اعلام نتايج طرحهاي برتر مسابقه ي ايران زمين

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
ظاهرا یک عادت شده . همیشه دیر میرسم . یه سه هفته نبودم ببین چه خبر شده ؟!

اول از همه به تمام کسایی که تو این مسابقه شرکت کردن چه اونایی که مقام آوردن و چه اونایی که مقام نیاوردن . به قول آقای شهرام هدف دور هم بودنه نه برنده شدن . به هر حال یه چیز یادتون باشه . کسایی که جسارتشو داشتن تو این مسابقه شرکت کنن مطمئنا خیلی در این زمینه پیشرفت کنن . من واقعا لذت بردم که میبینم این طور جایی هست که این چنین اتفاقهایی توش میفته . دست تمام برگزار کننده هاشم درد نکنه . بازم از این کار بکنین .

2- :sad::sad: حیف که احسان داره میره . من به ایشون خیلی از ایشون ممنونم چون خیلی خیلی بهم کمک کردن تو هر زمینه ای . حالا از مشاوره برای راه اندازی انجمن ترجمه تا سوالات فنی و اساسی !
خلاصه احسان جون اولا مرسی بات تمام زحمتایی که کشیدی
دوما امیدوارم هر جا که بشی مثل اینجا موفق باشی
و سوما میشه حالا بمونی؟!!
اول حامد رفت حالا هم احسان . علی جان تو دیگه نمی تونی بری:wink:
در ضمن اون استفاده از منابع فقط مختص برنده هاست؟ منم بازی؟!!!

3- علی جان بهت تبریک می گم و امیدوارم بتونی بازم مثل همیشه به بقیه کمک کنی .

4- در مورد این دوکاربر GLADIATOR* و titane.boy.max* .
دوستان گفتن دیگه . جای هیچ حرف دیگه ای باقی نموند اما اینو بدونین که کسایی که اینجا کمک میکنن به منو و شما هیچ سودی براشون نداره . حالا عوض تشکر و خسته نباشید به خاطر وقتی که براتون گذاشتن این حرفهارو زدن خیلی ..... نامردیه .

مرسی از همه دوستان و تبریک مجدد به برنده های عزیز

آخرین ویرایش:
شما اگه راست میگین چرا پستمون رو پا کردین؟ کم آوردین؟
بعدا ما کی گفتیم پارتی بازی بوده؟ شما چرا حرف تو دهن ما میزارید؟ ما فقط داریم میگیم داوری مشکل داشته.
حالا خودتون میدونید هر کی میخواد چهل روز دیگه بیاد تو سایتمون شرکت کنه اگه دلش رو داره.

ali3dtech

Member
شما اگه راست میگین چرا پستمون رو پا کردین؟ کم آوردین؟
بعدا ما کی گفتیم پارتی بازی بوده؟ شما چرا حرف تو دهن ما میزارید؟ ما فقط داریم میگیم داوری مشکل داشته.
حالا خودتون میدونید هر کی میخواد چهل روز دیگه بیاد تو سایتمون شرکت کنه اگه دلش رو داره.

اولا لازم نمیدونم جواب اون دو خط اولت رو بدم چون همه چی برای همه روشنه...!!!

...

در مورد خط آخرتم باید بهت بگم که اینجا کسی نیومده با کس دیگه ای رقابت کنه...!!!
همه اومدن تا چیز یاد بگیرن و مسابقه هم یه بهانه ی خیلی خوبی برای این کاره...!!!

شما بهتره اول بری روی خودت کار کنی تا بفهمی اینجا کسی برای دعوا یا کل کل کردن با کسی نیومده یا اینکه ماله من بهتر بود ماله تو بدتر بود... پس اول یه نگاهی به دور و برت بنداز... خوش باشی...!!!

...

این آی دیتم Banned میشه...

به به حال كردم صد آفرين به اين جذبه علي جون دمت گرم راستي احسان گجاست بگو اونم بياد يه كم بهش گير بده آخه اين بچه پر رو فكر كرده اين جا كش كش هست كه اين جوري حرف ميزنه . خواهشم مي كنم IP اين بچه پر رو ر وببند تا ديگه از اين كارا نكنه ببين عجب گيري افتاديما بابا اينجا قرار بوده برنده ها اعلام بشن نه اينكه همش دعوا بشه
ببخشيد اگه چيزي گفتم كه دوباره دعوا به پا بشه از همين جا معضر مي خوام

در ضمن در جواب اون بچه بگم كه :

GladiatorTitane
ما فقط داریم میگیم داوری مشکل داشته.

داداش فكر كنم منظورت رو فهميدم كه چي مي گي آره احسان جون و علي آقا دادشمون راست ميگه چون ايشون برنده و نفر اول نشده شما تو داوري پارتي بازي كردين :lol: فكر كنم بايد اين اول ميشده :razz: كه ديگه داوري مشكل نداشته باشه

دادش از من ميشنوي جو رو از اين كه هست به نفع خودت بد ترش نكن برو بشين يه گوشه اي و سايتت رو بساز و ديگه از اين دخالت ها تو كار مردم نكن برو گوش بده و ديگه از اين كارا نكن كه شايد به ضررت تموم بشه

موفق باشيد

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

hellboy3d

Member
سلام
باید یه جوری ثابت کنم اخر شدم دیگه :d:d
شرمنده واقعا با هزارتا شرمندگی از تمام دوستام نمی دونم با چه رویی پام تو انجمن گذاشتم
بابت اینکه دوستان کارمو دنبال کردن خراب کاری کردم
از اینکه احسان رفت واقعا ناراحتم
به هر حال مسابقه دلیل با هم بودنه نه بیشتر
در مورد این دوتا بچه پسی ورد باید بگم فکردن
اینجا مثل اون انجمن مثل چال میدونه
به هرحال از مدیرا تشکر می کنم
همچنین از دوستان خوبم شرمنده که جسارت کردم شرکت کردم
موفق باشین

واااای.بچه ها بعد از نزدیک به یک سال اومدم دوباره تو این تاپیک(یک سال شده؟ نه هنوز یکم دیگه مونده)
خوب نفس کش
25r30wi.gif
بابا ترکیدیم از خنده ببین چه حرفهایی که زده نشده .

این آقای حسین تری دی مکس چه آتیشی میسوزونده بابا این چه حرفایی بوده زدی؟
loudlaff.gif

درسته دعوای بدی در گرفت ولی خاطره شد .
الان که دارم بعد از این مدت همچینی بیطرفانه به قضیه نگاه میکنم میبینم اشتباه اول از ما بوده که اون حرفارو گفته بودیم و اشتباه بعدی هم از بعضی از رفقا بوده که دیگه زیادی شلوغش کرده بودن
choir.gif
و لی در کل همه چیز یه تجربه هست.امید وارم و مطمئنم که دیگه پیش نمیاد از این چیزا .
choir.gif

یادی از قدیم تازه شد.ولی خودمونیما داش حسین شما هم ج. گیر شده بودی خفنا هرچی در اومده گفتی
25r30wi.gif

خوب دیگه ما بریم که این تاپیک خطرش ناکه لامسب نمیدونم تاپیک اعلام برنده هست یا توپ خونه 56 یونس .
با اجازه. موفق باشید همگی.

Sherlock_Holmes

Active Member
عزیز میشه هدفت رو از بالا کشیدن این تاپیک بگی؟
جز اینکه اومدی تجدید خاطره کنی چه هدفی واسه این پستت داشتی؟

اینجا یه قوانینی داره که ممنون میشم رعایت کنی...

جدیدترین ارسال ها

بالا