اعلام نتایج نهایی مسابقه ی نوروزی ۱۳۹۰ با موضوع وقتی که کودک بودم

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بچه ها من از همه بحثا اطلاع دارم و ميدونم مشكلات سر چه چيزای نا چيزيه...
ولی يه كم مهربون تر و آروم تر مشكلارو بررسی كنيد...
مسابقه كه در هر صورت تموم شده و هر كسی هم مقامی كسب كرده و با اين كارا نميشه عوضش كرد...
ولی هميشه خاطره های خوش هر چيزيه كه به ياد موندنی ميشه...
اميدوارم از اين مسابقه هم خاطره و پايان خوشی تو ذهن همه بمونه...
پس لطفآ ديگه ادامه نديد...
گذشته ها گذشته...

بايد از الان واسه مسابقه‌ی بعدی برنامه ريزی كنيم، نه اينكه سر اين مسابقه‌ای كه تموم شده با هم جدال كنيم...
باور كنين مقام آوردن تو اين چيزا ارزش اينو نداره كه ما با يه دوستمون با قصد توهين و تحقير و محاكمه صحبت كنيم...
هر كسی برای خودش ارزشی داره و نظر و عقيدشم با مورد احترامه...
اميدوارم خواهش منو قبول كنين

:rose:
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

منم باهات موافقم برهان جان. بهتره از این پست به بعد دوستان فقط بیان تشکر و تبریکاتشون رو به دوستانی که کارشون توی مسابقه شرکت کرد تقدیم کنن. این مسابقه هم تموم شد و برنده ها هم مشخص شد. بالاخره هر مسابقه و کاری یه کاستی هایی داره و این مسابقه هم با کمترین کاستی و با زحمت های شبانه روزی و بی دریغ فرخ جان به پایان رسید. به نظر منم بهتره برنامه ریزی برای مسابقه ی بعدی رو از همین الان شروع کنیم و بچه هایی که فکر می کنن حرفی برای گفتن دارن به جای پست دادن برن دنبال تمرین و پیشرفت تا توی مسابقه ی بعدی که به مراتب بزرگ تر از این مسابقه هست بتونن اثر درخوری بسازن.
بنده هم جا داره از نفرات اول تا سوم و همچین بقیه ی دوستان شرکت کننده در مسابقه تشکر ویژه کنم به خاطر وقت و زمانی که برای مسابقه گذاشتن.
یه تشکر ویژه هم به فرشید و گروه اش می کنم که تنها گروهی بودن که کارشون رو تا پایان بردن و رها نکردن کار رو به هر نحوی.
به محمد جان هم یه خسته نباشید جانانه می گم که دست تنها کار بسیار زیبایی رو زد و به رتبه دوم دست پیدا کرد.

از داوران مخصوصن مهمانان اصلی خانم نادمی و آقای نجفی و همین طور ایمان جان تشکر ویژه ای رو دارم.
و باز هم در انتها جا داره از مسئول اصلی و کسی که همه ی بار و سنگینی برگذاری مسابقه به دوشش بود و جدا زحمت های شبانه روزی و زیادی رو برای مسابقه کشید یعنی فرخ عزیز قدردانی و تشکر مخصوصی بکنم. فرخ جان خسته نباشی و همیشه موفق باشی.
شاد باشید و موفق.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خب خدا رو شکر بعد از حدود 1 ساعت خوندن کل تاپیک بالاخره تموم شد!
ماشالا شما بچه های 3بعدی از ما 2بعدی کارا فک قوی تری دارینا! :دی

قبل از اینکه چیزی بگم از فرخ عزیز و ایمان عزیز بخاطر تمام زحمتایی که کشیدن و من خودم به شخصه واقعا شاهدش بودم
که چطوری وقت میذارن و چقدر سر این مسابقه از دست من و مجید (بخاطر بعضی مشکلات) حرص خوردن! :دی
ولی با تمام مشکلاتی که سر راهشون بود بالاخره مسابقه رو برگزار کردن. مسابقه ای که انصافا خودشون هیچ نفعی از نظر
مادی براشون نداشت که هیچ کلی هم وقت و انرژی صرفش کردن و هدفشون فقط و فقط رونق بخشیدن و یه جون دوباره به
بخش 3 بعدی بود که بنظرم تا حدود زیادی هم موفق بودن.

بعد از اون هم از داورایی که افتخار دادن و وقت گذاشتن تشکر میکنم. من که به شخصه خانم نادمی و آقای نجفی رو نمیشناسم
ولی با توجه به تعارفی که دوستان کردن واقعا خوشحالم که همچین افرادی وقت گذاشتن و همین حضورشون در انجمن برای من
به شخصه باعث افتخاره!

