اخبار و اطلاعات ویبولتین نسخه 4

Farsivb

Member
امروز اعلام رسمی شرکت ویبولتین مبنی بر ارائه نسخه جدید ویبولتین 4.0 در سایت رسمی ان قرار گرفت بر این مبنا ویبولتین 4.0 به دو دسته Classic و Publishing Suite دسته بندی شده نوع کلاسیک که ویبی سنتی ولی با تغییرات و طراحی جدید ارائه شده و نوع دیگر حرفه ای تر و با امکانات بیشتر ارائه شده.

برای مشاده مشخصات و مقایسه کامل نسخه 4.0 معمولی و حرفه ای به آدرس زیر مراجعه کنید :

http://www.vbulletin.com/index.php?do=features

نکته دیگر اینکه قیمت لایسنس هم در تعییرات جدید شرکت افزایش داشته به طوری که:

برای خرید :

لایسنس سنتی از 180$ به 195$ افزایش قیمت داشته و برای خرید لایسنس ویبولتین 4.0 حرفه ای هم بایستی 235$ بپردازید.

برای ابگرید :

برای لایسنس های فعال نسخه 4.0 کلاسیک مجانی و برای تبدیل به نسخه Suite بایستی 130$ بپردازند.

برای تمدید لایسنس های غیر فعال و سالانه بایستی 250$ پرداخت شود.

نکته مهم دیگر اینکه در تغییرات جدید خرید لایسنس سالانه منحل شده است و امکان خرید ان دیگر وجود ندارد و همه مشتریان ملزم به خرید لایسنس دائم هستند.

توضیح دیگر اینکه برای شارج پلن های فعلی 195 دلاری و 235 دلاری هنوز هیچ قیمتی اعلام نشده. احتمالآ قصد دارن همه لایسنس 4 حرفه ای بخرن بعد از چند ماه شارج هم بهش اضافه کنند.

همون طور که توضیح دادم برای ابدیت لایسنس های فعال پرداخت 130 دلار برای استفده از نسخه Suite الزامی است.

و برای لایسنس های غیر فعال و سالانه پرداخت 250 دلار برای تمدید و حق استفاده از نسخه 4 Suite. ( امکان تمدید لایسنس های باطله و سالانه به نسخه معمولی هم امکان پذیر نیست )

خرید جدید لایسنس Suite هم 235 دلار است.

لایسنس معمولی ( سنتی ) هم با 15 دلار افزایش قیمت 195 دلار شده. در این نسخه شما از نسخه 4 معمولی استفاده خواهید کرد.

نکته اخر اینکه شرکت خرید با قیمت 250 و 235 دلار را فقط تا تاریخ 30 اکنتبر تعیین کرده یعنی 15 روز دیگه. بعد از ان قیمت لایسنس نسخه 4 Suite میشه 285 دلار خواهد بود.

لینک توضیحات کامل : http://www.farsivb.com/forum/showthread.php?p=104

آخرین ویرایش:

hamids68

Member
جالب بود اطلاعات خوبی برامون گزارش کردی من چند بار به دقت خوندم .. به نظر میرسه تو فروم وی بی غوغائی بپا شده...

منم فکر می کنم اول این 130 دلارو میگیرن بعد همه رو مجبور می کنن سالیانه هم پرداخت کنن..

aliReza

Well-Known Member
اينطور كه معلومه حسابي هم گرد و خاك به پا شده، يه تاپيك 27 صفحه اي :دي
بايد ديد واكنش چيه، واجب شد براي گرفتن لايسنس مدتي صبر كنم

ممنون از اطلاع رسانيت! :rose:

hamids68

Member
وی بی اطلاعیه جدید صادر کرده مثل اینکه کمی کوتاه اومدن.. حالا باید چه کرد... مثلا ما که لیسانس دائمی داریم؟

Due to an overwhelming response and interest in the pre-sale event for vBulletin 4.0 Publishing Suite, we've decided to extend an offer to those customers with inactive licenses.

For licenses that expired in the last 12 months, we are offering an extra $45 discount for advance ordering, in addition to the publicly available pre-sale savings of $50. This means the all new vB 4.0 Publishing Suite will cost you only $190, a total savings of $95.

