[phpNuke] آیا می دانید Phpbb 3 با آجا نیوک سازگار است ؟

R3KTOR

Banned
راستی بینم ! شما نمی خواید phpbb مخصوص نیوک آجا رو هم بدید ! ؟؟ فقط phpbb جدا ؟

miladspy

Member
سوال خوبی بود سینا جان !

ممنون از اینکه برای آجا اهمیت قائل هستید

نگاه کنید خوبی آجا اینه که به هیچ عنوان نیازی ندارد انجمنی به خصوص برای آن ارائه شود ! آجا نیازی به انجمنی به خصوصی ندارد

آجا مانند یک مد بر روی انجمن های ذکر شده سوار می شود و این خود یک قدرت است

R3KTOR

Banned
خوب اینو که میدونم ! ولی چرا مثله بقیه نیوک ها یک bbtonuke هم میزاشتید ! دیگه کمو کسری نداشت !

راستی آموزش های کامل برای استفاده از انجمن های مختلف رو گذاشتید ! ؟

miladspy

Member
خوب راستش رو بخواید اگر بخواهیم اینکار و کنیم آجا دیگر فرقی با نیوک های دیگر نمی کند !

تفاوتی که در آجا احساس می شود اینه که انجمن آن ماژول نیست و کاربر دستش در انجمن باز است

برای انجمن های از قبیل Vb و Phpbb گذاشته ایم !

به زودی برای Smf و Inb در آجا 1.3 هم میگذاریم

می دونید که ما اینقدر قدرت نداریم بخواهیم همه ی این پرتال های قوی را یکجا پشتیبانی کنیم و برای اینکار به دنبال مدیران قوی برای پشتیبانی از پرتال های مختلف هستیم !

مثلا برای پشتیبانی Smf می خواهیم مدیریتش را به دوست خوبمون آقای مصطفی علوی نیک بدیم ! که یک ورژن بسیار عالی و کاملا فارسی با تقویم شمسی از Smf ارائه کردند ! البته اگر افتحار دهند

R3KTOR

Banned
خیلی عالیه !

ولی ماژول فروم هم به صورت پیش فرض بود ! دیگه کمو کسری نداشت !

میلاد جان ، خوشحالم که دارید پیشرفت می کنید و ایشالا همیشه پیشرفت کنید . در مورد اون حرفت که گفتی کاسه داغ تر از آش نشم و مطمئن باشم که از مدیریت در ایوو نمی افتم باید بگم که کاسه داغ تر نشدم . من تحمل بی عدالتی رو ندارم و مدیریت هم چون دارم فعالیت می کنم ازم نمی گیرند !! من به خاطر این که ادمین بشم که نیومدم تو ایوو فعالیت کنم . ایوو رو دوست دارم !!
میلاد من یه آرزوی داشتم که هی کاش بر آورده می شد . من دوست داشتم یکسری از دوستان جمع بشیم و یک نیوک بدیم بیرون نه اینکه فارسی کنیم و اشکالات رو رفع کنیم . اما بعدا فهمیدم که باید ضرفیتش باشه که هر کسی نداره .
حرف من کلی بود و کسی به خودش نگیره . !!
ایشالا همیشه توی همه مراحل زندگیت موفق باشی !
دوست شما : محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا