احتیاط کنید!!! هرهاستی نه !!!

shayanboy

Active Member
احتیاط کنید!!! هر هاستی نه !!!

سلام
قابل توجه همه نیازمندان و خریداران هاست از داخل ایران و یا خارج ایران

این تاپیک رو زدم تا یک سری نکات را اعلام کنم در مورد خرید هاستینگ!

امروزه خوب میدونیم که جمعیت وب سایت های اینترنتی روز به روز در حال افزایش و رشد هست.هر روزی حداقل روزی 100 تا وب سایت به دنیای اینترنت پا می گذارند.

آیا میدانید مهمترین بخش یک وب سایت داشتن هاستی مناسب و پرسرعت هست؟

آیا می دانید اگر سایتی بسیار خوب و عالی در اینترنت مطرح شود هر لحظه اگر مشکلی فنی هاست پیدا کند ترافیک آن سایت کاهش می یابد؟

آیا می دانید ؟ نباید از هرجایی هاست خرید؟ حالا چه به صورت خرید و چه به صورت اسپانسری تهیه کرد؟

این چندمین تاپیکی هست که دارم اعلام می کنم از هر شرکتی حتی هاست رایگان نیز دریافت نکنید!

از هر شرکتی اگر آشنایی ندارید درخواست اسپانسری هاست نکنید !

از هر شرکتی که معروفیت ندارد خرید هاست و یا دامین نکنید !

بودند کسانی که ترافیک بالای سایت خود را به علت بسته شدن هاست حالا به هر دلیلی از دست دادند.:-?
پشتیبانی ضعیف برخی شرکت ها را در نظر بگیرید!!!!

بنده همین حالا وب سایت شخصی بنده بسته شده.دلیلش رو اعلام نمی کنم.!
فقط می دونم در مورد هاست اسپانسری مربوطه تحقیق نکردم. حال نیز بک آپ هم ندارم

امروزه هستند و هستیم کسانی که با چنین مشکلاتی برخورد می کنند و برخورد می کنیم

بهتر آن است که برترین هاست ها را معرفی کنیم تحقیق کنیم تا تماییزی بین این جمعیت گسترده شرکت های هاست ایجاد شود

با تشکر :rose:

شایان

آخرین ویرایش:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
گفتی و داغ دلمو تازه کردی شایان جان....
منم بی تحقیق هاست گرفتم و الکی الکی از دست رفت سایت:cry:
الان دیگه تو یهو سند تو آل میدن که میخوای هاستینگ بشی؟؟؟:shock:
والا به خودم چند بار پیشنهاد دادن و منم گفتم که بابا نه علم شو دارم نه پولشو نه ... میگن هیچکدوم و نمی خواد فقط باید سر مردم کلاه بذاری و بخوری:cool:البته همه هاستینگا بد نیستن ...

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
اقا شایان اگه بخوای میتونم بهت هاست بدم استفاده کنی.
درباره گروه ما هم میتونی در همین انجمن سوال کنی.که البته من مدت زیادی هست همین جا دارم فعالیت میکنم پس نباید نااشنا باشی باهامون اگه کمکی از دست من بر میومد پ.خ کن.

چقدر وقت هست که داری به صورت اسپانسرینگ با اون شرکت کار میکنی. میدونی که اسپانسرینگ یعنی پا یا پای.نه رایگان. شما سودی برای اون شرکت داشتی یا نه ؟

اگه تونستی اسم شرکت هاستینگ قبلیت رو هم برام پ.خ کن/

بدرود

shayanboy

Active Member
سلام.
اقا شایان اگه بخوای میتونم بهت هاست بدم استفاده کنی.
درباره گروه ما هم میتونی در همین انجمن سوال کنی.که البته من مدت زیادی هست همین جا دارم فعالیت میکنم پس نباید نااشنا باشی باهامون اگه کمکی از دست من بر میومد پ.خ کن.

چقدر وقت هست که داری به صورت اسپانسرینگ با اون شرکت کار میکنی. میدونی که اسپانسرینگ یعنی پا یا پای.نه رایگان. شما سودی برای اون شرکت داشتی یا نه ؟

اگه تونستی اسم شرکت هاستینگ قبلیت رو هم برام پ.خ کن/

بدرود

سلام.

آقا نیما.... اتفاقا به اعتماد از همین که در این فروم ارائه هاست رایگان می دادند اقدام کردم. به اعتبار فروم .:sad:

اسم اون شرکت هم نمیارم. برید پیدا کنید .از این مدل شرکت ها زیاده. مهم اعتماد و اطمینان هست که باید مشتری در آن دفت کند
لازم نیست ممنون. یکی از دوستان من در شیراز هستند که بهم هاست خوبی میدند.:rose:

شایان

irlogo

Active Member
جالب اینه که هنوز توی فروم سرحاله و فعالیت می کنه

shayanboy

Active Member
جالب اینه که هنوز توی فروم سرحاله و فعالیت می کنه

لطفا اشاره نکن دوست من. الان تو فروم خیلی ها هستن دارند هاست خوب ارائه می دهند با پشتیبانی قوی
خیلی ها هم اصلا خوب کار نمی کنند.

شایان

جدیدترین ارسال ها

بالا