فقط خواستم بگم با اینکار محبوبیتی بوجود نمی یاد. در ضمن من نمی دونم شما چه پدر کشتگی با پلاتینیوم دارید.
پدر کشتگی ؟؟ !! این چه حرفایی هست که شما میزنید !

عزیز چرا اینقدر شلوغش می کنید ! مدیر بزرگی به نام lucky هم روز اول قبول نکرد ایو بهتره به مرور زمان آن قدر بحث هایی به وجود آمد که آخر به این نتیجه رسیدن ایو داره تقریبا پلاتینیوم رو میزنه کنار و عده ی زیادی از مدیران پلاتینیوم رفتن به ایو ارتقا دادن و ایو فعال شدن و پلاتینیوم کم کم دیگه از آپدیت کردن و به روز بودن کنار کشید

چون توان مقابله با ایو رو نداشت !

بعد شما دارید سنگ نیوکی رو به سینه میزنید که دیگه داره جمع میشه ! و وقتی من دارم دلایلی مانند phpbb 2.0.21 رو میارم شما میگید پدر کشته گی دارید !

البته از اون روز اول آخر جریان بده من یا گروه ایو می شدیم ! طبیعیه ! کاملا طبیعیه ! چون پاسخی برای قدرت ایو نیست !

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در آخر هم بگم از اون روز اول تنها کسی که پتانسیل همچین بحثی رو داشت من بودم ! ولی شما با کشیدن به جاهای نا معلوم از قبیل سن و محل زندگی افراد خواستید تاپیک ها رو فقل کنید !

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
ولی متاسفانه یک سری از شما نمی خواید قبول کنید که ایو بهترینه !
خوب الان این حرف شما رو من نمی دونم باید چه طوری برداشت کنم ، ایو بهترینه به قیمت پایمال کردن زحمات دیگر گروه ها ، الان این به نظر شما درسته.
من از اون اولم دنبال دعوا نبودم !
ولی من چیزایی شنیدم که اصلا باورم نمی شه ، به نمونش ، می خواستید برای اینکه کس دیگه ای یه سیستم اوپن سورس نیوک رو فارسی کنه برید بزنید ، من این رو از فرد معتبری هم شنیدم و نه از یک نفر ، الان این نشون می ده که شما از اول دنبال دعوا نبودید !! به عبارت بهتر بگم به تمامی افرادی که تو این تاپیک شرکت کردن به غیر از pcboyir شما از دم توهین کردین ، فقط به خاطر اینکه ثابت کنید بهترینه اوو ، حتی این کار رو هیچ خارجی نکرده که شما بخواید با مسخره کردن و دعوا اینو ثابت کنید ؟!
در ضمن کسی که می خواد خوببودن چیزی رو ثابت نکه نمی ره از کسی بپرسه که اون وسیله رو ساخته که شما رفتید از مدیر ایو پرسیدین! این یه چیزی کاملا عادیه.
من می گم نیوکم سیستم cache داره تو میگی برو سنت کمه بچه ای ! در صورتی که همه می دونند من 18 سالمه هم سنه آقا میلاد و بقیه دوستان ... !
من همچین چیزی یادم نمی یاد که گفته باشین سیستم کش و من گفتم باشم بچه اید ، ولی بعضی از کار های شما باعث می شه نه تنها من بلکه دیگر دوستان کارهای شما رو بچگانه فرض می کنن.
پدر کشتگی ؟؟ !! این چه حرفایی هست که شما میزنید !
آخه من زیاد دیدم شما گفتید ما پلاتینیوم رو اصلا نیوک حساب نمی کنیم ، البته نظر شخصی خودتون هست ولی یادتون هست زمانی که از ماژول پشتیبانان هک شدید گفتید پلاتینیوم هم از همین راه هک می شه ، و ما در چند روز آینده نشون می دیم هک می شه ، که بعد از کشف شدن این باگ برای پشتیبانان حتی Loki نه Lucky در Futurenuke فیکس کردن این مشکل رو و گفتن این مشکل تو پلاتینیوم نیست و از اون زمان دیگه شما صداش رو در نیاوردید. قبول دارید که این حرف رو تو ایو پرشین زدید که ؟
در ضمن یه چیزی باید بهتون بگم ایوو همزمان با پلاتینیوم متولد شدن ، که ایو بعد از 1 سال قدرت گرفته و تونسته خودش رو معرفی کنه ، من نمی گم سیستم ضعیفیه هیچ کدوم از افراد اینجا هم منکر این نمی شن ولی اینکه شما بخوای این بچه بازی ها رو در بیارید و بعضی کار های ناشایست رو انجام بدید درست نیست.
بعد شما دارید سنگ نیوکی رو به سینه میزنید که دیگه داره جمع میشه ! و وقتی من دارم دلایلی مانند phpbb 2.0.21 رو میارم شما میگید پدر کشته گی دارید !
همین نیوکی که می گید داره جمع می شه نسخه B5 اون به زودی می یاد ، دلایلی مانند phpbb 2.021 که می یارید خوب بی دلیل هست زمانی که پلاتینیوم 2.0.22 هست . به نظر من بهترین راه اینکه شما هم امکانات سیستمتون رو بنویسید و بفرستید این طوری جلوی خیلی از کارهای ناشایست جلوگیری می شه .
اگر موافقید، بفرستید تا این قدر بحث های بی مورد صورت نگیره .

