امان از ادعا

iraniboy.1360

New Member
سلام . این سایت ثبت شده در Zone-H :

http://www.zone-h.org/component/option,com_mirrorwrp/Itemid,160/id,8137155

آدمی که این همه مدعیه : داوود مظفری . هرچند همه میشناسیمش . هر سری با یک شناسه جدید میاد و نظم فروم رو بهم میریزه مثلا : iroveb , HRH

این ایمیل منه . هر گونه سوال در مورد طریقه هک کردن این سایت رو پاسخگویم : [email protected]

درضمن من این سایتو به سفارش یکی از دوستانم هک کردم . البته بعد از اینکه خودم به این نتیجه رسیدم که چقدر این آدم حسوده . :snap:

Mr.Steres

Active Member
امان از ادعای شما !

ایت سایت توسط اعراب هک شده ! که دارای همچین موزیکی بود که قرآنی بود !

Defacer: all muslim sunah & turkish hacker

یه ذره دقت کنید !

I.NoBody

Active Member
سلام . این سایت ثبت شده در zone-h :

http://www.zone-h.org/component/option,com_mirrorwrp/itemid,160/id,8137155

آدمی که این همه مدعیه : داوود مظفری . هرچند همه میشناسیمش . هر سری با یک شناسه جدید میاد و نظم فروم رو بهم میریزه مثلا : Iroveb , hrh

این ایمیل منه . هر گونه سوال در مورد طریقه هک کردن این سایت رو پاسخگویم : [email protected]

درضمن من این سایتو به سفارش یکی از دوستانم هک کردم . البته بعد از اینکه خودم به این نتیجه رسیدم که چقدر این آدم حسوده . :snap:
فکر نمی کنم کارتون چندان جذاب باشه.
آخه یعنی چی، برای اینکه یک نفرو خراب کنی(به هر دلیلی) بیای و یه یوزر بسازی و یه همچین چیزایی بگی؟
چرا بیخودی وقت و هزینه و ... رو تلف می کنید؟
اینجا یه انجمن علمیه نه یه انجمن ...

Mr.Steres

Active Member
آدمی که این همه مدعیه : داوود مظفری . هرچند همه میشناسیمش . هر سری با یک شناسه جدید میاد و نظم فروم رو بهم میریزه مثلا : iroveb , HRH

معلومه شما هم دست کمی نداری ! می دونی چرا ؟ چون معلومه خوب با فروم اشنایی ! ولی الان اکانتت جدیده و یک پستست !
:snap:
پس لطفا کسی رو خراب نکنید و به فکر خودتون باشید !
:sad:

parsiteam

Member
فکر نمی کنم کارتون چندان جذاب باشه.
آخه یعنی چی، برای اینکه یک نفرو خراب کنی(به هر دلیلی) بیای و یه یوزر بسازی و یه همچین چیزایی بگی؟
چرا بیخودی وقت و هزینه و ... رو تلف می کنید؟
اینجا یه انجمن علمیه نه یه انجمن ...
تایید شد . هر چند منم خاطره ی خوشی از این فرد ندارم . ولی خب نباید اینجا تاپیک زده میشد .

مدیران بررسی کنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا