آيدي ياهو رو ميشه به اين سادگي هك كرد؟؟؟؟؟؟

Peyman-Pop

Active Member
آنتی‌ آقا لطفا خودت آموزشی‌ رو که گفتی‌ ویرایش کن .

اینم کار بود یاد دادی ؟ قرار بود آموزش آزار رسونی‌ کاربران داده نشه در این انجمن ( حالا اگه فهمید ) .

آسان جان همه امنیت به یک فایروال نیست می‌شه راحت فایروال رو دور زد و یا اگر نشد می‌شه راحت اونرو از سر راه برداشت ، مخصوصا نورتون رو .

123456

Member
بابا حالت خوشه ؟

بابا این چیزها چیه یاد مردم میدین؟
امروزه کم اسپام میاد که شما هم اینها را یاد می دید؟
اما خوب یک پیشنهاد مثبت هم دارم برای آنهایی که اسپام می گیرند و آن اینکه بروید قسمت اسپام میل بوکستون و آنجا تو قسمت تنظیمات ایپام را فعال کنید و اگر هم خواستید می توانید طوری تنظیم کنید که همه اسپامها مستقیم پاک شود.
آه داشت يادم مي رفت اين اقا پیمان که دست به سانسورش خوبه , چرا نمیاد اینها را سانسور کند؟

anti-life

Active Member
اوهي پيمان مگه اون دفعه به تفاهم نرسيديم كه.... نه اون زونالام تو خوبه نه نورتون پس چرا داري باز شروع ميكني ..... :اس

من كه حرفم رو ويرايش كردم نوبته تو ويرايش كني...بدو يالا ....ديگه نبينم پشت نورتون بد بگيا ... :دي

Peyman-Pop

Active Member
123456 گفت:
داشت يادم مي رفت اين اقا پیمان که دست به سانسورش خوبه , چرا نمیاد اینها را سانسور کند؟

دوست عزیز تمام کاربران دوستان من محسوب میشند ، چرا شما دوست دارید روی شما یک حساب دیگه باز بشه ؟

در تاپیک قبلی‌ گفتم قوانین رو مطالعه کنید تا حد و حدود شما و ما مشخص بشه و منظور منرو متوجه بشید .

اگر اینجوری بخواید پیش برید در انجمن موفق نخواهید بود .

Peyman-Pop

Active Member
anti-life گفت:
اوهي پيمان مگه اون دفعه به تفاهم نرسيديم كه.... نه اون زونالام تو خوبه نه نورتون پس چرا داري باز شروع ميكني ..... :اس

من كه حرفم رو ويرايش كردم نوبته تو ويرايش كني...بدو يالا ....ديگه نبينم پشت نورتون بد بگيا ... :دي

آنتی‌ اومدی نسازی ها

ناقلا از کی‌ تاحالا با نورتون .....

anti-life

Active Member
اهوي پيمان اول مطلبت رو پاك كن تا فنات ندادم ........

در ضمن ستلايت جون همون بهتر نديدي كه چي نوشته بودم چون خيلي كار شيطاني بود ..... به دردت نميخورد :دي

shida

Member
سلام خسته نباشيد
چند روز است وقتي كه ياهو مسنجر را باز ميكنم فورا خودش خاموش ميشه و از صفحه محو ميشه نميدانم چرا در جاي ديگر مثلا خونه خوب كار ميكند در اداره من كار نميكند ممكنه ميگه علت چيه مرسي

AMOZESHI

Member
يه exploit هست كه اين كارو انجام ميده...
كافيه كپيش كني تو يه فايل htm و آپلودش كني بعد ديگه كافيه كه لينك اون صفحه رو بدي در ياهوش تا يه مدت پلم ميشه

MrMohi

Active Member
انتن این لوگوت چرا اینقد کله شو تکون میده؟ خسته نمیشه؟ چقدر از این بدبخت بیگاری میکشی...

Peyman-Pop

Active Member
MrMohi گفت:
انتن این لوگوت چرا اینقد کله شو تکون میده؟ خسته نمیشه؟ چقدر از این بدبخت بیگاری میکشی...
آنتن همیشه دوست داره یکچیزی توی آواتارش بجنبه ....

علاقه خاصی‌ به چیزای جنبنده داره (-;

shida

Member
اي بابا هيجكس سوال من جواب ندادي خواهش ميكنم هر چه زودتر مرا راهنمايي كنيد با مسنجر ياهو چي كاركنم واي

shida

Member
سلام دوباره راستي كسي است به من بگيد كه اسم من در ياهومسنجر ديگر را حذف كنم كه من اسم او را حذف كردم اما او اسم مرا حذف نكرد چي كار ميشه كرد مرسي بازهم سوال قبلي جوابم ندادي

pitan

Member
shida گفت:
سلام دوباره راستي كسي است به من بگيد كه اسم من در ياهومسنجر ديگر را حذف كنم كه من اسم او را حذف كردم اما او اسم مرا حذف نكرد چي كار ميشه كرد مرسي بازهم سوال قبلي جوابم ندادي

منم هم همين سوالو دارم! :roll: اگه ممكنه جواب يكي جواب بده!!! :wink:

پيتان و شيدا خانم

در صورت امكان سپوالتون رو واضح تر مطرح كيند تا بنده جوابتون رو بدم

با تشكر
محمد

pitan

Member
فكر ميكردم مشكل در صورت سوال بوده كه كسي جواب نداده!
حالا سوال من اينه كه چچوري مي تونم idمو از ليست كسي كه منidشو قبلا addكردم و بعدا delete ياignor كردم, پاك كنم؟؟؟ممكنه؟!

بله ممكنه!!!!!!

دوست عزيز جواب سپوالتو در تاپيك اضافه كردن بدون اجازه در yahoo messenger كه در همين تالار هست... يافت ميشه ...

با تشكر
محمد

جدیدترین ارسال ها

بالا