For licenses that expired more than 12 month ago, we are offering an extra $25 discount for advance ordering, in addition to the publicly available pre-sale savings of $50. This means the all new vB 4.0 Publishing Suite will cost you only $210, a total savings of $75.

These limited time offers expire on October 30, 2009. Beginning on October 31, the price will be $285.

You will be able to take advantage of this offer in the next couple of days - we are currently working to make it an option in your shopping cart. We will notify you once this offer is live on the website.

sunrise

Member
وی بی اطلاعیه جدید صادر کرده مثل اینکه کمی کوتاه اومدن.. حالا باید چه کرد... مثلا ما که لیسانس دائمی داریم؟

Due to an overwhelming response and interest in the pre-sale event for vBulletin 4.0 Publishing Suite, we've decided to extend an offer to those customers with inactive licenses.

For licenses that expired in the last 12 months, we are offering an extra $45 discount for advance ordering, in addition to the publicly available pre-sale savings of $50. This means the all new vB 4.0 Publishing Suite will cost you only $190, a total savings of $95.

For licenses that expired more than 12 month ago, we are offering an extra $25 discount for advance ordering, in addition to the publicly available pre-sale savings of $50. This means the all new vB 4.0 Publishing Suite will cost you only $210, a total savings of $75.

These limited time offers expire on October 30, 2009. Beginning on October 31, the price will be $285.

You will be able to take advantage of this offer in the next couple of days - we are currently working to make it an option in your shopping cart. We will notify you once this offer is live on the website.
همونطور که شما هم اشاره کرديد، شرکت Jelsoft در مورد لايسنس هاي دائمي (اما غيرفعال که کمتر از 12 ماه از منقضي شدن اون ميگذره) اطلاعيه جديدي صادر کرده و البته در آخر هم گفته که منتظر اطلاع بعدي باشيد ... بعيد به نظر ميرسه قيمت تغييري بکنه چون قطعا قيمت هايي که ذکر شده کارشناسي شده هست، هرچي باشه اين شرکت چندين سال هست داره فعاليت مي کنه اما احتمال اينکه تخفيف بيشتري داده بشه زياد هست، ولي در مجموع vBulletin 4 Publishing Suite واقعا کامل هست و تفاوت قيمتي اون با نسخه Classic يک امر طبيعي هست و اين افزايش قيمت هم از سال پيش شروع شد و وقتي نسخه 3.7 اومد قيمت نسخه Owned از 160 دلار به 170 دلار و قيمت شارژ ساليانه از 30 دلار به 40 دلار افزايش پيدا کرد و حالا که نسخه Major تغيير کرده افزايش قيمت به نظر امري کاملا طبيعي هست و اين چيزي هست که ما در تمامي محصولات ديگه هم مي بينيم، ولي با اين حال اميدوارم اين شرکت کمي در قيمت ها تجديد نظر کنه تا روآوري به نسخه هاي نال کمتر بشه.

Farsivb

Member
همونطور که شما هم اشاره کرديد، شرکت Jelsoft در مورد لايسنس هاي دائمي (اما غيرفعال که کمتر از 12 ماه از منقضي شدن اون ميگذره) اطلاعيه جديدي صادر کرده و البته در آخر هم گفته که منتظر اطلاع بعدي باشيد ... بعيد به نظر ميرسه قيمت تغييري بکنه چون قطعا قيمت هايي که ذکر شده کارشناسي شده هست، هرچي باشه اين شرکت چندين سال هست داره فعاليت مي کنه اما احتمال اينکه تخفيف بيشتري داده بشه زياد هست، ولي در مجموع vBulletin 4 Publishing Suite واقعا کامل هست و تفاوت قيمتي اون با نسخه Classic يک امر طبيعي هست و اين افزايش قيمت هم از سال پيش شروع شد و وقتي نسخه 3.7 اومد قيمت نسخه Owned از 160 دلار به 170 دلار و قيمت شارژ ساليانه از 30 دلار به 40 دلار افزايش پيدا کرد و حالا که نسخه Major تغيير کرده افزايش قيمت به نظر امري کاملا طبيعي هست و اين چيزي هست که ما در تمامي محصولات ديگه هم مي بينيم، ولي با اين حال اميدوارم اين شرکت کمي در قيمت ها تجديد نظر کنه تا روآوري به نسخه هاي نال کمتر بشه.

بله درسته امروز مدیر ارشد شرکت ویبولتین اقای Ray Morgan در اطلاعیه ای که دوست عزیز ضمیمه کردند برای لایسنس های غیر فعال توضیحاتی اردائه کرده اند مبنی بر تخفیف به انها و به دو دسته تقسیم بندی کرده اند.

دسته اول : لایسنس های غیر فعال در 12 ماه گذشته : که تخفیف 45 دلاری شامل انها میشه و گویا 50 دلار هم اعتبار ذخیره برای انها در نظر گرفته شده در نهایت نسخه 4 Suite برای انها به جای قیمت قبل 250 دلاری 190 دلار تمام خواهد شد و سقف اعتبار ذخیره انها هم تا 90 دلار خواهد بود.

دسته دوم : لایسنس های غیر فعال بیش از 12 ماه قبل : که تخفیف 25 دلاری برای انها در نظر گرفته شده و 50 دلار هم اعتبار ذخیره خواهند داشت در نهایت نسخه 4 Suite برای انها به جای 250 دلار 210 دلار تمام خواهد شد و سقف اعتبار انها هم 75 دلار خواهد بود.

یک نکته هم در نوشته مدیریت فنی سایت تصصیح کنم قیمت لایسنس دائم ویبولتین 160 دلار بوده که با افزایش 20 دلاری 180 دلار تمام می شد ( البته تا چند روز پیش ) الان شامل قیمت های جدید میشه که در پست اول توضیح دادم.

hamids68

Member
بله درسته امروز مدیر ارشد شرکت ویبولتین اقای ray morgan در اطلاعیه ای که دوست عزیز ضمیمه کردند برای لایسنس های غیر فعال توضیحاتی اردائه کرده اند مبنی بر تخفیف به انها و به دو دسته تقسیم بندی کرده اند.

دسته اول : لایسنس های غیر فعال در 12 ماه گذشته : که تخفیف 45 دلاری شامل انها میشه و گویا 50 دلار هم اعتبار ذخیره برای انها در نظر گرفته شده در نهایت نسخه 4 suite برای انها به جای قیمت قبل 250 دلاری 190 دلار تمام خواهد شد و سقف اعتبار ذخیره انها هم تا 90 دلار خواهد بود.

دسته دوم : لایسنس های غیر فعال بیش از 12 ماه قبل : که تخفیف 25 دلاری برای انها در نظر گرفته شده و 50 دلار هم اعتبار ذخیره خواهند داشت در نهایت نسخه 4 suite برای انها به جای 250 دلار 210 دلار تمام خواهد شد و سقف اعتبار انها هم 75 دلار خواهد بود.

یک نکته هم در نوشته مدیریت فنی سایت تصصیح کنم قیمت لایسنس دائم ویبولتین 160 دلار بوده که با افزایش 20 دلاری 180 دلار تمام می شد ( البته تا چند روز پیش ) الان شامل قیمت های جدید میشه که در پست اول توضیح دادم.

ممنون پس بخش نامه جدیدشامل نسخه های فعال نشده است...

اونوقت ما که نسخه دائم داریم و مثلا فروردین به فروردین باید پول شارژ سالیانه رو پرداخت کنیم... طبق اطلاعیه اولی کماکان تا آخر اکتبر وقت داریم که 135 دلارو پرداخت کنیم... درسته دیگه ؟

Farsivb

Member
ممنون پس بخش نامه جدیدشامل نسخه های فعال نشده است...

اونوقت ما که نسخه دائم داریم و مثلا فروردین به فروردین باید پول شارژ سالیانه رو پرداخت کنیم... طبق اطلاعیه اولی کماکان تا آخر اکتبر وقت داریم که 135 دلارو پرداخت کنیم... درسته دیگه ؟

نه شامل نسخه های فعال نمیشه. شما می توانید برای استفاده از نسخه 4 Suite تا 30 اکتبر 130 دلار پرداخت کنید. بعد از این تاریخ ممکنه این تبدیل دیگر میسر نباشد یا حتمآ افزایش قیمت خواهد داشت دیگه 130 دلار نیست.

sunrise

Member
نکته اي که من ديروز بهش برخوردم در هنگام آپگريد لايسنس بود و اون اينه که براي محاسبه تخفيف نياز به يک کد کوپن (Coupon Code) هست ولي در حال حاضر هيچ کدوم از لايسنس ها اين کد رو ندارند (اينطور که پشتيباني شرکت به من گفت) و به همين خاطر تخفيف اصلا اعمال نميشه اينطور که به نظر ميرسه! يا شايد قرار هست در تاريخي مشخص اين کدها براي اشخاصي که لايسنس دارند ارسال بشه، در هر صورت من بررسي کردم براي من اينطور بود، آيا افراد ديگه هم اين مورد رو برخورد کردند؟

NAKOOT

Well-Known Member
همین کارا رو می کنن امثال من می رن روی هاست وارز vb نال شده نصب می کنن دیگه :دی
یوزرهای کشورهای دیگه هم اعتراض می کنن؟ یعنی یه اعتراض کلی و هماهنگ شده هستش؟

hamids68

Member
نکته اي که من ديروز بهش برخوردم در هنگام آپگريد لايسنس بود و اون اينه که براي محاسبه تخفيف نياز به يک کد کوپن (coupon code) هست ولي در حال حاضر هيچ کدوم از لايسنس ها اين کد رو ندارند (اينطور که پشتيباني شرکت به من گفت) و به همين خاطر تخفيف اصلا اعمال نميشه اينطور که به نظر ميرسه! يا شايد قرار هست در تاريخي مشخص اين کدها براي اشخاصي که لايسنس دارند ارسال بشه، در هر صورت من بررسي کردم براي من اينطور بود، آيا افراد ديگه هم اين مورد رو برخورد کردند؟

بله منم برخورد کردم

ولی وقتی گفتن به لیسانس دار تخفیف داده میشه حتما این کوپن و این اطلاعات را در اختیار مون قرار میدن.. من از ساپورتشون میپرسم به محض اینکه جواب گرفتم اینجا می نویسم

Farsivb

Member
نکته اي که من ديروز بهش برخوردم در هنگام آپگريد لايسنس بود و اون اينه که براي محاسبه تخفيف نياز به يک کد کوپن (Coupon Code) هست ولي در حال حاضر هيچ کدوم از لايسنس ها اين کد رو ندارند (اينطور که پشتيباني شرکت به من گفت) و به همين خاطر تخفيف اصلا اعمال نميشه اينطور که به نظر ميرسه! يا شايد قرار هست در تاريخي مشخص اين کدها براي اشخاصي که لايسنس دارند ارسال بشه، در هر صورت من بررسي کردم براي من اينطور بود، آيا افراد ديگه هم اين مورد رو برخورد کردند؟

بله منم برخورد کردم

ولی وقتی گفتن به لیسانس دار تخفیف داده میشه حتما این کوپن و این اطلاعات را در اختیار مون قرار میدن.. من از ساپورتشون میپرسم به محض اینکه جواب گرفتم اینجا می نویسم

در پاسخ باید بگم بله سیستم کپن رو من از روز اول دیدم و تآجب کردم واسه چی هست بعد که حرف از تخفیف وسط امد مطمئن شدم که برای همه نسبت به روالی که در پست قبلی توضحیح دادم کد ارسال میشه که با ضمیمه کردن ان مقدار تخفیف اعمال خواهد شد.

در پاسخ به سوال دوستم باید بگم که اعتراضات هم برای افزایش قیمت هست و هم بیشتر برای لایسنس های غیر فعال بود که شرکت مجبور به دادن تخفیف شد در کل هنوز استقبال زیادی از خرید نسخه 4 Suite نشده چون هزینش زیاده. باید منتظر شد در ادامه چه پیش خواهد امد.

hamids68

Member
مثل اینکه اشکالی تو کار ما هست و نیازی به کوپن نباید باشه اینطور جواب دادن

You do not need a coupon code. Just proceed with your order

اگر دوستانی که لیسانس فعال دارند و تونستند اینکار رو انجام بدن بد نیست ما رو هم خبر دار کنند

Farsivb

Member
مثل اینکه اشکالی تو کار ما هست و نیازی به کوپن نباید باشه اینطور جواب دادن

you do not need a coupon code. Just proceed with your order

اگر دوستانی که لیسانس فعال دارند و تونستند اینکار رو انجام بدن بد نیست ما رو هم خبر دار کنند

حتمآ لایسنس شما سالانه هست.

Farsivb

Member
حدس همه ما اشتباه بود شرکت سیستم رو تغییر داد که در عکس نشان داده شده. لایسنس مورد نظر جزو دسته اول توضیح قبل من هست که غیر فعال از نوع کمتر از12 ماه از موعد اتمام ان گذشته و با 60 دلار تخفیف 190 دلار به نسخه 4 سوئیت قابل تمدید هست و در اینده هم با 170 دلار قابل تمدید به لایسنس نسخه 4 معمولی است.

نکته دیگر که در عکس هم قابل مشاهده است موعد 30 اکتبره که بعد از این تاریخ ابدیت این لایسنس میشه 250 دلار. یعنی 60 دلار فقط تا 30 اکتبر تخفیف محسوب میشه.

attachment.php

پیوست ها

• Snap2.jpg
    Snap2.jpg
    14.1 کیلوبایت · بازدیدها: 21

hamids68

Member
حدس همه ما اشتباه بود شرکت سیستم رو تغییر داد که در عکس نشان داده شده. لایسنس مورد نظر جزو دسته اول توضیح قبل من هست که غیر فعال از نوع کمتر از12 ماه از موعد اتمام ان گذشته و با 60 دلار تخفیف 190 دلار به نسخه 4 سوئیت قابل تمدید هست و در اینده هم با 170 دلار قابل تمدید به لایسنس نسخه 4 معمولی است.

نکته دیگر که در عکس هم قابل مشاهده است موعد 30 اکتبره که بعد از این تاریخ ابدیت این لایسنس میشه 250 دلار. یعنی 60 دلار فقط تا 30 اکتبر تخفیف محسوب میشه.

attachment.php

میبخشید من درست متوجه نشدم یعنی من که سالانه پرداخت می کنم و نسخه دائم دارم چقدر باید پرداخت کنم و آیا شما هم بدون کوپن پرداخت
کردید ؟ منظورم اینه که اون 120 دلار تخفیف برداشته شد و چیز دیگه ای شد؟ حالا منظورم مقدارش نیست می خوام انجام بدم برم پی کارم مشکلی نباشه...

Farsivb

Member
امروز با اینکه از قیمت گران نسخه 4 ناامید شده بودم به طور اتفاقی دیدم که قیمت ابدیت برای لایسنس های غیر فعال کمتر شده طیق اخرین اعلام شرکت که من در این تاپیک ذکر کردم :

http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=875213&postcount=8

الان توی یکی از پنل ها دیدم قیمت برای لایسنس های غیر فعال قبل از 12 ماه گذشته از 195$ به 160$ کاهش یافته و موعد مقرر 30 اکتبر هم تا 16 نوامبر تمدید شده.

برای لایسنس های غیر فعال بیش از 12 ماه هنوز اطلاعی در دست ندارم. به محض اعلام شرکت در این تاپیک اعلام می کنم.

Farsivb

Member
میبخشید من درست متوجه نشدم یعنی من که سالانه پرداخت می کنم و نسخه دائم دارم چقدر باید پرداخت کنم و آیا شما هم بدون کوپن پرداخت
کردید ؟ منظورم اینه که اون 120 دلار تخفیف برداشته شد و چیز دیگه ای شد؟ حالا منظورم مقدارش نیست می خوام انجام بدم برم پی کارم مشکلی نباشه...

دوست عزیز گفتم برای سالانه و دائم اگر فعال باشه میشه با پرداخت 130$ تبدیل کرد به 4 حرفه ای.

برای لایسنس های غیر فعال دائمی هم دو نوع قانون داره که در پست قبل لینک رو در همین تاپیک گفتم هست.

برای لایسنس های غیر فعال سالانه هم مطمئن نیستم باید وارد پنل لایسنس شد و از قسمت به روز رسانی مشاهده کنید چقد هزینه در نظر گرفته شده.

جدیدترین ارسال ها

بالا