در آخر هم از همه ی بچه هایی که شرکت کردن و فارغ از نتیجه ، کاراشون واقعا همگی عالی بود تشکر میکنم.
این موضوع رو کاملا بدون تعارف میگم ، چه در این انجمن چه در انجمن 2بعدی و سایر انجمنا ، وقتی میبینیم که بچه هایی در این
سطح حضور دارن که کارهاشون اینقدر سطح بالا هست و آدم از دیدنشون لذت میبره ، واقعا به انجمن خودمون افتخار میکنم!

برعکس دوستانی که فکر میکنن این بحث ها خوب نیست و مطرح کردنش درست نیست من میگم ای کاش انجمن همیشه همینطوری
اکتیو باشه و همیشه همینطوری بحث باشه. وگرنه تعریف و تمجید کردن و به به و چه چه گفتن از کارها که کار خاصی نداره و همه هم
میتونن انجامش بدن.

تنها مشکلی که من برام عجیب بود (چه در این مسابقه چه در مسابقه ی 2بعدی) اینه که چرا ما ایرانیا توی بحث های فنی بعد از
مسابقاتمون اینقدر ضعیف عمل میکنیم؟! یعنی نمیایم بگیم حالا کار X به فرض (به هر دلیلی) اول شد. خب نقاط قوتش کجاست و
نقاط ضعفش چیه؟ یا مثلا فلان کاراکتر رو درباره اش بحث کنیم. یا از همه مهمتر از حضور افرادی مثل خانم نادمی ، فارغ از اینکه ایشون
داور مسابقه بودن ، استفاده ی فنی کنیم!

نمیدونم ، شاید این حرفای من یجورایی شعار بنظر برسه ولی واقعا ضعفی هست که خود منم سر مسابقه ی 2بعدی گرفتارش شدم
و اونجا هم بعد از اعلام نتایج یه سری از دوستان مخالف بودن و اعتراض داشتن و متاسفانه اونجا هم هیچ کس نیومد از لحاظ فنی بررسی کنه.

مطمئن باشید الان کلی از یوزرهای معمولی انجمن که سطح کارشون پایین تر از شما دوستان هست ، براشون سوالات خیلی زیادی
در مورد کارهای شرکت کرده توی مسابقه پیش اومده بود که دوس داشتن از شما اساتید 3بعدی بپرسن ولی خب اونقدر این بحثا کش
پیدا کرد که مطمئن کسی رغبت نمیکنه بین این همه اعتراض ، بحث و سوال فنی کنه.

خواهشم اینه که این بحث رو همینجا تموم کنید و سعی کنید در مسابقات بعدی این نقایص رو کم و کمتر کنید. مطمئنا تجربه ای که توی
این مسابقه نصیب همگی شد ، توی مسابقات بعدی میتونه کمک کنه تا مسابقات تکمیل تر بشه و با کمترین درصد خطا پیش بره.

ببخشید طولانی شد ولی خب حقتونه چون من چشام در اومد بس که خوندم حالا شما ها چشاتون دربیاد! :green:
موفق باشید. :rose:

saeedmagic

Member
اوووووپس بلاخره تموم شد همشو خوندم!
اول به فرشید و رضا و علی به خاطر اول شدنشون تبریک می گم و به محمدِ عزیز هم به خاطر دوم شدن و آقای عطاران به دلیل سوم شدنشون تبریک می گم بهشون.
و به همه داوران و کسانی که شرکت کردند خسته نباشید میگم
یه برنامه نود هم می خوایم بسازیم برای مسابقه نوروز 90 چی بشه به به :green:
من بالای 10خط نوشته بودم دیدم ننویسم بهتره در کل من اگه بودم به بعد مادی مسابقه یا اینکه چندم شدم کاری نداشتم می دیدم چی یاد گرفتم بعد این ، کارام چقدر پیشرفت می کنه! اگه هیچی به اطلاعاتم افزوده نشود پس شرکت کردنم بیهوده بوده! و اگر یه چیزه کوچیک هم یاد گرفتم خیلی خوب بوده حالا هر چندم هم شدم!
که فک نکنم کسه چیزی یاد نگرفته باشه از این مسابقه!من خودم نقد خانم نادمی رو خواندم کلی چیز یاد گرفتم و واقعا خیلی عالی و بی نقص نقد کردن ، چه برسه به کسی که شرکت کرده!
یه بزرگی می گه
اگه هر روز همون کاری رو می کنی که همی شه می کردی پس هیچ کاری نکردی!
همگی موفق باشید بازم تبریک به دوستان برتر

جدیدترین ارسال ها

بالا