R3KTOR

Banned
خوب الان این حرف شما رو من نمی دونم باید چه طوری برداشت کنم ، ایو بهترینه به قیمت پایمال کردن زحمات دیگر گروه ها ، الان این به نظر شما درسته.

منظورتون از پایمال چیه ! ؟؟؟ !! مگه من چه کردم که زحمت های شما پایمال شده !؟ آن قدر ها هم که دلیل و مدرک های مارو در مورد ضعف سیستمتون قبولم نکردید و به بدترین نحو پاسخ دادید !
ولی من چیزایی شنیدم که اصلا باورم نمی شه ، به نمونش ، می خواستید برای اینکه کس دیگه ای یه
سیستم اوپن سورس نیوک رو فارسی کنه برید بزنید ، من این رو از فرد معتبری هم شنیدم و نه از یک نفر ، الان این نشون می ده که شما از اول دنبال دعوا نبودید !!
:D !! دیگه دارم شاخ در میارم ! خوب ؟؟ قتلی جنایتی ؟؟ ! چیزی ؟؟ نکنه می خواستم دمه در خونتون بمب هم بزارم ؟؟!!
شما داری میگی از 1 نفر شنیدید که من می خواســـــتم برم بزنمش که نیوک فارسی کرده بعدش چی شده :D !! ?? رفتم زدم ؟ ! یا کشتمش فرار کردم !!

والا خجالت داره ! خدا رو شکر می کنم تو عمرم با هیچ کس تا حالا زد و خورد نداشتم !
اگرم می خوای شخصیت من رو بهتر بشناسی می تونی یک سرچ تو yahoo 360 یا Xuqa یا جاهای دیگه مردم پروفایل دارند بکنی ! مشا الله اسم و فامیل و محل زندگی منم که می دونی ! برو ببین دختر و پسرو کوچیک و بزرگ و پیر و جوون در مورد من و اخلاقم چی گفتن و بعد بیا اینجا در مورد شخصیت من این طوری صحبت کن !
من اصلا در مورد این حرفی که زدی کوتاه نمیام !

به عبارت بهتر بگم به تمامی افرادی که تو این تاپیک شرکت کردن به غیر از pcboyir شما از دم توهین کردین ، فقط به خاطر اینکه ثابت کنید بهترینه اوو ، حتی این کار رو هیچ خارجی نکرده که شما بخواید با مسخره کردن و دعوا اینو ثابت کنید ؟!
از کی تا حالا شما مدافع حقوق بشر شدی ! ؟
در ضمن اگر به توهین کردن باشه که نمونه اش خود این آقای izone و night 2 که جاش خالیه الان اینجا خبر دارند که چی توهین هایی به من شد از طرفشون البته شاید مثله همیشه تقصیر کار من بودم ولی برحال این 2 دوست گرامی از هیچ توهینی به شخصیت من نگذشتن !
البته خدا رو شکر مشکل های ما بین هم حل شد و الان هیچ رابطه ی بدی باهم نداریم
اینو گفتم که پاسخ حرفتو بدم منظور خاصه دیگری نداشتم !

