التماس میکنم کمک کنید

vahidfar

Member
سلام:

اقا زیاد با این برونتوک ور نرید من همه ی راه هایی که توی اینترنت پیدا میشد رو اتحان کردم ولی اخرشم مجبرو شدم

کل هارد رو پاک کنم پون با ویندوز عوض کردن یا با پاک کردن بعضی از پارتیشنها شرش کم نمیشه فقط FDisk

من با شما موافقم ولی کسانی که میان در اینجا پست میدن متنهای قبلی رو نمیخونند در حالی که من خودم گفتم که
این کرم در ویندوز نیست که ویندوز را پاک کنند این کرم توی پارتیشن یا هر جای دیگه به جز ویندوز قرار داره
با پاک کردن یک یا دو درایو هم مسئله حل نمیشه
و در جواب x_boy
من گفتم که تر فند های توی اینترنت را رفتم این کرم از جایی که شما گفتید فولدر آپشن را برنداشته بلکه ویندوز رو خراب کرده و اگر 100 بار هم ویندوز را عوض کنید فایده ای نداره میگی نه ؟ بعد از عوض کردن ویندوز
properties یکی از فلدر های کامپیوترت را باز کن اگر تونستی read only را غیر فعال کنی حق با شماست
لتفا پستهای قبلی رو بخونید
ممنون از همه دوستان

javadsoltani

New Member
واقعا جای تاسف داره
وقتی چشمم به ارسال های این تاپیک افتاد کلی تاسف خوردم
بهتره برای انجام هر کاری از اهل فنش کمی کمک یا مشاوره بگیرید
این کرم برونتوک رو حتی خود بچه های ایرونی دستی و بون هیچ ابزاری به طور کامل بدون به جای گذاشتن هیچ عوارضی از روی هر سیستمی پاک می کنند
به آدرس زیر نگاهی بندازید:
http://www.iranvig.com/modules.php?name=News&file=article&sid=3411

vahidfar

Member
واقعا جای تاسف داره
وقتی چشمم به ارسال های این تاپیک افتاد کلی تاسف خوردم
بهتره برای انجام هر کاری از اهل فنش کمی کمک یا مشاوره بگیرید
این کرم برونتوک رو حتی خود بچه های ایرونی دستی و بون هیچ ابزاری به طور کامل بدون به جای گذاشتن هیچ عوارضی از روی هر سیستمی پاک می کنند
به آدرس زیر نگاهی بندازید:

با سلام
امروز یک نفر توی وبلاگم یک آدرس بهم داد که گفته بود میتونه منو درباره این کرم کمک کنه:lol:
با خوشحالی تمام رفتم و مطلب رو خوندم گفتم بی معرفتیه که به بقیه دوستانم در اینجا خبر ندم:oops:
وقتی اینجا اومدم یک دفعه تعجب کردم !!! :!: :eek:
چی شده بود؟ :?:
یک نفر زودتر از من به همه خبر داده بود
یعنی جناب javadsoltani :oops:
-------------------------------------
و در جواب جناب javadsoltani :
مطلبی که شما لینکش رو گذاشتی کاملا صحیح و درسته
این مطلب فقط این کرم رو معرفی کرده و یکم در مورد چگونگی از بین بردن این کرم توضیح داده
کامپیوترم دیگه هیچ کدوم از نشانی های گفته شده در این مطلب رو نداره

نتیجه اخلاقی: همون طور که گفتم کرم از بین رفته چون طبق لینکی که گفته شد هیچ علامتی ازش دیده نمیشه و من از وقتی که این تایپیک را زدم این موضوع رو گفتم ولی افسوس که کسی گوش نمیده و فقط علاقه به این دارند که پست بدن ایهاالناس .پدر من.برادرمن. خواهر من جون هر کی میپرستی بجای اینکه فقط پست بدی برو مطلبهای قبلی گفته شده رو بخون بعد راهکار بده
من به استادهای کامپیوتر سر زدم هیچ کس نمیدونه که چطوری میشه خرابیهای این کرم رو بدون پاک کردن ویندوز درست کرد اگر هنوز نتونستید این کرم را از بین ببریدچارش فقط و فقط زون آلارم و NOD32
ولی بدی که داره اینه که کرم رو از بین میبره ولی ویندوز را تعمیر نمیکنه

:tavajo: ---------------:tavajo:
حالا بحث ما سر تعمیر ویندوز بدون پاک کردن ویندوز و FDISK میباشد
نا امید نباشید اگر با هم همکاری کنیم حتما موفق میشیم
هم خدومون از دست این کرم خلاص میشیم هم به بقیه میگیم تاصوابی ببریم
قربان شما و کوچیک همه وحید

javadsoltani

New Member
جناب استاد اگر مطالب لینکی که برات گذاشته بودم رو کامل خوانده بودی متوجه می شدی که یک آنتی ویروس هم برای علاج کردن خرابی ها و از بین بردن اون کرم در کنار مطالب بود, خوب منتها شما که عضو سایت نبودی نمی تونستی دانلودش کنی.
برات گذاشتم اینجا از این آدرس بردار تا هم خرابی ها اتوماتیک برطرف بشند و هم شما دیگه احتیاج به مشاوره با اساتید غیر مجرب رو پیدا نکنی:
http://dargprog.persiangig.com/Program/AntiBrontokA/ABrontok.zip

فعلا یای

vahidfar

Member
جناب استاد اگر مطالب لینکی که برات گذاشته بودم رو کامل خوانده بودی متوجه می شدی که یک آنتی ویروس هم برای علاج کردن خرابی ها و از بین بردن اون کرم در کنار مطالب بود, خوب منتها شما که عضو سایت نبودی نمی تونستی دانلودش کنی.
برات گذاشتم اینجا از این آدرس بردار تا هم خرابی ها اتوماتیک برطرف بشند و هم شما دیگه احتیاج به مشاوره با اساتید غیر مجرب رو پیدا نکنی:
http://dargprog.persiangig.com/Program/AntiBrontokA/ABrontok.zip

فعلا یای

با سلام خدمت شما دوست عزیز javadsoltani
اولا ببخشید که موقعی که پست میدم عصبانی هستم آخه این کرم اعصاب منو خورد کرده هم باید کامپیوتر خودم رو درست کنم هم کامپیوتر عموم .
دوما از این برنامه که اینجا گذاشتی استفاده کردم ولی دردی از من دوا نشد
دوستان دیگر هم یک بار استفاده کنند شاید کامپیوتر اونها درست بشه .شاید مشکل از خودمه
تا بحال این موارد از ویندوز خراب بود
کانکشن ... گزینه read only ... رجیستری ... فولدر آپشن ... و ریاستارت های مداوم
همه این موارد حل شد بجز گزینه read only و فولدر آپشن
اگر راهی پیدا کردم بهتون خبر میدم
تا بعد
بای

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام به همه
خب شاید دیر شده باشه ولی خب غیر از مشکلاتی که با این کرم دارین اگه فقط دنبال برگردوندن فولدر آپشن هستین
این مسیر رو دنبال کنید البته ممکنه که این کرم دوباره اونو غیر فعال کنه
برید داخل Run و اینو تایپ کنید Gpedit.msc و اینتر رو بزنید
در صفحه باز شده از قسمت user configuration تب Administrative templates رو باز کنید و بعد هم
windows Components رو باز کنید و از گرینه های باز شده روی windowa explorer کلیک کنید
در سمت راست یه سری گزینه بهتون میده که شما بای روی گزینه سوم که مشخص هم هست و نوشته فولدر آپشن
کلیک کنید وتیک اون رو از حالت Enabled به Not Configured تغییر بدین و بعد همه چی رو اوکی کنید
یه راه اندازی مجدد و خلاص:wink:
وحید مگه نگفتی مشکل فولدر آپشن حل شده و فقط read only مونده ؟
خوب فولدر آپشن رو که x-boy حل کرد...
بنده خدا 1 پست تو مجیدآنلاین داره اون هم همینه که تو نقل قول گذاشتم...
امتحان کردم فولدر آپشنم برگشت. خیلی توپ بود...
انشاالله رید انلی هم حل میشه !

vahidfar

Member
وحید مگه نگفتی مشکل فولدر آپشن حل شده و فقط read only مونده ؟
خوب فولدر آپشن رو که x-boy حل کرد...
بنده خدا 1 پست تو مجیدآنلاین داره اون هم همینه که تو نقل قول گذاشتم...
امتحان کردم فولدر آپشنم برگشت. خیلی توپ بود...
انشاالله رید انلی هم حل میشه !

