اتصال به اينترنت با موبايل بدون نياز به فعال كردن سورويس ديتا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid_afshar

New Member
با عرض سلام مجدد
من نمیخواستم این موضوع رو عنوان کنم ولی مجبور شدم . حقیقتش من با نام کاربری "SVR01" در سایت چارشاخ فعالیت میکنم و این مطلب رو هم که شما از روش کپی گرفتید من ویرایش کردم .
در پستهای بالا غیر مستقیم توضیح دادم و نارضایتی خودم رو از عنوان و پخش این مطلب بجز سایت محبوبم چارشاخ اعلام کردم ولی خب کاربران عزیز مجید آنلاین و طبعا مدیران سایت هیچ ترتیب اثری ندادند متاسفانه!!
ضمن اینکه اگه قرار بود مطلب رو جای دیگه ای عنوان کنم این همه سایت و فوروم میرفتم اونجا مطرح میکردم.
ضمن اینکه این مطلب قرار بود تو وبشهر قرار داده بشه که بنا به دلایلی نشد.
در ضمن کاربرانی که از این شگرد ناراضیند خب من که تو چارشاخ هستم هر سوالی داشتید اونجا در خدمتم.
اگه نام سایت به اون گندگی روی مطالب نوشتم خب فکر اینچنین روزهایی رو میکردم که کسانی بدون کسب اجازه از نویسنده ی مطلب جایی دیگه عنوانش کنن.اگه شما برای یه مطلب سه ماه زحمت میکشیدید ناراحتی و غصه ی اینکه مطالبتون بدون ذکر نام سایتتون و یا حتی نام نویسنده اش ناراحتتون نمیکرد. حالا با رپیدشیر و هر لینک دیگه ای میخواید پخش کنید دیگه خودتون و وجدانتون.
با تشکر "hamid_afshar"
ضمن اینکه صحت مطالب من رو چارشاخ عزیز تایید میکنه.

خودتونين و وجدانتون ولي اينو بدونيد كه ما كسي كه جايي اين فايل ها رو آپلود كنه به هيچ وجه نمي بخشيم و اته دل نفرنش مي كنم !

misagh1366

New Member
آقا این سایت که اصلا نیمیشه توش Register کرد ، وقتی فرم عضویت رو پر میکنی error میده بابا یه جا بذارید همه بتونن راحت download کنن .

Snatch

New Member
حالا چی شده ؟

همه فهمیدن که شما نوشتید.......:دی

زیاد جدی نگیر بابا ....

مطلب رو بگير مي فهمي !
به حر حال هر كاري براي اولين بار سر و صدا لازم داره!

spsgorgan

Active Member
چارشاخ جان به عنوان دوست شما ميگم :
زور به بچه ها نگيد . كسي بخواد اينكارو بكنه به هيچ عنوان نميتونيد مقابلش ايست كنيد . من خودم نويسنده هستم اما عين شما پابليك ميكنم يعني پي دي اف . توش هم نويسنده رو مينويسم . من نميدونم اين اصرار شما براي چي هست ؟ ( احتمال رو به بالا بردن هيت سايت ميدم )

ما براي اين مطلب زحمت كشيديم و در مقابلش هم مي خوايم كه بازديد سايتمون بالا بره
به نظر من حق داريم !
من هم تا جايي كه توان دارم نمي زارم كسي آپلود كنه
در ضمن من از همه شما عزيزان خواهش مي كنم كه زحمات ما رو به باد ندين و بزارين كه فقط رو هاست خودمون بمونه
از همه شما اين خواهش رو دارم !
اگر شما رعايت نكنيد پي كي مي خواد رعايت كنه !
كاربراي مجيد آنلاين همه با شعور هستن و درك دارن پس از همه شما عزيزان مي خوام كه اين فايل رو لطفا جاي دگه اي آپلود نكنيد

خيلي خيلي ممنون از اونايي كه شعور و فهمش رو دارن و جاي ديگه اي اپلودش نمي كنند!

bia2pc

Member
دوست عزیز امری صحبت نکن خودت میدونی که اگه من بخوام آپلود کنم شما هیچ کاری نمیتونید بکنید . اما من آپلود نمیکنم.

Snatch

New Member
چارشاخ یه چیزی رو میرونی ؟ سایت اگه خوب باشه احتیاج به تبلیغات نداره....

همین مجید آنلاین دیدی کسی بیاد براش تبلیغات کنه ؟ احتیاجی نداره...

یا مثلا Devilived.com دیدی تبلیغات کنه ؟ پس به جای این جور پستا .. بورو تو سایتت پست بده .....بد می گم ؟

2 تا مطلب نوشتی....سریع نوشتی واسه گرفتن تبلیغات * با نازل ترین قیمت* به من پی ام بدید....خودت بودی میومدی تبلیغاتتو بزاری تو این سایت ؟!؟!؟!

هیچی دیگه همین...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا