[phpNuke] آیا می دانید Phpbb 3 با آجا نیوک سازگار است ؟

miladspy

Member
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و گرامی !

بله ! همانطوری که از عنوان معلوم است PHPBB 3 که تازه آمده خود به خود با آجا نیوک قدرتمند سازگار است !

خوب ! این یک برتری است ! چونکه هیچ نیوکی رنگ PHPBB 3 را حتی به خود ندیده است !

هم اکنون کاربران عزیز و گرامی می توانند از سایت اصلی www.phpbb.com این نسخه را دریافت و بر روی آجا نیوک نصب کنند ! بدون هیچ تغییری !

تصمیم گرفته ایم که این ورژن را برای مدتی روش کار کنیم و یک فارسی سازی خوب و یک قالب خوب برای این ورژن ارائه دهیم تا کاربران آجا بتوانند از این ورژن phpbb3 در آجا نیوک استفاده نماییند !

به امید پیشرفت هر چه بیشتر آجا نیوک !

موفق و پیروز باشید

خوب این یکی خیلی خوبه
فارسی سازی phpbb3 هم تا جاهای خوبی پیش رفته
الان مشکل قالب تقریبا برطرف شده و نزدیک به 60 درصد فایل ها زبانش هم ترجمه شده
دموش اینجا هست

http://forum.phpbb3.ir

البته برای آجا نیوک قبلا با J4vad-Ki||er ادمینش برای ارائه یه نسخه خاص صحبت کرده بودم
تا اومدن نسخه فاینال phpbb هنوز زمان زیادی مونده. فکر کنم حداقل 2 یا 3 ماه دیگه نسخه فاینال منتشر بشه

miladspy

Member
! اوه دوست عزیز !

شرمنده ! من شما را تازه به جا آورده ام !

خوب با کار شما کار ما خیلی ساده می شود !

خسته نباشید ! لطفا در صورت تمام شدن کار حتما خبرمان کنید

با تشکر فراوان از شما

J4vad

Member
امير عباس جان بله ! من هنوز در انتظار خبر شما در اين مورد هستم همون طور كه صحبت كرده بوديم ! اميدوارم در اين راه موفق شويد اگر از بنده حقير هم كمكي بر مياد حتما خبرم كنيد

با سپاس يا حق .:)

ببخشید این فارسی ساز phpbb3 رو از کجا میشه دانلود کرد. من هر چی تو این انجمن گشتم نبود

اون تاپیکی که لینک دادید مشکل داره
فارسی سازی که به پست ضمیمه شده اصلا مال phpbb نیست. بازش میکنی توش نوشته فارسی ساز مای بی بیه
تازه پستش هم خرابه و هر چی به پستش جواب میدی پستت خود به خود پاک میشه

من تو گوگل گشتم یه سایت خارجی اول همه میاد برای فارسی ساز phpbb3 ولی توش فارسی ساز نیست

http://www.google.com/search?q=phpbb3+فارسی&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=utf8

فارسی ساز شما کی آماده میشه ؟

miladspy

Member
وقتی آجا توانست همه ی انجمن ساز های بسیار قوی را با خودش درست کند مطمئن باشید اینکار هم برای آجا ساده است

ولی متاسفانه این مدیریت و محتوا مشکلات فراوانی دارد و هنوز نسخه ی خوبی از آن ارائه نشده

J4vad

Member
R3KTOR حماقت اگر بخواین از نسخه ی RC ( release Condidate) استفاده کنید !

حماقت ؟!

واژه های جالبی است که استفاده می کنید ! اما بهتر بود مثلا سوال می کردید آیا می خواهید از این نسخه استفاده کنید ! :D

دوست گرامی در جواب شما خواهم گفت ما تمامی نسخه ها و به روز ترین نسخه ها را در اختیار کاربران قرار می دهیم ! حال همه آگاه خواهند بود که نسخه Alfa چیست و Beta چیست ! ما نسخه 2.0.22 را برای کاربران فراهم نموده ایم ! حال اینکه نسخه 3 هم با آجا سازگار است ! حال هر نسخه از Phpbb که بیاید با آجا سازگار است اما همه مجبور نیستند استفاده کنند در اصل ما فارسی ساز را برای 3 Alfa انجام می دهیم ! اما خوب دوست داریم تمام امکانات در اختیار کاربران باشد ! حال اینکه خیلی از فاروم های بزرگ همین 3 Beta را استفاده می کنند ما نند : http://forum.irani.ch امیدورام متوجه شده باشید با تشکر از توجه شما

یا حق .:)

R3KTOR

Banned
واژه های جالبی است که استفاده می کنید ! اما بهتر بود مثلا سوال می کردید آیا می خواهید از این نسخه استفاده کنید !

من برای کسی که میخواد استفاده کنه گفتم نه شما !

چرا الکی شلوغش می کنید !؟
در ضمن قاعدتا هم باید سازگار باشه وقتی با 2.0.22 سازگاره
چون تیبل ها زیاد تفاوتی نکردن از لحاظ اسمی !

S4DEGH

Well-Known Member
حماقت اگر بخواین از نسخه ی RC ( release Condidate) استفاده کنید !
چه ربطي داره !؟

وقتي نسخه phpbb3 بياد نسخه نيوك هم بايد به اين نسخه ارتقا بده ... پس بهتر هست كه اينها دارن زوتر روش كار ميكنن ..
نه اينكه منتظر منتشر شدن نسخه از طرف phpnuke.com باشن .

چون تیبل ها زیاد تفاوتی نکردن از لحاظ اسمی !
مگه به تيبل ربط داره ؟!؟
اينهمه فايل تحت نيوك رو نديدي شما ؟ خسته نباشي..... :lol:

R3KTOR

Banned
چه ربطي داره !؟

وقتي نسخه phpbb3 بياد نسخه نيوك هم بايد به اين نسخه ارتقا بده ... پس بهتر هست كه اينها دارن زوتر روش كار ميكنن ..
نه اينكه منتظر منتشر شدن نسخه از طرف phpnuke.com باشن .
مگه به تيبل ربط داره ؟!؟
اينهمه فايل تحت نيوك رو نديدي شما ؟ خسته نباشي.....
آقا صادق خودتو داری میزنی به اون راه یا واقعا نمی فهمی ؟
اولا اینا یعنی کیا ؟؟؟؟!
از کی تا حالا جواد و میلاد یا من و بهرام یا کسه دیگه phpbb رو با نیوک سازگار می کنیم :D? !

اگر منظورت تیم ما هست که دنبال نسخه ی phpnuke.org ( نه .com ) بهت بگم تمام فیکس های مربوط به ارتقای phpbb 2 به 3
در نیوک ایو در سایت اصلی انجام شده و اگر ورژن غیر آزمایشی این سیستم بیاد بیرون بلافاصله تیم ما هم nuke evo v3 رو میده !

اینم اثباتش !
http://v3.nuke-evolution.com/

پس دنیارو آب ببره شما رو خواب میبره نه مارو !
شمایی که دارید با 2.0.21 سر می کنید !

S4DEGH

Well-Known Member
آقا صادق خودتو داری میزنی به اون راه یا واقعا نمی فهمی ؟
اولا اینا یعنی کیا ؟؟؟؟!
از کی تا حالا جواد و میلاد یا من و بهرام یا کسه دیگه phpbb رو با نیوک سازگار می کنیم ? !
منظورم بچه اين گروه آجا هست !!

پس دنیارو آب ببره شما رو خواب میبره نه مارو !
مشخص شد كي رو خواب مي بره !!
به سه روز نكشيده بود قبل از اينكه اوو بخواد نسخه 22 رو بده بيرون من فايلش رو گذاشتم توي بخش دانلود !!‌
تاريخ دانلود خوبه هست توي سايت !!
خدابيامرزدت :lol:

VAHID216

مدیر بازنشسته
من اصلا نمی خواستم جواب پست های شما رو بدم ولی چه کنم که شدیدا شما می خواید تو هر تاپیکی شده بحث نیوک ایو رو بکنید و بقیه ماجرا ... .
از کی تا حالا جواد و میلاد یا من و بهرام یا کسه دیگه phpbb رو با نیوک سازگار می کنیم ? !
شما عزیزم قبل از اینکه سریع نقش یه اسپمر رو بازی کنید به عمق مطالب توجه کنید و با دقت بخونید ، منظور صادق خان فارسی سازی اون بود الان این چه ربطی به نیوک ایو نسخه 3 داره ؟؟!!!
شما همچنان روی اطلاعات ناقص خودتون چرا مانور می دید!!!
تا حالا فکرش رو کردی چرا تو تمامی تاپیک هایی که شما پست زدی اعصاب همه رو خورد کردی و دعوا شده ؟؟؟؟؟!!!!

نمی دونم چرا هر جا بحث میشه درباره نیوک این صادق جان اصلا کار نداره مگر کسی کار بدی انجام بده و ...
اما هر وقت سینا یا بچه های ایوو تو یک تاپیک پست می دهند ! میاد وسط و خودش رو قاطی می کنه و یک تیکه می ندازه و خودش رو کنار می کشه ، بعد توقع داره کسی چیزی بهش نگه و همه چی هم می افته گردنه ایوو !! و بقیه رو دوستان می دونند !!
تاپیک قفل پست ها پاک و ....

R3KTOR

Banned
چه جالب !

زود تر از ما دادی ؟؟؟

تمام بحث های چند ما پیش ما این بود که چرا ما 2.0.22 هستیم شما 2.0.21 ! :d ! حالا میگی زود تر از ما دادین بیرون !

تا حالا فکرش رو کردی چرا تو تمامی تاپیک هایی که شما پست زدی اعصاب همه رو خورد کردی و دعوا شده ؟؟؟؟؟!!!!
آخه وحید جان حرف حق تلخه !!!! . می یاد با دلیل و مدرک حرف می زنه و دکان بعضی ها رو می بنده !!! و ناراحت می شن

جدیدترین ارسال ها

بالا