اعلام نتايج طرحهاي برتر مسابقه ي ايران زمين

ehsan_3dmax

Active Member
سلام به روي ماهتون.

بالاخره پس از 3 ماه و اندي اين مسابقه هم با تماميه خوبي هاش، دوستي ها، مطالب آموزدندش و اون حس رقابت زيبا و تحسين برانگيز بين رقبا به پايان رسيد و حاصل اون آثار زيبايي بود كه مدتها در ذهن هممون باقي خواهد موند. جو دوستانه ي اين مسابقه مثال زدني و فكر كنم تكرار ناشدني بود. اينكه هر تاپيك بطور متوسط بالاي 45 ريپلاي داشت واسه من خيلي جالب بود. چيزي كه تا بحال اينجا نديده بودم. تبريك ميگم به تك تك شركت كننده ها.
همونطور كه از قبل هم عنوان كرده بوديم در راي گيري پاياني 50 درصد نظر كاربران و 50 درصد نظر من و علي عزيزززززز تعيين كننده ي نفرات برتر اين مسابقه است و اميدوارم اعلام اين نتايج باعث رنجش خاطر اون دوستاني كه مقام نياوردن و يا مقامي كمتر از اونچه كه انتظار داشتن، نشه.

به دوستان شركت كننده اي كه خيلي قضيه واسشون حساسه توصيه ميكنم چشاشون رو ببندن و يكي يكي پستا رو بترتيب بخونن!

اين پست به نوعي آخرين پست من تحت عنوان مدير انجمن 3d سايته و از اينكه دارم از خدمتتون مرخص ميشم باور كنيد حس دلتنگيه عجيبي بهم دست داده. تو اين مدت نميدونم 2 سال يا شايد هم 3 سال دوستان زيادي پيدا كردم كه الان ميتونم روي خيليهاشون به عنوان دوست صميمي حساب باز كنم. خيلي چيزا ازتون ياد گرفتم و تا اونجايي هم كه فرصت و توانش رو داشتم وظيفمو انجام دادم. اگر كسي رو ناراحت كردم حقش بوده! و اگر به كسي كمك كردم نوكرش هم هستم:lol:.
خلاصه اين علي آقاي مارو اذيت نكنيد و افرادي هم كه ميتونن به عنوان مدير كمكش كنن به خود علي پي ام بزنن تا با مشورت همديگه يك مدير لايق ديگه مثل خود علي جان واسه اين انجمن پيدا كنيم.
ماني جان شما هم يك حالي به اين دسترسي من بده و اون عنوان مدير رو عوض كن، فقط فحشي چيزي بجاش ننويسي!

در آخر هم بايد تشكري كرد از علي جان. بازم علي! و ماندانا و سارا و مجيد و علي الخصوص دوستان شركت كننده و دوستاني كه اين عزيزان رو همراهي كردند با نظرات سازندشون.(خانواده ي رجبي رو نميگم چون ديگه قضيش لووس شده!)
موفق و پيروز باشيد.

ehsan_3dmax

Active Member
در مورد جوايز هم اين رو بايد اضافه كنم كه دوستان عزيز برنده ميتونن به يوزر مجيد مدير سايت پيغام خصوصي بدن و آدرس پستيشون رو ارسال كنن تا جهت ارسال جوايزشون اقدام بشه.
ضمن اينكه من هم از طرف خودم اين جايزه رو به همگي شركت كننده ها ميدم كه اونايي كه مشهدي هستن و اونايي هم كه نيستن هر وقت مشهد اومدن به من پي ام بدن تا آدرس شركت رو بدم و تشريف بيارن تا از آرشيومون هر منبعي و از هر قسمي كه لازم دارند رو در اختيارشون قرار بدم. فكر كنم جايزه ي بدي نباشه!
موفق باشيد.

ali3dtech

Member
با تشکر از آقا احسان گل به خاطر تمام زحماتی که کشیدن و لطفی که نسبت به من داشتن...

از تمامی دوستان شرکت کننده و همه ی برو بچه های مجید آنلاینی تشکر میکنم به خاطر این مسابقه ی گرم و دوس داشتنی

امیدوارم بازم ادامه پیدا کنه و دوستان بیشتری بیان و شرکت کنن

به برندگان مسابقه محمد و حامد و محمدامین و شهرام و امین جون تبریک میگم... امیدوارم شاهد پیشرفت هرچه بیشترتون باشیم

همه ی بچه ها مصلما از رفتن آقا احسان نااراحت میشن (البته به امید روزی که برگرده) ... احسان که در حق همه ی بچه ها خیلی لطف داشتن و مصلما همه دلمون برای نبودش تنگ میشه... اینو از صمیم قلب میگم تعارف الکی نیست... میدونم که همگی همینطوری اینقدر نارحت هستین...

خب نمیخوام یه جوری بنویسم که انگار دارم....

برای خودمم امیدوارم بتونم بخوبی از پس این مسئولیت بر بیام گرچه که هیچوقت نمیتونم جای احسان جونو پر کنم...

بیخیال فک میکنم بهتره به جای این حرفا بچه ها بیان و با شور و اشتیاق دوباره به کارشون ادامه بدن...

برام باعث افتخاره که برای شما دوستان گلم همه ی اونایی که از ما خوبی دیدن و بدی خدمت کنم... البته اگه خوبی دیدن که وظیفمون بوده ولی اگه بدی دیدن ما رو ببخشین...

نمیخوام زیاد حرف بزنم

فقط میگم اولا دلم برا احسان تنگ میشه... دوما به برندگان مسابقه تبریک میگم... سوم هم برای همه ی بچه ها آرزوی موفقت دارم...

از این بحثا که بگذریم...

از دوستانی هم که میتونن بیان برای مدیریت کمک کنن درخواست میشه به من یه پیغام خصوصی بدن وگرنه مجبورم خودم بیام سراغشونا...

همگی موفق باشین
برای ما هم دعا کنین

hamed1star

Member
سلام
فكر كنم من اولين نفري باشم كه از بچه ها اين پست رو مي بينم .

اول از همه مي خواستم به علي جان يه تبريك حسابي در مورد سمت جديدش بگم واقعا" كه مطمينم از پس اين كار بر مياد .

دوم هم اينكه نمي دونم آقا احسان به شما چي بگم واقعا از ته دل ناراحت شدم از دست من كه كاري بر نمياد ولي اگه بازم راه داره بر گرديد پيش بچه ها كه دل هممون براتون تنگ ميشه من كه خيلي وقت نيست اينجا كار مي كنم ولي محبت هاي شما رو هم هيچگاه فراموش نمي كنم .

به هر حال يه بار ديگه از تمام دوستايي كه تو مدت مسابقه به مني كه تازه وارد اين بخش شده بودم ارزش دادند و تمام اونايي كه با دلگرمي هاشون منو راهنمايي كردن و همچنين يه بار ديگه از علي آقا كه واقعا" به پيشرفت كارم كمك كرد ممنون و كمال تشكر رو از همه دارم . اميد وارم بتونم هر روز كاراي جديد تر و قشنگ تر و البته حرفه اي تر بسازم .

به اميد اينكه باز هم از اين مسابقه ها برگزار بشه و جو صميمانه اي كه تو اين مدت بين بچه ها بود تكرار بشه .

در آخر هم از شما ممنونم كه كار بنده حقير رو به عنوان كار دوم انتخاب كرديد .

مخلص همه ي بر و بچه هاي مجيد آنلايني . قربون همتون برم .

................................... Hamed1star ............................

belderchin

Member
سلام

منم تبريك ميگم به چهار نفر اول مسابقه و تبريكات ويژه به نفر اول جناب يزدي

بقيه دوستان هم كه جزو 4 نفر اول نبودن از ارزش كارشون كم نميشه , كار همگي عالي بود

دست اندركاران اين مسابقه هم خسته نباشيد , مسابقه خيلي خوب و عادلانه اي برگزار شد .

