اعلام نتايج طرحهاي برتر مسابقه ي ايران زمين

mohammadyzr

Well-Known Member
سلام
امیدوارم که حال همگی خوب باشه. به همه دوستانی که توی این مسابقه شرکت کردن و عزیزانی که رتبه آوردن تبریک میگم و از اینکه کار بنده رو هم بعنوان یکی از آثار برتر معرفی کردید سپاسگذارم. امیدوارم که لایق این رتبه بوده باشم و بتونم در آینده لطف و محبتی رو که دوستان به من داشتن جبران کنم.
برای آقا احسان عزیز هم آرزوی موفقیت و سربلندی دارم، الحق که ایشون یکی از مدیر انجمنهای خوبی بودن که سراغ داشتم و بر گردن همه ما حق دارن. به علی آقای عزیز هم بخاطر سِمت جدیدشون تبریک میگم و امیدوارم که بتونن جانشین خوبی برای آقا احسان باشن.
التماس دعا.

kimia55

Member
سلام به همگی

خسته نباشید میگم به مدیران و همکاران انجمن

و متاسفم به خاطر رفتن آقا احسان . حقیقتا هیچ انجمنی مثل اینجا نیست .

به همه ی برندگان هم از صمیم قلب تبریک میگم .

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام به همه دوستان...

منم به همه دوستان كه رتبه آوردن از اول تا پنجم و از پنجم تا شانزدهم...
اميدوارم هميشه موفق باشن...
به نظرم مسابقه بسيار خوب مديريت شد و با كمترين مشكل... راي گيري هم بسيار صميمانه بود و اعلام نتايج هم خيلي عادلانه و خوب بود و نظرات ماها بطور محسوسي در اون لحاظ شده بود كه اين نكته مهميه كه اكثرا فقط اسمش وجود داره توي مسابقات ولي اينجا كاملا اعمال شد...
.
يه بار ديگه سمت علي عزيز رو بهش تبريك ميگم... اميدوارم ما هر چي كارشكني ميكنيم علي كم نياره!!
30upn9j.gif

احسان هم كه كم و بيش قبلا در مورد رفتنش صحبت كرده بود... گفتن اين كلمه كه "نرو" ظاهرا كاري از پيش نميبره براي همين اكتفا ميكنم به آرزوي موفقيت برات كردن، اميدوارم هر جا هستي احسان شاد باشي... بي تعارف ميگم از بهترين و منصف ترين مديران و بي رياترين آدمها بوده و هستي... خيلي چيز ازت ياد گرفتم كه بابتش ممنونم ... هم در مكس و هم رفتار و مديريتت... ما رو دوست خودت بدون...
در ضمن اميدوارم عنوان مديريت از كنار اسمت هيچوقت پاك نشه...
خيلي حرف زدم...
راستي هر چي هم ازت دلخور شده بوديم سر علي جبران ميكنيم...!
247.gif

gigglesmile.gif

.
همگي موفق باشيد...

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
بعد ار سالها ما اومدیم...........
آقا به همه تبریک می گم
ایول .گل کاشتید
ولی اگه 6 امتیاز از شهرام کم نمی شد اول بود و به حقش می رسید.این طفل نو پا را دریابید
بازم ایول

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
چه دیر رسیدم...
آقا تبریک تبریک تبریک... اول تبریک به برنده های مسابقه :D
دوم تبریک به علی آقای گل، مدیر جدید. قول می دم زیاد اذیتتون نکنم :wink:

:shock: ولی ای بابا... آقا احسان، آخه شما چرا دارین می رین؟؟ دلمون تنگ می شه... دمتون گرم، واقعا مدیر خوبی بودین. اطلاعات زیاد، اخلاق خوب، کلا 20... حالا بی زحمت گاهگاهی سر بزنین که یه هو خیلی جاتون خالی نشه. مشکلی چیزی یه وقت اگه پیش اومد فقط یه پ خ بزنین. یادتون نره...

برنده های عزیز هم یه امضا به من بدید... بیبیب هورااااااااااااااااااااااااااااااا... :lol:

Divine Love

Well-Known Member
تبريك به همه - انشاءالله كه در تمام مراحل زندگي تون موفق باشيد. :)
احسان! نرو! نرو! تو هم مثل من نمي توني دووم بياري نرو! ..... :cry:

سمت جديد آقا علي رو هم بهشون تبريك مي گم.

HamidSHS

Active Member
راستي داش يادم ميرف بگم :
آاهااااي احسان
89.gif

کجا با اين عجله ؟
داري کجا ميري‌؟
48.gif

واسا بابا من که ميدونم جريان از چه قراره !
انشالله حل ميشه زياد سخت نگير .
36.gif

البته به تو و ( -*-*-*-*) و اون چنتاي ديگه حق ميدم ولي واستين
256.gif

باش !؟؟؟؟
164.gif

موفق باشيد ( همتون )
72.gif

ياعلي

*GLADIATOR*

Banned
تو کف داوری تون موندم.:eek:
غاز دارین اگه ندارین یه چند تایی بهتون بدم برین غاز ها رو............................................................

حالا که اینجور شد تا چند وقت دیگه یه سایتی راه بندازیم که تو کفش بمونید.

در ضمن اون غاز ها رو هم سریع تر بگید میخایین یا نه بیکار که نیستیم

باهات کاملا موافقم ولی فکر کنم یا تیم داوری نداشته یا داور کارارو برده خونه نشونه خانوم بچه ها داده اونا هم از رو قشنگی نظر دادن نه از روی real شدن و گرنه مال تو باید دوم تو مدلینگ و اول تو رندر و در کل دوم میشد.

amin2001

Active Member
دوسته من چه بد دهنی شما (GLADIATOR )
کمی خوش برخورد تر و خوش لحن تر
رعایت مارو نمیکنی حد اقل آبروی خودتو نبر !

شخصیت آدم ها توی صحبت کردنشونه . شما اگه این رو درست کنی بهترین جایزه ی زندگیتو از این مسابقه بردی !
روی صحبت کردنت کار کن . ناراحت نشو . برای خودت میگم
حرمت این جمع صمیمانه و دوست داشتنیو نگر دار !

اگه سایتت میخاد این جوری مثله حرف زدنت باشه من یه عکس هم اون جا نمیزارم ! چه برسه توش فعالیت کنم

یه عذر خواهی به جمع بدهکار شدی !!

titan جان شما هم کمی با مرام تر و منصفانه تر حرف بزن

ali3dtech

Member
غاز دارین اگه ندارین یه چند تایی بهتون بدم برین غاز ها رو............................................................

من واقعا موندم جواب شما رو چی بدم؟
متاسفم که اینطوری مجبورم با یکی مثل شما حرف بزنم واقعا برات متاسفم...!!!

چون توی مسابقه رای نیوردی باید به همه تهمت بزنی و هرچی خواستی بگی؟ فک کنم اول روی خودت کار کنی بهتره بعد بری سراغ تری دی...

درجواب غازهاتون هم:
بیکار که هستین وگرنه نمیومدی اینطوری نظر بدی... غازهاتم ماله خودت باشه بهتره...

باهات کاملا موافقم ولی فکر کنم یا تیم داوری نداشته یا داور کارارو برده خونه نشونه خانوم بچه ها داده اونا هم از رو قشنگی نظر دادن نه از روی real شدن و گرنه مال تو باید دوم تو مدلینگ و اول تو رندر و در کل دوم میشد.

از نظر شم هم خیلی استفاده کردیم...!!!
بازم تشریف بیارین نظر بدین...

ولی یه نکته رو به هردوی شما دو عزیز میگم: بهتره برین نظرخواهی ها رو خودتون ببینین تا بفهمین این رای گیری برای خودش نبوده و رای تک تک کسایی که اومدن و وقت گذاشتن و روی کارها نظر دادن اهمیت داده شده. با این حرفتون جز به مدیران سایت بلکه مهمتر از اون به تمامی بچه هایی که اومدن اینجا نظر دادن توهین کردین...
از حق خودم میگذرم ولی نمیزارم حق این بچه هایی که اینقدر زحمت کشیدن و جو دوستانه ای ساختن ضایع بشه...
اگه ادامه بدین مجبورم جور دیگه ای برخورد کنم...!!!

برات واقعا متاسفم آقای مسلم توکلی که حاظر شدی به خاطر اینکه رای نیوردی بیای اینطوری به دیگران بی احترامی کنی واقعا متاسفم...

ehsan_3dmax

Active Member
اول از همه بنت كردم تا بفهمي سر كوچتون نيستي كه بخواي معركه بپا كني، اينجا يك انجمنه.
دوم اينكه بفهمي دفعه بعد كه خواستي 2 تا يوزر بسازي و از خودت تعريف و تمجيد كني ملت ميفهمن خر نيستن و تا همينجاش هم زيادي بهت اجازه ي فعاليت داده شده.
در مورد داوري هم احتياجي به توضيح دادن به امثال تو نيست.
خوش باشي.

hadi665

Member

اول معذرت میخوام از مدیرای سایت بابت حرفایی که میخوام بزنم

من واقعا برای شما دوتا متاسفم ، واقعا دیگ دارین گندشو در میارین ، برای خودم و دوستان دیگه متاسفم ، که به شما هم میگن انیماتور ، عجیبه ... حیف اون همه ....
مسلم و عیسی ، بچه ها ، ( گفتم بچه چون همیشه بچگانه برخورد کردید همیشه ) خجالت بکشید
آبروی هرچی انیماتورو برید

یعنی شما کار گزاشتید فقط برای جایزه !

hosienmax100

3D Artist
خب نوبته منه !!!

مهم تر از همه چیز احسان !!!!

من در مورد احسان فقط میگم اینکه خودش میدونه چقدر دوسش دارم تو پست های قبلی بهش گفتم !!!!!رفتن خیالی نیست

خدا کنه برگشتنش محال نباشه (شادمهری گفتم ) !!!می دوس دارم همیشه احسان رو تو انجمن 3 دی ببینم !!!بی برو برگشت !!

به قول ایمان رو دوستی ما هم حساب کن !!!موفق و موید باشی داداشی به خاطر حرف زدن بابت رفتن احسان
290.gif

تبریکات روانه ی علی بابت مدیریت !!!!فعلا هستیم خدمت آقا علی کلی کار باهاش داریم !!یو هم موفق باشی
Laie_28.gif

در مورد مسابقه !!!من به دلایلی نتونستم رای بدم از این بابت معذرت !!!خداییش مسابقه ی جالبی بود

برنده ها منصفانه انتخاب شده بودن آرزوی موفقیت براشون دارم

همگی موفق باشید

iranimation

Member
سلام دوباره
تبریکات فراوان به برندگان و مدیریت جدید همچنین معذرت خواهی بابت تموم نکردن کارم
امیدوارم همتون موفق باشید
آقا احسان
از زحمات شما هم تشکر می کنم امید وارم در پروژتون موفق باشید

Erfan

Active Member
ُسلام ;

به تمامي برننده گان تبريك عرض ميكنم و اميدوارم اين پله ترقي رو يك شروعي دوباره تلقي كنن ....

منم دلم واسه احسان خيلي خيلي تنگ ميشه ... هر چند كه فكر كنم ما رو يادش نيست ... ولي هر كجا باشه دوستش داريم از نوع مجيد آنلايني خالص ...

يه تبريك ويژه به دوست عزيزم, ali3dtech به خاطر مدير شدنش .... اميدوارم در اين عرصه اي كه وارد شده هميشه موفق و سربلند باشه .... تبريك ويژه ما رو خيلي ويژه حساب كن ...