با سلام
دوست عزیز نگفتم فولدر آپشن برگشت... گفتم بیخیال فولدر آپشن
در ضمن اینکرم جایی را نمیبنده بلکه خرابش میکنه
هرکس اومد کمک کنه راههایی رو که دوستان قبلی گفتن را دوباره میگه میدونی چرا؟ چون مطالب قبلی را نمیخونه
فولدر آپشن را میشه برگردوند اونم با روشی که یکی از دوستان گفتند sfc /scannow
ولی read only درست نمیشه
در ضمن راهی را که به صورت نقل قول گزاشتی را رفتم .به حالت Not Configured بود ولی فولدر آپشن نیست!!
داشتم یک سی دی برنامه رایت میکردم که چند تا فایل توی درایو C دیدم
ببینم شما توی درایو C خودتون این فایلها رو به صورت مخفی دارید
پوشه INCINERATE
فایل AUTOEXEC.BAT
فایل boot.ini
فایل CONFIG.SYS
فایل hiberfil.sys
فایل IO.SYS
فایل MSDOS.SYS
فایل NTDETECT.COM
فایل ntldr
فایل pagefile.sys

اگر این فایلها رو دیدید بگید
آیا مال خود ویندوز؟
اگر پاکشون کنم چی مشه؟

آخرین ویرایش:

javadsoltani

New Member
همه فایل هایی که نوشتی مربوط به سیستمتند (ویندوز یا برای بوت کردن سیستم) هیچ کدوم رو پاک نکن

راستی یه چیز دیگه
اول اینکه ممکنه ویروسی که دچارش شدی برونتوک نبوده چون اگر برونتوک بود با اون برنامه ای که برات معرفی کردم علاوه بر اینکه خود کرم پاک می شد خراب کاری ها و دستکاریهاش در سیستم هم بوسیله اون برنامه مرتفع می شد.

دوم اینکه احتمالش هست علاوه بر برونتوک سیستمت آلوده به کرم یا ویروس دیگه ای هم شده باشه یا اینکه مشکلت اصلا از جای دیگست.
تا اونجایی که روی اون کرم مطالعه کردم اون کرم اصلا به کانکشن ... گزینه read only کاری نداره.

نوشتن ویروسی که خراب کاری های موجود در سیستم شما رو به وجود بیاره کار ساده ایه. اصلا یکی از بچه های سایت ما (IranVig) یک برنامه نوشته بود که بوسیله اون برنامه می شد تولید ویروس با هر نوع خراب کاری دلخواه رو کرد.

از جهت دیگه بایت این می گم مشکلت رو برونتوک به وجود نیاورد چون اگر به آدرس اون آنتی بروتوکی که برات گذاشتم بری:
می بینی که ده ها نفر ازش استفاده کردند و دیگه هیچ مشکلی ندارند!

vahidfar

Member
همه فایل هایی که نوشتی مربوط به سیستمتند (ویندوز یا برای بوت کردن سیستم) هیچ کدوم رو پاک نکن

راستی یه چیز دیگه
اول اینکه ممکنه ویروسی که دچارش شدی برونتوک نبوده چون اگر برونتوک بود با اون برنامه ای که برات معرفی کردم علاوه بر اینکه خود کرم پاک می شد خراب کاری ها و دستکاریهاش در سیستم هم بوسیله اون برنامه مرتفع می شد.

دوم اینکه احتمالش هست علاوه بر برونتوک سیستمت آلوده به کرم یا ویروس دیگه ای هم شده باشه یا اینکه مشکلت اصلا از جای دیگست.
تا اونجایی که روی اون کرم مطالعه کردم اون کرم اصلا به کانکشن ... گزینه read only کاری نداره.

نوشتن ویروسی که خراب کاری های موجود در سیستم شما رو به وجود بیاره کار ساده ایه. اصلا یکی از بچه های سایت ما (IranVig) یک برنامه نوشته بود که بوسیله اون برنامه می شد تولید ویروس با هر نوع خراب کاری دلخواه رو کرد.

از جهت دیگه بایت این می گم مشکلت رو برونتوک به وجود نیاورد چون اگر به آدرس اون آنتی بروتوکی که برات گذاشتم بری:
می بینی که ده ها نفر ازش استفاده کردند و دیگه هیچ مشکلی ندارند!

1-فرمودید که شاید ویروس دیگه ای باشه --ضد ویروس من کاملا آپدیت شده است و از آخرین ورژن استفاده میکنم با این شرایط که من دارم این ویروس چجوری اومده توی کامپیوتر
2- گفتید به کانکشن ربطی نداره--جواب من عکس جواب شماست این کرم با فعال کردن read only اجازه بروز کردن دفترچه تلفن مربوط به کانکشن رو نمیده الان هم که به اینترنت متصل هستم با یک ترفند که خودم پیدا کردم دارم از کانکشنم کار میکشم

ممنون از زحمات شما
:oops: :oops:

nekooee2

Member
متاسفانه من هم فقط مشکل read only را پیدا کردم و به هیچ عنوان حذف نمیشه!!!
حتی با fdisk.............
دیوونم کرده!
لطفا یکی یک راه حلی پیدا کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا