افزونه 2 ارسال ویدئو کلیپ برای شبکه ای ماهواره ای

aligraphic

Well-Known Member
در این روابط من یه سری اطلاعات دارم در خدمتتون می زارم

در رابطه با پــــــــول

باید بگم که 99 درصد شبکه ها واسه پخش کلیپ پول نمی گیرن! چرا چون درآمد اونا از طریق تبلیغاته و اگه کلیپی نباشه باید شبکشونو جم کنن
درضمن تو هیچ سایت شبکه ای صحبتی از پول ندیدم
ولی به قول دوستان شاید ها نمیدونم ایران موزیک پول بگیره چون چرت ترین کلیپ رو دیدم که روزی چند دفه پخش شده دلیلش پول میتونه باشه!!!
البته باید بگم همینطوی مفتی که نیست! یعنی بعضی شبکه ها مثل جم و پی ام سی هر کلیپی رو تایید نمی کنن!

در رابطه با اندازه کلیپ
در این رابطه هم باید بگم که کلیپ باید پال باشه چون اندازه ی استاندارد تو خاور میانه همینه! اما نه در اندازه 720 * 574 خوب این مال خیلی وقت پیشه یکی مثل پی ام سی که اینو قبول نمی کنه
مگه خواننده گوگوش باشه که اینو قبول کنه!
آخه شبکه های کله گنده آدمای کله گنده رو زود تایید می کنن
سعی کنید اچ دی بزنید اندازش 1080 * 1920 میشه اگه با افتر کار میکنید توجه داشته باشید هنگام رندر رزلوشن فول باشه. این مربوط میشه به تنظیمات صفحه رندر نه محیطی که کامپوزیت می کنید.

در رابطه با ارسال کلیپ
باید بگم که قدیما که تو کشورمون خط پر سرعت نبوده از پست استفاده می کردن ولی الا نه تو یه هاستی که آپلود کنی لینکشو ایمیل کنی اونا دانلود می کنن
مثلا من به تی وی پرشا ایمیل ارسال کردم اونا گفتن نه مشکلی نداره شما آپلود کن لینکشو بدی ما دانلود می کنیم! در رابطه با اندازه هم گفتن اچ دی باشه و فرمت .mov وگفتن که تو کلیپ نباید از صحنه های خشن استفاده بکنید.

اما مشکل اساسی و سوال من
چطوری ایمیل ارسال کنیم! چرا می خندی! نه داداش از این خبرا نیست!!!
ببینید دوستان وقتی سایت شبکه فیلتره پس ایمیل هاست شبکه هم فیلتره یعنی نمیشه ایمیل براشون بفرستی!
حتی من با وی پی ان هم امتحان کردم نمیشه البته شاید هم سرور وی پی ان من در این رابطه مشکل داشته باشه ! ولی فکر نکنم!
الان مشکل ما اینه کهایمیل شبکه ها رو گیر بیاریم البته تو سایتشون هست ولی بعضیا سایت ندارن و دوم این که
چطوری واسه ایمیل های فیلتر ایمیل بفرستیم
شما هم با وی پی ان امتحان کنید به بقیه هم بگید
هرکی هم ایمیلشون رو داره بازم به بقیه بگه

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

ببخشید دیگه سرتونو به درد آوردم