براي بقيه بچه ها آرزوي موفقيت ميكنم ...

موفق باشيد.
عرفان

L-B

Well-Known Member
من تو رای دادن قبلن (اینجا نه ) تاپیک نظر خواهی میخواستم بگم که یکی از کارایی
که تو این همه طرحی که گزاشتین کمه و انم کاره ( مرتضی جان )iranimation
که اگه کارشونو تموم میکردن حتما میتونست چجز این برنده ها باشه
ولی بازم میگم که حیف شد ... :((

خب سلام به شما عزيزان اميد وارم كه خوب باشيد مثل اينكه مسابقه تموم شده و برنده ها هم اعلام شدن پس به اونايي كه برنده شدن تبريك مي گم و به اونايي كه برنده نشدن و رتبه اي نياوردن هم مي گم كه ناراحت نشيد چون برنده اصلي اين مسابقه كسي هست كه تو اين مدت يه چيزي ياد گرفته باشه و به معلوماتش اضافه شه باشه و تلاش كرده باشه براي بيشتر ياد گرفتن و رفع كردن عيب كار خودش اما خب اينجا تو اين مسابقه فقط كار مهم بود و به تلاش طرف جايزه نميدن .

گوش بده جناب : GLADIATOR* / titane.boy.max*

خب بايد بگم بعضي ها شعور ندارن فكر كردن اينجا ..... آره دادش با تو هستم كه فكر كردي اينجا مديران پارتي بازي مي كنن اگه تو اين مدت يه كم اين تاپيك ها رو خونده باشي متوجه صداقت و رفاقت و صمصميت و تلاش مدير عزيز و همكارشون مي شدي آدم بايد خيلي بي شعور و بي جنبه باشه كه چون برنده نشده بياد اين جوري پشت سر ملت صفحه بزاره ببخشيدا اما داداش جون برو كمي فكر كن ببين كه اين كار تو درست بود !!!!!!!!!!!! :shock: به دو نفر كه خيلي زحمت مي كشيدند تا اين مسابقه هر چه بهتر برگزار بشه تهمت مي زني مثل اينكه يادت رفته اون پسره ي احمق كه فكر كنم اسمش سجاد بود اون كارا رو كرد و احسان جون با قاطعيت دهنش رو آسفالت كرد تا حق بقيه بچه هاي شركت كننده ضايع نشه . هان داري فكر مي كني آره ......... / ببخشيدا اما يادت رفته علي آقا چقدر به بچه ها دلگرمي مي داد اون وقت اين درسته كه تو اين جوري جوابشون رو بدي واقعا" دلم برات مي سوزه چون فكر كنم بازنده اصلي اين مسابقه تو بودي و آخرش هم كه احسان خان و علي آقا دهنت رو آسفالت كردن البته آسفالت كه چه عرض كنم اين ديگه دهن نمي شه برات :D

اما خوشم اومد تو اين مسابقه احسان حسابي خودش رو نشون داد و ثابت كرد كه الكي مدير انجمن نشده و واقعا" لياقتش هست كه مدير كل سايت هم بشه و در آخر هم بخاطر استعفا دادنش هم ازش ناراحتم اما نميتونم كاريش بكنم اگه مي تونستم ميومدم يقه اش رو مي گرفتم مي گفتم احسان ...... منو تنها نزار / رو قلبم پا نزار ... ها ها ها ها ها:oops:

يه تبريك هم به علي بگم كه اونم لياقتش بود اما بايد كمي مواظب باشه كه همكار هاي خوبي رو انتخاب كنه تا بتونن همراهيش كنن

موفق باشيد

DIMO

Active Member
مثل اینکه خیلی دیر رسیدم،:cry:به برندگان این مسابقه تبریک میگم و امیدوارم که هر جا هستن شادوخوش باشن و موفق در آزمون زندگی و آزمون الهی و به ایرانی بودنش افتخار کنن.

موفق باشید و پاینده.:)

جدیدترین ارسال ها

بالا