موفق باشيد

amin2001

Active Member
سلام سلام 100 تا سلام
(:)

به همه تبریک میگم (خودمو فاکتور میگیرم :دی )
خداییش مسابقه به این باحالی تا حالا شرکت نکرده بودم
توی سایتای خارجی خیلی شرکت کرده بودم ولی هیچ کدوم به پای مسابقه ی خودمون نرسید
جو یه حالتی بود که ادمو وادار به کار میکرد
من نصفه پروسه کارم رو وقتی در حال انجام دادنش بودم کتاب هم جلوم بود درس میخوندم
همه بهم میگفتن درس داری میخونی یا کار میکنی :lol: خولاصه این که دلم نمیومد شرکت نکنم یا کار رو نیمه کاره بزارم

احسان جان واقعا ناراحت شدم .
علی هم مثله خودت گله
باهم دیگه یه گلستانی را انداختید . یه گل(احسان) یواشکی در رفت :lol:

همگی خسته نباشید . و موفق باشید

آخرین ویرایش:

hadi665

Member
سلام میکنم به تمامه دوستان عزیز
اول یه تبریک گرم میگم به تمامه دوستان عزیز ، که در این مسابقه شرکت کردند
واقعا کارای خوبی ارائه دادند .

از احسان عزیز هم متشکرم
من زیاد توی این انجمن نبودم اما میتونم بگم احسان یکی از مدیرای لایقی هست که من تا حالا دیدم
انشالله هرجا هستی موفق و پیروز باشی
.
خوب حالا یه انتقاد از شیوه ی اعلامه نتایج ، بهتر نبود که لینک نفرات برتر رو مثل رای گیزی با عکس کارشون میدادید ، آخه من یکساعت با این اینترنت زغالی دارم میرم تو تاپیکاشون تا عکسه نهایی از کارشونو ببینم اما یه تعدادیشونو دیگه خسته شدم ول کردم :d:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام دوستان گلم
اول از همه به برندگان گل مسابقه تبريك ميگم:)
از رفتن مدير خوبي همچون احسان هم خيلي ناراحتم و از طرفي از مدير شدن علي خوشحال
ديگه حرفي ندارم، هميشه موفق باشيد

roohollah

Banned
تبریکات سمیمانه ما را نیز جویا باشید!!! نه یعنی پذیرا باشید!:lol:
همه توپ کار کردن و باید گفت مسابقه خوبی بود.
حداقل سطح کاری بچه های ایرانی مشخص شد و از این به بعد هر کی گفت اینا کار بلد نیستن، میشه راحت آدرس سایت رو بزاری جلوش...
از آقا احسان و علی جان هم کمال تشکر و خسته نباشید رو میگم. (یکدونه ار اون جوایز اول شدن واسه خودتون بزارین!:wink:)
چاکریییییییییییییییییییییییییییم:D

hamed-ddd

Well-Known Member
احسان جان .....سلام....
به خدا هيچي نميتونم بنويسم....فقط نرو...باش اينجا كنار بچه ها....اگه رفتي هم برگرد...باشه؟
---------------------
به تمام دوستاني كه برنده شدن تبريك ميگم....هميشه موفق باشين
علي جان دستت درد نكنه خيلي زحمت كشيدي

alionline1366

Active Member
سلام احسان جان کجا داری میری باید باشی مگه دست خودته اگه الان پستتو درست نکنی میام شرکت حالتو میگیرم (جدا از شوخی کجا یهو؟)

از تمام شرکت کننده ها هم تشکر میکنم که تو این مسابقه شرکت کردند و همه کارای عالی ارائه دادند واقعا مسابقه عالی بود.

جدیدترین ارسال ها

بالا