آیا سایت من هک شده؟

zanis

Member
سایت من مدتی وقتی میخواد بالا بیاد برای لود شدن تو قسمت استاتیوس بار خیلی آدرس سایت های الکی دیگه رو میده وقتی متوجه این موضوع شدم رفتم و صفحات سایت رو سورس شون رو دیدم .با کمال تعجب متوجه شدم توی صفحات سایتم تعدادی آی فریم درست شده که درون این آی فریم ها تعدادی سایت خارجی آدرس داده شدن من صفحات رو پایین کشیدم و اصلاحشون کردم و هرچی کد اضافه بود پاک کردم مشکل حل شد . ولی با کمال تعجب بعد از دو روز متوجه شدم باز سایت به حالت قبلی برگشته . به نظر شما سایت من هک شده یا مشکل از جایی دیگس ؟ www.deznava.ir این آدرس سایت منه برید ببینید تا متوجه بشین

مشکل از تروجانی هست که به سروری که ازش هاست گرفتین افتاده ، این تروجان میاداکثرا صفحات Index.html و غیره رو آلوده میکنه .... بایستی با آنتی ویروس از بین بره

irlogo

Active Member
معمولا روی سرور های لینوکس آنتی ویروس و اسپم فعال هست و معمولا هم به روز هستند ، حال اگر این چنین نباشد انصافا ترکونده !

navidba

Well-Known Member
شاید در زمانی خاص با استفاده از sniffer زده ...
ولی سورسش رو دوباره پاک کن و پسورد رو عوض کن...در ضمن سیستم خودت را چک کن ببین تروجان یا کی لوگر روش نیست...

zanis

Member
من یه بار فایل ها رو پاک کردم از رو هاست و دوباره آپ کردم ولی بعد از چند روز باز همین مشکل ایجاد شد.
sniffer ]چیه؟
چطوری چک کنم ببینم تروجان یا کی لوگر روش نیست ؟
ببینید من چندتا سایت دیگه هم دارم که روی سرورهایی دیگه هستن ولی اونا هم تقریبا به همین درد گرفتار شدن. من فکر میکنم مشکل از سیستم خودم باشه. چطوری میتونم بفهمم و این مشکل رو حل کنم ؟
گوگل زیر اسم سایت من زده (( این وبگاه ممکن است به رایانه شما آسیب وارد نماید. )) چرا؟ www.deznn.com
اینا سایت های دیگه من هستن که اینجوری شدن.
www.avaei.ir
www.deznava.com

navidba

Well-Known Member
همونی که من گفتم 100% روی کامپیوترت تروجان یا کی لوگر هست...
با آنتی ویروس آپدیت شده چکش کن...

zanis

Member
شما چه آنتی ویروس و یا آنتی تروجانی رو معرفی میکنید که بهتر از بقیه باشه؟

mamoolhacker

Active Member
به نظر بنده هیم سیمانتک با آپدیت ! نوروتون نه ها ! سیمانتک خالی سبک و ساده ولی قدرتمند.

zanis

Member
مگه سیمانتک خالی هم هست؟ من اینقده میدونم که نورتون ویروس مال این شرکته

جدیدترین ارسال ها

بالا