در ضمن کسی که می خواد خوببودن چیزی رو ثابت نکه نمی ره از کسی بپرسه که اون وسیله رو ساخته که شما رفتید از مدیر ایو پرسیدین! این یه چیزی کاملا عادیه.
اون پرسیدن نبود ! من خواستم اطلاعات بیشتری جمع آوری کنم ! چون مثله اینکه تمام تاپیک های نیوک پلانت که مربوط به جر و بحث در مورد برتری ایو نسبت به پلاتینیوم بوده حذف شدن !

من همچین چیزی یادم نمی یاد که گفته باشین سیستم کش و من گفتم باشم بچه اید ، ولی بعضی از کار های شما باعث می شه نه تنها من بلکه دیگر دوستان کارهای شما رو بچگانه فرض می کنن.
از شانس بد ما برای همون جریان آخری بود که شما به محل سکونت ما گیر دادی و آخرش تمام پست ها پاک شدن
و نام کاربری های بچه های ایو بسته شد ! که چی ؟ ! که شما و صادق خان اینجا مدیر هستین ! هر اشتباهی هم کردین فدای سرتون بقیه هستن که بن بشن !

آخه من زیاد دیدم شما گفتید ما پلاتینیوم رو اصلا نیوک حساب نمی کنیم ، البته نظر شخصی خودتون هست ولی یادتون هست زمانی که از ماژول پشتیبانان هک شدید گفتید پلاتینیوم هم از همین راه هک می شه
اولا که من یادم نمیاد از ماژول پشتیبانی هک شده باشیم ! سایت اصلی ایو هک شده بود نه ما !
ما از طریق آپلود سنتری که روی Peteam.ir بود هک شدیم !
اینم لینکی در مورد آسیب پذیری پلاتینیوم در همین مورد : تاپیک رو دقیق بخونید !
http://futurenuke.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6357

در ضمن یه چیزی باید بهتون بگم ایوو همزمان با پلاتینیوم متولد شدن ، که ایو بعد از 1 سال قدرت گرفته و تونسته خودش رو معرفی کنه ، من نمی گم سیستم ضعیفیه هیچ کدوم از افراد اینجا هم منکر این نمی شن ولی اینکه شما بخوای این بچه بازی ها رو در بیارید و بعضی کار های ناشایست رو انجام بدید درست نیست.
خیلی جالبه ! اگر باهم متولد شدن چه طور technocrat حدود 1 سال Platinummods رو می چرخوند ؟؟!!
:D
همین نیوکی که می گید داره جمع می شه نسخه B5 اون به زودی می یاد ، دلایلی مانند phpbb 2.021 که می یارید خوب بی دلیل هست زمانی که پلاتینیوم 2.0.22 هست . به نظر من بهترین راه اینکه شما هم امکانات سیستمتون رو بنویسید و بفرستید این طوری جلوی خیلی از کارهای ناشایست جلوگیری می شه .
اگر موافقید، بفرستید تا این قدر بحث های بی مورد صورت نگیره .
من دارم اون زمان که دعوا بود رو می گم ! زمانی که از 2.0.21 استفاده می کردید و ما و بیشتر گروه ها از 2.0.22
و بهتونم می گفتیم از زیرش در میرفتین و مسائل شخصی من رو می کشیدی وسط ! همون طور که بالا گفتم !

در مورد امکانات هم ! تا حالا کاری در این مورد به اون صورت نکردم

مثلا اگر من به خوام اتفاقاتی که در http://tracker.nuke-evolution.com/ داره میفته که خودم تو evo Clan دارم براش زحمت می کشم رو بیارم وسط که همه بدونن اون وقت تمام گروه های فارسی ضرر بدی می بینند !
چون ملت به چشم برتری رو می بینند !

بعدشم دلیل اینکه دارم بیش از حد از یک سیستم خارجی دفاع می کنم چون خودم هم الان تو تیم برنامه نویسی اون هستم و در بیشتر این پروژه هاش شرکت دارم !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا